Esileht Pereelu ja suhted Armastus ei küsi- kas abielluksid kriminaali, võlglase vms inimesega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Armastus ei küsi- kas abielluksid kriminaali, võlglase vms inimesega?

Postitas:

Kui teaksid inimeste tausta, et pole nö puhas poiss.
Küsimus tekkis eile sõbrannaga arutades seda teemat. Tema ütles, et ta jätaks isegi oma mehe maha kui peaks selguma, et mingo luukere kapis varasemast.
Mina ise ei suudaks luua suhet sellise inimesega, kelle suhtes tean, et olnud vangis, võlad vms. Need asjad näitavad ju inimese usaldusväärsust.
Vist pole olnud armastusest nii pimestatud, et suudaks mööda vaadata sellisest taustast.
Ei pea silmas, et a la 20a tagasi tehtud jamad vaid värskemad. Võlad ju mõjutavad kogu elu.

+12
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 10:13; 28.02 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlad ei mõjuta kogu elu. Võlgadest on võimalik väljuda, need ära maksta ja uuesti nullist alustada. Võlad pole argument, igal ühel võib tulla ette keerulisi aegu ja see pole indikaator.

Vangiga loomulikult ei suhtleks, veel vähem oleks armusuhtes või kooselus.

+21
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Oleme praeguseks 25 aastat koos. Umbes aasta jooksul meie suhte alguses tegeles ta mitte päris puhaste asjadega. Järk-järgult jäi seda vähemaks. Edaspidi on ta olnud igati nö. aus ja õiglane ning kuna omal ajal vahele ei jäänud, siis ka seaduse silmis täiesti puhas.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlad ei mõjuta kogu elu. Võlgadest on võimalik väljuda, need ära maksta ja uuesti nullist alustada. Võlad pole argument, igal ühel võib tulla ette keerulisi aegu ja see pole indikaator.

Vangiga loomulikult ei suhtleks, veel vähem oleks armusuhtes või kooselus.

Mõjutama jäävad ikka. Tulevikus kodulaenu saada jms pole võimalik.
Miks üldse lastakse tekkida võlgadel, mitte ei klaarita kohe. Ise ei suudaks sellise mehega peret luua. No see ei puuduta ainult mehi muidugi, palju ka võlgades naisi.

+6
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 10:13; 28.02 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui armastust veel pole, võtavad naised ühendust vangis istuvate meestega tutvumise eesmärgil!

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lühidalt suhelnud mehega, kes tarbis narkootikume ja müüs neid. Ükskord väga purjus olles tunnistas ta seda mulle ise. Pärast seda kadus mul isu selle inimesega tegemist teha. Järgmisel päeval ta küll helistas ja väitis, et valetas narko kohta, aga ma ei uskunud teda. Eriti huvitav asja juures oli seik, et see inimene tegi reportaaže kriminaalsest maailmast ning oma väitel oli sinapeal tähtsamate politseininadega.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 10:40; 28.02 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlad, rahaline saamatus, ambitsioonitus, vaesus – see kõik mind ei heidutaks. Korda läheks see, kui mees oleks teinud midagi eetiliselt väärat – kellegi tapnud, kedagi julmalt peksnud, loomi piinanud vms. Vargustega on nii ja naa – riigi tagant varastamisega suudaksin tõenäoliselt leppida, eraisiku tagant varastamisega pigem mitte. Tegelikult on isegi tapmisega nii ja naa – kui tappis kellegi tahtlikult, siis oleks kindel ei. Aga kui näiteks istus alkoholi joonuna autorooli, põhjustas liiklusõnnetuse ja kahetseb siiralt, siis suudaksin mõista. Üldiselt usaldan oma sisetunnet ja tunnen ära, kas tegemist on oma loomult hea või halva mehega. Halvad mehed pole minu teema. Halbu asju teinud head mehed tuleksid kõnealla.

+5
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus tekkis eile sõbrannaga arutades seda teemat. Tema ütles, et ta jätaks isegi oma mehe maha kui peaks selguma, et mingo luukere kapis varasemast.
Mina ise ei suudaks luua suhet sellise inimesega, kelle suhtes tean, et olnud vangis, võlad vms.

Kas te olete sõbrannaga mõlemad elanud silmad kinni siin elus, et SELLISE teema üle peab vaidlema?
Igal aastal abiellub vanglates keskmiselt 50 kinnipeetavat. Abikaasa on endale trellide tagant leidnud ka suur osa eluaegseid vange.
LINK.
Lisaks nendele vanglaabieludele tutvuvad sajad naised kõikvõimalikke pättidega ka väljaspool vanglat ning astuvad nendega suhtesse.
Isegi naisepeksja on ju sisuliselt kriminaal – ja selliseid suhteid on lademetes. Naisele meeldib, järelikult see mees ja ta ei lahku.

Need, kes siin oma rinnad lömmi taovad, et tema ei iial, on ilmselgelt silmakirjalikud.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele käole lisaks, siis see allveelaevnik Madsen, kes tappis eriti räigel viisil ajakirjaniku Kim Walli, abiellus vanglas mingi vene näitsikuga. Too paistab selle tehingu üle väga õnnelik olema, aga vaevalt, et tema kaks poega sama rõõmsad on.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 10:40; 28.02 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kuriteost, kui on kellegile füüsiliselt liiga teinud või selle organiseerinud, siis ei looks suhet. Ei abielluks ühegagi neist kuni taust aastaid puhas olnud, pole mulle vaja sellist jama seaduse ees. Niisama suhtes olla – miks mitte, kui mulle jama kaela ei too.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi naisepeksja on ju sisuliselt kriminaal – ja selliseid suhteid on lademetes. Naisele meeldib, järelikult see mees ja ta ei lahku.

Seda ei saa niimoodi võtta. Vägivallatseja juurest ei lahkuta – mitte sellepärast, et vägivallatseja meeldib, vaid sellepärast, et ohver on mentaalses lõksus. Päris sageli sellistes suhetes naised ei sõlmi teadlikult vägivaldse mehega suhet vaid arvavad, et on tundeline ja romantiline tüüp, vägivaldne olemus tuleb alles hiljem ilmsiks, tasapisi.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “armastus ei küsi” on peast lihtsate väljamõeldis, väga hästi saab ja tuleb ka mõistusega kontrollida, kas see, kelle vastu tunded hakkavad tekkima, on ikka mõistlik valik või tuleb sellisesse armumisega elus ainult probleeme juurde.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen elanud koos mehega, kes oli aasta aega vanglas kirikupõletamise eest. Ta oli siis 16. Eluks ajaks jäid võlad ka, mida ta põhimõtte pärast ei maksa.

Äärmiselt tore, naljakas ja intelligentne inimene, aga niiviisi ei saa koos elada, kui teisel on 100 000 võlgu ja majanduslik pool kogu aeg kahtlane.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 13:09; 28.02 13:17; 28.02 13:57; 28.02 16:00; 28.02 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas elasin aasta aega koos ka mehega, kes oli minu vastu vägivaldne ja pandi selle pärast vangi.

Nii et võib küll armuda.

Ma isegi ei tea miks, sest ta oli rumal, paranoiline, töötu ja misogüüniline.
Suhtlesin pärast temaga ka veel edasi nagu lollakas, aga lõpuks tuli arunatuke pähe ja panin blokid peale.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 13:09; 28.02 13:17; 28.02 13:57; 28.02 16:00; 28.02 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas elasin aasta aega koos ka mehega, kes oli minu vastu vägivaldne ja pandi selle pärast vangi.

Nii et võib küll armuda.

Ma isegi ei tea miks, sest ta oli rumal, paranoiline, töötu ja misogüüniline.

Suhtlesin pärast temaga ka veel edasi nagu lollakas, aga lõpuks tuli arunatuke pähe ja panin blokid peale.

Tavaliselt vägivaldsed on mõlemad, nii naine kui mees.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 13:48; 28.02 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen rahu ise. Aga selline lähenemine ajab vägivallatsejad veel rohkem närvi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 13:09; 28.02 13:17; 28.02 13:57; 28.02 16:00; 28.02 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei abielluks, aga ei hakkaks ka lahutama, kui peale aastaid toimivat ja head suhet selguks, et inimene on kunagi eksinud. Kuigi, kui tegemist oleks kellegi tapnud inimesega, siis see ei aeguks ja peale avalikuks tulekut mingit suhet enam poleks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ikka võlgadest ka. Kui mees oleks mingi elatisvõlglane, siis sellisega ei looks mingit suhet ega ka ei abielluks, kui varasemast on mingi ajutise makseraskuse tõttu tekkinud võlg, mis on ära klaaritud, siis see ei häiriks. Kriminaalse taustaga inimesega ei looks samuti suhet, jumal teab, mis jamad sellega kaasnevad, pärast püüavad mingid sõbrad mu kinni, hakkavad minu kaudu midagi välja pressima, sada häda.

Poevargus nooruses, sest kõht oli tühi või mingi muu kergem rikkumine mind ei häiriks. Väga palju sõltub asjaoludest, ma nii kategooriline küll ei oleks, et kui inimene on kunagi aastaid tagasi sattunud inkassosse, et siis kohe igasugusel suhtlusel kriips peal. Nooruses narko tegemine ka ei häiriks mind. Regulaarset tarvitajat abikaasaks siiski ei soovi.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen rahu ise. Aga selline lähenemine ajab vägivallatsejad veel rohkem närvi.

No kui hästi tead mis närvi ajab, see ongi vägivald. Elus leiavad omasugused omasuguseid.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 13:48; 28.02 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlad ei mõjuta kogu elu. Võlgadest on võimalik väljuda, need ära maksta ja uuesti nullist alustada. Võlad pole argument, igal ühel võib tulla ette keerulisi aegu ja see pole indikaator.

Vangiga loomulikult ei suhtleks, veel vähem oleks armusuhtes või kooselus.

Mõjutama jäävad ikka. Tulevikus kodulaenu saada jms pole võimalik.

Miks üldse lastakse tekkida võlgadel, mitte ei klaarita kohe. Ise ei suudaks sellise mehega peret luua. No see ei puuduta ainult mehi muidugi, palju ka võlgades naisi.

Hmm, arvestades et Eestis on ca 150 000 kohtutäituri klienti, siis statistiliselt on sul tutvusringkonnas rohkem kui üks võlgnik aga sa lihtsalt ei tea seda. Ja võlgnikuks võib igaüks jääda ka endast mitte olenevatel põhjustel

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 15:49; 02.03 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen rahu ise. Aga selline lähenemine ajab vägivallatsejad veel rohkem närvi.

No kui hästi tead mis närvi ajab, see ongi vägivald. Elus leiavad omasugused omasuguseid.

Mis sind täpselt praegu närvi ajab? 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 13:09; 28.02 13:17; 28.02 13:57; 28.02 16:00; 28.02 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei abielluks.

Olen ise hästi majanduslikult mõtlev inimene ja lihtsalt ei sobiks inimesega, kes on finantsiliselt küündimatu või vastutustundetu või kuritahtlik. See tähendaks pidevaid tülisid hiljem raha teemadel, pole mõtet.

Kui võlg on tekkinud muudel asjaoludel kui lollus või kuritahtlikkus (a la laenas nii palju kui sai kokku selleks, et maksta ema elupäästva kalli opi eest välismaal ja jäi tasumisel hätta), siis poleks probleemi ja aitaksin maksta. Teeksin nimelt ise samas olukorras sama!

Kriminaal- ei, ei ja veelkord ei.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taust suurt ei mõjutaks. Elu on kõrvalt näidanud sama asi = eri karistused. Mõnele patsutatakse õlale, teine saab kriminaalkaristuse. Seadused panevad kohati õlgu kehitama.

Võla-tornaadosse on lihtne sattuda, selleks ei ole vaja olla suur elukunstnik. Elatisvõlgnikud, mu lemmikteemasid, raha ei kasva puu otsas, niiet pigem vaatan jalgu trampivaid inimesi viltu.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taust suurt ei mõjutaks. Elu on kõrvalt näidanud sama asi = eri karistused. Mõnele patsutatakse õlale, teine saab kriminaalkaristuse. Seadused panevad kohati õlgu kehitama.

panebki õlgu kehitama, kui vägistajad saavad tingimisi, aga keegi, kes tiinekana oli kambas, kes süütasid kiriku, sai aasta aega vangis, vabastati sõjaväeteenistuse jaoks ja jäi terveks eluks võlgu.
tegemist pole küll eestiga – siinne ühiskkond oli veel paar põlvkonda tagasi kõvasti kristlikum – aga sarnane ebavõrdsus kehtib siiani.

läheb samas iga päevaga paremaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 13:09; 28.02 13:17; 28.02 13:57; 28.02 16:00; 28.02 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlad ei mõjuta kogu elu. Võlgadest on võimalik väljuda, need ära maksta ja uuesti nullist alustada. Võlad pole argument, igal ühel võib tulla ette keerulisi aegu ja see pole indikaator.

Vangiga loomulikult ei suhtleks, veel vähem oleks armusuhtes või kooselus.

Mõjutama jäävad ikka. Tulevikus kodulaenu saada jms pole võimalik.

Miks üldse lastakse tekkida võlgadel, mitte ei klaarita kohe. Ise ei suudaks sellise mehega peret luua. No see ei puuduta ainult mehi muidugi, palju ka võlgades naisi.

Hmm, arvestades et Eestis on ca 150 000 kohtutäituri klienti, siis statistiliselt on sul tutvusringkonnas rohkem kui üks võlgnik aga sa lihtsalt ei tea seda. Ja võlgnikuks võib igaüks jääda ka endast mitte olenevatel põhjustel

Sõbrana/tuttavana kama kaks rahalisest taustast. Suhtes olemine/koos elamine/laste saamine hoopis teine asi.
Kohtutäiturile ja a la eraisiku pankrotini ei vii pisike maksmata telefoniarve vaid ikka palju suuremad vastutustundetud otsused.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot ei saa aru, miks otsida mingit vangi või kriminaali, kui on olemas 35-aastaseid neitseid nagu mina, kes ei ole kunagi kriminaalasja osalised olnud. Pealegi, ma olen väga heas sportlikus vormis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osade inimeste jaoks on võlgu elamine elustiil, teisel on nõrk majandusoskus, võetakse enne palgapäeva piiks-piiks laen, et siis seda tagasimakstes järgmine palgapäev käppa imeda (siis võetakse jälle uus). Sellistega ei soovita suhet luua, ebausaldusväärsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt külastavad seda foorumit suuremas osas kindel püsikülastaja ja sellest lähtuvalt ei ei saa aru, kuidas teema ” Armastus ei küsi- kas abielluksid kriminaali, võlglase vms inimesega?” üle saab üldse arutleda, kui samal ajal teistes teemades taunitakse äärmuslikult, et suhtes kellesegi teise armumine on tabu, ja see pole ARMASTUS, vaid ARMUMINE.
Kuid oo ei, vanglapätti ja kriminaali ARMASTATAKSE, kuid suhtes olles kellesegi teise ARMUTAKSE. WHAAAAAAT!
OTSUSTAGE ÄRA!!!!!

Ja siis on ka teemaks see, kui pätt või kui palju võlgu see tüüp on, issand küll.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:25; 29.02 00:14; 29.02 00:24; 29.02 00:26; 29.02 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui samal ajal teistes teemades taunitakse äärmuslikult, et suhtes kellesegi teise armumine on tabu, ja see pole ARMASTUS, vaid ARMUMINE.

Armumine ei ole tabu. Tabu võib olla see, mida sa selle armumisega/armastusega peale hakkad. Kui sa teist armastad, siis miks sa veel senisega suhtes oled. Ka siis, kui teine sind vastu ei armasta – miks sa oma senist petad. Või siis armastad kahte korraga. Aga kas kaks korraga on nõus samal ajal selle ühega suhtes olema. Hoopis see on küsimus. Ja järgmine küsimus on see, kas tasub sellest üldse senisele rääkida, sest ilmselt läheb armumine/armastus üle. Senist ju siiani armastati.

Teema on ju sellest, kas abielluda, kui tausta teatakse. No ilmselgelt seni on armastatud kedagi, kelle teod on teada, seni on sobinud – järelikult siis abiellutakse, kui abiellumine kui selline oluline on.

Tabu pole armuda, kuid tabu on sellel lasta armastuseks kulgeda, kui ollakse suhtes.

Tabu pole armuda kriminaali ja tabu pole ka lasta sellel armastuseks kujuneda.

Teema pealkiri on, et armastus ei küsi. Selline pealkiri on siinsete vastajate seas aktsepteeritav, samas kui see on täielikult vale. ARMUMINE EI KÜSI oleks õige. Kuna keegi ei reageeri sellisele karjuvale faktiveale, kuid teistes teemades kisatakse nagu rattal, kui keegi on suhtes teise armunud, keelitades see kohe lõpetada.

Keelitada tuleks ka vangi armastamine, mitte siin arutada, kas ta on ikka piisavalt pätt või kas tema armastamine on moraalselt ja eetiliselt ikka õige tegu jne.

Siis ootaks ka armumise teemades sarnast suhtumist, et kas ikka see teine mees kellesse armunud ollakse on piisavalt hea mees, et teda armastada. jne

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:25; 29.02 00:14; 29.02 00:24; 29.02 00:26; 29.02 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kui on võimalik vangi armastada, siis on võimalik armastada ka suhtes olles teist meest!
Loogiline või ei ole? Miks ei ole. Suhtes ei saa sellepärast teist meest armastada, et on antud mingi lubadus oma meest armastada? Kes äkki peksab on vaimselt või füüsiliselt vägivaldne, naine ei tunne, et mees teda enam armastaks, teda hooliks või on mees koguni kriminaal .
Ometi suhtes olles on lubadus antud elada selle konkreetse inimesega ja ei soovita pere lõhkuda.

Kuidas saab üldse vangi armastada? Vangi armastus on samasugune nagu see oleks kuulsa filminäitelja armastamine, keda vaid tv-st näinud. Kas see on üldse armastus? Ometi siin teemas on see jummala okei. Isegi pealkiri ARMASTUS ei küsi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:25; 29.02 00:14; 29.02 00:24; 29.02 00:26; 29.02 01:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Armastus ei küsi- kas abielluksid kriminaali, võlglase vms inimesega?