Esileht Pereelu ja suhted armastus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: armastus

Postitas:

Kas armastus saab lihtsalt ära kaduda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, lihtne on kaotada, raske on hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa. Kirg kaob. Kui armastus seal taga alles on, siis kirg hakkab käima lainetena. Kui ole, siis kaob kirg jäädavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei saa. Kirg kaob. Kui armastus seal taga alles on, siis kirg hakkab käima lainetena. Kui ole, siis kaob kirg jäädavalt. [/tsitaat]

Kaob, kaob. Loomulikult mitte üleöö. Mina armastasin oma lapse isa, enam mitte. Ma vannun, ei valeta. Või siiski… armastan ja hoolin nagu sugulasest vms. Aga see pole ju see, või on? Seksimine oleks temaga väga rõve, nagu seksimine vennaga vms. Aga kui temaga peaks midagi juhtuma, siis ma nutaks vist silmad peast. Hoolin temast. Aga kas see on ikka armastus? Minu meelest mitte, aga kunagi oli, ja mitte vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei saa aru, seksimine rõve, mees vastik, aga koos ikka elad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised hakkavad kellelegi tasuta seksi andma (loe , koos elama ja peret looma) kas:

1) Raha, kinnisvara ja muu säärase pärast – ehk mõistuseabielu;
2) Kirg, tõmme, raju seks ja suur armumine – ehk tunneteabielu

Esimese variandi puhul aja möödudes hakkab tundma andma ja pinda käima kire puudumine, teisel variandil hakkab aja möödudes pinda käima raha ja kinnisvara puudumine.

Teemaalgataja ilmselt ongi esimene variant, kes kujutas mingile vanamehele tunded külge, tegelikult aga ajas jalad harki, et hea elu peale saada ja nüüd häda käes, kirge pole!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen oma armastatuga nüüd juba 18 aastat koos ja meil küll armastus lõõmab, seks on endiselt kuum või veel kuumemgi. Tunenn iga keharakuga, kuidas mind armastatakse ja mina armastan samuti meeletult. Olen õnnelik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ei saa aru, seksimine rõve, mees vastik, aga koos ikka elad.[/tsitaat]

Ei ela juba 4 aastat, mis jutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saab küll ära kaduda. ühel päeval tõused üles ja avastad, et selle inimese olemasolu, kelleta veel eile elada ei suutnud, on täiesti ükskõik.
on täiesti ükskõik, kus ta on, mida ta teeb jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted armastus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.