Esileht Pereelu ja suhted Armukadedus peale lahkuminekut

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Armukadedus peale lahkuminekut

Postitas:
Kägu

Läksime mehega 4 kuud tagasi lahku ja nüüd tunnen, kuidas minus on tärganud armukadedus, kui ma kuulen kuidas tema naistega kohtamas käib. See on väga ebameeldiv tunne ja tekitab ärevust, kuidas tema aina deidib.

Kuidas sellest ebameeldivast tundest vabaneda?

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine deidi ka ja proovi mitte mehe peale mõelda.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vist mõtet koguaeg selle mehe peale mõelda, et kuidas ta deidib…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las käib lihtsalt. Kõigil on vabadus ise valida. Pigem ole rõõmus, et leiab uue. Sa peab endale ütlema, et selle suhtega on lõpp. kõik. finito.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et ta üritab samamoodi lahkuminekust üle saada. Tihtipeale inimesed deidivadki peale lahkuminekut selleks, et lihtsalt üle saada ja mitte üksindust tunda.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on teadmine, et enam ei olegi Sina kõige tähtsam.
Alusta mõtlemisest, et ta ei ole enam Sinuga ja ei kuulu Sulle ning Sa ei olegi tema jaoks enam tähtis.
Valus laks, aga kui see kohale jõuab, siis läheb kergemaks.
Ilmselt on Sul kusagil hingesopis ka lootus, et teist nii head ta ei leia ja hakkab Sind tagasi tahtma. Nüüd aga selgus, et ta ei tahagi seda.
Kuidas Sa üldse tead tema deitimistest?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on teadmine, et enam ei olegi Sina kõige tähtsam.

Alusta mõtlemisest, et ta ei ole enam Sinuga ja ei kuulu Sulle ning Sa ei olegi tema jaoks enam tähtis.

Valus laks, aga kui see kohale jõuab, siis läheb kergemaks.

Ilmselt on Sul kusagil hingesopis ka lootus, et teist nii head ta ei leia ja hakkab Sind tagasi tahtma. Nüüd aga selgus, et ta ei tahagi seda.

Kuidas Sa üldse tead tema deitimistest?

Ma olen ise huvi tundnud ja küsinud, siis ta on vastanud.

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ise huvi tundnud ja küsinud, siis ta on vastanud.

Aga ei ole vaja küsida, see pole enam sinu asi. Tema sotsiaalmeedia kontodel ära samuti käi, see tuleb ainult kahjuks. Keskendu oma elule, mitte tema järel nuhkimisele.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sellest ebameeldivast tundest vabaneda?

Tutvu ise samuti meestega ja vea nad voodisse halastusseksile. See on hea palsam sinu hingele.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, meie üritasime eksiga esialgu “sõpradeks” jääda, aga sellelt maalt, kui tema hakkas teiste naistega sotsiaalmeedias figureerima, lõpetasin ma selle asja kiiresti ära ja kustutasin ta kõikidest kanalitest ära. Praeguseks oleme me juba üle poole aasta lahus olnud, aga mulle teeks jätkuvalt haiget näha teda kellegi teisega, seega ma arvan, et kui ei ole päris üle saanud, siis on mõistlikum üldse mitte midagi teada, mis elu teine pool elab.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sina ei deidi? Kõigil meestel samad kehaosad, võta üks ja võta teine.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on teadmine, et enam ei olegi Sina kõige tähtsam.

Alusta mõtlemisest, et ta ei ole enam Sinuga ja ei kuulu Sulle ning Sa ei olegi tema jaoks enam tähtis.

Valus laks, aga kui see kohale jõuab, siis läheb kergemaks.

Ilmselt on Sul kusagil hingesopis ka lootus, et teist nii head ta ei leia ja hakkab Sind tagasi tahtma. Nüüd aga selgus, et ta ei tahagi seda.

Kuidas Sa üldse tead tema deitimistest?

Ma olen ise huvi tundnud ja küsinud, siis ta on vastanud.

Miks Sa seda ometi uurid? Tahtsid veenduda, et ta ei tee seda, kuna pole Sinust üle saanud?
Selgus aga hoopis vastupidine. See on Sinu ego, mis haiget sai.
Lõpeta selline uurimine ja liigu edasi.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki ta ei käigi, tahab lihtsalt armukadedaks ajada sind.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki ta ei käigi, tahab lihtsalt armukadedaks ajada sind.

Mehed ei viitsi seda teeselda. Kui on teada, et käib deitidel siis nii ongi. Mõni naine võiks selle kohta küll valetada, et armukadedaks ajada, aga mehed küll mitte.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tarkus tuleb ikka tagantjärgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sõbranna läks lahku üle aasta tagasi ja enda algatusel. Nüüd sai teada, et mehel on uus, kohe asus nuhkima ja uurima, lisaks räägib sellest naisest jne. Siis, kui lahku läksid, siis rääkis, kui õige otsus see on jne. Mees läks eluga edasi, tema aga mitte.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksime mehega 4 kuud tagasi lahku ja nüüd tunnen, kuidas minus on tärganud armukadedus, kui ma kuulen kuidas tema naistega kohtamas käib. See on väga ebameeldiv tunne ja tekitab ärevust, kuidas tema aina deidib.

Kuidas sellest ebameeldivast tundest vabaneda?

Sa pole ju siis lahutanud. Elad endiselt mehega koos. Nii et lahuta siis mõtetes ka ära, mida sa hoiad sidet. Kui on armukadedus on see selge vihje ,et lahutati ikkagi liiga vara, suhe polnud otsas.  Nii et üks võimalus on vabaneda, uuesti abielluda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksime mehega 4 kuud tagasi lahku ja nüüd tunnen, kuidas minus on tärganud armukadedus, kui ma kuulen kuidas tema naistega kohtamas käib. See on väga ebameeldiv tunne ja tekitab ärevust, kuidas tema aina deidib.

Kuidas sellest ebameeldivast tundest vabaneda?

Sa pole ju siis lahutanud. Elad endiselt mehega koos. Nii et lahuta siis mõtetes ka ära, mida sa hoiad sidet. Kui on armukadedus on see selge vihje ,et lahutati ikkagi liiga vara, suhe polnud otsas. Nii et üks võimalus on vabaneda, uuesti abielluda.

Tal oli see probleem veebruaris. Nüüdseks on loodetavasti üle saanud juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sellest ebameeldivast tundest vabaneda?

Tutvu ise samuti meestega ja vea nad voodisse halastusseksile. See on hea palsam sinu hingele. Rate this item:Submit Rating+3-8

Veel parem, kui sa deitimisel meeste kvaliteedile rõhku ei pööra. St, mida jubedama mehe külge haagid, seda parem. Kättemaks eksile on lahja, kui mingi ilueedi oma kehavõludega tutvuma lased. Hoopis teine tubakas on kättemaks vastikule eksi-raisale kui saab teada et oled mõne asotsiaaliga maanteetruubis õrnusi vahetanud. Las siis praeb omaenese rasvas ja valab krokodilli pisaraid

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elust enesest:

Elan oma mehega koos juba 15 aastat, enne mind oli mehel suhe, millest ta naise soovil välja astus juba kaks aastat enne meie tutvumist. Kõik see aeg, kui mees elas üksi, ei tundnud eks tema vastu huvi aga kui meie hakkasime koos elama siis esimesed aastad hakkas see naine mehele helistama, küll oli abi vaja ühes või teises asjas jms. saatis lausa oma venna minu mehega rääkima.

Mõned naised on imelikud, siis kui endal on hea mees kodus, on vaja käia mööda pidusid ekstreemsusi otsimas, hea mees kodunt minema saata, suvaline peolt leitud “jorss sisse kolida”  ja siis avastada et vana mees oli parem.

Eriti kui vana mees oma eluga on edasi läinud. Muidugi mina olen väga rahul, et sain endale mehe, kes oskab kõiki “meestetöid” ja vajadusel teeb ära ka kõik naistetööd, kui minul raskem aeg on. Ainult sünnitamisega pidin ise hakkama saama 🙂

Esimeses abielus neil lapsi polnud, korter jäi ka naisele, nii et põhjust sellel eksnaisel helistamiseks ei olnud mitte mingisugust.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma deidiks veel rohkem tast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimeses abielus neil lapsi polnud, korter jäi ka naisele, nii et põhjust sellel eksnaisel helistamiseks ei olnud mitte mingisugust.

Ja mees läks talle appi? Miks küll?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Armukadedus peale lahkuminekut