Esileht Koolilaps arenguvestlused koolis

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: arenguvestlused koolis

Laps läks kooli. Lasteaias olid meil igal kevadel arenguvestlused.
Kas koolis on ka selline asi? Kunagi kuskilt lugesin, et koolis toimub see vist lausa lapse ja vanema ühisel osavõtul? (lasteaias oli ainult vanematele)
Eriti huvitaks, kas keegi teab konkreetselt TPL-i kohta, kas toimuvad arenguvestlused? Kas alates 1. klassist või hiljem või sõltub see äkki hoopis klassijuhatajast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TPL-s ei toimu sellelaadseid vestlusi. Mina pole kunagi aru saanud, mis need arenguvestlused õieti on. Kui miski muret teeb, võtan õpetajaga ühendust ja asi saab selgeks või siis vähemalt selgemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tõesti mõnes koolis ei toimu arenguvestlusi? ma arvasin, et see on seadusega koolidele pandud kohustus :0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arenguvestlus on vajaduspõhine seaduse järgi. Kui pole vajadust, siis ei pea ka arenguvestlust tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Arenguvestlus on vajaduspõhine seaduse järgi. Kui pole vajadust, siis ei pea ka arenguvestlust tegema.[/tsitaat]
Teate, arenguvestlus on alati vajalik. Enamasti selgub aga vajadus sellesama arenguvestluse käigus. Ikka on vanemal või lapsel või õpetajal mõni mure, mis vajab selgeksarutamist. Ja kes väidab, et temal ei ole vaja 1 kord aastas õpetajaga kokku saada, tuttavaks saada, jagada terve aasta rõõmu- ja murehetki, ma ei usu seda. Pigem ei ole ta korralikul arenguvestlusel käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tehakse osadele nüüd, teistele järgmisel aastal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen õpetaja. Arenguvestlused võtavad väga palju aega, aga nende kasutegur on väga suur. Mina saan palju teada ja vanemad samuti. Mõne väga tubli lapse puhul tundub arenguvestlus tõesti mõttetu, aga alati tuleb ka nende puhul mõni väga ootamatu asi välja või lausa suur mure, mida mina ei oleks osanud üldse arvata. Tänu arenguvestlustele õpin ma paremini peresid tundma ja oskan edaspidi rohkem lapse individuaalsust ning eripärasid arvestada. Koosolekutel käivad tavaliselt emad, aga arenguvestlustel emad-isad koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps arenguvestlused koolis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.