Esileht Ajaviite- ja muud jutud Argo Aderi sekskirjad naise heale sõbrannale.

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 260 )

Teema: Argo Aderi sekskirjad naise heale sõbrannale.

Postitas:
Kägu

Instagram ongi 90% väljamõeldis.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tundsin Aderi esimest naist päris hästi. Pole nüüd aastaid küll kohtunud. Kena väike blondiin, sale, vormis, hoolitsev ja lahke inimene. Aga jah, mitte mingi spordi- ja jõusaalihunt, lihtsalt sale ja nägus. Hea huumorisoonega. Kunagi ei rääkinud oma mehest halba ja üldse oli eraelu suhtes väga…endalehoidev. Siiski räägiti, et ta pidi meest lausa teenima, st need meeletud nõudmised erisöökidele jne jne. No need muidugi olid kuulukad.
Igatahes oli/on väga tore naine, mida tõestab ka see, et ta pole roninud avalikkuse ette “oma lugu” rääkima.
Loodan, et tal läheb hästi!

+49
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas need sõnumid meedia kätte jõudsid? Maile ise andis?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tema naine ja lapsed ei ole mehe tegudes süüdi – nad ei peaks sellise artikliga karistatud saama.

Justnimelt. Seetõttu ongi Kroonika üks kõntsaväljaanne, et kõik detailselt letti ladus. Kõik klikkide nimel. Oleks piisanud ka kirjeldusest, kui nii suur häda oli artiklit kirjutada, aga ei, kõik trükki, et lastel tulevikus “tore” lugeda oleks.

Ma absoluutselt ei õigusta Aderit, ise sellist reetmist andestanud ei oleks, aga Kroonika artikkel tegi asja hulluks just laste jaoks.

Kuidas need sõnumid meedia kätte jõudsid? Maile ise andis?

See on jah hea küsimus. See oli ju tema telefon, seega…

+8
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Insta kommentaarid 🤦‍♀️ Kas meil on tõesti nii palju ullikesi? “Pole oluline, mis kuskil räägitakse, oluline on ainult teie suhe”, “te olete nii tublid” jne. Mees on oma naise reetnud, naine ei näe muud valikut, kui halva mängu juurde head nägu teha ja teda kiidetakse “tubli” olemise eest?

+49
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Insta kommentaarid 🤦‍♀️ Kas meil on tõesti nii palju ullikesi? “Pole oluline, mis kuskil räägitakse, oluline on ainult teie suhe”, “te olete nii tublid” jne. Mees on oma naise reetnud, naine ei näe muud valikut, kui halva mängu juurde head nägu teha ja teda kiidetakse “tubli” olemise eest?

Insta ongi ullikeste koht, alles nüüd märkasid?

+30
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mitu kriitilist kommi kustutatud. “Pidage vastu, maailm võib ikka nii karm olla” — see on ikka hea huumorinurk seal Maarja viimase postituse all.

Kas naised ei adu, et süüdi pole ei Kroonika, isegi sõbranna mitte, vaid asja teeb hulluks see, kuidas mees oma naisest kirjutas. Mis armastusest, tugevusest, kajakate kisast seal sonitakse? Olen kindel, et M oleks rõõmuga hetkel kalapaat, kelle ümber väidetavalt ei kisata. Kuigi ka see ei päde, kajakad ju ikka kisavad kalapaadi ümber 😆

+40
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Insta ongi ullikeste koht, alles nüüd märkasid?

Jah, sellist naiivsust, rumalust, allaheitlikkust pole varem nagu kohanud. Võibolla jälgin valesid kontosid.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole hullu, Maarja saab vaadata uue mehe, Ronn Nõmm pidi jälle saadaval olema.

Ai, heaaaaa 😀

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Leidis hea spinni, sügisel olid nad Argoga pausil, lisaks oli Argol sünnitusjärgne depressioon, aga igatahes on ta teadlik ja rahu teinud kõigega, mis nende pausi ajal juhtus. Lisaks story’s kommentaar, et tuleb välja, et paljudel on “sõbranna niimoodi teinud” jm tobedused, ühesõnaga vana lugu, kus oma mehekeselt veeretatakse süü teisele naisele.

+38
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks siin kellestki kahju peab olema või kellelegi kaasa tundma? Kui üldse kellestki kahju on, siis sellest sõbrannast ja ta mehest. Nende jaoks oli asi ilmselt suht ebameeldiv. Pakun, et sellepärast ka avalikustati.  Aderi abikaasa postitusest sain aru, et tal üsna ükskõik, ei näe draamat siin ja on mehega rahul. Eks tema valik ju. Ja Ader ei tundu ka eriti selline mees, et ta nüüd hullult põeks, varemgi ju negatiivses valguses uudiseid tast olnud.  Küsitav on minu jaoks see, et depressioon nüüd mängu toodi. Ei ole ekspert, aga depressiooniga on kogemusi olnud ja üht-teist olen nagu ka sel teemal lugenud. Ei ole siiski kuskilt varasemalt kuulnud, et depressioon paneks  inimestega üliagaralt flirtima ja peenise pilte saatma.  Depressioon on tõsine haigus, aga igasugust käitumist selle süüks panna ja sellega välja vabandada, nüüd küll õige ei ole.

+28
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ohjah, kui palju siin jälle neid “minaküllniieteeks”-kägusid. Minge rääkige mõne mehega, mis tunne on pikalt seksuaalselt rahuldamata olla, kuidas see maailma moonutab. Mehed ei ole naised, meeste seksivajadus on teistsugune. Ja siis proovige lihtsalt oma eluga piirduda, ärge lahmige suvalisi järeldusi pottidest ja kaantest. Igaüks teeb omad valikud ning halvustada siin Aderi naise valikut mehega jääda võib küll ainult igasuguse elukogemuseta ning empaatiata inimene. Ader on oma ihade küüsis olev ja nõrga enesekontrolliga – aga teate, see on ikka tuhat korda parem kui teadlikult oma (eks)sõbranna ja tema pere probleemidest Kroonikas pasundamine. Aderile suudaks andestada mõnedel asjaoludel, aga sõbrannale ja tema mehele kindlasti mitte.

Kõige idiootlikum vabandus ringiaelemisele. Mehed on siis nagu primaadid, kes ei suuda end vaos hoida või end ise rahuldada? Ja KUI ei suudagi, siis ei räägita taga oma naist, ei leita omale naise sõbrannade hulgast silma- ja voodirõõme, parem kui nad üldse suhtesse ei astuks, siis võivad oma primaadielu kedagi häirimata elada.

+33
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Argo kirjutab selgelt, et naine on poolik naine, pekine ja eemaletõukav ja Maarja hoiab ikka kinni oma instamullist, kirjutades seal : FAIRY TALE STORY OF MY LIFE

kas insta pühib inimestel viimse kui kriitilisuse reaalse elu suhtes, peaasi et väljastpoolt paistaks elu muinasjutuna ja ise printsessina seal sees.

+51
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui üldse kellestki kahju on, siis sellest sõbrannast ja ta mehest. Nende jaoks oli asi ilmselt suht ebameeldiv. Pakun, et sellepärast ka avalikustati.

Sa teed ju nalja, eks?

Minu meelest, kui selle loo puhul üldse kellelegi kaasa tunda, siis lastele. Ühel päeval saavad nad seda s*tta oma silmadega lugeda, sest internet mäletab kõike.

Täiskasvanutest pole siin küll kellelegi kaasa tunda. Kui ehk, siis Maarjale.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mul küll sellest mehest kahju ei ole. Las tuleb avalikuks, teebki oma margi täis, nagu tagaselja naisele tegi. Fookus ju mehe tegudel ja kirjutatud ju, et isegi peale rääkimisi ei lõppenud see pull ära.

Inimestel on lapsed ja Internet säilitab kõike. Ka seda arutelu siin.

Mul läheb süda pahaks, kui ma ette kujutan, et ma oleks lapsena pidanud elama ja sõpradele otsa vaatama olukorras, kus mu isa p-sepilt on avalikult üleval või keegi võõras mees on mu emale enda oma saatnud ja mu ema on seda kommenteerinud ja sajad muud inimesed ka.

Iga täiskasvanu võiks mõelda oma ninast kaugemale – nii tehes kui avaldades.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Argo kirjutab selgelt, et naine on poolik naine, pekine ja eemaletõukav ja Maarja hoiab ikka kinni oma instamullist, kirjutades seal : FAIRY TALE STORY OF MY LIFE

kas insta pühib inimestel viimse kui kriitilisuse reaalse elu suhtes, peaasi et väljastpoolt paistaks elu muinasjutuna ja ise printsessina seal sees.

Mis on ikka eriti naeruväärne. Ilmselgelt oli ta juba mõni kuu peale sünnitust normaalkaalu alumises otsas.

+31
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks siin kellestki kahju peab olema või kellelegi kaasa tundma? Kui üldse kellestki kahju on, siis sellest sõbrannast ja ta mehest. Nende jaoks oli asi ilmselt suht ebameeldiv. Pakun, et sellepärast ka avalikustati. Aderi abikaasa postitusest sain aru, et tal üsna ükskõik, ei näe draamat siin ja on mehega rahul. Eks tema valik ju. Ja Ader ei tundu ka eriti selline mees, et ta nüüd hullult põeks, varemgi ju negatiivses valguses uudiseid tast olnud. Küsitav on minu jaoks see, et depressioon nüüd mängu toodi. Ei ole ekspert, aga depressiooniga on kogemusi olnud ja üht-teist olen nagu ka sel teemal lugenud. Ei ole siiski kuskilt varasemalt kuulnud, et depressioon paneks inimestega üliagaralt flirtima ja peenise pilte saatma. Depressioon on tõsine haigus, aga igasugust käitumist selle süüks panna ja sellega välja vabandada, nüüd küll õige ei ole.

Mis see Aderi abikaasa tegema peaks siis? Kui midagi ei ütleks, viriseks inimesed selle kallal ning ajakirjanikud ei jätaks teda hetkekski rahule. Kui teeks draamat ja kirjutaks, kuidas ta on kannatanu, oleks see söödaks uutele artiklitele. Võimalik, et otsustas mehele uue võimaluse anda ja pereeluga jätkata.. või kirjutas postituse, et teemat vaigistada ja pehmendada ning räägivad omavahel vaikselt asjad selgeks, kas ja kuidas edasi minna. Kahtlen, et pärast sellist meedia sopaloopimist keegi saaks ükskõikne ja mehega rahul olla.

Oleks ise naise asemel, teeksin sarnase postituse – kas just nii üle võlli lillelise, aga pigem siiski positiivsel noodil (just selleks, et ajakirjanikud mind mingiks hetkeks rahule jätaks ning et mitte õli tulle valada… sellest ju kannatavad lapsed, kes kunagi hiljem seda musta pesu pesemist lugeda võivad). Mida ma privaatselt eraelus teeks ja kuidas asju korraldaks pärast sellist skandaali, on teine asi.

+1
-28
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui üldse kellestki kahju on, siis sellest sõbrannast ja ta mehest. Nende jaoks oli asi ilmselt suht ebameeldiv. Pakun, et sellepärast ka avalikustati.

Sa teed ju nalja, eks?

Minu meelest, kui selle loo puhul üldse kellelegi kaasa tunda, siis lastele. Ühel päeval saavad nad seda s*tta oma silmadega lugeda, sest internet mäletab kõike.

Miks Maarjale? Ta ju aktsepteerib sellist käitumist.  Inimestel on tänapäeval lihtsalt erinevad suhtumised nii koosellu kui ka kõigesse muussse. Mis sinu jaoks on vastuvõetamatu, ei pruugi seda teisele olla.

Laste puhul on muidugi kahju, kui vanematest mingid negatiivsed artiklid ilmuvad, aga kas see siis tähendab, et kui lapse saad, siis ei tohi enam negatiivselt kirjutada? Ja no ega ei ole ju midagi väga hullu ka juhtunud. Ei tasu nüüd üle dramatiseerida asja 😀

Mis see Aderi abikaasa tegema peaks siis?

Midagi ei pea tegema. Mis ma öelda tahan, et pole siin meie asi ohkida ja muretseda.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aderist ei ole ma kunagi hästi arvanud, kuid vanasõna ütleb: “Täkk ei karga kui mära ei indle”. Küllap see “sõbranna” ikka andis põhjust ka. Ma ei kujuta ette, et keegi lampi nii julgeid sõnumeid hakkaks saatma.

See on küll üks rumalamaid vanasõnu. Mul on avalik instagrami konto, kuhu postitan vaid oma kodurenoveerimispilte. Ühe pildi peal oli mind (remondiriietes!) ka näha, ja sellest piisas, et mingid täiesti võõrad mehed mulle mittesobivaltkirjutama hakkasid.

Kokkuvõttes me ei tea ju, aga sina juba eeldad, et see naine kindlasti tegi midagi valesti. Äkki lõpetaks selle naiste peedistamise ära?

Aga antud juhul paistab küll see vanasõna sobivat, no vaata ise neid avaldatud vestlusi- kui ikka suht räige teksti peale tuleb kolm naerunägu, siis on raske näha siin vastandumist, ebameeldivust või tõrjumist.

Muide, see Maile on suht sama nägu kui … misiganes selle Argo naise nimi oli. Ei saa aru, mis mõte sel on, kui oma naine on suht samasugune- seejuures ka nende koledus on samasugune (kuigi mailel on seda vähem).

+21
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa teed ju nalja, eks?

Täpselt! Ükski naine ei vastuta selle eest, kui talle esimene nilbe sõnum või peenisepilt saadetakse, aga mis häda takistab naist mehele blokki peale panemast. Selle asemel sõbranna ohkis, pööritas silmi ja hoidis vestlust üleval. No miks? Kes teeks nii oma sõbrannale?

+22
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ohjah, selle loo puhul tuleb kohe mitu sobivat vanasõna pähe. Esimesed kaks tk näiteks sellised: “Küürakat parandab vaid haud” ja ” Mida külvad, seda lõikad”.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakun, et edasi toimub täielikult mehekesele andestamine, sest naine arvab, et ta oligi süüdi. Pekki hakatakse hullu nälgimisega kiirelt kaotama ja meest veel rohkem hellitama, sest vaene mees tundis ju ennast väga kõrvalisena. Loodan, et ikka lapsed oma koju jäävad, sest tegelikult ju mees ütles, et ta ei taha EMAGA elada. Hull värk!

+31
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ükski naine ei vastuta selle eest, kui talle esimene nilbe sõnum või peenisepilt saadetakse, aga mis häda takistab naist mehele blokki peale panemast.

Kas Argo saatis Mailele oma peenisest pildi ja kui ma ostan Kroonika, siis see pilt on seal täitsa olemas?:)))

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läheksite te jee lahku enda kolme lapse isast sellisel põhjusel. Ei mõtlegi siinkohal majanduslikku sõltuvust, küllap tuleks Argo naine kenasti toime. Vaid seda, et kas on mõtet lõhkuda perekond, kui on võimalik asjad selgeks rääkida.

Ei tundu usutav, et Argo mõtlebki oma laste emast päriselt nii. See mõjus pigem meeltesegaduses plärtsumisena. Ja nüüd, kui see on avalikkuse ette toodud, vaevalt julgeb uuesti midagi sellist teha.

+1
-41
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga halekoomiline, et selline asi terve Eesti ees avalikuks tuli

Terve Eesti ometi ei loe Kroonikat. Ma olen 4 päeva Perekoolist eemal olnud, tulin kaema, mis uudist ja näe – oligi! Aga seda sain siit teada, mitte Kroonikast (mida liialdaja-kägu teab, et loeb TERVE EESTI).

Kohe lähen küsin abikaasalt, lastelt, emalt, naabrilt, nurgapealsest lillepoest ja valla bussijuhilt, kas nemad ka teadsid. Elavad nemad ju samuti Eestis.

Teemasse: põlgan selliseid inimesi, kes ei suuda omanda valikut ehk oma kaaslast austada. Ader on oss mis oss!

* kas tema pojaga oli kuskil Taimaal õnnetus ja ta kerjas raha inimestelt?

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt nagu naine ise kirjutas, et kõik pole nii lilleline nagu instas paistab, siis võibolla ka see postitus ei kajasta täit reaalsust. Nõustun ühe kommentaariga eespoolt, et see on ilmselt targem tegu kui teemat vältida ja ajakirjanike küsimustelaviini alla jääda. Üldse on üsna mõttetu spekuleerida teiste inimeste otsuste ja nende õigsuse üle. Teoorias jätaks muidugi kohe kõik oma mehe sellise teo peale maha, aga reaalsuses on palju teisi tegureid ja osapooli. Ja eks see on kõigi enda otsustada, kas ja kuidas sellise teadmisega edasi tahavad suhtesse jääda.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvamus loosse erineb asjaosaliste omast. Siiski on mul küsimus, et kui abikaasa räägib taga enda naisest viimase sõbrannale ja püüab temaga liini ajada, kuigi ka see sõbranna suhtes/abielus (ei tea täpselt), siis miks raskused on ületamiseks abikaasa puhul, aga sõbranna puhul mitte?

See pole mingi armastus, isegi mitte hoolimine. Haige maailm.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa teed ju nalja, eks?

Miks Maarjale? Ta ju aktsepteerib sellist käitumist. Inimestel on tänapäeval lihtsalt erinevad suhtumised nii koosellu kui ka kõigesse muussse. Mis sinu jaoks on vastuvõetamatu, ei pruugi seda teisele olla.

Laste puhul on muidugi kahju, kui vanematest mingid negatiivsed artiklid ilmuvad, aga kas see siis tähendab, et kui lapse saad, siis ei tohi enam negatiivselt kirjutada? Ja no ega ei ole ju midagi väga hullu ka juhtunud. Ei tasu nüüd üle dramatiseerida asja 😀

Mis see Aderi abikaasa tegema peaks siis?

Midagi ei pea tegema. Mis ma öelda tahan, et pole siin meie asi ohkida ja muretseda.

Kibekiirelt lahutama! Selline mees ei vääri andestust, olgu neid lapsi kasvõi must miljon.  Veel vähem on aktsepteeritav laste pärast koos elamine. Teeb ühe korra, teeb kaks ja ka veel kolmanda. Be aware, Maarja !

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ajalugu kipub ennast kordama ja arvatavasti ei tulnud selle mehe tekst abikaasale üllatusena- üsna tõenäoliselt rääkis ta oma armukesele eelmist naist samamoodi taga, nüüd on lihtsalt rollid järjekordselt ringi pööratud. Sellisele mehele saabki oma naisest igav ja trööbatud luud ja järgmisest (moositavast) kepisõbrannast ingel. Ta on seda kõike juba näinud ja läbi elanud (ainult teises rollis), mida siin ikka niiväga shokeeruda on. Ja mehel oli ometi sünnitusjärgne depressioon, pole lihtne korraga kaksikud saada! /allakirjutanu on õigusega sarkastiline, sest olen kaksikute ema/.

+29
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks siin kellestki kahju peab olema või kellelegi kaasa tundma? Kui üldse kellestki kahju on, siis sellest sõbrannast ja ta mehest. Nende jaoks oli asi ilmselt suht ebameeldiv. Pakun, et sellepärast ka avalikustati. Aderi abikaasa postitusest sain aru, et tal üsna ükskõik, ei näe draamat siin ja on mehega rahul. Eks tema valik ju. Ja Ader ei tundu ka eriti selline mees, et ta nüüd hullult põeks, varemgi ju negatiivses valguses uudiseid tast olnud. Küsitav on minu jaoks see, et depressioon nüüd mängu toodi. Ei ole ekspert, aga depressiooniga on kogemusi olnud ja üht-teist olen nagu ka sel teemal lugenud. Ei ole siiski kuskilt varasemalt kuulnud, et depressioon paneks inimestega üliagaralt flirtima ja peenise pilte saatma. Depressioon on tõsine haigus, aga igasugust käitumist selle süüks panna ja sellega välja vabandada, nüüd küll õige ei ole.

Mis see Aderi abikaasa tegema peaks siis? Kui midagi ei ütleks, viriseks inimesed selle kallal ning ajakirjanikud ei jätaks teda hetkekski rahule. Kui teeks draamat ja kirjutaks, kuidas ta on kannatanu, oleks see söödaks uutele artiklitele. Võimalik, et otsustas mehele uue võimaluse anda ja pereeluga jätkata.. või kirjutas postituse, et teemat vaigistada ja pehmendada ning räägivad omavahel vaikselt asjad selgeks, kas ja kuidas edasi minna. Kahtlen, et pärast sellist meedia sopaloopimist keegi saaks ükskõikne ja mehega rahul olla.

Oleks ise naise asemel, teeksin sarnase postituse – kas just nii üle võlli lillelise, aga pigem siiski positiivsel noodil (just selleks, et ajakirjanikud mind mingiks hetkeks rahule jätaks ning et mitte õli tulle valada… sellest ju kannatavad lapsed, kes kunagi hiljem seda musta pesu pesemist lugeda võivad). Mida ma privaatselt eraelus teeks ja kuidas asju korraldaks pärast sellist skandaali, on teine asi.

Täna õhtu siis teevad anaali.Öeldi ju ,et see pidi pidupäeviti toimuma 🙂

+18
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 260 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Argo Aderi sekskirjad naise heale sõbrannale.