Esileht Pereelu ja suhted armastuse taastumine

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: armastuse taastumine

Postitas:
Kägu

Kas teist keegi üldse usub, et kui tunded on jahtunud, on võimalik armastus kuidagi taastada?
Praegu tundub küll, et elame mehega koos nagu sõbrad. Ise tahaks ikkagi enamat aga enam ei oskagi selleks midagi teha. Mingit vaenu ega viha meie vahel ei ole. Tean küll, et tal on olnud vähemalt üks suhe, ma isegi ei tea kas füüsiline või mitte, see polegi tähtis. Ei hakanud lähemalt uurima, sest ei tahtnud rohkem teada sellest. Kibestunud sellepärast ei ole, aga ikkagi on see minu tundeid mõjutanud(muidugi tegin talle tagasi ka, aga sellest ma talle rääkima ei hakka, seda oli mulle endale vaja). Mees on muidu tore, hea isa, saame väga hästi läbi, tahan temaga koos olla, ta on siiani mu hea sõber. AGA enam pole seda tunnet, mis kunagi oli, mis oli enne kui ta otsustas kellegi teisega suhelda minu selja taga. Ajapikku on see järjest hääbunud ja tahaks kõike tagasi. Kas see on lihtsalt lollikese unistus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: armastuse taastumine

Kui tunded on jahtunud, tuleb tunded äratada. Tunded kellegi vastu on üks osa tunnetest üldse. Nii et hakka kiiresti kiiresti tegema seda, mis sulle head enesetunnet annab. Mis silma särama paneb ja meele rõõmsaks. Ja sealt on väike samm juba selles suunas, et tunnetepõhine suhtlemine inimestega taastuks.
Aga seda ära küll tee, et end petad. Peta meest kui tahad, aga mitte ennast. Tore mees ei loo selliseid suhteid, mis naist riivata võiks ( sama kehtib ka naise kohta). Nii et kõigepealt ikkagi ausus. Tunnet, mis teid kunagi kokkuviis, seda ei tule enam iial. Ja see kaob nagunii sellisel algselt kujul. See tunne hakkab teisenema, muutuma. Kui muidu aru ei saa, kas on tundeid või pole, kujuta, et sa ei näe teda enam homme iial. Täna ongi viimane päev. Ja kui vähegi tunnet alles on, siis kindlasti sa ei rõõmusta sellise asjade arengu üle. Ja see on ka tunne. Tunded ei tähenda sugugi ülevoolavat energiat ja rõõmu. Tunded on ka see, et teise teod lähevad korda. Nii et mine arenevate tunnetega kaasa ja ära igatse taga seda, mis ongi minevik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei ole 🙁

Please wait...
Postitas:
kelli21

See minu arvamus ja kindlasti on see vastik lugeda aga minu kogemuste põhjal ei ole võimalik mitte midagi tagasi saada mis oli alguses,eriti pärast seda millega mees eksis,naised paraku on sellised,võivad andestada aga ei unusta kunagi ja see mängib suhtes väga palju rolli paratamatult!

Please wait...
Postitas:
saurusx

On küll võimalik. Oleme koos elanud 10 aastat. 5-8 aasta olid väga rasked. Tüdimus tunne ja justkui teineteisele enam midagi öelda ei olnud. Peale tööpäeva kumbki omas toas oma arvuti või televiisoriga. Siis aga tuli rasedus ja laps. Omavahel oli jälle millest rääkida ja ühine eesmärk tekkis. Tunded peale lapse saamist on oma mehe vastu muutunud. Väärtustan teda rohkem ja hoian. Mõtlen, kuidas ühiselt aega veeta ja üksikuid kahekesiolemise hetki v”rtuslikult kasutada. Kõik on teisiti ja parem. Tuleb lihtsalt need vahepealsed tüdimuseaastad üle elada ja leida ühine eesmärk mille poole püüelda, olgu selleks siis lapsed, maja, talu, ühine pidutsemine vm. Tehke midagi koos, mis teile mõlemale tähtis näib!

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Minu tunded käivadki lainetena, enamasti on need õnneks aeglased. St vahepeal tunnen, et armastan oma meest nii väga ja vahepeal on ka mul olnud täiesti tuim periood. Hetkel leian, et armastan oma meest tunduvalt rohkem kui suhte alguses – alguses oli lihtsalt loll armumine, lisaks olime siis mõlemad noored ja minu meelest on minu mees vahepeal küpsemaks ja asjalikumaks muutunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga siis, kui kumbki pool kellegi kolmandaga suhelnud ei ole?
Kuid ka koos on nagu võõrad. Koos oldud 12 aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liblikaid küll tagasi ei saa, teine ju nii üdini tuttav, seal ei saa mingit põnevusjudinaid olla. Aga suhe pidavatki olema tsükliline, mõõnade ja tõusudega. Jama on see kui mõlemal korraga mõõn peale tuleb, siis ei ole kummalgi huvi enam midagi päästa ja lahutus käes.
Mulle tundub et suhe jääb siis püsima, kui on mingi ühine eesmärk, nagu saurusx ka soovitas. Ma olen vaadanud et enamik inimesi lahutab kui kõik nende eesmärgid on saavutatud – maja ostetud, lapsed, auto, koer ja siis umbes kahe aasta pärast lahutavad sest see kõik on nii surmani igav ja see on nii hirmutav et nii peadki veel aastakümneid surmani elama. Midagi peaks olema kogu aeg poolik, tegemata või siis lihtsalt peaks olema mingi kirglik hobi, mis adrenaliini annab.
Ja lähedus peaks olema – st et teine peaks olema sõber kellega arutada kõik oma hingesoovid.
Ja mida selleks teha – ma arvan et peaks alustama kõigepealt endast. Mul näiteks tekkis mingi neljakümneseks saamise kriis ja avastasin et olen igav, olen ennast igasuguste uskumuste tõttu kogu aeg piiranud (ei sobi teha seda v toda) ja tundsin end seetõttu kohutavalt vanana. Otsisin seetõttu netist hulga materjale kuidas tunda elust rõõmu (näiteks laula kõva häälega suvalises kohas oma lemmiklaulu või pane end riidesse turistina ja mine linna peale fotokaga pilte klõpsima või tee sõbrannadega kõige koledama koogi võistlus vms) ja hakkasin kõike seda ellu viima, alguses poolvägisi muidugi, sest sees on juurdunud harjumus ikka pigem istuda kodus ja iga asja peale ainult viriseda ja näha asjade kehvemat poolt. Kuidagi iseenesest tekkis juurde vajadus hakata sportima, mis on andnud tohutult energiat ja head tuju, tuli isu riietuda naiselikumalt, kleidid, värvid, osta uut pesu jne. Ja kuigi see polnud mõeldud mehe huvi äratamiseks, siis tegelikult see talle hoopis nii mõjus, sest et kui ikka endine hall igav hiir äkitselt roosades satsides lauldes mööda tuba ringi hõljub, siis kaua sa ikka telekas v arvutis passid 🙂
Nii et ma soovitaks teil ka endast alustada, ise ennast hullult armastada, hoolitseda keha ja hinge eest, nautida iga ilusat hetke ja küll teised kõrval seda ka märkavad ja tahavad sellest rõõmust osa saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hapuks läinud suppi ei soojendata.

katkist asja võib parandada- õmblus jääb ikks näha..

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hapuks läinud suppi ei soojendata.

katkist asja võib parandada- õmblus jääb ikks näha..[/tsitaat]
mõttetud sõnakõlksud. Kõik on võimalik kui inimesed ise tahavad.

Please wait...
Postitas:
sügisgerbera

Ei ole mõttetud sõnakõlksud, paraku nii ongi. Ja kui supp on aetud hapuks kõrvaltvõtmistega ja isegi kui lepitakse jäävad alles haavad ja need ei parane. Uuesti samast kohast kärisemine on kiire tulema ja need haavad on ja jäävad tuntavaks. Kahjuks usun, et ei ole võimalik. Kõik mis läinud, see otsast ei alga…:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei tea kaua te koos olete olnud. meie oleme 2 a koos old ja vehepeal oli tunne, nagu meie vahel poleks midagi enam. Siis rääkisime sellest, muutsime oma igapäevaseid asju..nt tuli uuesti musitamine, kallid, ilusad sõnad…aga see kõik nõuab mõlema poole pingutust ja eelkõige tahtmist. Mina tunnen igatahes end jälle väga hoituna ja armastatuna. Vb aitab ka voodielus millegi muutmine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa teda armastad siis võitle selle õnne nimel.Minul juhtus mõned päevad tagasi kus mees jättis mu maha,ütles et tunded on jahtunud ja kohtus ühe naisega kelle vastu tal tugevamad tunded.ja ta veel varjas kuu aega seda minu eest,nii kaua kui teist kumbki kedagi uut ei leia siis võidelge oma armastuse nimel,ja kui ei tulegi midagi välja siis vähemalt lähete lahku teadmisega et olete ikkagi üritanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina alustasin iseendast. Aastatega justkui hakkas vähenema minu energiavaru, mida sellest kirest rääkida siis üleüldse…iseennastki ei armastanud ju lõpuks enam! Pidasime mehega pikki emotsionaalseid vestlusi sel ajal kui laps magas, tihti lõppesid need eraldi tubades magamisega…aga nüüdseks on see minevik. Tunded mehe vastu olid olemas aga kusagil peidus. Olen endine, minu kirg mehe vastu on sügavam ja suurem, temaga sama lugu. Me isegi ei mäletanud enam kui hea tunne on ärgata hommikul naeratades ja suudelda. Kuidas me isegi selle pisiasja saime ära unustada..?
Ütlen sulle, kõik on võimalik kui vaid tahta. Kui mõlemad seda tahavad. Ole tubli!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kellega need mehed siis ikkagi lõpuks petavad?
Eks ikka enamus ju teise naisega.
Ja vahest tasuks ka mõelda sellele et kas ikka olite kõrval jalgu hoidmas kui see petmine toimus?
Võiks ka vahest mõelda,kas see salapärane sms mehe telefonis on pärit armukeselt või sinu enda käkki keerava sõbranna telefonisse korraks pandud kõnekaardilt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mõttetud sõnakõlksud. Kõik on võimalik kui inimesed ise tahavad.[/tsitaat]
selles ju tavaliselt asi ongi, et üks võib ju tahta, aga teist ei huvita…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mõlemad tahate, on ikka võimalik. Pigem uuesti üles ehitada, kui taastada. Kahekesi reisile minek võib aidata. Võib-olla sõita kuskile, kus käisite kahekesi siis, kui alles tutvusite. See võib aidata, kui olete keskkonnas, kus pole võimalik teistega suhelda ja suhteliselt väiksel pinnal koos (hotellitoas näiteks). Siis ei jää muud üle, kui omavahel rääkima hakata. Ja lähedus tuleb ainult rääkides. Minevikust, tulevikust, lootustest ja ootustest teineteisele. Ilma omavahel südamest-südamesse rääkimata seisate paigal ja kannatate mõlemad.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Pereelu ja suhted armastuse taastumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.