Esileht Tööelu, raha ja seadused. äri sülearvuti

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: äri sülearvuti

Postitas:

Kas osta kasutataud sülearvuti või osta uus. Vaatan, et uued lähevad üle 1000. Samas müükse ka kasutataud äriarvuteid ca 400 euroga. Oleks vaja just väikest töökindlat-kiiret sülearvutit. Kas osta uus või pigem kasutataud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutana on hea kui olemas garantii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta punane

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi see äriarvuti on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi see äriarvuti on?

Ehk peeti silmas äriklassi sülearvutit, kui ma aastaid tagasi viimase lapaka soetasin, siis oli küll kasutuses selline termin.
Odavama klassi lapakad olid siis laias laastus kodukasutajale.
Aga muidu, kasutatud lapakas osta juhul, kui oled IT spets. Kui asja eriti ei jaga, las asjatundja sõber vaatab üle, enne ära osta.
Kui asjatundjat pole üle vaatamas, soeta uus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kiirust sul vaja on? Et kiirelt käivituks, kiirelt mingeid suuremahulisi protsesse teeks või et suudaks hea kvaliteediga graafikat näidata või mis?
Mida mõtled töökindluse all? Et korpus vastu peaks või et arvuti omadega sassi ei läheks? (viimase vastu aitab ainult arukas kasutaja ja töökindel tarkvara)
Kiirelt käivitub arvuti, millel op-süsteem (win, linux vms) on ssd kettal. Suurt arvutusvõimsust nõudvad protsessid tahavad suur muutmälu (RAM), seda tüüpiliselt tuleb nii kasutatult kui uuelt ostes kohe juurde osta, sest see on asi, mille pealt arvutimüüjad kokku hoiavad. Alla 8 GB on vähe, kui sedasorti võimekust arvutilt eeldad.
Kui tahad kõrge kvaliteediga filme vaadata või hoopiski mängida, graafikaprogramme jooksutada, siis peaks arvutis olema korralik võimas graafikakaart.
Korraliku tugeva korpusega on enamus äriklassi arvuteid, HP elitebook ja Lenovo äriklassi arvutid on senimaani kõik hea korpusega olnud.
Kui tahad enamat kui e-posti lugeda ja netis surfata ning soovid arvutit pikemaks ajaks, siis tasuks valida ka korralikuma protsessoriga arvuti. Löö oma väljavalitud arvutite protsessorid sellele lehele sisse ja vaata punktisummat (mida suurem seda parem): https://www.cpubenchmark.net/
Kui ise arvutitest midagi ei tea ja tahad kindlasti head arvutit saada, siis tasub uus osta ja validki siis kasvõi värvi järgi. Raha läheb palju, aga saad kindlapeale arvuti, mis mõneks aastaks vajadused rahuldab. Kasutatud arvuti saab palju odavamalt (ka garantiiga), aga siis pead suurma aru saada mida sul vaja on ja mis parameetrid on vajalikud, et arvuti su vajadused rahuldaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle natuke funktsioonide peale, mida sa päriselt kasutada tahad.
Üks väga hea omadus, mis äriklassi sülearvutitel on, on dokitavus. Mugav lükata dokki, kui oma laua taha jõuad. Kui sa näiteks ei tee tööd suurema monitoriga, vaid töötadki selle süleriga, siis ei ole sellel võimalusel sinu jaoks tähtsust.
Nii võib selguda, et tegelikult ei anna see kallim äriklassi süler sulle olulist lisandväärtust. Või siis jällegi, et annab.
Minu meelest SSD on tänapäeva arvutitel juba elementaarne. Kui ostad eelmise põlvkonna (ka äriklassi) sülerit, ei pruugi see nii elementaarne olla, nii et pööra tähelepanu, mis kõvaketas arvutil on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

..kui ma aastaid tagasi viimase lapaka soetasin..

Lapakas???? Hea, et i-tähega polnud????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iialgi ei ostaks kasutatud sülerit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iialgi ei ostaks kasutatud sülerit

Meil ongi igapäeva kasutuses vaid kasutatuna ostetud äriklassi arvutid. Esimene neist on juba 3-4 aastat.
Eraisikult ei ostaks aga kasutatud arvutite poest küll.Mina ostsin Arvutiaidast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvutiait on minu usalduse vōitnud kasut. Sülearvuti müüja. Seal ongi 3-4a vanad ja saadaval ka Ssd kettaga. Saad juurde osta ka garantiid mōistliku hinnaga. Mina pole seda teinud, sest esimese arvutiga polnud 10a. probleeme. Tarkvara lihtsalt sai liiga vanaks ja riistvara ei suutnud uut käivitada. Nüüdseks teine arvuti 3a ja peale viiruse probleemide muid ei esine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. äri sülearvuti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.