Esileht Ilu ja tervis Ärevuse leevendamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ärevuse leevendamine

Postitas:

Soovitage, kuidas leevendada kerget ärevust. Siin kindlasti paljudel kogemusi. Võib ka soovitada mingeid looduslikke (käsimüügi) ravimeid, mis on teid aidanud.

Midagi suurt justkui ei ole, aga kogunenud hunnik pisikesi asju. Tööl alustan uute ülesannete õppimisega, ühe pereliikme tervise pärast mure jms justkui igapäevast. St mingit suurt juhtumit või tragöödiat pole olnud. Nüüd kadus naabril kass ära ja mina siin muretsen, kuigi asi ei puutu üldse minusse!! No selline ebanormaalne ärevus lihtsalt sees ja ei oska midagi peale hakata.

Söön normaalselt, püüan vähem kohvi juua, natuke liigun ka…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 20:19; 12.11 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mindfulness, oma probleemide nn distantsilt vaatlemine, mitte nendega samastumine. Sina ei ole sinu probleemid.
Hingamisharjutused suunaga pikemale väljahingamisele.
Hästi teadlik toitumine.
Ravimeid eriti ei soovitaks, looduslikke ehk ainult: naistepunatee on väga hea, piparmünditee. Äärmisel juhul naistepunakapslid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna olen toidulisandite usku. Magne B6 ja Calcia 800 Plus hoiavad mul enamasti närvid korras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna olen toidulisandite usku. Magne B6 ja Calcia 800 Plus hoiavad mul enamasti närvid korras.

Siis sind aitab küll vaid usk ja toimib sul platseeboefekt.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, B grupi kompleks, kus ikka kõiki oleks sees 50mg. Hetkel võtan ainult B12. Mitmelt poolt lugenud, et just B12 ärevusele. Veistesüdamerohi on ka päris rahustav. Varem võtsin 5-HTP.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitavad hingamisharjutused. Kui ärevus suureks läheb, siis ei tohi enam oma mõtetele keskenduda, vaid tuleb kogu tähepanu viia hingamisele. erinevaid tehnikaid on palju. Suure ärevusega kasutan tehnikat: sissehingates loen neljani, hoian hinge kinni lugedes 6-ni, välja hingates loen 8-ni. Nii umbes 4 korda. Aitab hästi. Teisi tehnikaid on ka, otsi internetist. Aga mōtlemusviisi muutmiseks soovitan Eckhart Tolle ja Thich Nhat Hanhi raamatuid ja muidugi mindfulness.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja

Aitäh! Püüan siis hingamisharjutustega ja ehk B vitamiine ka võtta ja vaatan edasi.

Mõtetesse nii väga kinni ei jäägi, püüan tähelepanu mujale viia ja muuga tegelema hakata, aga ärevustunne jääb kõhtu – nagu enne eksamit vms kergelt keerab ja kraabib kõhus ja see tunne võib ikka pikalt kesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 20:19; 12.11 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paarieurone palderjanitablettide purk kah abiks, apteegis on ka muid rahustavaid taimeüpreparaate. Nt ka soe taimetee õhtuti, juba soe vedelik ise mõjub närvisüsteemile hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Ärevuse leevendamine