Esileht Pereelu ja suhted Armastus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Armastus

Postitas:
Kägu

Olen ühe mehega suhelnud juba umbes natuke rohkem kui aasta. Kohtunud oleme samuti umbes ka nii kaua. Umbes nädal tagasi kohtusime jällegi ja mees avaldas mulle seekord armastust. Ütles, et armastab mind. Kuidagi hästi rahulikult ja viisakalt. Ma ei osanud seda absoluutselt oodata ja vaid naeratasin ja ei vastanud samaga vaid viisin teema kohe mujale. Tekkis selline imelik olukord, mees viis ka kähku jutu mujale ja tegi nägu, et midagi pole olnud ja nii me olimegi natuke veel koos ja läksime siis kumbki oma koju. Koos ei ela. Kodus mõtlesin, et äkki ma sain valesti aru või äkki mees ütles ikka midagi muud. Sellised mõtted käisid peast läbi, et ei saanud olla tõsi. Mees muidu meeldib, aga pole kindel, et teda just armastaks.

Sellest õhtust saati ma siis ei ole suhelnud selle mehega ega mees ka mitte minuga. Nüüd vaatasin, et on vist edasi liikunud ja suhtleb juba ka teiste naistega.

Kuidas nii kiirelt saab meelt muuta või on see rebound või ootab minu vastust või ongi edasi liikunud?

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga mida sa ise teekisd ja järeldaksid, kui sina ütled teisele, et armastad teda, tema naeratab kohtlaselt, viib jutu kähku mujale ja enam ühendust ei võta?

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga mida sa ise teekisd ja järeldaksid, kui sina ütled teisele, et armastad teda, tema naeratab kohtlaselt, viib jutu kähku mujale ja enam ühendust ei võta?

Mõtleb alles, mida vastata või ei julge öelda, et tunneb sama?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga mida sa ise teekisd ja järeldaksid, kui sina ütled teisele, et armastad teda, tema naeratab kohtlaselt, viib jutu kähku mujale ja enam ühendust ei võta?

Mõtleb alles, mida vastata või ei julge öelda, et tunneb sama?

Muidugi läheb mees edasi. Väga loogiline. Tal süda nüüd murtud, sest avastas, et te pole samal lainel ja ehk ei soovigi suhtest sama. Tema armastab sind, aga sina teda mitte, kuna ei suutnud samaga vastata. Ja mõtle ise ka – miks see ootamatu sinu jaoks oli? Ongi ju teil omavahelise suhte osas erinev lähenemine. Kui tahad midagi päästa, siis on pall praegu täiega sinu väravas – sina pead helistama ja oma kohtlast käitumist selgitama.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need on siis nüüd Õige Elu teemad? Mees, kellel on vänt loopis õhku suured sõnad “armastab”. Nüüd on mees südamevalus ja katsetab juba järgmisi. Kas need ongi need esimese klassi  teemad, mida perekool tahab arutada? See mees ei ole töllakas, sest armastab. Suured sõnad, suured sõnad. õhk.

+1
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mida oleks mees pidanud tegema? Tulebki edasi liikuda kui naisterahvas samaga ei vasta, mitte kummi venitada, meeldivusest tingimata midagi suuremat ei kasva.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga mida sa ise teekisd ja järeldaksid, kui sina ütled teisele, et armastad teda, tema naeratab kohtlaselt, viib jutu kähku mujale ja enam ühendust ei võta?

Mõtleb alles, mida vastata või ei julge öelda, et tunneb sama?

Teemaalgataja ei tunne ju sama. Vaevalt seda mitte tundmist ka eriti hästi varjata õnnestus. Seega asi selge ju.
Kui üks armastab, aga teine ei armasta, siis ei olegi ju midagi teha.
Teemaalgataja, kui sa armastaks seda meest, siis sa teaks seda ega peaks endalt midagi küsima. Seega kõik läks nii nagu pidi.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule tegin kunagi üks mees peale 2 kuud tutvumist abieluettepaneku, ütlesin, et minu jaoks liiga vara selliseid asju otsustada. Olime küll armunud, aga ma ei plaaninud veel abielluda. Solvus hirmsasti ja suhe läkski rappa. Tagantjärgi olen väga rahul, et ei abiellunud, oleme väga erinevad, toona alles õppisin ülikooli 1 kursusel jne. Abiellusin 5 aastata hiljem töökaaslasega, kellega tekkis tõeline armastus ja oleme 19 aastat abielus olnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas nii kiirelt saab meelt muuta või on see rebound või ootab minu vastust või ongi edasi liikunud?

Soovitan lugeda teemat ja kindlasti vastuseid https://foorum.perekool.ee/teema/kas-tahtiski-ainult-maha-ja-taha-voi/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed avaldavad tundeid erinevalt. On palju selliseid mängureid, kes avaldavad armastust kohe kiirelt ja sageli, samas kui sõnade taga tegelikult pole midagi. Olen ka seda noorena kogenud. Täna, olles kogenum ja mõnevõrra ettevaatlikum, võtan asju rahulikult ja ei kiirusta suhtes liialt. Sama tunnete väljendamisega. Mina võtsin ka veidi aega, enne kui julgesin oma suhtekaaslasele oma päristundeid avaldada, tema tegi seda kiiremini.

Teema algataja, mida sa selle mehe suhtes siis tunned? Armastad või ei? Kui ei armasta, siis on aus sinust seda tunnistada ja lasta mehel oma eluga edasi liikuda, on see siis teiste naistega või ei. Sinust EI ole aus eeldada et ta jääb sind taga nutma ja ootama lõputult. Kui sa tunned, et see on armastus ja ausalt ongi, siis võta ise ühendust ja leia võimalus selgitamiseks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed avaldavad tundeid erinevalt. On palju selliseid mängureid, kes avaldavad armastust kohe kiirelt ja sageli, samas kui sõnade taga tegelikult pole midagi. Olen ka seda noorena kogenud. Täna, olles kogenum ja mõnevõrra ettevaatlikum, võtan asju rahulikult ja ei kiirusta suhtes liialt. Sama tunnete väljendamisega. Mina võtsin ka veidi aega, enne kui julgesin oma suhtekaaslasele oma päristundeid avaldada, tema tegi seda kiiremini.

Ma selgitan siis ära, minu pandud linki keegi ei loe ilmselt. Küsimus ei ole üldse tunnete siiruses ega selles, mida naine sel hetkel teeb või tunneb või mida mees tunneb. Küsimus on selles, mida vastatakse. Teema pole ju armastusest, teema on sellest, et meest ei armastata, aga mees sebib juba teistega. No sebib teistega, sest teised meeldivad. Samas tuleb arvesse võtta ka mehe eripärasid, isiksust jne. Kas tegu on womanizeriga, pussyhoundiga. Tõsine Eesti mees tunnetest väga ei räägi, nii et kui avaldas armastust, siis võiski nii tunda või võis tahta keppi.

+1
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuskil 24-48h on see aeg, mil pead ühendust võtma ja rääkima, küsima, uurima. Või okei, mingi nädalake. On jumala ok öelda, et kahjuks ei tunne sama. Kui jätad ütlemata, siis pole põhjust pärast õiendada ega teematada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu, et see mees armastas. Kui on armastus, siis ei käi ikka nii, et teine ei ütle sama, siis lähen koheselt teisi taga ajama. Ikka leinaks ja oleks kurb mõnda aega.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu, et see mees armastas. Kui on armastus, siis ei käi ikka nii, et teine ei ütle sama, siis lähen koheselt teisi taga ajama. Ikka leinaks ja oleks kurb mõnda aega.

Ja mida teemalgataja teeb siis? Ma ei osanud seda absoluutselt oodata ja vaid naeratasin ja ei vastanud samaga vaid viisin teema kohe mujale.Kodus mõtlesin, et äkki ma sain valesti aru või äkki mees ütles ikka midagi muud. Sellised mõtted käisid peast läbi, et ei saanud olla tõsi. Mees muidu meeldib, aga pole kindel, et teda just armastaks.

Ühesõnaga ta ei öelnud üldse mitte midagi. Selles oulukorras oleks nagu patt rohkemat nõuda, lausa häbematus. Iga normaalne inimene võtab vaikimist kui huvi puudumist. Elus ei käi nii, et enne uurime ja noolime, kas meeldib või ei meeldi, et jumala eest korvi ei saa, ütleme, saame korvi (julgeme korvi saada), kasvame inimestena. Ei ütle, ei vingu, et ei öelnud ja et mees ära ei arvanud. Normaalne inimene ei pea arvama midagi, milles TA isegi selgusetu on. Oleks olnud kasvõi seks, oleks süda rahul olnud, nüüd heietab seda teemat edasi. Pärast selgub, et tüübil väike või polegi meeldiv vms.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja – kui tihti te üldse kokku saate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ühe mehega suhelnud juba umbes natuke rohkem kui aasta. Kohtunud oleme samuti umbes ka nii kaua. Umbes nädal tagasi kohtusime jällegi ja mees avaldas mulle seekord armastust. Ütles, et armastab mind. Kuidagi hästi rahulikult ja viisakalt. Ma ei osanud seda absoluutselt oodata ja vaid naeratasin ja ei vastanud samaga vaid viisin teema kohe mujale. Tekkis selline imelik olukord, mees viis ka kähku jutu mujale ja tegi nägu, et midagi pole olnud ja nii me olimegi natuke veel koos ja läksime siis kumbki oma koju. Koos ei ela. Kodus mõtlesin, et äkki ma sain valesti aru või äkki mees ütles ikka midagi muud. Sellised mõtted käisid peast läbi, et ei saanud olla tõsi. Mees muidu meeldib, aga pole kindel, et teda just armastaks.

Sellest õhtust saati ma siis ei ole suhelnud selle mehega ega mees ka mitte minuga. Nüüd vaatasin, et on vist edasi liikunud ja suhtleb juba ka teiste naistega.

Kuidas nii kiirelt saab meelt muuta või on see rebound või ootab minu vastust või ongi edasi liikunud?

Ja kus sa tead et ta suhtleb teiste naistega?!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsine Eesti mees tunnetest väga ei räägi, nii et kui avaldas armastust, siis võiski nii tunda või võis tahta keppi.

Imelik jutt. Nad seksisid juba niisama ju, polnud mingeid armuavaldusi selleks vaja.
Tõeline (Eesti) mees avaldab armastust just siis, kui ta tõesti seda tunneb. Kui muudel põhjustel – pole ta mingi tõeline mees.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik jutt. Nad seksisid juba niisama ju, polnud mingeid armuavaldusi selleks vaja.
Tõeline (Eesti) mees avaldab armastust just siis, kui ta tõesti seda tunneb. Kui muudel põhjustel – pole ta mingi tõeline mees.

No ma teemat nii täpselt ei lugenud. Kui pärast seksi öeldi, et armastatakse, ju siis armastatakse. Sellele vastamata jätmine pole kummaline, kummaline on see, mis järgneb. See on klassikaline ”ei sülita vanasse kaevu” käitumine. Oleks võinud siis valetada, et armastab meest ja samal ajal teistega ka kohtuda, oleks siis vähemalt valida saanud. Nüüd on kaev täis sülitatud ja teha polegi enam miskit. Edasi liikuda.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma teemat nii täpselt ei lugenud.

Aga kohe on vaja linke toppima hakata! Teinekord jah, loe teemat ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma teemat nii täpselt ei lugenud.

Aga kohe on vaja linke toppima hakata! Teinekord jah, loe teemat ka.

Link sobib. Naise käitumine sama. Ennetavalt panin lingi, kus 99% vastanutest vastaks siia samamoodi. Ennetan juba vastajate kallutatust.

Mees avaldas seksijärgset armastust. Naine naeris totakalt, vaikus, ei ühtegi sõna sel teemal. Hea vähemalt, et päris ei solvanud. Samas oleks võinud öelda kasvõi fwb. Mees mõtles: selge, isegi natuke ei meeldi. Naine mõtles hiljem: miks mees enam ühendust ei võta?

Miks peaks teist korda seinale sama ütlema? Juba nädala pärast? Mis muutunud on siis peale hirmu, et nüüd pole isegi riista võtta.

Pleikariks saab siis nimetada, kui naine vastab, et mees meeldib ka, aga kiirustada ei soovi või vajab aega natuke, ja pärast seda läheb mees teiste naiste juurde, sest üks naine on peos. Kui vahetame rollid ära, siis armastust avaldav naine on klammerduja ja mees mängib hot-cold mängu.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees avaldas seksijärgset armastust.

Mõni mees avaldavat armastust naisele peale seksi hoopis teise naise nimega, kas siis seksis nagu hoopis teise naisega!? Või on see mingi mäng. Tuleb naisel ka armastust avaldada teise mehe nime mainides: Mis arvad kallutatud vastuste uurija?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni mees avaldavat armastust naisele peale seksi hoopis teise naise nimega, kas siis seksis nagu hoopis teise naisega!? Või on see mingi mäng. Tuleb naisel ka armastust avaldada teise mehe nime mainides: Mis arvad kallutatud vastuste uurija?

Et siis on see teine naine/mees mõttes. Kas tunded või mitte.

Üleeile lugesin pealkirja treenerist, artiklit ei lugenud, tasuline ja jäin magama. Unes nägin, kuidas oma endise meessoost õppejõuga seksima tahtsin hakata. Kas mulle meeldib see õppejõud? Ei. Sama võib seksi ajal juhtuda ja aju läheb lühisesse.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Et siis on see teine naine/mees mõttes. Kas tunded või mitte. Üleeile lugesin pealkirja treenerist, artiklit ei lugenud, tasuline ja jäin magama. Unes nägin, kuidas oma endise meessoost õppejõuga seksima tahtsin hakata. Kas mulle meeldib see õppejõud? Ei. Sama võib seksi ajal juhtuda ja aju läheb lühisesse.

Aaaaa, aga midagi olnud ei ole, aju lühises ainult. Kahjuks see teooria ei tööta ei liikluses ega poes ega mitte kuskil mujal. Aga voodis, on okei siis.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

#4143221:
Et siis on see teine naine/mees mõttes. Kas tunded või mitte. Üleeile lugesin pealkirja treenerist, artiklit ei lugenud, tasuline ja jäin magama. Unes nägin, kuidas oma endise meessoost õppejõuga seksima tahtsin hakata. Kas mulle meeldib see õppejõud? Ei. Sama võib seksi ajal juhtuda ja aju läheb lühisesse.

Aaaaa, aga midagi olnud ei ole, aju lühises ainult. Kahjuks see teooria ei tööta ei liikluses ega poes ega mitte kuskil mujal. Aga voodis, on okei siis.

https://www.vice.com/en/article/paebeb/why-we-call-people-the-wrong-name-during-sex

No aga miks voodis? Sünnituse ajal või muu suure füüsilise valu ajal näiteks on palju hullem, arvan ma.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mõni mees avaldavat armastust naisele peale seksi hoopis teise naise nimega, kas siis seksis nagu hoopis teise naisega!? Või on see mingi mäng. Tuleb naisel ka armastust avaldada teise mehe nime mainides: Mis arvad kallutatud vastuste uurija?

Et siis on see teine naine/mees mõttes. Kas tunded või mitte.

Üleeile lugesin pealkirja treenerist, artiklit ei lugenud, tasuline ja jäin magama. Unes nägin, kuidas oma endise meessoost õppejõuga seksima tahtsin hakata. Kas mulle meeldib see õppejõud? Ei. Sama võib seksi ajal juhtuda ja aju läheb lühisesse.

Lühises? ???? Ehk oli ikka mõtetes?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga miks voodis? Sünnituse ajal või muu suure füüsilise valu ajal näiteks on palju hullem, arvan ma.

Olukord kus oled viibinud varemgi. Ei tule päris kogemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsine Eesti mees tunnetest väga ei räägi, nii et kui avaldas armastust, siis võiski nii tunda või võis tahta keppi.

Imelik jutt. Nad seksisid juba niisama ju, polnud mingeid armuavaldusi selleks vaja.

Tõeline (Eesti) mees avaldab armastust just siis, kui ta tõesti seda tunneb. Kui muudel põhjustel – pole ta mingi tõeline mees.

Sellisel juhul tekib küsimus, et miks ta üldse seksib mehega keda ei armasta? Ehk jõuame tagasi ühe eelneva teema juurde et tänapäeva naine on LITS. V’ga kergekäeliselt magatakse ringi, esmalt seks ning see kas üldse mingi sügavam klapp on tuleb teisejärgulisena. Käib pidev katsetamine stiilis “ah noh, hetkel ei ole aga vaatab mis saab”. Kui kahe inimese vahel on tõmme siis on seda tunda praktiliselt esimesest hetkest. Kui säde puudub siis ei ole võimalik seda kuidagi vägisi ajapikku tekitada. Iga prooviringiga saad ainult pagasit ja läbisõitu mis oluliselt kahandab sinu tõsiseltvõetavust meeste silmis. Suur hulk tänapäeva naisi on lähitulevikus silmitsi seismas karmi reaalsusega – ühel hetkel avastavad end 30nendates ja üksi. Enamus neist jääbki elu lõpuni seda õiget otsima ja selle asemel, et peeglisse vaadata kiruvad mehi taga.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Iga prooviringiga saad ainult pagasit ja läbisõitu mis oluliselt kahandab sinu tõsiseltvõetavust meeste silmis. Suur hulk tänapäeva naisi on lähitulevikus silmitsi seismas karmi reaalsusega – ühel hetkel avastavad end 30nendates ja üksi. Enamus neist jääbki elu lõpuni seda õiget otsima ja selle asemel, et peeglisse vaadata kiruvad mehi taga.

Vastupidi. Need, kelle prooviring on mitmekordne, need leiavad endale vabalt mehi, sest kogemus selline.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga prooviringiga saad ainult pagasit ja läbisõitu mis oluliselt kahandab sinu tõsiseltvõetavust meeste silmis. Suur hulk tänapäeva naisi on lähitulevikus silmitsi seismas karmi reaalsusega – ühel hetkel avastavad end 30nendates ja üksi. Enamus neist jääbki elu lõpuni seda õiget otsima ja selle asemel, et peeglisse vaadata kiruvad mehi taga.

Vastupidi. Need, kelle prooviring on mitmekordne, need leiavad endale vabalt mehi, sest kogemus selline.

Sellist seisukohta sisendavad naised üksteisele ise ja nende maailmavaadet kujundav vasapropaganda lääneühiskond. Naise kogemused (läbisõit) ainult kahandavad tema väärtust mehe silmis. Iga mees maailmas peab oluliseks ainult:

1) ära ole hoor

2) ole naiselik/käitu naiselikult

3) ära ole üleliia paks

Erinevalt näiteks mehe pikkusest on kõik punktid naise enda teha, sellele vaatamata ei suudeta isegi seda vähest. Ja miks üldse peaksi mehed naiste nimel pingutama kui seksi saab ka muidu? Pikas perspektiivis on kannatajateks just naised ise. Feminism teeb lääne naistele karuteene. Keskealised vallalised naised kõige suuremad antidepresantide tarbijad näiteks. Prognoosi järgi on aastaks 2030 pooled 25-44 vanustest naistest ilma lasteta vallalised jne.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt näiteks mehe pikkusest on kõik punktid naise enda teha, sellele vaatamata ei suudeta isegi seda vähest. Ja miks üldse peaksi mehed naiste nimel pingutama kui seksi saab ka muidu? Pikas perspektiivis on kannatajateks just naised ise. Feminism teeb lääne naistele karuteene. Keskealised vallalised naised kõige suuremad antidepresantide tarbijad näiteks. Prognoosi järgi on aastaks 2030 pooled 25-44 vanustest naistest ilma lasteta vallalised jne.

See pole tõsi. Mina võin ju korralik ja naiselik olla, kui teised ringi hooravad, siis mina ei saa midagi teha. Fakt on see, et korralikud jäävad vanatüdrukuks, ja kerglased saavad mehele. Ütle, mis tahad. Vallaline ju seda tähendabki, et ei taha suhet, sest peaaegu kõik naised, kes tahavad suhet, seda ka saavad. Mina olen erapooletu, sina aga pole. Kas ma su juttu usun, et mehed tahavad ideaalseid naisi, kes on nii ilusad kui süütud? Jah, ma usun seda, aga selliseid on kaduvväike osa. Mehena saad isegi sellest aru ju.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Armastus