Esileht Pereelu ja suhted armastuse keeled ja nende täitmine partneri poolt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: armastuse keeled ja nende täitmine partneri poolt

Postitas:

minu armastuse keeleks on teenimine, ja mida aeg edasi, seda enam tõuseb minu sees rahulolematus, et mees ei suuda mind nö piisavalt teenida. olen oma tahtmisi ammu alla surunud, kuna ühiskonnas on taunitud selline asi, kui julged nö välja öelda, või isegi tahta selliseid asju, et saaksingi olla kodune naine ja mees hoolitseks rahalises mõttes minu ja pere eest. Et ma ei peaks muretsema, kuidas hakkama saada. Et mees tegeleks nt auto asjade ajamisega, aitaks kodus jne, ühesõnaga teeks minu heaks asju, hoolitseks minu eest. Olen tundnud pidevaid süümepiinu, et pean ennast nagu mingiks printsessiks ja et pole ilus ikka teiselt nii palju nõuda….aga samas tunnen, et just seda ma tahaksin/vajaksin.
Täna hommikul nii vihastasin, kui mees magas hambad laiali viimase minutini, mina tegelesin lapsega, pidin ta täna varem kooli viima ja ei jõudnud süüa ja mees tegi mulle võileivad tööle kaasa. siis mees ärkas suure ähkimise ja puhkimise peale üles, kuna olime kokku leppinud et tema teeb hommikul süüa. jõuan tööle ja mis ma avastan….ta TEAB, et ma ei söö leiba juustuga, aga just see mulle sealt vastu vaataski. siis hommikul on niigi kiire, pean autot lumest ja jääst puhtaks rookima…….no kurat, miks ma üldse pean neid asju tegema, tekib selline tunne, et miks ma pean selle pa–ga tegelema, rabama tööd jms. Ja siis kirss tordil on see kui mees küsib: ,,Miks sa nii närviline oled?,,

ma saan aru, et rahulolu peaks algama enda seest ja igaüks on ise oma õnne sepp jne, siis tegelikult kui panna siia kõrvale, et minu mehe armastuse keeleks on tunnustussõnad ja füüsiline kontakt, siis samuti ju tema ise ei saa neid asju endale nii teha/öelda, et tema armastuse patareid sellest täituksid, loomulikult ta ootab seda minult, et mina neid täidaks.
ohhh, nii raske on, tunnen vahel et nõuan nagu võimatut oma mehe käest ja hakkab temast isegi kahju….samas hakkab endast ka kahju, et miks mina pean enda soove ja ootusi kogu aeg alla suruma ja nö vähemaga leppima 🙁

+6
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 10:16; 10.01 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh jeerum! ma saan aru, et sa tahad, et su mees muudaks end? (pööritan silmi, ohkan ja loodan, et äkki keegi kirjutab ja seletab pikemalt)

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iseenesest peaks ju toimima küll – mees puhastab sinu auto lumest ning teeb unelmate võileiva kaasa ja sina saad teda selle eest kiita ja kallistada. AGA kui ta seda ei tee, siis mõlema vajadused jäävad rahuldamata.

miks ta seda ei tee? algul tegi ja enam mitte? ehk sa kiitsid ja “kontakteerusid” liiga vähe? või liiga palju ja tema mõõt on hetkel täis? demonstratiivselt magab ja ei tahagi tunnustust teenida?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja selle pika hala juurde palun maini ka, mis on sinu mehe armastuse keel ja kuidas sina seda täidad? Ehk ongi tema ainuke palve, et oma hommikuse une täis magada saaks (nagu minu mehel).

No ma räägin, see on see Metsamoori “üks on loll ja teine on laisk ja mina pean üksinda rabama!” naise viha. Rööprähklemise ajal vahel tuleb ikka peale. Sul on üks koolilaps (ma saaks aru kui sa peaksid kantseldama unist kaheaastast ja simultaanselt autot kraapima jne, aga hommikul koolilaps saab ehk ise riidesse ja söönuks või mis see kohutav pingutus oli siis) ja sa ei saa hakkama?

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.01 11:39; 10.01 12:03; 10.01 12:39; 10.01 13:06; 10.01 19:08; 13.01 12:03; 13.01 19:31; 14.01 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja selle pika hala juurde palun maini ka, mis on sinu mehe armastuse keel ja kuidas sina seda täidad? Ehk ongi tema ainuke palve, et oma hommikuse une täis magada saaks (nagu minu mehel).

No ma räägin, see on see Metsamoori “üks on loll ja teine on laisk ja mina pean üksinda rabama!” naise viha. Rööprähklemise ajal vahel tuleb ikka peale. Sul on üks koolilaps (ma saaks aru kui sa peaksid kantseldama unist kaheaastast ja simultaanselt autot kraapima jne, aga hommikul koolilaps saab ehk ise riidesse ja söönuks või mis see kohutav pingutus oli siis) ja sa ei saa hakkama?

Loe see pikk hala ükskord veel läbi, aga seekord tähelepanelikumalt, siis saad teada.

Muidugi ma saan hakkama, sest mis mul muud üle jääb. Aga mulle ei meeldi see rööprähklemine, mida enamus inimesi normaalseks eluks peavad.

+5
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 10:16; 10.01 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loll!

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin, sain nüüd aru. Aga sellega on nii, et kui sa teise vajadusi ei täida, siis ei täida tema ka sinu omi. Kui kumbki ei alusta, siis kuhjub kibestumine ja “miks mina pean tegema, kui tema ei tee!?” mõlemapoolselt, kaob viimnegi valmisoleks teise heaks midagi teha, sest ise oled niii kuival oma vajadusega. JA nii nad lahku läksivadki. Niiet kas siis alustad ise ja saad ise ka söönuks või nälgite mõlemad.
Ja sellest juustuvõileivast… no ta TEGI võileiva, tal oli meeles, et ta pidi seda tegema, äkki külmkapis muud polnud või nagu minu mees, ta “ei leidnud”, sest vorstipakk oli juhtumisi juustupaki all või taga, ühesõnaga täiesti leitamatu 😀 Kui sa sellepärast tema näo täis sõimad, et võileib oli vale, ei tee ta enam sulle ÜHTKI võileiba, ei juustuta ega juustuga, tee ise kui tahad. Ühelgi mehel ei teki vähimatki motivatsiooni oma näägutava naise teenimiseks, selles võid küll kindel olla. Ja edasi? Seksi ta muidugi selle võileiva-fiasko eest ei saa jnejne… ja ühel hetkel on mõlemad mõtte ees: “milleks mulle selline mees/naine/abielu üldse??”

Oi kui palju ma olen sama tundnud ja mõelnud kolme lapsega räheldes, et äsaks mehele panniga ja karjuks “tee sina ka midagi!” aga tegelikult ta teeb, ja mitte vähe.

Sinu halast jääb mulje, et sina tahad, et mees sinu eest KÕIK tüütud täiskasvanute asjad ära teeks, et sina õitseda saaks? Viiks lapse kooli, roogiks autot JA teeks sulle võileiva? Siis sina silitad pead ja annad musi ja mees leegib õnnelikuna tööle, et peret ülal pidada…. see on selline lapselik, tarbjalik unelm, et teised hoolitsegu minu eest. Seda saab endale lubada laps, kellel ongi õigus ja vajadus, et tema eest igas aspektis hoolitseksid vanemad. Aga sina oled ise ema ja sul oleks viimane aeg täiskasvanud naise moodi mõtlema ja vastutama hakata.

+25
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.01 11:39; 10.01 12:03; 10.01 12:39; 10.01 13:06; 10.01 19:08; 13.01 12:03; 13.01 19:31; 14.01 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On selge, et sul on kodus midagi PUUDU.
Sa oled nii rahulolematu ja närviline. Aga kõik inimesed, kellel on kodus midagi puudu, leiavad õige pea armukese. See saatus tabab ka sind. Sinu mehel on viimane aeg teie koosellu panustama hakata, sest imelik on ju selline elu, kus mees rahul, aga naisel pidevalt midagi puudu, mida see vaene naine siis mööda küla peab otsima minema.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 12:10; 10.01 12:27; 10.01 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit sellist asja pole olemas nagu sa kirjeldad. Või et sinu “armastuse keeleks on teenimine”? Kamoon. Tahad teenijat, siis palka endale teenija. Kui sinu armastuse keeleks oleks teenimine, siis pigem tähendaks see loogilselt seda, et sa teenid ise seda, keda armastad, mitte ei oota seda, et teine sind teenindaks. Sul pole mingit armastust, rääkimata selle keelest. Sa tahad, et sind ülal peetaks ja teenindataks, see ei ole armastus. See on lihtsalt soov mugavat elu elada.

+19
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 12:11; 14.01 09:35; 14.01 11:01;
To report this post you need to login first.

Loe see pikk hala ükskord veel läbi, aga seekord tähelepanelikumalt, siis saad teada.

Muidugi ma saan hakkama, sest mis mul muud üle jääb. Aga mulle ei meeldi see rööprähklemine, mida enamus inimesi normaalseks eluks peavad.[/quote]

See ongi normaalne elu, mitte seda ei peeta normaalseks eluks. Sina unistad mingist ebanormaalsest ideaalsest elus, mis eksisteerib vaid muinasjuttudes ja võibolla ka mõne inimese blogis, sest ta sinna kõike ei kirjuta vaid jätab meelega mulje, et tal kõik seal nii idülliline on.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi normaalne elu, mitte seda ei peeta normaalseks eluks. Sina unistad mingist ebanormaalsest ideaalsest elus, mis eksisteerib vaid muinasjuttudes ja võibolla ka mõne inimese blogis, sest ta sinna kõike ei kirjuta vaid jätab meelega mulje, et tal kõik seal nii idülliline on.

Kas on ikka nii? Loe viimast armukeste teemat ja sa saad teada, et kõik perepetised elavad selliste soovunelmatega ja kui neid ei täideta, siis arvavad nad, et neil on midagi olulist kodus puudu. Ja kui neil puudub ideaalne elu kodus, kus kõik soovid oleksid karvapealt täidetud, siis võivad nad petma minna. Ka perekool liigub sinnapoole. Mina lugesin seal ja imestasin naiste sellise suhtumise üle. Nägin, et nad ei jäta. Nüüd ma jälgin igat teemat, konmtrollin lausa.Ja manitsen, manitsen “midagi kodus puuduga” mantraga.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 12:10; 10.01 12:27; 10.01 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal inimesel on alati midagi PUUDU. niisugune see elu on. Vähemalt 99% juhtudest. Kui mõnikord ongi selline õnnis hetk, kus MIDAGI ei ole puudu, see on juba suur asi ja õnn 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.01 11:39; 10.01 12:03; 10.01 12:39; 10.01 13:06; 10.01 19:08; 13.01 12:03; 13.01 19:31; 14.01 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal inimesel on alati midagi PUUDU. niisugune see elu on. Vähemalt 99% juhtudest.

Perekoolis on liik naisi, kes nii aga ei arva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 12:10; 10.01 12:27; 10.01 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

või isegi tahta selliseid asju, et saaksingi olla kodune naine ja mees hoolitseks rahalises mõttes minu ja pere eest. Et ma ei peaks muretsema, kuidas hakkama saada. Et mees tegeleks nt auto asjade ajamisega, aitaks kodus jne, ühesõnaga teeks minu heaks asju, hoolitseks minu eest.

Kui sinu unistus oleks selline elu, siis peaksid ka arvestama, et sinu osa on kodu, lapsed, st valdava osa ajast (sellest ajast mil mees kahe eest rabeleb tööd teha) on kõik need asjad sinu kaelas, auto ka muide. Sinu jutt tähendabki seda, et mees tehku sinu eest KÕIK ära. Teenigu, aidaku kodus, rookigu ja putitagu autot, last peab ka hoidma!. Natuke palju ei ole 50% suhteosalise ja lapsevanema koorem? Mida sina teed?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.01 11:39; 10.01 12:03; 10.01 12:39; 10.01 13:06; 10.01 19:08; 13.01 12:03; 13.01 19:31; 14.01 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris õudne, nagu 5 aastane laps, mina-mina-MINA

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu armastuse keeleks on teenimine, ja mida aeg edasi, seda enam tõuseb minu sees rahulolematus, et mees ei suuda mind nö piisavalt teenida.

See on järjekordne Perekooli klassika.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui palju sa end analüüsinud oled. Äkki ei ole asi armastuse keeles. Kas võib olla asi ebaõigluse tundes (sina pead end üles ajama, lund rookima jne, kuni tema magab)?
Või on äkki asi selles, et oled oma mehes pettunud, et ta ei paku sulle sellist elu nagu sina soovid (kodune ema jne).

Koduse ema elu kohta võin öelda nii palju, et siis ilmselt jääksveelgi enam kõik kodu ja last puudutav sinu kaela. Sest siis oleks peres kokkulepitud tööde jaotus selline, et mees teenib raha ja sina hoiad kodu. Kui sul on unistus, kus oled kodune ja kodu koristab mingi koristusfirma, last viib ja toob ikkagi mees ja sinu ülesanne on olla ilus, siis selline elu on ainult Kardashianidel 😀 Ehk siis vähesel “eliidil”.

Sinu unistus ei ole teostamatu ja ei ole ka paha unistada, aga arvesta, et kui sinu mees seda unistust su jaoks ei täida, siis paraku teie suhe puruneb, kuisa jäädki sinna unistuse külge kinni. Sul tekibki viha mehe vastu, või põlgus, või kaob lihtsalt austus.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teenimine ei saa ju olla ometi ühepoolne. Ootad mehelt enda teenimist, järelikult oled valmis samas mahus meest teenima. Kui sa mees ei teeni, tema tahtmisi silmist ei loe, siis sa ei armasta teda? Äkki oled rikkunud mehe jaoks armatuse keelt ja ei ole piisavalt koostöövalmis olnud. Äkki mees ootab, et teenindaksid teda, lubades tal viimase minutini magada? Ja kui ärritud, siis on see mehe jaoks märk, et sinu armastus tema vastu on otsas? kui on otsas, miks ta peaks tegema teeneid, kui sina enam ei armasta?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid naisi on alati olnud. Miskipärast meenus vana hea Kohviveski.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saan väga hästi aru, mida teemaalgataja öelda tahab. naine ei saa olla oma rollis naine, kui ta peab tegema ära ka kõik mehe ja pere tööd. mina väidan ka, et naisena ei pea pere toimimise nimel rööprähklema. ma ei ole üksikema, kes peab kõige eest üksinda vastutama. see ei ole ka teabmis armas, kui mehe hommikune trajektoor on voodi – kaetud laud – auto, ning naise tegemisi ja ajalist mahtu alahinnatakse.

kui ma ise pean kogu päeva rööprähklema, siis minust näiteks ei ole õhtul mingit seksikat naist mehele. mehed ei saa tihti aru, kui palju aega võtab laste, kodu ja toidu eest hoolitsemine, vaatamata sellele, et olemas on kõik kodumasinad. tundub, et mis see 5 min siit, 2 min sealt ära ei ole toimetada, aga laske mõnikord mehel ise hommikuti laste, söögi ja autoga toimetada ning öelge, et homme hommikul ärkan vahetult peale laste söötmise lõppu ja liigun otsejoones läbi vannitoa ja köögi autosse!

need emalõvid, kes kõike jõuavad ja sind miinustavad, põlevad lihtsalt ise mingi aeg läbi. minu jaoks näiteks ei ole seksikas olla oma mehele teenija ja ema eest. sellepärast sa nii ironiseerivaid ja õelaid vastuseid saadki, et naised on kõige koordineerimisest nii stressis, et valavad oma sisemise ängi ja kadeduse siin sinu peal välja.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#- teemaalgatajal on üks kooliealine laps, mitte kari väikelapsi (objektiivne töö hulk on kordades erinev).
Tahtsin veel ütelda, et tõenäoliselt piinleb su mees samamoodi ja umbes sama mure käes- teeb, aga vastu ei saa. Kui tema vajadused oleks täidetud ja ta tõepoolest õnnelik ja rahul oma abieluga, teeks ta oma armastava naise heaks auto soojaks ja misiganes võileiva mis sa tahad, mitte ei käkiks midagi valmis, sest a) ta lubas ja peab b) sa tänitaks muidu hinge seest.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.01 11:39; 10.01 12:03; 10.01 12:39; 10.01 13:06; 10.01 19:08; 13.01 12:03; 13.01 19:31; 14.01 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on üks laps, kes käib koolis. Kas sa ikka oskad hinnata, mis lill elu see on? Ja ilmselt elate korteris mugavat korterielu (nohh, et auto on lumine). Mulle tundub, et heast elust täitsa segi end pööranud. Mida sa seal kodus teeksid kui tööl käima ei peaks?
Sina pidid lapse autoga tööle viima? Järelikult said ise autoga tööle minna? Kuidas mees tööle läks?
Tegelikult tundub mina provotseering teema olevat.
Võileivad teevad paksuks.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 19:31; 10.01 19:55; 11.01 13:39; 14.01 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on üks laps, kes käib koolis. Kas sa ikka oskad hinnata, mis lill elu see on? Ja ilmselt elate korteris mugavat korterielu (nohh, et auto on lumine). Mulle tundub, et heast elust täitsa segi end pööranud. Mida sa seal kodus teeksid kui tööl käima ei peaks?

Sina pidid lapse autoga tööle viima? Järelikult said ise autoga tööle minna? Kuidas mees tööle läks?

Tegelikult tundub mina provotseering teema olevat.

Võileivad teevad paksuks.

Mees tõenäoliselt läks oma autoga. Tänapäeval on ikka enamikes peredes mitu autot, ma ei teagi ühtki, kellel poleks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on üks laps, kes käib koolis. Kas sa ikka oskad hinnata, mis lill elu see on? Ja ilmselt elate korteris mugavat korterielu (nohh, et auto on lumine). Mulle tundub, et heast elust täitsa segi end pööranud. Mida sa seal kodus teeksid kui tööl käima ei peaks?

Sina pidid lapse autoga tööle viima? Järelikult said ise autoga tööle minna? Kuidas mees tööle läks?

Tegelikult tundub mina provotseering teema olevat.

Võileivad teevad paksuks.

Mees tõenäoliselt läks oma autoga. Tänapäeval on ikka enamikes peredes mitu autot, ma ei teagi ühtki, kellel poleks.

Siis on loomulikult, et igaüks pühib ise oma auto puhtaks ja hoolitseb selle eest. Ma tean paljusid, kellel on peres 1 auto, kuna parkimiskohtadega on kitsas. Enamasti on majaelanike lõbu mitut autot peres omada.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 19:31; 10.01 19:55; 11.01 13:39; 14.01 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nunnu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma’itea. Mis sind tegelikult vaevab?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga oled öelnud mehele, et tahad kodune naine olla? Ja kas alles nüüd avastad, et täiskasvanud inimesed peavadki erinevaid asju tegema? 😀 Ega siin muud pole soovitada kui vanemate juurde tagasi kolida, äkki nemad hakkavad sind teenima nagu printsessile vääriline 🙂

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus inimesi peab rööprähklemist normaalseks, kuna nad saavad sellega halisemata hakkama ega oota mehelt võileibade kaasapakkkimist.

Kui su mees aga töötu on ja kodus üldse midagi ei tee ja kogu majapidamine ja rahateenimine ainult sinu peal, siis viska mees välja. Tuleb odavam.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tõenäoliselt läks oma autoga. Tänapäeval on ikka enamikes peredes mitu autot, ma ei teagi ühtki, kellel poleks.

Huvitav tutvusringkond. Ma tean paljusid, kellel polegi peres autot, siis paljusid, kellel on üks, ja ka mõnda suurt peret, kus on mitu.

Aga teemaalgatus iseenesest on huvitav, teemaalgataja tahab, et “saaksingi olla kodune naine ja mees hoolitseks rahalises mõttes minu ja pere eest”, peale selle veel “et mees tegeleks nt auto asjade ajamisega, aitaks kodus jne”. Ja tunnistab ise: “Olen tundnud pidevaid süümepiinu, et pean ennast nagu mingiks printsessiks ja et pole ilus ikka teiselt nii palju nõuda.” – Ta tegelikult tunnistab ju endale, et tema nõudmised on liiga suured. Ainuke mõistlik soovitus talle on ju öelda, et jah, tõesti pole ilus teiselt nii palju nõuda ja et enne ta hingerahu ei leia, kui oma nõudmised elule reaalsusega kooskõlla viib.
Muide, meil käib talvel auto esiklaasi peal villane tekk. Kui peaksin igal hommikul autoga välja sõitma, siis ilmselt kasutaksin mingit suuremat katet, millega koos tõmbad ühe liigutusega lume maha. Ma ei saagi aru, miks niisuguseid katteid autodel nii vähe näha on, kas keegi on proovinud ja teab, et neil tegelikult on midagi häda?
Selle juustuvõileiva kohta ma küsiks mehelt õhtul möödaminnes, et mis sellega juhtus, kas ta ei olnud veel üles ärganud, kui ta seda tegi, või läksid tal enda ja minu võileivad vahetusse.
Aga mis puutub hommikustesse askeldustesse, mille hulka kuulub ka lapse äratamine ja kantseldamine, siis ausõna, kui minu majapidamises oleks teine lapsevanem, kes omaalgatuslikult varem ärkab ja seda kõike tegema hakkab, siis mina magaks ka, hambad laiali, viimase minutini. (Või kes teab, äkki ikka saaks kohusetunne võitu ja kargaksin sekka…)

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on peres nii, et kuna hommik on kõigi jaoks raske, siis keegi ei teeni hommikul kedagi, igaüks püüab ise enda asjadega valmis saada. Igaüks valmistab ise oma söögi, s.h. ka koolilapsed, ka esimese klassi laps. Kuna meie peres on kolm koolilast, siis see teenimine tapaks ära, igal on oma sooovid. Kui viin mina lapsed, puhastan mina auto, kui viib mees, puhastab tema auto, ärkame lihtsalt piisavalt vara ja jagame juba eelnevalt ära, kes sel korral lapsed viib, et kummalgil oleks võrdselt nö. vabasid hommikuid, kus ei pea rabelema.

Kas sa ikka mehega koos elama asudes teda ka vamistasid ette selles osas, et ta teab, et sa ootad temalt nii pere täies mahus finantseerimist kui ka lisaks kodus panustamist ja kas ta oli toona sellise tööjaotusega nõus?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 12:12; 15.01 14:41; 16.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted armastuse keeled ja nende täitmine partneri poolt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.