Esileht Ilu ja tervis Ärevikud.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ärevikud.

Postitas:

Ma tahan lihtsalt halada.Mul on kõrini sellest,et olen ärevik. Näiteks mulle ei meeldi töö juures koosolekud,kardan esineda,hakkan punastama ja süda hakkab taguma.Ma vihkan seda enda juures.Siis näiteks teatud inimestega muutun ärevaks.Näiteks tööl,ta tuleb mu juurde tööalast küsimust esitama ja ma muutun nii ärevaks kohe.Süda hakkab taguma ja tunnen kuidas näost hakkan lõõmama.Lihtsalt lambist.Ja ma tahan et see olukord kiiresti mööda saaks,sest ma ei suuda isegi vastata normaalselt,vaid hääl väriseb ja käed värisevad.Ja üldse tööl kasvõi tahaksin ka teistega koos lõunatada ja olla ja suhelda,aga kardan et muutun ärevaks,kuigi tahaksin väga rohkem suhelda ja lõunatada teistega.Teistele jätan endast eraku mulje kui neid väldin,aga tegelikku põhjust nad ju ei tea.Kas kellegil veel selliseid asju ette tulnud? Jube vastik on nii elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 22:56; 23.04 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu Toostimeistritesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paraku samasugune ja juba palju aastaid:) Öeldakse, et tuleb harjuda oma ärevusega elama aga mul on ka sellest täiesti kõrini. Tahaks ka vabalt suhelda ja olla. Ja ma ei ole ärev ainult tööl vaid igal pool, kus peab suhtlema…
ärevik-kas Sa mingisugust ärevusesvastast ravi ei ole proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paraku samasugune ja juba palju aastaid:) Öeldakse, et tuleb harjuda oma ärevusega elama aga mul on ka sellest täiesti kõrini. Tahaks ka vabalt suhelda ja olla. Ja ma ei ole ärev ainult tööl vaid igal pool, kus peab suhtlema…
Kas Sa mingisugust ärevusesvastast ravi ei ole proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärevushäire.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 22:56; 23.04 23:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Ärevikud.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.