Esileht Tööelu, raha ja seadused. Äriplaani koostamise tasu

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Äriplaani koostamise tasu

Postitas:

Millist tasu orienteeruvalt küsida, kui koostan ühele äriplaani töötukassale toetuse saamiseks? Toetus 4000 ¤.

Ette tänades

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on siis kindel saaja? Palljudel tuleb eitav vastus. Eks siis tuleb muidugi täiustada ja uuesti esitada.. Eks siis kui toetus käes, siis räägite summast ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindel pole miski, ainult surm ja maksud.
aga hind tuleb ikka enne kokku leppida, mitte ei vaata õunte pealt. summa osas ma ei oska sõna võtta, aga osa raha siis, kui töö valmis ja ülejäänu siis, kui toetus käes. siis on mõlemal nö võrdsed riskid. ja täiendused käivad töö juurde, mitte ei kasseeri eraldi, sest kui sa pakud sellist professionaalset teenust, et oskad teha äriplaani, siis ringitegemine ja täiendamine on ikka sinu riisikol, mitte töö tellija. muidu on nii, et keegi suvaline teeb üle käe midagi ära ja mida kehvemini teeb, seda kasulikum talle on, kui iga ringitegemine lisaraha sisse toob.
aga kui sa oledki äriplaanide tegija, siis sul ju ettekujutus ka, kui palju see töö aega võtab ja mis sa oma aja hinnaks arvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.windsorrp.ee/hinnakiri.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.windsorrp.ee/hinnakiri.html
[/tsitaat]

See on liiga ahne, lausa 10% loodetavast toetusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen juba kolmas kord, seekord endale ja ütlen ausalt alla 1000-de küll kellegile tegema ei hakkaks. See on päris raske töö, st toetust saada on raske, iga lause peab olema 100 korda läbi mõeldud ja tõestatud.
Olen eelnevalt 2 äriplaani teinud, mis on ka toetuse saanud. Aga nüüd enda omaga, paras peavalu 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on liiga ahne, lausa 10% loodetavast toetusest.[/tsitaat]

Aga nende puhul ongi 10% loodetavast toetusest, selline on selle teenuse hind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äriplaani tasu 10 % saadavast toetussummast. See on täiesti tavaline taks. Muidugi, toetuse saamine ei ole 100 prossa kindel. Olen klientidele vastu tulnud ka – võtnud pool raha ette ja pool siis kui inimene on toetuse kätte saanud. Ise kirjutan teenuse korras äriplaane juba 2 aastat ja tegelikult tuginedes oma kogemustele oskan juba päris hästi läbi näha, kas konkreetne äriidee saab toetust või mitte. Üldjuhul oleneb ikka väga palju äriplaani kirjutajast. Iseenesest ühe äriplaani tegemine võtab kõvasti aega ja ka raha – vaja on teha päringuid e-äriregistrist konkurentsianalüüsi jaoks ning analüüsida ka lähimate konkurentide majandustegevust aruannete järgi (majandusaasta aruanded on teatavasti tasulised). Ühe äriplaani kirjutamine vähamalt minul võtab põhitöö kõrvalt vähemalt 2 nädalat ja mahult on nad kõik vähemalt 50 lehte – EASile esitatavad on veel mahukamad. Nii et sellega on kõvasti tööd.
PS! Kui ma selle teema avasin, siis nägin oma üllatuseks oma kodulehte siin rippumas 🙂 reklaam missugune 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvestage, et 10% -st lähevad maha ju ka kulud ja maksud, inimesele endale jääb ju ikka oluliselt väheb kätte kui 10%.
eks see on ikka nii, et maksale palju, saajale vähe.

Küsida tuleb nii, et endal on veidike piinlik 🙂 õpetas mulle kunagi üks projekteerija.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Äriplaani koostamise tasu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.