Esileht Ajaviite- ja muud jutud Armastan kaht meest!

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Armastan kaht meest!

Postitas:
Kägu

RE: Armastan kaht meest!

Nii tuttav. Minul on sellevõrra keerulisem, et ka minu nö kireobjektil sündis paar aastat tagasi laps. Tänaseks on nemad küll oma naisega lahus (mitte minu pärast) ja elab täiesti oma elu, kuid kui kokku satume, siis on õhus sihuke särin ja keemia, et see ei jää märkamatuks ka ümbritsejatele. Kuna aga teatakse, et ta on mu eksmees, kunagine noorpõlvekallim, siis eks ma sellega end alati välja olengi vabandanud, et see särts on ja jääb alati ja teineteisest hoolima jääme ka alati 🙂
Mina olen oma mehega koos olnud 8 aastat. kasvatame 5-aastast last. Abiellusime hiljuti ja seda tehes lubasin endale, et ei kohtu enam oma armukesega. Õnneks on seda lubadust kerge pidada, sest elame erinevates linnades. Liigume küll aegajalt ühtedel ja samadel üritustel (kuna see meie mõlema lemmikoht ja-üritus), nii et eks näis, kui tugev ma tegelikult olen, kui nüüd jälle kokku peaks põrkama. Viimati kohtusime septembris. Minu mees ei ole teda eales kohanud. Ainult teleekraani vahendusel mõned korrad näinud, kuid ega ma ju ei tea, kas ta ära tundis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]. Oleme tolle mehega nagu möned loomad, kes kehakeemiast juhinduvad. Möistus lakkab töötamast ja ainult füüsiline pool toimib.[/tsitaat]
ah et armastus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei armasta sa neid kumbagi. Ühe puhul võtavad instinktid võimust ja teisega oled puht mugavusest koos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siia foorumisse sellelaadset teemat küll teha pole mõtet – saad ainult pasarahe endale kaela. Oled egosistlik ja ebaküps öeldakse – seda sellepärast, et julged tunda ja tunnistada. Siin on üldiselt ülikonservatiivne ja piiratud seltskond, selliste teemade peale saad tagasisideks ainult hingevalu juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei armasta sa neid kumbagi. Ühe puhul võtavad instinktid võimust ja teisega oled puht mugavusest koos.[/tsitaat]

Mugavusest ei olda koos mehega, kellega ka üks lahusoldud päev igavikuna tundub. Lisaks igapäevased helistamised ka siis, kui tööl oleme. Rääkida midagi nagu ei olegi, lihtsalt helistame, et küsida, kuidas läheb ja öelda, et armastame teineteist.
Ilma teineteiseta on isegi ööuni häiritud. Seksuaalelu on super, tunneme teineteise keha 100%.
Ok, ma ei suuda teile niikuinii selgeks teha, et ma teda armastan, niiet las see siis jääda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaene abikaasa. Tead, sa ei armasta neid kumbagi. Sa ei teagi, mis armastus on. Sõnadega armastust kirjeldada ei ole võimalik.Igatahes on see tunne, kus sa hoolid teisest inimesest niiväga, et ei taha talle ilmaski haiget teha. Sina aga ju nii väga ei hooli. Ja no selle teisega on sul lihtsalt hea kepp.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesele, keda armastad, et tehta EALESKI nii. Sa ei teagi, mis armastus on, kui ööklubis mingi keemiahoo ajel kätel käia lased. Kurb lugu igatahes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kuidas sa oma mehele armastust avaldad? Teda reetes?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Johnny Depp on selle kohta hästi öelnud:
\”If you love two people at the same time, choose the second one. Because if you truly loved the first one, you wouldn’t love another.\”

Please wait...
Postitas:
Jarka

Tundub, et tegu on tõesti väga väga hea mehega, muidu selliseid asju tema selja taga ei sünnikski. Sind on vaja paika panna, oled ülekäte läinud. Aga noh, ehk on saatusel sulle oma õppetund. Ära siis pärast nuta. Loomalikku kirge saab iga mõistusega olend maha suruda. Häbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

\”armastad\”- vaevalt, sulle meeldib ainult seksida (teadmiseks, armastust ei ole olemas).

Please wait...
Postitas:
Lihtsalt poistega

Järelikult pole sul õrna aimugi, mis on armastus. Soovitan lugeda Frommi raamatut \”Armastuse kunst\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma küll ei nimetaks sind vastikuks ja rõvedaks….tore, kui on sellised vahvad tunded….no see valikutegemine, see on muidugi piinav, aga eks aeg annab arutust

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ,teemaalgataja, tahtsid näha reageeringut oma teemale. Oled selle saanud mingil määral. Nüüd võiksid teemat edasi arendada, no üksikasjalikumaks teha, tuua sisse pikantsust jne. Lase aga sulel joosta. Sellest võiks ju kena kirjatükk lõpuks saada…:))

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Armastan kaht meest!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.