Esileht Pereelu ja suhted Armukadedus-märk, et suhe tuleb lõpetada?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Armukadedus-märk, et suhe tuleb lõpetada?

Postitas:

Mehega tuttav 7a. Alguses olime sõbrad ja ta usaldas mulle palju isiklikku sh ka seda, kuidas endist naist pettis. Kui minu ja tema suhe läbi said, siis hakkas meie suhe arenema. Algus oli keeruline ja kui olime aasta koos olnud, siis ta pärast suuremat tüli pettis mind. Tunnistas üles ja palus uut võimalust. Andsin. Nüüd aasta hiljem olen hädas armukadedusega. Olen seda mehe eest varjanud, aga häirib see, et ta sotsiaalmeedias võõraid naisi laigib ja kommenteerib. Minu osas on ta algusest peale armukade, kuigi pole põhjust andnud. Ja mõtlen, et kas see armukadedus läheb üle või ikkagi peaks suhte lõpetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga häirib see, et ta sotsiaalmeedias võõraid naisi laigib ja kommenteerib. Minu osas on ta algusest peale armukade, kuigi pole põhjust andnud.

Lasteaed, loomulikult lõpeta ära see jama.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole armukadedus. Sa lihtsalt ei usalda seda meest. Kas suudad teist usaldamata koos elada?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes laigib muid naisi sotsiaalmeedias? Kolab mööda võhivõõraste naiste pilte ja laigib neid? Kas sa ise käid võõraste meeste kontodel ja laigid neid? Ei? Miks? Sest ei huvita. Aga tema käib aktiivselt ja laigib? Miks? Sest teda, pagan võtaks, huvitavad võõrad naised!
Kas sa tahad elada mehega, kes on aktiivselt huvitatud teistest naistest? Mismoodi peale “loll” sa selliseid naisi ise nimetaksid?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Armukadedus-märk, et suhe tuleb lõpetada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.