Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: armid!

Postitas:

15+6 rase ja juba tundub, et rindadele tuleb neid venitusarme juurde, kasutan igapäevaselt babe venitusarmide kreemi. NB! Arme oli juba varem, seoses trenni tegemisega nii kannikatel kui rindadel ( seal ilmselt kaalutõusust:D). Aga mis oleks mingi eriti tõhus vahend, et neid ei tuleks nii palju. See babe kreem on üsna kallis, lootsin, et ikka aitab ka:D mingi 30 euri oli 200 ml!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 12:21; 18.01 15:33; 18.01 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni kreemitab korralikult ja ei pääse nendest. Mina olen terve raseduse kasutanud Nivea kehakreemi, seda kõige rasvasemat. Sama kasutasin ka siis, kui esimest last ootasin. Kõhul pole siiani ühtegi armi. Sülitan nüüd kiirelt kolm korda üle vasaku õla. 🙂
Eks see oleneb geenidest väga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii räägitakse jah, et kellele need armid tulema peavad, siis ei aita ükski kreem selle vastu. Ma ei ole end kordagi spetsiaalsete kreemidega kreemitanud, kõht on mega suur, kuid ühtegi armi ei ole tekkinud. Samas on tutvusringkonnas naisi, kes väga hoolikalt end spetsiaalsete kreemidega kreemitasid, kuid ikkagi ei suutnud arme ära hoida 🙁
Ma kreemitan end aeg-ajalt Ortomedi Niisutava kreemiga. 150 ml maksab apteekides 4.80. See sobib pigem kuivale ja väga kuivale nahale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kreemita, küll aga kasutan du¨¨igeeli asemel du¨¨ikreemi, see ei kuivata nahka ja on ka kohe nagu kreemi eest. Ootan kolmandat ja arme pole.
Armide tulek või mitte tulek ei sõltu kreemidest, ikka iga inimene on omamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

kreemitamine ei aita, aga soovitatakse süüa tarretist ja sülti justnimelt armide tekke vältimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi arvan, et kreemitamine siiski natukene aitab. Mul peaks küll viletsad geenid naha osas olema, ema on täiesti triibuline :(, kuigi sünnitas 3 400g lapse. Mina ise kreemitasin end juba kõhu ilmumisel 2 korda päevas Palmersi losjooniga, lõpupoole kasutasin Palmersi kehavõiet naba piirkonnas. Nädalas korra kasutasin koorivat kreemi ka. Naba juurde sain paar vaevumärgatavat pisikest triipu, aga no ema kõhuga ei saa võrreldagi. Ja mu kõht oli ikka suur ka, poiss oli sünnikaaluga 4 320g.
Nüüdse rasedusega ka plaanin kreemitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kõik oleneb kollageenist. Mõnel lihtsalt tulevad armid teisel mitte ja pole vahet, kas on kreemitanud või mitte.

Mul tulid rindadele armid esimese raseduse ajal juba 8ndal nädalal. Hiljem kreemitasin, kuid ikka tuli neid juurde. Kõhule ja mujale ei tulnud. Juurde võtsin 15kg, kuid kõik lisandus vähehaaval.
Selle rasedusega pole rindasid kreemitanud, juurde arme pole tulnud. Kõhtu kreemitan, muidu kipub sügelema. Siiani pole veel arme tekkinud. Kilosid juures 20.

Esimese rasedusega kasutasin Mamma Donna kreemi, maksis üle 200kr. Nüüd kasutasin mingit Palmersi oma, maksab alla 10 euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 3 last sünnitanud- ei ühtegi armi. Mitte ühtegi kreemi pole kasutanud ja tarretist vist ka ei söönud 😀
Sõbranna läks esimese lapse ootuse ajal täitsa triibuliseks, hoolimata kallidest kreemidest.
Enda rahustuseks võid ju igasugu kreeme endale peale kanda aga tegelikult sõltub kõik nahast ja selle elastsusest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastamast, (autor) mul õde sünnitanud 3 last tal pole midagi, emal jälle samuti siis kolm last, mina viimane, peale mind on ikka mega koledad armid kõhul. Hetkel mul kannidel ja tissidel, kõhul veel pole, aga pole ka veel kaalus juurde võtnud ( ca 6 kilo alla võtnud). Kõhtu ka ei ole veel miskit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 12:21; 18.01 15:33; 18.01 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastamast, (autor) mul õde sünnitanud 3 last tal pole midagi, emal jälle samuti siis kolm last, mina viimane, peale mind on ikka mega koledad armid kõhul. Hetkel mul kannidel ja tissidel, kõhul veel pole, aga pole ka veel kaalus juurde võtnud ( ca 6 kilo alla võtnud). Kõhtu ka ei ole veel miskit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 12:21; 18.01 15:33; 18.01 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, ega kreemid otseselt ei aita….Ise kreemitasin esimesega nii mis kole aga abi ei miskit. Saldedad sõbrannad ei kreemita üldse ja on peale sünnitust tippvormis ja ilma triipudeta:)

Lisan veel, et kindlasti kasuta rasedatele mõeldud kreeme või mõnd muud baaskreemi, mis niisutab, aga kindlasti mitte poes müüdavaid nivea vms millel on vänge lõhn jne…Need ei pidavat väga sobima rasedatele ja kõhubeebile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 15:54; 19.01 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi arvan,et kreemitamine aitab,olin rase olnud 5.kuud,kreemitsain end 2korda päevas.Pääsesin armidest.
Juurde võtsin 20.kg 5kuuga. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 07:44; 19.01 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks tuttav on rase 16+ tal on väga palju suuri arme,aga tema kreemitab ainult armide pealt.
Ütlesin talle,et ta peab kreemitama ikka üle keha.Tema tegi suured silmad,ja ütles et kreemid on ju kallid! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 07:44; 19.01 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 kuul ei ole kõht veel nii suurgi et armid peaks tekkima!
Olen kuulnud tutvusringkonnas ka juhtumeid, kus naine läheb juba sünnitama ja arme ei ole, aga sünnituse käigus need tekivad…seega ei tasu hõsiata et kreemid aitavad….Kui nii võtta siis kust tead et asi kreemis oli? Ehk oleks tulemus sama(ilma armideta) olnud, kui ei oleks kreemitanud, sest nahk on nii hea?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 15:54; 19.01 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreemid eriti ei aitagi, armid tekkivad ju sügavamal kui pinnal. Kõik sõltub nahatüübist, kollageenisisaldusest jmt. Soovitan süüa tarretist ja sülti 🙂

Ise kartsin ka, et kõht pärast väga armiline (emal on), määrisin jojobaõliga (nahk oli kogu raseduse väga kuiv ja kreemid imendusid halvasti, nii et kasutasin looduslikke õlisid põhiliselt naha kuivuse pärast, ei uskunud, et need eriti armide teket aitaks vältida). Pärast sünnitust olid mõned üksikud valged triibud puusadel, kõhul ees mitte ühtegi, ja mõned triibud rindade külgedel. Kuna mul on ka viimase 15 a jooksul kaalukõikumisi olnud, siis täpselt ei oskagi hinnata, missugused triibud on varasemast, mis rasedusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esimese raseduse ajal kasutasin palmersit(2 korda päevas), triibuliseks läksin ikka.
Nüüd teist oodates kasutan tavalist garnieri niisutavat kreemi, hetkel uusi triipe pole tulnud. Kindlasti tuleks vaadata, et ühes kuus väga palju kilosid ei lisanduks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aidanud mind mitte ükski kreem. Minu potsikutäits kreemi määrisin terve raseduse kõhule ja 21 päeva enne sünnitust tulid siiski armid 🙁 Valesti pressides tekkis neid juurdegi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.