Esileht Ajaviite- ja muud jutud arki teooriaeksam-kas enam vähem samad küsimused mis testides?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: arki teooriaeksam-kas enam vähem samad küsimused mis testides?

Postitas:
Kägu

Või on väga palju nipiga küsimusi ja mida üldse testides pole-(testid siis eakl omad, mida kasutan)

Kooli teooriaeksam sai 100 % puhtalt läbitud, siis ei peaks vist väga muretsema….või mida arvate.

Tänud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: arki teooriaeksam-kas enam vähem samad küsimused mis testides?

🙂 Enam-vähem samad jah, aga siiski on ka nipiga küsimusi!! Loe küsimus mitu korda läbi korralikult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma küll tegin selle jama läbi 2010 jaanuar aga olid tuttavad küsimused kuid küsimuse vorm oli muutunud. Näiteks kui testis oli küsimus (näide lihtsalt) et \”milline auto sõidab ristmikult esimesena\” siis ARK-s võis sama pildi ja samade vastustega küsimuse vorm olla \”milline auto sõidab ristmikult viimasena\”. Ja mul vist ei vedanud aga palju oli võõraid füüsika-teemalisi küsimusi, millele panin täiesti umbes vastuse. Testide raamat oli mul mitmeid kordi kaanest-kaaneni läbi võetud aga muidugi mitte peas.

p.s sain napilt eksami tehtud

Please wait...
Postitas:
helevalge

Küsimused olid üldjoontes samad, aga tõepoolest väikeste muudatustega ja võimalikult raskemad variandid. Probleeme valmistas kindlustus.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud arki teooriaeksam-kas enam vähem samad küsimused mis testides?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.