Esileht Tööelu, raha ja seadused. Äripartneri väljaostmine (väga väga huvitav, vaata vaata :)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Äripartneri väljaostmine (väga väga huvitav, vaata vaata :)

Postitas:

Mul on üks bisness, kuhu pidime partneriga panema sisse 5000 EUR each;

… aga praeguseni on tema võlgu jäänud ja mina 6000 EUR ja tema 4000 EUR.

Kuna mul on palju teisi võimalusi (ja kuna see partner on kaotanud minu lugupidamise ja ma ei näe endal arenemise võimalusi tulevikus koos temaga) siis ma ei tahaks selle äriga jätkata.

Kas minu pakkumine temale on aus või mitte – selles soovin arvamust! 🙂

Kopeerin siia:

———————————

Ma pakuks Sulle ausat lahendust: üks meist mõtleb välja koefitsendi, millega osalus tuleb korrutada, millega ta ise oleks nõus lahkuma, ning pakub sellega teisele eelisõigust müügiks.

N: Mina teen pakkumise, et koefitsent on 0,5
See tähendab, et mina olen nõus müüma 3000 euroga ja Sind ära ostma 2000 euroga, aga Sinul on eelis-otsustuste-õigus kes müüb kelle kasuks.

N: Sina teed pakkumise, et koefitsent on 2;
Mis tähendab, et Mina saaksin müüa 12 000 euroga ja Sinu osa ära osta 8000 euroga.
Loogish ma valiks, et 12 000 euroga müümine.

Mõtle välja koefitsent.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liiga vähe infot.
palju on kumbki lisaks rahalisele panusele, oma aega sinna panustanud.
palju töötunde nädalas, kui pikk periood?
vahel võib olla nii, et kes rahaliselt panustab vähem, teeb rohkem ja vastupidi.

mul muide sama teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kooliülesanne mõnel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur on omakapital bilansis? Kas need 6000 ja 4000 on pandud omakapitali või antud laenuna ettevõttesse?

Näiteks kui on nõnda, et osakapital 10000 (6000+4000) kuid omakapital näiteks järel vaid 3000, siis ostes välja 6000 osa ehk 60% peaks maksma selle osa eest 0,6*3000=1800¤. 4000¤ osa vastavalt 0,4*3000=1200¤.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks mõttetut asja juurutada. enne koefitsente jms uuri, kas soovib üldse osta või tahab hoopis müüa. kui esimene seik klaaritud, saab edasi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Äripartneri väljaostmine (väga väga huvitav, vaata vaata :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.