Esileht Ajaviite- ja muud jutud Armastan kaht meest!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Armastan kaht meest!

Postitas:
Kägu

Ja nii ongi. Oma seaduslikku meest ja inimest, kellega mul oli segadusteperioodil armusuhe. Ei ole nöus kummastki loobuma. Elaksin mölemaga samaaegselt koos, kui see oleks vöimalik. (perverssne ja röve, eks).
öeldakse, et kui armusuhe tekib, siis oma mehe vastu on armastus kadunud. Ei ole, armastan teda rohkemgi veel, kui aastaid tagasi, kui kohtusime. Igatsen teda, kui ta on ära, teeme enamus asju koos, kasvatame last ja meil on hea olla.
Aga see teine… Oleme juba mitmeid kordi teineteisele lubanud, et me enam ei kohtu, sest nii on köigile parem. Raske on muidugi see, et elame väikeses kohas ja paratamatult pörkan temaga kokku. Kui kuskil vabamas öhkkonnas juhuslikult kohtume (näiteks väljas käies), siis on meie vahel selline keemia, et tantsusaalis ei suuda me käsi teineteisest eemale hoida. Need pilgud, see kirg…
Jah, ma olen vastik ja röve, endalgi ajan südame pahaks. Aga ma ei suuda kummagita elada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Armastan kaht meest!

ahsoo.

Please wait...
Postitas:
ahv

Pole midagi hullu. Mõni lits armastab kolme või koguni nelja meest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, sa kirjutad minu elust ju 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lits olen ma niikuinii, selles ei olnud minu arvates teema, kulla ahvike.
Ma olen lihtsalt olukorras, kus ei suuda otsust teha. Tähendab, et otsuse ma siiski tegin (oma mehega jääda), aga ei suuda sellest kinni pidada. Oleme tolle mehega nagu möned loomad, kes kehakeemiast juhinduvad. Möistus lakkab töötamast ja ainult füüsiline pool toimib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On küll (perverssne ja rõve, nagu sa ise ütlesid). Mõlema suhtes ebaaus ja egoistlik käitumine.
Aga noh, kes tulega mängib, saab lõpuks kõrvetada ka…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

naismormoon, täiesti normaalne nähtus!

Please wait...
Postitas:
Quuu

Armasta paljusid tahes, aga et elu kulgeks nii nagu sina tahad, tee otsus, kes on see kelle siibrit kunagi tulevikus tahad vahetada ja kes sind võiks kasida ja keskendu sellele inimesele.
Hetkel võid ju arvata, et mängid vahvat kolmnurka, aga kuri saatus teeb nii, et jällegi on ainult tühjad pihud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen omast arust valinud oma abikaasa ja iga kord, kui jälle \”libastun\”, on sama otsus. Tean, et too teine ei ole öige mu jaoks, oleme liialt erinevad. Aga ma ikka, nagu lollakas, jooksen vöimalusel ta sülle, nagu armuvalus plika.
Olen nörk ja vaimselt lodev ja eiran isegi omaenda pöhimötteid:S

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah pole hullu, küllap need mõlemad mehed petavad sind ka!

Please wait...
Postitas:
Kägu

sitt lugu siis… su mehest on kahju

Please wait...
Postitas:
Kägu

ahh mis te õelutsete, juhtub!:)

siis tuleb leppida, et nii on ja mitte otsida endale hinnanguid, mida nagunii ise ei usu…mõni inimene ongi ebaratsionaalsem:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm, detektiivimängu ka – sa teemaalgataja vist see 166cm-80kg kägu, kes kaaluteemas kah sõna võttis ja kelle Õ-klahv ei tööta;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

otsusta parem ära, järjest raskemaks läheb kui sedasi jätkad. ja varem või hiljem jääd vahele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära põe, väljamaal suuremates linnades sa enam ilma teha ei saaks. Igasugu peremudeleid on: kaks naist, kaks meest, üks naine ja kaks meest, üks mees ja mitu naist. Hiljaaegu tuli mingi dokumentaal Inglismaa vastavatest peredest. Mulle jäi meelde üks pere, kus naine elas koos kahe mehega. Esimesega oli kaks last ja teisega oli üks laps. Mehed käisid koos pubis, magasid kolmekesi koos, aga seksi pidavat harrastama eraldi 😉 Olla proovinud, aga kolmekesi ei õnnestunud.

Guugelda polyamory. Äkki see sobib teile ja olete Eestis teerajajateks?

PS. mina ka kooselamiseni ei jõudnud, kuigi minu esimene mees oleks sellega nõus olnud 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga ehk on sinu mehel sama olukord. et ta ka körval kellegagi semmib. kuidas sulle se möte meeldiks:)? saaksite mölemad rahulikult elada, koos ja ka eraldi vahepeal. aga ma arvan, et sa peaksid ikkagi enda mehele yles tunnistama. oleks ju aus kui ta saaks valida, kas ta tahab selles kolmnurgas olla v mitte…..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära põe, see on täiesti tavaline ja normaalne olukord. Kui Sul jätkub tarkust ja kavalust, siis saad seda rahulikult jätkata, nii et kõik kolm rahul on.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

oijah ja kui sama kirjutaks siin mees, siis veeretataks teda peale peksu tõrvas ja sulgedes …

Please wait...
Postitas:
Kägu

See millest räägid, ei ole ARMASTUS, vaid puhas loomalik instinkt ei midagi muud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah. kuidagi ei saa väita, et selline olukord eestis midagi uut või väga imelikku oleks. peredega töötava inimesena tean, et kirjusid suhteid on oi-oi kui paljudel eestimaalastel ikka ka:) eestlaste hea omadus ongi see, et nad ei põleta oma keeruka tundeeluga teisi (no ei teavita ega korralda skandaale), pigem ikka ainult iseenast. kes hakkama saab ja välja kannab,las elab nagu oskab!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainus, mis veider, ongi see, et vahele pole jäädud, kui elate väikses kohas ja tantsupõrandal ei suuda käsi teineteisest eemal hoida. Lahendus oleks, kui noh, päriselt tahaksid valida oma mehe, et sa ei käiks väljas või käiks väljas harva ja kusagil kaugemal (kui on võimalik), noh, ühe sõnaga väldiks seda meest, aga asi on tegelikult selles ju, et sa ei taha nii teha. Ehk siis mõtle, mis saab siis, kui vahele jääd, ma arvan ka, et lõpuks ikka jääd, ja tee ettevalmistusi, kuidas selles olukorras toime tulla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ahh, ja sa teemaalgataja ära väga heitu siinsetest kommentaaridest. eesti naisele on iseloomulik klammerdada mehe külge, kes mingil moel teda õnnelikuks ei tee….justnagu ei tahakski eesti naine õnnelik olla, vaid lihtsalt omada \”normaalset peret\”. tulemuseks ei ole muidugi midagi normaalselt ja tihti lähevad just nende endi lapsed, olles näinud terve elu \”rasket tööd suhte nimel\”, otsima uudsemaid lahendusi:) nagu ilmselt ka teemaalgataja… kui ütled , et armastad 2 meest no siis järelikult armastadki: ühelt saad ühte ja teiselt teist, mida sul eluks vaja on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui vana see vaene laps on, et \”segaduseperioodid\” juba kooselus? Sa oled ebastabiilne, otsustusvõimetu ja äärmiselt egoistlik.
Abikaasast ja lapsest kahju. Mehena, kui teada saksin, lahutaks ja taotleks lapsele ainuhooldusõigust. Usun, et kohus teeb ka mehe poolt positiivse otsuse, kes ikka määraks labiilsele liiderdajale lapse hooldamise.
Minul sinust kahju ei ole. Oled murdnud abielutõotust ja \”nii heas, kui halvas\” tähendab sinu puhul vaid sinu tujusid ja mõnusamat äraolemist.
Kui koht väike, saab loodetavasti meed kiiremini su seiklustest teada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa räägi oma mehele millega sa tegeled, küll ta siis aitab sul otsustada, kelle juurde sa jääd!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saan täitsa aru Sinust, naine!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pealkiri on muidugi ülehinnatud ja vale. Pidanuks olema, tunnen tohtutut kirge ühe mehe vastu, teise vastu on ka mingid huvitavad tunded.
Niipalju võiksid tunnetest ikka teada, et armastusel pole sinu kirjutisega pistmist. Armastus kulgeb rahulikult ja kindlalt, mitte ameerika raudteena sõgedaks muutes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

miskipärast jääb tunne et olen väga noor? 20-25a?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole niiväga noor, 30a. Oma abikaasaga olen koos 10a, abielus neist 7a. Niiet loomulikult armastan ma oma meest, ei kujutaks oma elu ilma temata ettegi. Lahku temast ei taha ma kunagi minna, sest tegemist on töepoolest maailma parima mehega. Ma ei oleks 10a koos inimesega, keda ma ei armastaks, see oleks idiootne. Tegemist ei ole ka mingi rikka papiga, et ma raha vöi muu materiaalse pärast temaga elaksin. Ta on sama vana kui mina ja jumaldab mind ning last.
Teisega kohtudes aga lendab meil mölemil silmist sädemeid…
Öli tulle valades muidugi pean tunnistama, et ka mu abikaasa tunneb seda inimest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nu eks sa jandi siis edasi. Tõenäoliselt esimesena jätab su abikaasa ja kohe peale seda ka armuke. Need sädemepildujad on kindlad vaid hõivatud naiste puhul. Kui sa oma seitsme pambuga tema juurde marsid, saadavad enamus neist naise pikalt. Rikud ju nende kena vallalisepõlve.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
ajatusaK

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]naismormoon, täiesti normaalne nähtus![/tsitaat]

No täpselt 🙂

Olnut olematuks ei muuda. Keemia möödub. Nii nagu möödus see su enda mehe vastu ja pidid uue leidma. Keppida tahad võib-olla jah kõiki korraga.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Armastan kaht meest!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.