Esileht Pereelu ja suhted Armastus lapse vastu

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Armastus lapse vastu

Postitas:

Kas te ütlete oma lastele, et nad on teile kallid ja armastate neid väga?

Mina ütlen, aga kahjuks minu ema pole mulle seda kunagi öelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu ema pole ka mulle ütlenud ja nähtavasti tänu sellele, et ma kõikvõimalikust hellusest lapsena ilma jäin, olen ise oma lapsega hoopis teine ema. me kallistame, musitame, kiidame, ja ütleme ilusaid sõnu…ja kõike seda loomulikult siirast südamest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi mul veel pole, aga oma kassi kallistades ütlen talle küll, et ta nii armas on 😀

Mu ema pole ka armastust oma laste vastu sõnadesse pannud, kuid ta ei peagi seda tegema, sest see on tuntav niisamagi- suhtumise ning tegude järgi. Kindlasti armastab ta meid, pole kahtlustki!

Pigem tundub mulle natuke kentsakas, kui nt. iga telefonikõne lõpetatakse sõnadega: \”Ma armastan sind!\” See on rohkem nagu armastajapaari vaheline (mees-naine) \”sõnakõlks\”. Kallima suust kuulen seda lauset aga küll!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsi mul veel pole, aga oma kassi kallistades ütlen talle küll, et ta nii armas on 😀
[/tsitaat]

Hehee. Mu kass keerab pea kõrvale ja teeb alati sellise kannataja näo pähe, kui ma teda kallistan. Ma tean küll, et see teemast mööda, aga tuli kohe oma kassi nägu silmade ette kui su teksti lugesin 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga õhtul kui laps magama läheb(3a), siis kallistab mind ja teeb musi(vahel viib mees, siis ütlen elutoas, vahel panen ise ja siis peale juttu)…ma ütlen talle \”armastan sind\” ja tema ütleb \”armastan sind ka\”..See on nii armas 🙂
Vahel päeval ka kallistan kõvasti ja ütlen…nii muuseas:D
Mu ema on mulle öelnud et armastab mind….mitte palju..paar korda ma mäletan(ehk mul kehv mälu :D)…Aga ma tean et ta armastab mind ka seda ütlemata. Samuti ei mäleta et mu isa üldse oles ever mulle seda öelnud, aga tema olek, käitumine ja hoolitsus teeb kõik sõnadetagi selgeks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, selles on süüdi lihstalt vanaaja õpetus, ei muud. Ärge olge kurvad, aeg oli selline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Corny kirjutas:[/small]
[tsitaat]Iga õhtul kui laps magama läheb(3a), siis kallistab mind ja teeb musi(vahel viib mees, siis ütlen elutoas, vahel panen ise ja siis peale juttu)…ma ütlen talle \”armastan sind\” ja tema ütleb \”armastan sind ka\”..See on nii armas 🙂
Vahel päeval ka kallistan kõvasti ja ütlen…nii muuseas:D
Mu ema on mulle öelnud et armastab mind….mitte palju..paar korda ma mäletan(ehk mul kehv mälu :D)…Aga ma tean et ta armastab mind ka seda ütlemata. Samuti ei mäleta et mu isa üldse oles ever mulle seda öelnud, aga tema olek, käitumine ja hoolitsus teeb kõik sõnadetagi selgeks :)[/tsitaat]
Ära sellega liiale mine. Eriti kui tegemist poisiga. Praegu on ta väike. Kasvab suuremaks ja need sõnad ajavad teda öökima.
Ütle parem oma vanematele neid sõnu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Corny kirjutas:[/small]

Ära sellega liiale mine. Eriti kui tegemist poisiga. Praegu on ta väike. Kasvab suuremaks ja need sõnad ajavad teda öökima.
[/tsitaat]Mis mõttes nagu???

Ma arvan, et armastust ja hellust pole mitte kunagi liiga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et sa, Corny, ajad jama. Iga ema näeb oma lapse näost, kuidas üks või teine asi talle mõjub. Mina ütlen ka oma poegadele, et armastan neid. Minu vanemad ei öelnud seda ka kunagi, aga nende käitumine ei saanud jätta muud muljet 🙂 Ehk siis polegi kõige tähtsam seda öelda, vaid hoopis oma tegudega näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma armastan teid- iga päev (2 last).
Kummalegi eradi- iga päev enne ööund. Selle teadmisega nad mõlemad ka õhtust õhtusse unemaale lähevad. Imlselt niikaua kui ükskord oma elu peal on:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan ka, et sa, Corny, ajad jama. Iga ema näeb oma lapse näost, kuidas üks või teine asi talle mõjub. Mina ütlen ka oma poegadele, et armastan neid. Minu vanemad ei öelnud seda ka kunagi, aga nende käitumine ei saanud jätta muud muljet 🙂 Ehk siis polegi kõige tähtsam seda öelda, vaid hoopis oma tegudega näidata.[/tsitaat]

Kuule, seal on valesti tsiteeritud..mina ei öelnud midagi et misi kedagi öökima ajab..Loe ikka minu originaal postitus läbi, siis loe läbi see kuidas keegi vastab mulle tsiteerides minu teksti on ta vastanud et mingis eas ajab öökima ja siis on keegi omakorda teda vist tsiteerinud ja sinna on tulnud nagu mina oleks seda öökimise juttu kirjutanud aga EI OLE!

Aga sellele kes arvab et ei peaks liiale minema 🙂 Ma arvan et ma saan ise ka aru kui lapsele see ei meeldiks ja minuarust on hea oma armastust lapsele väljendada ka sõnadega…Ma tean(tuttavate pealt) et tuleb mingi vanus kus nad seda väga kuulda ei taha , aga siis on nad ju tunduvalt vanemad ja targemad ja teavad niigi et vanemad neid armastavad…Kindlasti teavad ka 3 aastased..või vähemalt tunnetavad kuidagi 🙂 Ma ei leia et kui ma 1-2 korda päevas lapsele seda ütlen, siis ma midagi halba teeks või teda öökima ajaks 🙂 Ma arvan et koolilapse puhul ei olegi nii et \”armastan sind\”…pigem umbes et \”kallis oled mulle\” See nagu tagasihoidlikum viis \”armastust avaldada\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ütle, ei öelnud ka mu ema. aga nii mina kui ka mu laps on väga hoitud, armastatud ka ilma nende sõnadeta. kallistamine on vastuvõetav. kõik inimesed ei ole tunnete väljendamisel ühesugused ja mina olen üks nendest, keda pidevad armastuse-sõnad öökima ajavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu ema-isa ka ei ajanud mingit armastuse jahu aga kallistamine ja paid ja üldse kogu käitumine ja olek andis mulle sõnadetagi arusaamise et olen vajalik ja armastatud. See \”armastan sind\” värk on jälle meile sealt Ameerikast toodud igasugu seepide ja filmidega. Ei ütlegi, et üldse ei tohiks öelda aga igapäevaselt ajaks öökima, ka mehe poolt öelduna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et nii tähtsat asja ei tohi degradeerida, st kui ikka iga päev korrutada, siis jääb see kõlama nagu miski sääsepinin, sisu kaob. Mina kallistan ja musitan ja nunnutan oma lapsi küll iga päev ja arvan, et sõnadetagi saavad nad aru, et nad on hoitud ja..armastastud 🙂 Minu ema pole mind kunagi niimoodi musitanud või kallistanud, st ma ei mäleta seda. Ja suhe on selline jahedapoolne küll…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Armastus lapse vastu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.