Esileht Beebi ja mitmikud Ärkamine öösel iga tund

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ärkamine öösel iga tund

Postitas:
Kägu

Mure just neljakuuseks saanud poisiga, kes juba viimased 3 nädalat ärganud igal ööl iga kahe tunni tagant, öö teises pooles isegi iga 40min kuni 1h järel. Tean, et uneregressioon, aga küsimus selles, et kuidas siis regressiooni ajal reageerida ärkamisele.

Praegu annan iga kord rinda, sest nii ei pea palju möllama ja magame üsna kenasti kohe edasi, aga tüütu on ikka.

Muretsen ka, kuidas see pidev imetamine pikas vaates mõjub. Esimese lapsega oli sama asi, iga h andsin rinda ja ta harjuski sellega ära. 8-kuuselt ka muud moodi öösel ei maganud, kui iga 1-2h rinda saades. Lõpuks julmalt võõrutasin öise rinna ja hakkas läbi öö magama.

Küsimus siis, kas peaks juba praegu beebile õpetama ise uinumist? St ei peaks iga ärkamise kord rinda andma? Nt ükskord lasin natukene kauem nutta ja siis jäi ise pöialt imedes magama, kuigi ainult lühikeseks ajaks. Ühesõnaga mis teie kogemus on, kuidas neid tiheda ärkamisega perioode üle elada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta on veel nii pisike ja need regressioonid tuleb lihtsalt üle elada. Mina ei viitsinud mässata muudmoodi ja andsin rinda. Nii saime mõlemad magada. Poole hullem on minu meelest harjutada nt kiigutades või pallil õõtsutades magama. Mina seda öösiti küll teha ei tahaks.
Tundsin, et ka talle oli see rind ja minu olemasolu vajalik 😌 Ja tegin seda niikaua kuu jaksasin ja siis kui oli üle aastane, võõrutasin rinnast 😊

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Andsin ka rinda igakord kui tahtis. Mulle tundus, et selline magamine öösel tekkis siis kui toimus mingi areng ja hilisemal perioodil kui hambad tulid. Nüüd laps 1a2k ning öösel ärkab 2x ning saab rinda. Kui ärkab tihedamalt, siis olen üritanud eirata- tihtipeale magab edasi, aga vahest tuleb süüa ka ikka anda

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina soovitaksin proovida kvaliteetset valge müra masinat, näiteks Helinaut. Minu teise lapsega muutis see und ja magamist täielikult. Muidugi on selles vanuses tegemist ka neljanda kuu uneregressiooniga, kuid selliseid perioode tuleb veel, ja siis on hea millestki sellisest abi saada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina soovitaks ikkagi teha leebet unekooli 🙂 tõenäosus, et see ise läheb paremaks, on väike. Ise tegin lapsega 7.kuuselt leebe unekooli. Kõik muu oli paigas – graafik jne ehk uni oli igatpidi toetatud, ta lihtsalt ei osanud öösel ärgates edasi magada. ta on parima unega laps sellest saati, 2 aastane nüüdseks ja armastab magamist.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja siin. Laps juba 5,5 kuud vana ja midagi pole muutunud. Järjepidevalt ikka ärkab iga tund. Maksimaalselt magab 2,5 tundi järjest, aga öö teises pooles täiesti iga tunni aja tagant üleval ja jälle rinna otsas. Ühtpidi tore, et vähemalt rinnaga kiiresti uuesti magama jääb, aga teisalt tahaks ometi natukene rohkem magada 🙁

Laps soojas, tuba pime, värske õhk, valge müra taustaks. Vahel nagu üritab ise uuesti magama jääda pöialt imedes, aga ei jää ikkagi ja pean rinda andma. Lutti ei võta.

Miks ta ometi kogu aeg ärkab?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas beebi magabki kaisus? Siis saab teda läbi une tõsta kord ühele, kord teisele poole rinna otsa ja ise edasi magada, kuni tema süüa nosserdab?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina küll lõpetaks selle öise rinnaga magamise ära, sest ise tahaks magada ja ilmselgelt on laps harjunud nii magama jääma. Ise panen ka rinnaga magama, aga annan päeval hästi tihti rinda ja öösel 6kuusele üle kahe korra ei ole andnud. Ärkas, siis kiigutasin pepust, silitasin selga

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest 4. ja 5. kuu olidki kõige hullemad. Rahu aitas luua see lugemine https://liviamordant.com/2021/06/08/4-kuu-uneregressioon/.

Suure tõenäosusega 6-7. kuul läheb asi paremaks!

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Beebi ja mitmikud Ärkamine öösel iga tund