Esileht Hobinurk Armastuse malev (Kanal 2, esmaspäeviti)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Teema: Armastuse malev (Kanal 2, esmaspäeviti)

Postitas:

TV3 “Poissmeeste peost” siin juba teema on, aga kas keegi Kanal 2 suhte realityt “Armastuse malev” ka vaatab?

Palju muhedam ja toredam saade minu arust, hea kooslus tavalistest ja nö. värvikamatest karakteritest. Idee on siis osalisi paaridena malevas tööle panna, et katsetada ütlust “Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus” ning kes saate lõpus ikka paaris on, võidab auhinnaraha (vist €10 000).

https://kanal2.postimees.ee/saated/armastuse-malev

https://go3.tv/live_tv/kanal-2,live-939630/armastuse-malev,programme-3383715

https://www.apollo.tv/et/series/ser.617302-armastuse-malev

https://www.imdb.com/title/tt15733516/

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Väga igav saade mu jaoks, ei suutnud vaadata.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aru saanud, et seal on vaid üks tüdruk, kelle ümber kõik kiimlevad. Teised on niisama taustataimid.

Ju see “üks tüdruk” saab hiljem oma tikk-tokkerisse palju jälgijaid ja veel rohkem raha.

Thats all!

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan, aga ei meeldi kuidas seda Tammsaare tsitaati väärkasutatakse seal söögi alla ja peale. T ei pidanud küll romantilist armastust silmas. Et rüga aga põllul ja soos ja siis leiad omale peika või pruudi.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan, aga ei meeldi kuidas seda Tammsaare tsitaati väärkasutatakse seal söögi alla ja peale. T ei pidanud küll romantilist armastust silmas. Et rüga aga põllul ja soos ja siis leiad omale peika või pruudi.

Loen, ja mõtlen õudusega, et ca 30 aasta pärast ei tõlgenda Tammsaaret enam mitte keegi nii nagu sina – ehk õigesti. See on vaid odav sõnakõlks, mis omandanud hoopis teise tähenduse.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aru saanud, et seal on vaid üks tüdruk, kelle ümber kõik kiimlevad. Teised on niisama taustataimid

See on see Angela (fitness suunamudija). Põhimõtteliselt ongi nii nagu sa ütled, aga 2. osas oli naljakas kuidas vahepeal 3 meest tiirlesid ta ümber (ja tema nende), aga siis viskas neil üle ja siis keegi nagu ei tahtnud teda 😀

Ma olen hetkel 2 osa vaadanud ja juba ootan, et oleks mahti 3ndat vaadata, sest päris huvitav kuidas sellise meeste-naiste osakaaluga nagu 2. saate lõpuks oli, need romansid seal arenevad (jäi vist 3 naist, 5 meest).

Igatahes, minu arust oma žanri kohta täiesti vaadatav saade. Mitte meistriteos, aga hea “taustavaatamine” mingeid koduseid töid tehes ning pole häirivalt labane nagu see konkurent-saade.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee on see Angela (fitness suunamudija). Põhimõtteliselt ongi nii nagu sa ütled, aga 2. osas oli naljakas kuidas vahepeal 3 meest tiirlesid ta ümber (ja tema nende), aga siis viskas neil üle ja siis keegi nagu ei tahtnud teda ???? Igatahes, minu arust oma žanri kohta täiesti vaadatav saade (ma olen hetkel 2 osa vaadanud).

Ok, võimalik! Mina olen selles eaklassis, kes mäletab rohkem tema ema tegemisi realitisõudes. Seal vist selles “Naistevahetuse” saates üks osapool lõpetas lõpuks väga halvasti.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, võimalik! Mina olen selles eaklassis, kes mäletab rohkem tema ema tegemisi realitisõudes. Seal vist selles “Naistevahetuse” saates üks osapool lõpetas lõpuks väga halvasti.

Heh, see jah naljakas, et meil juba teise põlvkonna reality-staarid. Angela ema on siis Sigrit Absalon esimesest “Naistevahetuse” saatest (nagu Angela ise selle saate 1. osas kohe ära mainis).

Ei jah, selle Angela puhul on selge, et ta on tulnud saatesse oma profiili tõstma, mitte armastust otsima, mingi artikli järgi olevat ta lausa kihlatud (ei usu, et kellegagi siit saatest), aga sellistes saadetes on alati mõni selline “pürgija”. Mind ei häiri, las keerutab draamat ka tagasihoidlikumate eest 😀

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee on see Angela (fitness suunamudija). Põhimõtteliselt ongi nii nagu sa ütled, aga 2. osas oli naljakas kuidas vahepeal 3 meest tiirlesid ta ümber (ja tema nende), aga siis viskas neil üle ja siis keegi nagu ei tahtnud teda ???? Igatahes, minu arust oma žanri kohta täiesti vaadatav saade (ma olen hetkel 2 osa vaadanud).

<p style=”text-align: left;”>Ok, võimalik! Mina olen selles eaklassis, kes mäletab rohkem tema ema tegemisi realitisõudes. Seal vist selles “Naistevahetuse” saates üks osapool lõpetas lõpuks väga halvasti.

ei mäleta küll, et keegi osapooltest halvasti oleks lõpetanud.</p>

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee on see Angela (fitness suunamudija). Põhimõtteliselt ongi nii nagu sa ütled, aga 2. osas oli naljakas kuidas vahepeal 3 meest tiirlesid ta ümber (ja tema nende), aga siis viskas neil üle ja siis keegi nagu ei tahtnud teda ???? Igatahes, minu arust oma žanri kohta täiesti vaadatav saade (ma olen hetkel 2 osa vaadanud).

<p style=”text-align: left;”>Ok, võimalik! Mina olen selles eaklassis, kes mäletab rohkem tema ema tegemisi realitisõudes. Seal vist selles “Naistevahetuse” saates üks osapool lõpetas lõpuks väga halvasti.

ei mäleta küll, et keegi osapooltest halvasti oleks lõpetanud.</p>

Siis on hea, et ei mäleta!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav täitsa on vaadata. Sander hoiab saates actionit üleval.

Naljakas vaadata, tegelikult ju väga hea välimusega mehed, aga naised seal kõik kuidagi pipardavad-ei sobi see ja teine.

Ja huvitav asi mida tähele panin-lühikesed mehed praagitakse kõrvale. Naised ikka alateadlikult otsivad pikki mehi?

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas vaadata, tegelikult ju väga hea välimusega mehed…

See muideks muudab saadet minu jaoks palju vaadatavamaks, et naised ja mehed ei ole välimuselt suure kaliibrivahega ning vähem labaseid mehi, kui teises saates. Miks ma peaks telekast ebaviisakaid ja koledaid osse vaatama, neid näeb päriseluski suht regulaarselt 😀

Ja huvitav asi mida tähele panin-lühikesed mehed praagitakse kõrvale. Naised ikka alateadlikult otsivad pikki mehi?

See polnud isegi alateadlik 😀 Esimeses osas mitu naist ütlesid Stepani kohta otse välja, et liiga lühike. Kahju, ta muidu näost ju kena, aga tundub väga tagasihoidlik (ta muidugi seletas ka, et lastekodu mineviku tõttu on suhetes ebakindel), oleks vist iseloomu poolest selle äraläinud patsidega tüdrukuga sobinud (Kerit-Lii).

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleks vist iseloomu poolest selle äraläinud patsidega tüdrukuga sobinud (Kerit-Lii).

See patsidega tüdruk oli ju täiesti laps. Väga nõme, et ema soovitas tal realitysse minna. Oli ju igast otsast näha, et tüdruk ise ei tahtnud sinna minna ja seal olla.

Ta on nii välimuselt kui ka olemuselt laps. Ja ka juba täiskasvanud isiksusena oleks tal ilmselt täiesti teistsugused huvid kui poisid, pidutsemine ja alkoholi tarbimine.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga nõme, et ema soovitas tal realitysse minna.

See oli tõesti väga kummaline. Seda sai küll ainult väga televisioonikauge inimene soovitada, muudmoodi mina seda seletada ei oska. Mis variante veel on?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See patsidega tüdruk oli ju täiesti laps. Väga nõme, et ema soovitas tal realitysse minna. Oli ju igast otsast näha, et tüdruk ise ei tahtnud sinna minna ja seal olla.Ta on nii välimuselt kui ka olemuselt laps.

Kui ma õigesti mäletan, siis ta on 21-aastane, nii et tegelikult aasta vanem kui see bravuurikas Angela. Äkki tal (Kerit-Liil) on ka ema endine reality-staar, kes tahab, et tütrest troonipärija saaks, nagu Angelal 😀 Või teine võimalus on see, et see kõik oli osa saate jaoks etendatud rollist (noor naiivne neitsilik patsidega tudeng, kelle ema saatesse “sundis”), sest huvitaval kombel on ta ainuke, kelle IMDb lehel peale “AM” ka midagi on – nimelt oli ta “Tenetis” taustarollis (tundub, et Linnahallis filmitud stseenis kuhu massiliselt kohalikke statiste otsiti). Ehk siis mingi huvi näidelda/kaamera ees olla tundub tal olevat.
https://www.imdb.com/name/nm12538580

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina “vanurina” mäletan vanu realitysid Farm ja Baar jne, kus olidki pandud täiesti teistelt aladelt ja teistsuguse elustiiliga  inimesed tegelema millegagi, mida nad enamus polnud eluski teinud. Ja see “malev” on tegelikult selles mõttes väga huvitav, üle hulga aja näha just sellist ehedat “ekstreemsust”.. ma olen enam, kui kindel et neist tibidest seal ei olnud keegi varem kätte võtnud suuremat tööriista kui küüneviil ja võibolla ka kruvikeeraja (viimane, et lahti kruvida mingit patareidega töötavat asja patareide vahetuseks) .

Ka on seal saates huvitav jälgida inimestevahelisi suhteid, pole labane kehanäitamine ainult. Ning huumorit on parasjagu, nagu ühes sellises saates olema peab..selle eest hoolitseb seal eelkõige Sander, kes näitab konkreetselt, milline üks tüüpiline oss on. Tõsi küll, BSH instabeibede kultus paistab saates kõvasti välja, see Angela menu…see tundub natuke võlts.

Mulle endale meeldis Mairo, kahju et ta minema saadeti-minu arust täitsa ebaõiglaselt ja kokkumängu mulje jäi sellest. Mairo oleks sobinud võibolla Liinaga kokku ,aga mitte kindlasti kohe “esimesest silmapilgust” kirena, mida selles saates ja üldse ühiskonnas tänapäeval armastuseks nimetatakse.

 

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu lastakse koguaeg mingi uue, kohealgava reality reklaami. Nimeks “Laager”. See, mis sealt reklaamist paistab on natukene … Ok, ma lihtsalt mõtlen, et miks üks inimene tahab ennast näha ekraanil hüsteeriliselt hüppamas ja röökimas, nutmas ja oksendamas. Saan aru, et sellega lastakse endast paha energia välja 😀 Et uus ja hea saaks asemele tulla.

Saan aru, et see saade ei sisalda joomist ja sellega kaasnevat labasust, vaid vastupidi – seal püütakse ennast leida. Aga noh, veider tõesti, et inimesed sellise uhhuutamisega tegelevad ja on nõus, et seda kõike hiljem televiisoris esitatakse.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin nüüd selle 3. osa ka ära (eetris 18.10.2021). No see Angela ja uustulnuk Rauno oleks küll nagu vanad tuttavad olnud, nagu ka teised mainisid. Või tõesti lihtsalt klappisid nii hästi esimesest hetkest? Nii hästi, et Angela oma “esimese 24h jooksul ei suudle võõraga” reeglit rikkus. Samas, Angelal klapibki vist kõigiga, vähemalt alguses 😀 Ta saab kuidagi alati nendele kohtingutele ka, samal ajal kui teised peavad malevasse tööle jääma, nii et hetkel tundub, et armastus tuleb pigem “deitidega”, mitte töö ja vaevaga.

See Sander on täpselt selline mees, et algul vaatad, et päris kena (vähemalt minu arust), aga mida rohkem tema juttu kuuled, seda vastumeelsemaks muutub. Tööjuhi sõnul laisk töötegija ka 😀 Nii et parim šanss oleks sellele uuele naisele (Liilian) käpp peale panna, enne kui ta iseloom asja ära rikub, vahepeal isegi nagu tundus, et seal susiseb, aga siis tundus, et mees hakkab jälle Liinat taga ajama.

Stepan sai jälle korvi on pikkuse pärast 🙁 Samas ta ütles, et Liilian pole tema maitse ka, nii et need kaks polekski sobinud. Aga huvitav, et ta ikka saates, sest ta pole ju kellegagi korralikult paaris olnudki.

Igatahes, ootan juba järgmist osa esmaspäeval.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris okei saade, vahvad inimesed on koos!

See Angela muidugi on üle võlli edev aga kuna ta juba varasemalt internetis ka ennast igast suunast näidanud siis ei imesta.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee on see Angela (fitness suunamudija). Põhimõtteliselt ongi nii nagu sa ütled, aga 2. osas oli naljakas kuidas vahepeal 3 meest tiirlesid ta ümber (ja tema nende), aga siis viskas neil üle ja siis keegi nagu ei tahtnud teda ???? Igatahes, minu arust oma žanri kohta täiesti vaadatav saade (ma olen hetkel 2 osa vaadanud).

<p style=”text-align: left;”>Ok, võimalik! Mina olen selles eaklassis, kes mäletab rohkem tema ema tegemisi realitisõudes. Seal vist selles “Naistevahetuse” saates üks osapool lõpetas lõpuks väga halvasti.

ei mäleta küll, et keegi osapooltest halvasti oleks lõpetanud.</p>

Ühte osapoolt pole juba enam aastaid siin ilmas 🙁 Pole otseselt saatega seotud aga never ei tea, kuidas saate tõttu saadud kriitika tema emotsioone mõjutas, et nii läks…:(

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee on see Angela (fitness suunamudija). Põhimõtteliselt ongi nii nagu sa ütled, aga 2. osas oli naljakas kuidas vahepeal 3 meest tiirlesid ta ümber (ja tema nende), aga siis viskas neil üle ja siis keegi nagu ei tahtnud teda ???? Igatahes, minu arust oma žanri kohta täiesti vaadatav saade (ma olen hetkel 2 osa vaadanud).

<p style=”text-align: left;”>Ok, võimalik! Mina olen selles eaklassis, kes mäletab rohkem tema ema tegemisi realitisõudes. Seal vist selles “Naistevahetuse” saates üks osapool lõpetas lõpuks väga halvasti.

ei mäleta küll, et keegi osapooltest halvasti oleks lõpetanud.</p>

Ühte osapoolt pole juba enam aastaid siin ilmas ???? Pole otseselt saatega seotud aga never ei tea, kuidas saate tõttu saadud kriitika tema emotsioone mõjutas, et nii läks…:(

kindel, et selle saate osaline just? Ühes teises saates  osalenud inimene lõpetas jah oma elutee aga kunagi ei saa 100% väita, et just saates osalemine seda mõjutas.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindel, et selle saate osaline just? Ühes teises saates  osalenud inimene lõpetas jah oma elutee aga kunagi ei saa 100% väita, et just saates osalemine seda mõjutas.

Ei ole mitte Armastuse maleva saate osaline, vaid ühe teise Naistevahetuse saate osaline, kellest sinu tsiteeritu räägib.

Seda ei oska öelda, kas ja kui palju saates osalemine midagi mõjutas, aga hästi sel naisel ei olnud ei saate ajal ega ka mitte enne ega pärast saadet. Väga kahju! Lihtne, kuid heatahtlik naine oli, vist.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi see Rauno ajab öökima. Need peavad pähe õpitud ja halvasti näideldud repliigid olema, ükski mees ei ole ju nii loll, et neidu selliste asjadega võluda? Päriselt ükski neiu ei saa ka ometi selliste imalate asjade võrku langeda? ????

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestasin natuke nende pikkuste üle. Vaatasin just sarja kus väike-Jaan kallistas seal kellegiga. Ta oli pool peajagu pikem Liinast ja teistest tüdrukutest. Ta ei tundu üldse lühike.

Arvan, et Mairo saadeti meeskonna poolt ära, sest saate jaoks oli ta igav. Ja oli vist kõige vanem ka 36  kuigi nägi hea välja

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi see Rauno ajab öökima. Need peavad pähe õpitud ja halvasti näideldud repliigid olema, ükski mees ei ole ju nii loll, et neidu selliste asjadega võluda? Päriselt ükski neiu ei saa ka ometi selliste imalate asjade võrku langeda? ????

Tal on Angelaga 10 aastane vanusevase (30 ja 20), nii et võibolla selle-ealiste naiste puhul mõjubki selline imalus 😀

Imestasin natuke nende pikkuste üle. Vaatasin just sarja kus väike-Jaan kallistas seal kellegiga. Ta oli pool peajagu pikem Liinast ja teistest tüdrukutest. Ta ei tundu üldse lühike.

Väike-Jaan on pigem sellepärast väike, et seal 2 Jaani, kes juhtumisi ka sama vanad ka (29) ja see teine Jaan on pikk (silma järgi kõige pikem mees seal saates). Et siis lihtsalt hüüdnimi nende eristamiseks. Stepan on pigem see, kes osadest tüdrukutest vist isegi lühem.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et rüga aga põllul ja soos ja siis leiad omale peika või pruudi.

Kusjuures täpselt nii vähelugenud inimesed seda lauset tõlgendavadki. Olen oma väikeste kõrvakestega kuulnud (ja mitte uskuda tahtnud).

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan, aga ei meeldi kuidas seda Tammsaare tsitaati väärkasutatakse seal söögi alla ja peale. T ei pidanud küll romantilist armastust silmas. Et rüga aga põllul ja soos ja siis leiad omale peika või pruudi.

Loen, ja mõtlen õudusega, et ca 30 aasta pärast ei tõlgenda Tammsaaret enam mitte keegi nii nagu sina – ehk õigesti. See on vaid odav sõnakõlks, mis omandanud hoopis teise tähenduse.

Kuniks niisuguseid alatasemelisi saateid ja nende jälgijaid on, seni ei loegi enam keegi klassikat, vestle reaalselt inimestega ega saa tsitaatidest aru.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Angela ema on siis Sigrit Absalon esimesest “Naistevahetuse” saatest…

See proua presenteerib FB-s iga natukese aja tagant oma aeda ja maja (lisaks muidugi igasugused kodu-teemalised ajakirjad). Täitsa veider kohe KUI EDEV võib üks täiskasvanud inimene olla.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja huvitav asi mida tähele panin-lühikesed mehed praagitakse kõrvale. Naised ikka alateadlikult otsivad pikki mehi?

Loomulikult! Mis sa mingi junniga teed? See on ürgne kutse tugevama ja võimsama isase suunas.

Naljakas vaadata, tegelikult ju väga hea välimusega mehed, aga naised seal kõik kuidagi pipardavad-ei sobi see ja teine.

No nagu “Seks ja linn” tibid: küll kritiseeriti ja vinguti iga kandidaadi puhul, lõpuks tehti ikka maru valed valikud.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maja on tal küll kohutavalt maitsetu.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )


Esileht Hobinurk Armastuse malev (Kanal 2, esmaspäeviti)