Esileht Pereelu ja suhted Armuke

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Armuke

Postitas:

Kuidas olete avastaanud või kuidas ise vahele jäänud?

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 20:56; 29.11 01:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, milline originaalne teema…armukestest pole siin foorumis veel kordagi räägitud.

+22
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks nii palju on igasugu armukeste teemasid siin? 😮 Ei ole ise kunagi armuke olnud ja ei ole ka avastanud, et mehel oleks.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin just et kui tahaks näiteks armukest, kust ma ta leiaks? Just naisena? Tutvumusportaalid välistatud, töökaaslased välistatud, sõbrannade mehed välistatud. Kust leiate neid armukesi?

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 13:46; 28.11 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin just et kui tahaks näiteks armukest, kust ma ta leiaks? Just naisena? Tutvumusportaalid välistatud, töökaaslased välistatud, sõbrannade mehed välistatud. Kust leiate neid armukesi?

Kui sa kõike välistad, siis muidugi ei leia.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin just et kui tahaks näiteks armukest, kust ma ta leiaks? Just naisena? Tutvumusportaalid välistatud, töökaaslased välistatud, sõbrannade mehed välistatud. Kust leiate neid armukesi?

Kirjuta jõuluvanale, las toob.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin just et kui tahaks näiteks armukest, kust ma ta leiaks? Just naisena? Tutvumusportaalid välistatud, töökaaslased välistatud, sõbrannade mehed välistatud. Kust leiate neid armukesi?

Kui “pandav” oled peaks ju valikut olema kui just üksi metsas ei ela.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin just et kui tahaks näiteks armukest, kust ma ta leiaks? Just naisena? Tutvumusportaalid välistatud, töökaaslased välistatud, sõbrannade mehed välistatud. Kust leiate neid armukesi?

Kui “pandav” oled peaks ju valikut olema kui just üksi metsas ei ela.

Peaks olema veidi üle keskmise 🙂 aga no ei löö keegi külge vms. Võimalik et ma lihtsalt ei oska tähele panna kui otse ei öelda

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 13:46; 28.11 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin just et kui tahaks näiteks armukest, kust ma ta leiaks? Just naisena? Tutvumusportaalid välistatud, töökaaslased välistatud, sõbrannade mehed välistatud. Kust leiate neid armukesi?

Leitakse tutvumisportaalidest, töökaaslaste hulgast või siis sõbrannade mehed 😀
Lisa siia vanad tuttavad-sõbrad, koolivennad, koostööpartnerid, hobikaaslased, sõprade sõbrad ja valikut on kohe hulgim.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas avastanud ja kuidas vahele jäänud?
No – korraga. Avastasin ta siis, kui temaga oma mehele vahele jäin. Tõesti õnnetu juhus. Lihtsalt ajad oma asja ja äkki vaatad, et oppaa – jumala võõras mees(aga õnneks suhteliselt ilus!). Oma härra muidugi ei taha seda hästi uskuda, et lausa nii võib juhtuda. Aganäete – juhtub ilmas asju!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas avastanud ja kuidas vahele jäänud?

No – korraga. Avastasin ta siis, kui temaga oma mehele vahele jäin. Tõesti õnnetu juhus. Lihtsalt ajad oma asja ja äkki vaatad, et oppaa – jumala võõras mees(aga õnneks suhteliselt ilus!). Oma härra muidugi ei taha seda hästi uskuda, et lausa nii võib juhtuda. Aganäete – juhtub ilmas asju!

Mul juhtus nii, et ma arvasingi realselt, et mul pole meest aga tuli välja, et on

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 20:56; 29.11 01:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule sõbrad hakkasid rääkima, siis sain teada, muidu elasin õndsas teadmatuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armuke rääkis oma mehele ja tema mees jooksis ruttu minule rääkima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minule sõbrad hakkasid rääkima, siis sain teada, muidu elasin õndsas teadmatuses.

Sõbrad hakkasid sulle rääkima, et sul on armuke?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrad hakkasid sulle rääkima, et sul on armuke?

Nii tore. Minu puhul ka sõbrad (või pigem töökaaslased), oletavad, milline ta on. Aga ei raatsi rääkida, võtab fluidumi ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka armuke. Leidsin tööjuurest ja peamiselt toimub tegevus ka tööjuures.
Vahele jäin ka, sest elukaaslane jälgis minu käike Google mapsist. Aga keerutasin kuidagi end välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Armuke