Esileht Pereelu ja suhted Armastust ei tulegi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Armastust ei tulegi

Postitas:

Minu ellu pole armastust ega lähedust tulnud ega tule ka!

+3
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Appi!!!Liba!!!

Mine puhkama, täisvahetus on sulle koormav!

+11
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu ellu pole armastust ega lähedust tulnud ega tule ka!

On suurem tõenäosus, et keegi hakkab sind armastama ja soovib lähedust, kui sa oled soe, innustunud ja muidu meeldiv inimesena. Aga see, et sa ise kedagi armastanud ei ole, on küll puhtalt oma süü.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tahad tingimusteta armastust, võta koer

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ellu pole armastust ega lähedust tulnud ega tule ka!

Aga mine kodus peegli ette, vaata endale sügavalt silma ja ütle: “Ma armastan sind.” Vaata kuidas armastus kohe hakkab voolama ka pisaratena silmadest… kustkohast ta muidu ikka peab tulema…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaat kui huvitav, et pole ei armastust, ega lähedust.

Mina just hiljuti mõtlesin, et mul on kuidagi nii läinud, et olen alates 15 eluaastast olnud pikemates ja lühemates suhetes mitmete toredat meest (21 a pika-ajalisest abielust on mul ka lapsed). Peale abielu lõppemist olid siis need mitu lühemat, paari-aastast suhet. Sain ikka elus tegelikult palju-palju tundeid kogeda ja praegu, kus mul juba 2 aastat pole ühtegi suhet, tunnen suurt õnne ja tänulikkust selle eest, et mul on palju-palju õnnelikke ja toredaid mälestusi kirglikest öödest, romantilistest reisidest, jalutuskäikudest kuuvalgetel öödel, naeru ja nuttu. St olen elanud täiel rinnal.

Praegu 43a aga ei tunne vajadust meespartneri järele. Piisab oma huvitavast elust ja ilusatest mälestustest 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 53 ja minule mälestustest küll ei piisa, elan täiel rinnal – armastan ja mind armastatakse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ei ole, sest ma ise ei taha ega otsi kedagi hetkel oma ellu. See ei tähenda, et neid inimesi poleks olnud, keda olen armastanud. Tajudes kellegi liigset huvi, tõmbun eemale ja hakkan tõrjuvalt käituma. Võin isegi teeselda, et vihkan seda inimest kuigi tegelikult…mitte. Mõned aastad tagasi läksin lahku ja pole siiani üle saanud mitte lahkuminekust, vaid kõigest, mis sellega kaasnes. Ma ei saa parata, kui keegi meeldima hakkab aga olen hoidnud sirget joont ja mitte suhetesse laskunud. Ma pole õnnetu, lihtsalt ettevaatlik ja natuke kibestunud. Jah, küsitakse tihti: oled juba uue leidnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Armastust ei tulegi