Esileht Pereelu ja suhted Armastusesaal,tutvus.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Armastusesaal,tutvus.

Postitas:
Kägu

Kes on seal portaalis  tutvunud,kuidas seal lood on.

0
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kunagi olla olnud normaalne koht kus grupiliikmed said ka kokku ja pidasid nö niisama istumisi, suvepäevi. Nüüd aga on totaalselt mõtetu. Olen korra, paar sisse loginud ja küsitakse kohe, mis mõõtu, pikkust, kaalu , mis pesu seljas ja kuidas meeldib jne. Mõned üksikud, vanad tegijad on ok, ülejäänud anonüümsete kiimaliste kogunemise koht.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See koht ka veel alles või?? ???? Sattusin mingi 100a tagasi seal käima. Sotsiaalmeedia polnud veel olemas. Sai ka mõne norm mehega jutustatud (enamus muidugi olid kepihaiged) ja kui mehed lõpuks pildi saatsid, siis need norm jutu ja intellektiga mehed olid ikka padukoledad

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned aastad tagasi üks mu tutvusringkonnas olev 70+ leskmees oli seal aktiivne jutustaja ja leidis omale sealt 55+ südamedaami. Nii et andke tuld! 😉

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: Kas selle tänaseks äti pihta peab tuld andama või mida täpsemalt sa öelda üritasid?

Ilmselt seda, et kui polt on 70 ja lesk, siis on ta automaatselt tegija ja kõik perekoolikad peavad tormama.

 

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: Kas selle tänaseks äti pihta peab tuld andama või mida täpsemalt sa öelda üritasid?

Ilmselt seda, et kui polt on 70 ja lesk, siis on ta automaatselt tegija ja kõik perekoolikad peavad tormama.

”Lesk”mees tormas sinu juurest 55aastase kaissu, et kibestunud?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: Kas selle tänaseks äti pihta peab tuld andama või mida täpsemalt sa öelda üritasid?

Ilmselt seda, et kui polt on 70 ja lesk, siis on ta automaatselt tegija ja kõik perekoolikad peavad tormama.

Funktsionaalse lugemisoskusega on sul lood veits kehvad….

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned aastad tagasi üks mu tutvusringkonnas olev 70+ leskmees oli seal aktiivne jutustaja ja leidis omale sealt 55+ südamedaami. Nii et andke tuld! ????

Ja mida see täies elujõus daam peaks sellise ätiga peale hakkama?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned aastad tagasi üks mu tutvusringkonnas olev 70+ leskmees oli seal aktiivne jutustaja ja leidis omale sealt 55+ südamedaami. Nii et andke tuld! ????

Ja mida see täies elujõus daam peaks sellise ätiga peale hakkama?

40-50 vanuses mehed tahavad nooremaid ja on lastega, otsivad armukesi.
Peaks nagu üksi jääma, kui mees on meeldiv ja aktiivne veel internetis selles eas? 55+ daam on mingi puudega sinu arust, et ei oska meest valida? Päris kohutav suhtumine. Las inimesed olgu õnnelikud.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40-50 vanuses mehed tahavad nooremaid ja on lastega, otsivad armukesi. Peaks nagu üksi jääma, kui mees on meeldiv ja aktiivne veel internetis selles eas? 55+ daam on mingi puudega sinu arust, et ei oska meest valida? Päris kohutav suhtumine. Las inimesed olgu õnnelikud.

Sinusuguste mõtlemise pärast need naised lepivadki mingite ättidega, sest mehed tahavad ju nooremaid. Ega naised ka vanemaid ei taha, lihtsalt kõik muudkui korrutavad, et mis nüüd sina, jääd veel üksi, parem ikka ätt kui mitte midagi. Mis sa tegelikult seitsmekümnesega teed on teine asi. Midagi pole teha. Pooltel ei tõusegi selles vanuses.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinusuguste mõtlemise pärast need naised lepivadki mingite ättidega, sest mehed tahavad ju nooremaid. Ega naised ka vanemaid ei taha, lihtsalt kõik muudkui korrutavad, et mis nüüd sina, jääd veel üksi, parem ikka ätt kui mitte midagi. Mis sa tegelikult seitsmekümnesega teed on teine asi. Midagi pole teha. Pooltel ei tõusegi selles vanuses.

Ja kas ise oled ätiga suhtes ikka või mida sa öelda tahad? Kõlab nagu armukadedus, et ätid leiavad noorema.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga nõme koht on. Suur hulk on selliseid, kellega ei kõlba üldse suhtlema jääda, nii mõnigi on seal mingisuguste vaimsete probleemidega ja krimi-minevikuga, sõltuvusprobleemidega. Suheldakse ebaviisakalt, sinu kohta tahetakse kõike teada aga endast ei räägita midagi, suhtlema tulles ei tutvustata ennast,  kui on õnnestunud kellegagi veidi pikemaks suhtlema jääda siis logitakse järsku välja ja tagasi enam ei tulda, st vestlus jääb lihtsalt ilma igasuguse põhjenduseta pooleli.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga nõme koht on. Suur hulk on selliseid, kellega ei kõlba üldse suhtlema jääda, nii mõnigi on seal mingisuguste vaimsete probleemidega ja krimi-minevikuga, sõltuvusprobleemidega. Suheldakse ebaviisakalt, sinu kohta tahetakse kõike teada aga endast ei räägita midagi, suhtlema tulles ei tutvustata ennast, kui on õnnestunud kellegagi veidi pikemaks suhtlema jääda siis logitakse järsku välja ja tagasi enam ei tulda, st vestlus jääb lihtsalt ilma igasuguse põhjenduseta pooleli.

Jututubade võlu seisnebki ajaviites ja kohustuseta vestluses. Sinna kogunevad teatud tüüpi tegelased, kes ei soovi liigseid kohustusi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi olla olnud normaalne koht kus grupiliikmed said ka kokku ja pidasid nö niisama istumisi, suvepäevi. Nüüd aga on totaalselt mõtetu. Olen korra, paar sisse loginud ja küsitakse kohe, mis mõõtu, pikkust, kaalu , mis pesu seljas ja kuidas meeldib jne. Mõned üksikud, vanad tegijad on ok, ülejäänud anonüümsete kiimaliste kogunemise koht.

Nii oligi! Ise olin ca 18 aastat tagasi aktiivne kasutaja ning meil oli väga äge põhituumik, kes suhtles ka väljaspool jututuba, korraldasime üritusi jms. Sealjuures ei olnud esmatähtis kaaslase leidmine vaid sotsiaalsete suhete loomine tervikuna. Mõned sõbrad sellest ajast on siiani alles ja suhtleme aktiivselt, kõigil oma pere ja asjad juba ammu.

Viimastel aastatel olen nostalgiast paar korda sisse loginud, aga pole seal midagi teha.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis paneb arvama, et erinevatel tutvumissaitidel on erinev seltskond? Üsna selge ju, et igal pool võib olla nii- ja naasugust rahvast. Kuidas on võimalik arvata, et Tinderis on normaalsed mehed ja Armastusesaalis imelikud. Või vastupidi? Ei ole ühegi saidi “ukse peal” nägudekontrolli ja kummaski võib liikuda normaalseid ja mitte normaalseid.

Ja see, kes juba midagi otsib, liitubki tihtipeale erinevate tutvussaitidega. Nii et Marko võib olla ühtaegu nii Tinderis, Armastusesaalis, FB date kui ka Amoremis.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga nõme koht on. Suur hulk on selliseid, kellega ei kõlba üldse suhtlema jääda, nii mõnigi on seal mingisuguste vaimsete probleemidega ja krimi-minevikuga, sõltuvusprobleemidega. Suheldakse ebaviisakalt, sinu kohta tahetakse kõike teada aga endast ei räägita midagi, suhtlema tulles ei tutvustata ennast, kui on õnnestunud kellegagi veidi pikemaks suhtlema jääda siis logitakse järsku välja ja tagasi enam ei tulda, st vestlus jääb lihtsalt ilma igasuguse põhjenduseta pooleli.

Jututubade võlu seisnebki ajaviites ja kohustuseta vestluses. Sinna kogunevad teatud tüüpi tegelased, kes ei soovi liigseid kohustusi.

Elementaarne viisakus on universaalne. See kas on või ei ole. Kui sa oled mölakas jututoas, oledki lihtsalt mölakas.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga nõme koht on. Suur hulk on selliseid, kellega ei kõlba üldse suhtlema jääda, nii mõnigi on seal mingisuguste vaimsete probleemidega ja krimi-minevikuga, sõltuvusprobleemidega. Suheldakse ebaviisakalt, sinu kohta tahetakse kõike teada aga endast ei räägita midagi, suhtlema tulles ei tutvustata ennast, kui on õnnestunud kellegagi veidi pikemaks suhtlema jääda siis logitakse järsku välja ja tagasi enam ei tulda, st vestlus jääb lihtsalt ilma igasuguse põhjenduseta pooleli.

Jututubade võlu seisnebki ajaviites ja kohustuseta vestluses. Sinna kogunevad teatud tüüpi tegelased, kes ei soovi liigseid kohustusi.

Elementaarne viisakus on universaalne. See kas on või ei ole. Kui sa oled mölakas jututoas, oledki lihtsalt mölakas.

Näost näkku ei jääks mölakaga vestlema, reaalses elus valitakse hoolega. Viisakaks suhtluseks on messenger, kus on täpselt teada, kellega suheldakse. See on inimese probleem, kui nii mölakas olla, et ei omata paremaid suhteid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40-50 vanuses mehed tahavad nooremaid ja on lastega, otsivad armukesi. Peaks nagu üksi jääma, kui mees on meeldiv ja aktiivne veel internetis selles eas? 55+ daam on mingi puudega sinu arust, et ei oska meest valida? Päris kohutav suhtumine. Las inimesed olgu õnnelikud.

Sinusuguste mõtlemise pärast need naised lepivadki mingite ättidega, sest mehed tahavad ju nooremaid. Ega naised ka vanemaid ei taha, lihtsalt kõik muudkui korrutavad, et mis nüüd sina, jääd veel üksi, parem ikka ätt kui mitte midagi. Mis sa tegelikult seitsmekümnesega teed on teine asi. Midagi pole teha. Pooltel ei tõusegi selles vanuses.

Mina olen 70+ ätt. Mida sa mulle soovitad?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 70+ ätt. Mida sa mulle soovitad?

Vaata omasuguseid ja leiad toreda kaaslase, mitte ära looda saada 20-30 aastat nooremaid.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 70+ ätt. Mida sa mulle soovitad?

Vaata omasuguseid ja leiad toreda kaaslase, mitte ära looda saada 20-30 aastat nooremaid.

Aga mida ma oma seksuaalsusega teen? Surun maha?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida ma oma seksuaalsusega teen? Surun maha?

Nooremad tahavad ju veel vähem vana meseta seksida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on seal portaalis tutvunud,kuidas seal lood on.

Kunagi olla olnud normaalne koht kus grupiliikmed said ka kokku ja pidasid nö niisama istumisi, suvepäevi. Nüüd aga on totaalselt mõtetu. Olen korra, paar sisse loginud ja küsitakse kohe, mis mõõtu, pikkust, kaalu , mis pesu seljas ja kuidas meeldib jne. Mõned üksikud, vanad tegijad on ok, ülejäänud anonüümsete kiimaliste kogunemise koht.

Tänapäeval on sellised kohad näiteks jututuba.ee ja befree, käiakse lihtsalt suhlemas ja tuntakse end mõnusalt, vahepeal saadakse kokku ja peetakse pidu. Ise olen sõpru leidnud, aga tean inimesi, kelle vahel on ka midagi enamat tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi olla olnud normaalne koht kus grupiliikmed said ka kokku ja pidasid nö niisama istumisi, suvepäevi. Nüüd aga on totaalselt mõtetu. Olen korra, paar sisse loginud ja küsitakse kohe, mis mõõtu, pikkust, kaalu , mis pesu seljas ja kuidas meeldib jne. Mõned üksikud, vanad tegijad on ok, ülejäänud anonüümsete kiimaliste kogunemise koht.

Cs 20 aastat tagasi kondasin seal. Leidsin paar toredat tuttavat, kohtusime, suhtlesime, aga kokku ei jäänud.
Ei teadnudki, et selline keskkond veel töötab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

, …siis need norm jutu ja intellektiga mehed olid ikka padukoledad

Iga kell eelistan koledat intelligenti kui ilusat lollpead.
Kui inimene sobib, unustad välimuse õige ruttu. Mul ongi kalduvus mitte eriliste kaunismeestega tutvuda, absoluutselt ei sega kui inimesega saab rääkida ja naerda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned aastad tagasi üks mu tutvusringkonnas olev 70+ leskmees oli seal aktiivne jutustaja ja leidis omale sealt 55+ südamedaami. Nii et andke tuld! ????

Ja mida see täies elujõus daam peaks sellise ätiga peale hakkama?

Mina ei loe välja, et see daam “täies elujõus” oli (loodan, et on, aga kirjutatud sellest pole ja fantaseerida pole mõtet).
15 aastat noorem kaaslane on ju tavaline.
Kui mõtlen enda 72-aastase sugulade peale, siis seda tervist, vitaalsust, elurõõmu ja -kogemust, töötahet, reisihimu ja sõpruskonda pole paljudel poole noorematelgi. Jah, ta on aeglasem, meie (olen 40) muusika jm maitsed on erinevad, tal on väga kinnistunud põhimõtted jne, aga mingit ätti temas küll pole. Paar aastat tagasi kinkis omale nutitelefoni, surfab ja googeldab, loeb ja tegutseb. See suvi ostis uue murutraktori, kevadel uue auto. Pean maja ja hooldab aeda. Väga tegus inimene!
Muidugi on ka neid, kes juba enne pensionit on lusika nurka visanud, aga niisugused ei konda ka mööda tutvumisportaale.
Oled noor ja rumal, targem oleks vanuse teemadel vait olla.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3870831:
, …siis need norm jutu ja intellektiga mehed olid ikka padukoledad

Iga kell eelistan koledat intelligenti kui ilusat lollpead.
Kui inimene sobib, unustad välimuse õige ruttu. Mul ongi kalduvus mitte eriliste kaunismeestega tutvuda, absoluutselt ei sega kui inimesega saab rääkida ja naerda

Välimus peab ka meeldima, ainult iseloomust ei piisa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooltel ei tõusegi selles vanuses.

See on nagu kõige olulisem osa elust?
Primaadi mõtlemine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooltel ei tõusegi selles vanuses.

See on nagu kõige olulisem osa elust?

Primaadi mõtlemine.

Perekoolis kindlasti on. Ju käib siin vastav kontingent.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled noor ja rumal, targem oleks vanuse teemadel vait olla.

Ei ole eriti noor, seda enam ei kujuta nii vana meest ette. Eesti meeste puhul on ka veel see häda, et mida vanem, seda rohkem nõukaaegne ja šovinist. Nooremate meeste mõttemaailm on teistsugune, aga juba 50+ ikka päris hull, 70+ ei ole üldse midagi rääkida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole eriti noor, seda enam ei kujuta nii vana meest ette. Eesti meeste puhul on ka veel see häda, et mida vanem, seda rohkem nõukaaegne ja šovinist. Nooremate meeste mõttemaailm on teistsugune, aga juba 50+ ikka päris hull, 70+ ei ole üldse midagi rääkida.

See on vananemise tunnus – torisemine. Sama juhtub paljude naistega, kui ümbert hakkavad otsast ära surema, endal tervisehädad, midagi pole oodata.

Lapse, teismelise ja noormehena olid need samad mehed teistsugused. Kondid kanged, tervisehädad, halvustav naine kõrval, kes vananemist ei mõista. Noor naine hoiab mehe noorena.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Armastusesaal,tutvus.