Esileht Pereelu ja suhted Armastus

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Armastus

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, nad võivad olla saledad, maganud maksimaalselt 1-2 mehega ja riietuda naiselikult, aga suhtumine on s.tt.

No aga täpselt need kolm asja loetleti just kõrvalteemas üles kui ainsamad naise juures kõige tähtsamad asjaolud ometi!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga täpselt need kolm asja loetleti just kõrvalteemas üles kui ainsamad naise juures kõige tähtsamad asjaolud ometi!

Ma ei oska muud öelda, kui nii ka voodisse ei läheks nagu TA, kes tunneb ainult meeldivust ja selleski pole kindel. Siis jah, võib lõpuks neid mehi tulla kokku väga suur hulk. Samas litsakus tagab edu selles mõttes, et mingi mehe saab ikka käpa alla. Alati olen öelnud, et prostituutidele tehakse samuti abieluettepanekuid, sellest on mitmes intervjuus nad ise rääkinud. Korralikkusel on mingi põhjus või tagaärg. Põhjus: ei soovi või muu põhjus. Tagajärg: igav naine ilmselt. Petetakse pärast mõne l.tsiga ja ongi korralikul naisel haigused käes ja veel vaimne vägivald ka, et pole ikka nii ilus ja hea ja tore. Kõik naised ei hinda abielumehi, kuigi statistiliselt pidi naistele meeldima mehine mees, selline mees, keda paljud naised tahavad. Aga on erandeid muidugi ja kas mees on siis silmakirjalik oma soovides või vastab nendele tingimustele, mis ise naisele seab.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Erinevalt näiteks mehe pikkusest on kõik punktid naise enda teha, sellele vaatamata ei suudeta isegi seda vähest. Ja miks üldse peaksi mehed naiste nimel pingutama kui seksi saab ka muidu? Pikas perspektiivis on kannatajateks just naised ise. Feminism teeb lääne naistele karuteene. Keskealised vallalised naised kõige suuremad antidepresantide tarbijad näiteks. Prognoosi järgi on aastaks 2030 pooled 25-44 vanustest naistest ilma lasteta vallalised jne.

See pole tõsi. Mina võin ju korralik ja naiselik olla, kui teised ringi hooravad, siis mina ei saa midagi teha. Fakt on see, et korralikud jäävad vanatüdrukuks, ja kerglased saavad mehele. Ütle, mis tahad. Vallaline ju seda tähendabki, et ei taha suhet, sest peaaegu kõik naised, kes tahavad suhet, seda ka saavad. Mina olen erapooletu, sina aga pole. Kas ma su juttu usun, et mehed tahavad ideaalseid naisi, kes on nii ilusad kui süütud? Jah, ma usun seda, aga selliseid on kaduvväike osa. Mehena saad isegi sellest aru ju.

Fakt on just vastupidine: naised kes abielluvad neitsina/on suhtes ainult ühe mehega on just need kes elavad õnnelikku elu ja jäävad kokku, samas kui üle 80% ülejäänutest lahutavad. USA ametlik statistika. Ringi magamine mõjutab naiste pair bondingu võimet.

Kui käitud nagu hoor siis sind koheldaksegi hoorana – lihtsalt üks kerge ligipääs seksile, ei midagi enamat. Kerglast naist ei võtta keegi tõsiselt. Ihaldusväärne mees näeb teda kui kasutatud kondoomi. Selliste naistel ei jäägi muud üle kui leppida mõne alla keskmise mehega (kes vaatab tema pagasile läbi sõrmede kuna tal puudub valikuvõimalus) või jääda vallaliseks. Suur osa meestet jääb samamoodi vallalisteks, kas seetõttu, et ei ole piisavalt head naiste silmis, või siis lihtsalt ei taheta lits naisega pere luua. Kuid erinevalt naistest ei ole meestel parim enne tähtaega ja vanusevahe ei mängi suurt rolli seega jääb alati võimalus leida noorem ilma pagasita naine.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, nad võivad olla saledad, maganud maksimaalselt 1-2 mehega ja riietuda naiselikult, aga suhtumine on s.tt.

No aga täpselt need kolm asja loetleti just kõrvalteemas üles kui ainsamad naise juures kõige tähtsamad asjaolud ometi!

Mina olen see kes loetles neid ja ei näe kuidas need tema postitusega vastuolus oleks.

2) ole naiselik/käitu naiselikult,

naiselikult käitumine ongi tema suhtumine ja see kuidas ennast üleval peab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakt on just vastupidine: naised kes abielluvad neitsina/on suhtes ainult ühe mehega on just need kes elavad õnnelikku elu ja jäävad kokku, samas kui üle 80% ülejäänutest lahutavad. USA ametlik statistika. Ringi magamine mõjutab naiste pair bondingu võimet.

Sellepärast, et nad on usklikud ilmselt ja seal mees ka ei peta vast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui käitud nagu hoor siis sind koheldaksegi hoorana – lihtsalt üks kerge ligipääs seksile, ei midagi enamat. Kerglast naist ei võtta keegi tõsiselt. Ihaldusväärne mees näeb teda kui kasutatud kondoomi. Selliste naistel ei jäägi muud üle kui leppida mõne alla keskmise mehega (kes vaatab tema pagasile läbi sõrmede kuna tal puudub valikuvõimalus) või jääda vallaliseks. Suur osa meestet jääb samamoodi vallalisteks, kas seetõttu, et ei ole piisavalt head naiste silmis, või siis lihtsalt ei taheta lits naisega pere luua. Kuid erinevalt naistest ei ole meestel parim enne tähtaega ja vanusevahe ei mängi suurt rolli seega jääb alati võimalus leida noorem ilma pagasita naine.

Teoorias on see nii, aga päriselus pole. Selles mõttes, et kärgperendus toetab seda statistikat ja lahutuste statistika ka. Vallaline olla on väga harv nähtus, lahutatud jah, seda küll.
Meeste puhul loevad majanduslikud võimalused. Päris nii ei ole, et igas vanuses saab pagasita naise. Siin tuleb mängu rahakoti suurus.. okok, vahel ka hea jutt, kui osatakse end paremast küljest näidata. Aga põhiliselt rahakoti suurus. Mehed, keda naised ei taha või kes ei taha l.tsnaisi, on nagunii beetad, sest alfad võtavad naised eest ära kiiremini, kui silm pilgub. Ja ma ju ütlesin väga konkreetselt, et jah, paljude naiste meelest pole parim enne tähtaega ja partnerite olemasolu ei huvita, aga mõne naise jaoks on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei usu, et see mees armastas. Kui on armastus, siis ei käi ikka nii, et teine ei ütle sama, siis lähen koheselt teisi taga ajama. Ikka leinaks ja oleks kurb mõnda aega.

Arvan sama, et pole tegu tõsise mehega. Pole ilus end kohe mõne teise naisega eksponeerida ja kui seda nii ruttu tehti, siis tegeleb mees mitme naisega korraga ja polegi muret, kui üks ei vasta midagi, võtab järgmise. Tundub kergats.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti nõus, ainult ,et beetad on just need keda ei häiri hoor naised, neil lihtsalt puudub valikuvabadus, kas lepid ülejäägiga või jääd üksikuks.

Jah, aga kokkuvõttes mis nõu annad teemaalgatajale? TA käitus vastavat moodi ja hüppas voodisse. Miks mees seksijärgset armastust avaldas ja hiljem kadus? Mis nõu annad? Miks mees teeb nii?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellest õhtust saati ma siis ei ole suhelnud selle mehega ega mees ka mitte minuga. Nüüd vaatasin, et on vist edasi liikunud ja suhtleb juba ka teiste naistega.

Aga miks sa siis ei ole suhelnud enam selle mehega? Või kui ei ole tahtnud, siis miks sind see häirib, et ta teistega suhtlema on hakanud? Ise ei taha, aga teistele ka ei anna?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga sa ei armasta teda ju, lihtsalt öelda ei julgenud seda otse välja õigel hetkel. Mis siis nüüd lahti on, kui ta uutele jahimaadele pöördus, sest sina teda ei taha ju? (Kust sa seda tead, et ta teiste naisetga suhtkeb, seda esiteks ja teiseks, miks see sind häirima peaks? Ma mõtlen, kui ta aasta otsa ei suhelnud kõrvalt teistega ja nüüd alles hakkas. Kui kogu aeg mitut rauda tules hoidnud mees, siis sellise peale ma ei raiskaks poolt mõtet ka enam ammugi.)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees lihtsalt ei osanud olukorda lugeda või manipuleeris niisama. Sihukest asja on tõsimeeli mõtet öelda ikkagi siis, kui teatakse, et saadakse positiivne vastus. Muidu on see lihtsalt väljapressimine või kutsika käitumine, väärikas mees sellist olukorda ei loo, kus lööb naise ootamatu armastuseavaldusega tummaks ja pärast läheb kohe uusi sebima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees lihtsalt ei osanud olukorda lugeda või manipuleeris niisama. Sihukest asja on tõsimeeli mõtet öelda ikkagi siis, kui teatakse, et saadakse positiivne vastus. Muidu on see lihtsalt väljapressimine või kutsika käitumine, väärikas mees sellist olukorda ei loo, kus lööb naise ootamatu armastuseavaldusega tummaks ja pärast läheb kohe uusi sebima.

Mees võis manipuleerida, aga ka teemaalgatajast võib manipuleerija saada, kui ise seda jama toidab edasi. See teema näiteks on samuti manipuleerimine. Manipuleerimine vastuseid sobivaid saama.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mees lihtsalt ei osanud olukorda lugeda või manipuleeris niisama. Sihukest asja on tõsimeeli mõtet öelda ikkagi siis, kui teatakse, et saadakse positiivne vastus. Muidu on see lihtsalt väljapressimine või kutsika käitumine, väärikas mees sellist olukorda ei loo, kus lööb naise ootamatu armastuseavaldusega tummaks ja pärast läheb kohe uusi sebima.

Mees võis manipuleerida, aga ka teemaalgatajast võib manipuleerija saada, kui ise seda jama toidab edasi. See teema näiteks on samuti manipuleerimine. Manipuleerimine vastuseid sobivaid saama.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ongi põhiküsimuseks see, et miks TA laseb ennast n*kkuda mehel, keda isegi ei armasta? Juhul kui tegu oligi mehega kes teda ainult seksi eesmärgil kasutas, siis jällegi, miks TA premeerib sellist meest seksiga? Kui mees on ainult seksi peal väljas ja naine  seda talle annab, siis mille üle üldse kurdetakse või millist muud tulemust ta ootab?

Uskumatu, et 21.sajandil on veel inimesi, kelle arvates on naised pelgalt mingid “seksi andjad” ja seks on ainult mehe premeerimiseks ja mitte ise nautimiseks…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ongi põhiküsimuseks see, et miks TA laseb ennast n*kkuda mehel, keda isegi ei armasta? Juhul kui tegu oligi mehega kes teda ainult seksi eesmärgil kasutas, siis jällegi, miks TA premeerib sellist meest seksiga? Kui mees on ainult seksi peal väljas ja naine seda talle annab, siis mille üle üldse kurdetakse või millist muud tulemust ta ootab?

Uskumatu, et 21.sajandil on veel inimesi, kelle arvates on naised pelgalt mingid “seksi andjad” ja seks on ainult mehe premeerimiseks ja mitte ise nautimiseks…

Premeerib, ehk annab. Naised ise ehitavad oma tulevikku – kas valivad armastuse/kvaliteetse suhte, või tegelevad hetkenaudingu saamiseks ringimagamisega. Mõlemat korraga ei ole võimalik. 21.sajandil ei keelagi keegi viimast valida, lihtsalt ära kurda hilisemas eas, et oled oled üksik ja mehed ei taha sind. Feminism sisendab noortele naistele, et ringi magamine on empowering, kuid teeb sellega naistele endile karuteene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju te kumbki polnud teineteise suhtes päris tõsiste plaanidega, kui selline awkward soperdus terve aasta kestnud tutvuse järel sekundi pealt asjad lõplikult katki teeb. Kui kedagi kas või teoreetiliseltki tõsiseltvõetava partnerina nähakse, siis lahendatakse sellised olukorrad ära.

Kui tema rohkem midagi ette ei võta, aga sind ikka painama jääb, eks sa siis saada talle mingi teade oma mõtetega, küsimustega, mis iganes sul välja panna on. Väärikam on lühidalt, mitte pikalt-laialt. Aga kaotada pole nii või naapidi miskit. Enne tasuks siiski läbi mõelda, mida sa temast tahad ja kas üldse tahad. Niisama huupi ja lihtsalt veits ebamugava enesetunde pärast pole mõtet enda ja teise inimese aega ja ressurssi raisata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Armastus