Esileht Kodunurk Äravoolutoru umbes

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Äravoolutoru umbes

Postitas:

ok, siin on mingid idioodid koos, teinekord enam oma kogemust ei jaga

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 21:43; 31.05 08:57; 31.05 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahe on päris märkimisväärne tõepoolest.

Mis vahe siis on? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.05 10:37; 30.05 00:17; 30.05 19:46; 31.05 10:01; 31.05 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://torujyri.ee/et/torusiil/818-torusiil-ehk-torude-puhastusvahend-flow-500ml.html

väga hea asi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://torujyri.ee/et/torusiil/818-torusiil-ehk-torude-puhastusvahend-flow-500ml.html

väga hea asi

on küll, aga minul see ei toiminud, torumees toimis 🙂 Nüüd oli töö juures peldikus jama, vesi alla ei läinud ja pressis läbi, kõike sai proovitud, tulemus null. Käis jällegi torumees kohal ja selle elektrilisega lasi läbi, mingi 9m trossi läks sisse. Ise ei oleks kuidagi hakkama saanud. Summa 45€, teadmiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 20:55; 01.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle mässamise asemel kutsuksin ma kohe torumehe kohale.

Aga kutsu, palun kes keelab?

Mulle meeldib mässata ja naine ka ei ole kunagi öelnud mu pihta, et “ei oska naelagi seina lüüa”.

Inimesed on erinevad.

P.S. Seda võid oma peakesega samuti kaks korda arvata, kas teemaalgataja oleks seda teemat viitsinud teha, kui raha oleks jalaga segada ja toruvana24 kutsumine poleks probleem.

Edit: vaatasin nüüd ise seda toruvana: Kanalisatsiooniummistuste eemaldamine – 39.00 €/h

Polegi palju. Mida nendesugustel seal üle tunni ikka teha on, poole tunni töö ju. Aga eks hakkavad oma kohalesõidutasuga muidugi juurde nutma.

Jah, muidugi on odavam ise igasuguseid trosse ja aineid kokku osta, et siis lõpuks selle soperdamise peale ikkagi lisaks veel ka torumehele maksta + mitu päeva umbes valamuga elada.

Mul täiskasvanud lapsel oli ka kanalisatsioon umbes. Kusagilt kaugemalt, mitte haisulukk. Ta tahtis, et läheb ostab FEBist seda räiget torupuhastusainet. Ma manitsesin, et mis sa jamad, kutsu torumees. Kutsus. See tuli kohale, veendus, et vesi alla ei lähe, ja kasutas sama FEBis müüdavat torupuhastusainet. Aga maksma läks see mu võsukesele kaks korda nii palju kui see vedelik oleks maksnud. Nii palju siis trosside ja ainete kokkuostmisest. Kusjuures see tross jääb teemaalgatajale ju alles, saab vajadusel teinekordki kasutada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Kodunurk Äravoolutoru umbes