Esileht Ajaviite- ja muud jutud Arki sõit Paides 2019

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Arki sõit Paides 2019

Postitas:
Kägu

Tere kes on teinud see aasta arki sõitu paides . Palju umbes linna ja maantee sõitu oli. Ning kuidas tundus eksamineerija .kuidas teil läks sõit saite ilusti tehtud või mitte . Kui mitte siis vead tegite ?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sa oled ikka iseseisvalt liiklemiseks valmis, kui sa muretsed eksami sooritamise üle Paides?
Siin on ju vaat et kaks ristmikku ainult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugege küsimust mitte ärge tulge siin midagi arvama . Oma kommentaarid võite rahulikult endale jätta 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sa oled ikka iseseisvalt liiklemiseks valmis, kui sa muretsed eksami sooritamise üle Paides?

Nõus 100%.
Kui inimene jiba nii väikese liiklusega linnas on ebakindel, siis tasuks ehk veel harjutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen sama öelnud pidevalt eksamist läbikukkujale, et eksam pole mõeldud kiusamiseks, vaid et liikluses ennast ja teisi ellu jätaksite. Kui tunned end ebakindlalt, siis ikka veel ja veel võtta neid sõidutunde. Paidesse mina eksamit tegema ei läheks ka mitte Paide elanikuna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugege küsimust mitte ärge tulge siin midagi arvama . Oma kommentaarid võite rahulikult endale jätta 🙂

mh, sellise suhtumise peale ma ütleks, et kas on ikka mingit järjekordset ebastabiilse närvikavaga tegelast meie liiklusesse vaja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine tee Saaremaal. Seal pole karta, et väga pikalt maantee sōitu pead tegema. Seal nimelt polegi maanteid vaid saare teed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine tee Saaremaal. Seal pole karta, et väga pikalt maantee sōitu pead tegema. Seal nimelt polegi maanteid vaid saare teed.

Nii, ja pärast tuleb selle pagasiga Tallinnasse liiklema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled ju kommentaariumis. Nagu autojuhil, siis ka netis liiklejal peab olema adekvaatne arusaamine, kus ta asub ja millisel viisil kulgevad teised liiklejad. Ei ole ainult sina ja sinu õigused. Ja see kehtib nii Paides, Eestis kui ka internetis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eksamineerija sõbralik ja toetav, linnas lasi teha kaks ülesannet, natuke sõitu, kesklinna ring, Mäost sõitsime ka läbi. Pisivead, ühel korral unustasin tagurdades suunatule ära, kallaku harjutusel jäin liiga keskele seisma, kuna kitsas tänav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sooritasin eksami paides natuke alla aasta tagasi. Edukalt. “Jalutasin” google mapsiga kogu Paide linna läbi ja 1 päev enne eksamit käisin kohaliku autokooli bossiga sõitmas (ta laskis mul kõik vead ära teha, kukkusin tema hinnangul 1345 korda läbi ja peale sõidutunde oli enesehinnang NULL).

Soovitused:
Jälgi hoolega märke! Eriti ühesuunalist, keelumärki ja ka parkimisel vaata, ega tahvlil pole märgitud parkimis viis (näiteks kohalikus tanklas peab auto parkima ninaga välja poole!).

Ring selgeks kindlasti, neil küll 1 realine ring, aga siiski kui lähed a la 3 välja sõit siis hoiad sissepoole ja lõpus joondud paremale poole.

Ja kindlasti on osa sõitu tallinn-tartu maanteel.

Käisin ka kohalikus bussijaamas “sõpra” peale võtmas. Seal on ka väike nipikas- üheslt poolt saad sisse ja teiselt poolt saad välja.

Eksamineerija oli väga kena ja viisakas. Ja sõbralik 🙂

Soovin edu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõus 100%.

Kui inimene jiba nii väikese liiklusega linnas on ebakindel, siis tasuks ehk veel harjutada.

Ärge olge nii dramaatilised. Iga pabistajam inimene pabistab enne sõidueksamit, see on teatud inimtüüp. Kõik teised hindasid mind eksamiks valmis olevaks, aga enda arvamusest lähtudes poleks ma vist eales eksamile läinud. Eksamil olin ka väga pabinas, aga eksaminaator ütles sõidu lõpus, et minuga on turvaline ja et olen roolis kindel. Päris olingi 😅

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem siis juba Hiiumaal. Siin ainult maanteesõidust sisuliselt kogu eksam koosnebki ja maantee on ka poolenisti 70 märke täis.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Arki sõit Paides 2019