Esileht Ilu ja tervis Arm näol.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Arm näol.

Postitas:

Mida teha, kui tütarlapsel on arm näos? Kas on mingid head kreemi või mingit muud ravi? Kas on aidanud? Või peab lihtsalt leppima ja lootma, et aastatega muutub vähem märgatavamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuulerõugete väga sügavad armid parandas päike, mitte mingeid jälgi ei jäänud. Armid, mis õmmeldud, ei kao. Mul on lõua all kukkumisest arm, mida ei õmmeldud ja see on ikka ka täita nähtav, samas koht on selline, et seda pole näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas aaloe geel pidavat aitama, kui arm on alles paranemise faasis. Küsi apteegist, on ka muid määrdeid. Usun et võivad olukorda parandada, aga olematuks kindlasti ei tee. Vana armi ei ravi enam miski muu kui plastiline kirurgia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui suur see arm on ja kui värske.
Minul olid pärast autoõnnetust näos päris tugevad armid.
Arst soovitas armide töötlemist vedela lämmastikuga.
Tõesti oli abi, praegu on armid hea tahtmise juures märgatavad.
Minuga tegeles Liis Tarn, kes minu teada ikka veel tegutseb Mustamäe polikliinikus. Guugelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.epl.ee/news/melu/mis-on-lammastikravi.d?id=50891094

Laseriga eemaldatakse ka. Ise plaanin sügisel minna (päikeselisel ajal ei tohi seda teha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli aastaid tagasi auto avarii kus lendasin nägupidi esiklaasi.Üks näo pool oli kui indiaanlase tulease.Ostsin ühe salvi mida määrisin iga päev armidele ja nüüd vaevu arme näha.Salvi nimi oli mingi contratubek (võib vale kirjapilt olla).seda käsimüügis ka praegu olemas.Mul õde oli hiljuti seda ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kukkusin eelkooliealisena.
Ikka korralikult, üks põsk ja kulm lõhki.
Põsearm on praeguseks (ligi 30a) märgatav ainult väga lähedalt uurides. Kulmul on arm täiesti selgelt näha: nimelt ei kasva piki kulmu keskel ühtki karvahakatist.
Midagi ette võtnud ei ole, see tundub täiesti tühine asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Arm näol.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.