Esileht Pereelu ja suhted Armastuse avaldamine

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Teema: Armastuse avaldamine

Postitas:
Kägu

Ma olen siis see mees suhtes, sest mul raske neid sõna öelda. Mitte, et ei tunneks. Samuti kasvanud nii üles, et tunnetest keegi ei rääkinud. Samas on ka tema nii üles kasvanud, aga pole probleemi sellega.

Ta teab, näeb ja tunneb, et ma armastan, aga ütleb, et tore oleks siiski neid sõnu kuulda/lugeda vahel. Tõsi ta on, sest armas endalgi, kuigi mõtlen, et tean ju ka, kuidas ta tunneb. Soojaks teeb siiski, kui seda öeldakse.

Olin eelmises püsisuhtes 8 aastat ja vahetasime neid sõnu korra selle aja jooksul. Me üksteise tunnetes aga pea lõpuni ei kahelnud. Et ei pea ka mõtetuks seda, kui ei öelda välja, vähemalt, kui mõlemad sellega rahul.

Kuid jube raske on öelda, ma isegi ei tea miks. On ju vaid üks lause, kolm sõna, aga suur lause ja suured sõnad. Olen suutnud seni öelda vaid vastu, et: mina sind ka. Enne ei vastanud ma miskit…kuigi sama tundsin.

Sa pole ainuke mees jah, kes on nii öelnud, et a tähega sõna on nii suur sõna, et seda ei saa kohe üldse välja öelda.  Üks ütles selle asemel, et tunnen ikka, natuke rohkem kui vaid natuke ikka, noh ega ta seda kuigi kaua ei tundnud ka muidugi minu kurvastuseks.

Vahest mõtlen, kas mehed ei oska oma tunnetele anda nimetusi, ei oska neid määratleda või vaimselt on keeruline välja öelda, sest muidu annad endast tüki ära ja oled justkui paljas kõigi ees?  Mulle meeldivad julged mehed, need, kes julgevad tunnet välja ütleda ja on valmis ka haiget saama ehk pettuma, aga tulevad ikkagi toime iseendaga.

Ütleks, et ärge elage elu keeruliseks ja nagu raamatus või USA filmis. Lihtsalt elage ja nautige oma elu ja inimesi, kes teile on antud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see miinustaja lapib oma miinuseid nagu igas teemas.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled mulle kallis-tähendab ju ikka armastust. Ilmselt inimeste keeletaju on erinev, aga mõte sellest ei muutu.

Ma tahaks samamoodi arvata. Ma ei ütle kellegile, et ta on mulle kallis, ainult sellele ühele inimesele.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled mulle kallis-tähendab ju ikka armastust. Ilmselt inimeste keeletaju on erinev, aga mõte sellest ei muutu.

Ma tahaks samamoodi arvata. Ma ei ütle kellegile, et ta on mulle kallis, ainult sellele ühele inimesele.

Ühele? Mees ei ole ju ainuke kallis inimene, on ka lapsed ja muud lähedased, sõbrad.

Mina mitte ei tahaks nii arvata, vaid arvakski. Miks muidu peaks keegi mulle midagi sellist ütlema, kui ta mind ei armastakski. Mulle ei meeldi hanitamine, kuni kindel enda tunnetes pole, ärgu öelgu esialgu midagi. Kui ma juba midagi niisugust enda suust välja laseks, ma ei kahtleks, et nii just ongi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi jah, igasuguseid inimesi on. Mõnest on väga raske aru saada, mida öelda tahab või mõtleb. Tahab nagu midagi, aga mida- ise ka ei tea. Ma ei viitsi mängida mingit tunnete detektiivi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled mulle kallis-tähendab ju ikka armastust. Ilmselt inimeste keeletaju on erinev, aga mõte sellest ei muutu.

Kallid on kindlasti kõik, kellega inimene kunagi on suhtes olnud. Aga armastada neist saab ainult 1 või 2 pika elu jooksul. Keskmine inimene, kes läheb lahku iga X aasta tagant ja leiab endale tinderist uue kallima, siis see ei tähenda, et ta leiaks igakord uue armastuse. Kallimad on muidugi ka väga armsad ja head.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled mulle kallis-tähendab ju ikka armastust. Ilmselt inimeste keeletaju on erinev, aga mõte sellest ei muutu.

Kallid on kindlasti kõik, kellega inimene kunagi on suhtes olnud. Aga armastada neist saab ainult 1 või 2 pika elu jooksul. Keskmine inimene, kes läheb lahku iga X aasta tagant ja leiab endale tinderist uue kallima, siis see ei tähenda, et ta leiaks igakord uue armastuse. Kallimad on muidugi ka väga armsad ja head.

Miks? Mina küll leian pidevalt, viimasel ajal küll harvem, aga siiski. Olen mingi aja vaimustuses, armunud ja kui see mööda läheb, leian uue, kellesse armuda ja kellest vaimustuda. Armastada saab ka nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaotatud armastust ei saa mitte kunagi enam tagasi.

Mis jura see on. Inimesed sageli armuvad elu jooksul mitu korda samasse inimesse. Näiteks mina olen nüüdseks hea tuttav mehega, kellesse armusin 19-aastaselt, armastus möödus umbes 23 aastaselt ja siis armusin samasse mehesse uuesti 39 ja 51 aastaselt. Kirega pole siin midagi pistmist, sest ma pole temaga kunagi maganud ega soovinud magada (st seda ma oleksin olnud nõus tegema nooremana, aga sellest unistanud temaga pole ma eales). Ja loomulikult oleks olnud seksiks võimalusi tema poolt sadu kordi.

Ta on seni mu elu suurim armastus. Ja ei, see pole armumine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga armastada neist saab ainult 1 või 2 pika elu jooksul.

Otsusta ära, kumb variant siis, kui sa nii täpselt tead!

Mina sinu asemel ei pilluks selliseid isekootud mõtteteri elus toimuva kohta enne surivoodit. Vat siis saab inimene öelda, et ta enam armastama ei hakka. Enne seda on kõik need – enam mitte kunagi; ainult üks kord elus; seda ma küll ei tee; ealeski ei teeks ma sellist asja; minu puhul see elus kõne alla ei tule; sellest suuremat tunnet ei saa ma tunde – enne surivoodit on see kõik ainult kuum õhk ja titetasemel filosofeerimine.

Kõige lihtsamal näitel – suur osa naisi on teimelisenavõi 22 aastasena lubanud, et nemad küll elu sees oma mehe nähes salkus, mingi plekilise pluusiga ja löntis kodupükstes käima ei hakka. Njaaaa. Ja kui see ei juhtu enne kartulivõtul või imikut rinnal hüpitades, siis 99% tõenäosusega see 82-aastaselt siiski juhtub. Seega ei maksa väga teri sõklaid pudistada teemal, mis inimestega saab juhtuda null, üks või kaheksateist korda. Sa ei tea seda, sa praegu arvad seda. Kirjuta uuesti, kui surivoodil oled.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siis see mees suhtes, sest mul raske neid sõna öelda. Mitte, et ei tunneks. Samuti kasvanud nii üles, et tunnetest keegi ei rääkinud. Samas on ka tema nii üles kasvanud, aga pole probleemi sellega.

Sa pole ainuke mees jah, kes on nii öelnud, et a tähega sõna on nii suur sõna, et seda ei saa kohe üldse välja öelda. Üks ütles selle asemel, et tunnen ikka, natuke rohkem kui vaid natuke ikka, noh ega ta seda kuigi kaua ei tundnud ka muidugi minu kurvastuseks.

Vahest mõtlen, kas mehed ei oska oma tunnetele anda nimetusi, ei oska neid määratleda või vaimselt on keeruline välja öelda, sest muidu annad endast tüki ära ja oled justkui paljas kõigi ees? Mulle meeldivad julged mehed, need, kes julgevad tunnet välja ütleda ja on valmis ka haiget saama ehk pettuma, aga tulevad ikkagi toime iseendaga.

Ütleks, et ärge elage elu keeruliseks ja nagu raamatus või USA filmis. Lihtsalt elage ja nautige oma elu ja inimesi, kes teile on antud.

Hehee, see mina olen mees on piltlikult öeldud- ma olen naissoost, kuid käitun siis selles osas nagu mees, kuna nendel tihti see tunnete avaldus raskem.

Ma nüüd korra sain seda öeldud, kuid ikkagi vastuseks temale… Jube raske on, ei tea miks, sest tundeid pulbitseb üle. Kindlasti ta teab või saab aru, kuid ise tunnen ka ikkagi kõrvust tõstetuna, kui neid sõnu kuulen või isegi loen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme koos olnud pea kaks aastat, sellest yle aasta kooselu ja tulevikuplaanid.

Hiljuti alles mees avaldas esimest korda armastust. Enne seda olid väljendid, “Sa oled mulle väga kallis”; “Ma hoolin sinust”; jms.

minu arvates armastus ongi tunne, mis kypseb ajaga ja ka ise olen pigem selline inimene, kes nende sônade ytlemiseks vajab aega ja kindlust. Yhesônaga, oli hea tunne oma elukaaslast kuulda seda utlemas ja talle samaga vastata. Kuigi tema kôrval elades olen ma ju ammu tundnud seda, et just sellised tunded tal minu vastu ongi 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme koos olnud pea kaks aastat, sellest yle aasta kooselu ja tulevikuplaanid.

Hiljuti alles mees avaldas esimest korda armastust. Enne seda olid väljendid, “Sa oled mulle väga kallis”; “Ma hoolin sinust”; jms.

minu arvates armastus ongi tunne, mis kypseb ajaga ja ka ise olen pigem selline inimene, kes nende sônade ytlemiseks vajab aega ja kindlust. Yhesônaga, oli hea tunne oma elukaaslast kuulda seda utlemas ja talle samaga vastata. Kuigi tema kôrval elades olen ma ju ammu tundnud seda, et just sellised tunded tal minu vastu ongi ????

Teises teemas olid armuke, kes lapse sai ja mehe naise välja sõi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti mees ütleb seda ainult korra. Ja annab teada kui midagi on muutunud.

😀 See on täpselt minu mees! Ükskord lunisin temalt mingit komplimenti ja ta vastas, et eelmine alles kehtib.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see sõnade ületähtsustamine on tulnud meile koos Hollywoodi filmidega? Vanasti osati küll armastust ka tegudest välja lugeda. Aga siin teemas teatakse täpselt, milliseid sõnu tuleb kasutada, et ikka “päris” armastus oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks armas tuttav vanaproua rääkis mulle oma loo, mis toimus umbes 1970.-tel ja mõlemad olid ca 35-aastased.

Naine: “Ütle mulle midagi õrna!”
Mees: “Ämblikuvõrk”
Naine: “Ei, midagi ilusat!”
Mees: “Leenin…”

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt sa oled pühade ajal glögi vôi kangemaga liialdanud! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )


Esileht Pereelu ja suhted Armastuse avaldamine