Esileht Väikelaps Arenguvestlus L/A-s

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Arenguvestlus L/A-s

Postitas:

Tulemas arenguvestlus, kuna puuduvad eelnevad kogemused, siis uurin siit. Mida see endast kujutab, millega pean arvestama? Kas on mingi kindel kava selle läbiviimisel? Nii palju tean, et arutatakse minu lapse arengut ja see hakkab toimuma igal kevadel! Kas see on rohkem õpetajate poolne arutelu või pean mina rääkima oma lapsest? Tänan kõiki, kes natuke asja valgustavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on pigem mõlema poolne isiklik vestlus- kasvatajad räägivad sulle kuidas sinu laps on selle aastaga arenenud , millised on tema meelis tegevused , milles ta on eriti tugev ja kuidas on suhted teiste rühmakaaslastega. Sina oma poolt saad rääkida kõike kuidas sina arengut ja lapse suhtumist lasteaiaellu näed. Meil antakse veel enne küsimustik mida täita- ühe siis täidan mina ja teise kasvatajad ja siis saame võrrelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on alati kaks korda aastas. Kõik lapsega tegelevad õpetajad (rühmaõpetajad, muusikaõpetaja, liikumisõpetaja) on iga lapse kohta kaarid täitnud, lisaks veel logopeedi hinnang. Ja selle alusel siis vesteldakse. Arutatakse käitumist kodus ja lasteaias, probleeme, arengut….selline tavaline sõbralik vestlus kohvitassi taga vanemate ja õpetajate vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kõikide õpetajate hinnang oli alles viimasel aastal. Vestluseid on olnud väga erinevadi, kusjuures õpetajad on samad olnud. On olnud vestluseid kus ma midagi uut teada ei saanud, vestkuseid kus ei teatud sedagi kumb laps mida ütles, milles tubli oli. On ka olnud vestlus kus põhimõtteliselt tehti mu lapsed väga maha ja selle vestluse põhjal mu lapsed küll mitte kuhugi katsetega kooli ei oleks pidanud saama.

Küsitakse ikka ootusi õpetajatele, kuidas kodus karistatakse, milles lapse areng eriti hea on olnud jne. Ja siis nad hindavad lapsi, vastavalt vanusele. Kas oskab seista ühel jalal, kerida lõnga kerasse (6a kas tunneb aastaaegu, oskab nimetada kuu nimesid õiges järjekorras, kas teab oma nime ja elukohta (5a) kas teab vanemate tel nr jne. Kuskil netis on need vanusegruppide nõuded olemas.
Ja siis märkmed on oskab, oskab osaliselt, peab harjutama jne.
Ahjaa mängimise kohta on ka hinnangud ja asjade jagamiste kohta, suhete kohta kaaslastega jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaias oli õpetajatel küsimustik, mille ta meile (käisime koos abikaasaga) ja siis nende järgi vestlesime. Nooh, oli tore ja kasulik.

Aga läks kogu laste magamise aja, ehk ligi 1,5 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on lasteaia kodulehel toodud küsimused mis peaksid siis aitama lapse arengu vestluseks paremini ette valmistuda.

1.Millised on Teie ühised vaba aja veetmise ettevõtmised?

2.Millised on Teie lapse valdavad muljed lasteaiast ?

3.Millise tundega tuleb Teie laps lasteaeda ?

4.Mis põhjustab Teie arvates sellise käitumise ?

5.Millega tegeleb Teie laps väljaspool lasteaeda ?

6.Mida Te ootate meilt kui rühmaõpetajatelt ?

7.Millised on Teie lapse huvid ?

8.Mida teete Teie oma lapse arendamiseks ?

9.Mida Te soovite, et Teie laps saavutaks ?

10.Mille üle Te oma lapse juures kõige rohkem uhkust tunnete ?

11.Milliseid raskusi või probleeme Te olete oma lapse kasvatamisel kogenud?

12.Mida teeb Teie laps, kui ta on vihane ?

13.Milline on kõige parem viis Teie lapse rahustamiseks ?

14.Milliseid probleeme olete märganud oma lapse suhtlemisel eakaaslastega, õpetajatega, kodustega?

15.Millised on Teie ja Teie lapse ootused lasteaia suhtes

16.Kuidas lasteaed ja õpetaja saavad aidata Teie lapsel olla edukam ?

17.Milliseid võimalusi näete lasteaiaga koostööks lapse arendamisel (täpsustada tegevusi) ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Arenguvestlus L/A-s

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.