Esileht Pereelu ja suhted Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 156 )

Teema: Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale

Postitas:
Kägu

Siin ühes teemas oli juttu, et üks armuke andis kirja teel oma armsama elukaaslasele teada, et see  teda petab. Lootuses muidugi, et need lähvad lahku ja ta saabki oma kallima päriselt endale. Nii loomulikult ei läinud, sest sellisest selja taga teatamisest vihastas selle kirjutaja kallike sedavõrd, et jättis mõlemad maha.

Kas on teada lugusid, et selline teatamine on lõppenud naise ja mehe lahku minemisega ja armuke saabki oma tahetu endale. Ja elavadki õnnelikult juba pikemat aega koos.

PS! Ei kavatse kellelegi mingeid kirju kirjutada. Pole isegi mingit kõrvalsuhet. Lihtsalt huvitab, kas selline lüke on kellelegi üldse õnne ka toonud.

+11
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS! Ei kavatse kellelegi mingeid kirju kirjutada. Pole isegi mingit kõrvalsuhet. Lihtsalt huvitab, kas selline lüke on kellelegi üldse õnne ka toonud.

Ei, kes see lapsi hakkab jagama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on teada lugusid, et selline teatamine on lõppenud naise ja mehe lahku minemisega ja armuke saabki oma tahetu endale. Ja elavadki õnnelikult juba pikemat aega koos.

Mina tean sellist lugu küll. Minu mehe armuke andis mulle teada, mina jätsin mehe maha. Mingi aeg mees proovis ära leppida, aga kuna mina palusin tal lahkuda, siis läks armukese juurde. Elavad armukesega koos, aga kahe aasta pärast tekkis mehel uus armuke. Seda käis ka armuke mulle kurtmas, kuigi ma ei tea, mis kaastunnet ta siis lootis minult saada.

+25
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasi ja kus too õnn um?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest mõttetu. Kui mees armukest armastab, siis läheb varem või hiljem ise lahku. Kui torkima minna, siis võib juhtuda, et mees jätab hoopis armukese maha ja hakkab tegelema oma paarisuhtega. Võib-olla lähevadki naisega lahku selle tagajärjel ja hakkab armukesega elama, aga siis pole see justkui ta esimene valik.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean sellist lugu küll. Minu mehe armuke andis mulle teada, mina jätsin mehe maha. Mingi aeg mees proovis ära leppida, aga kuna mina palusin tal lahkuda, siis läks armukese juurde. Elavad armukesega koos, aga kahe aasta pärast tekkis mehel uus armuke. Seda käis ka armuke mulle kurtmas, kuigi ma ei tea, mis kaastunnet ta siis lootis minult saada.

Selliseid lugusid mõtlesingi. Aitäh jagamast. Ei tea, kas sellist meest ka on, kes seda armukest ehk nüüd juba uut elukaaslast enam petnud pole? Ma olen kuulnud vaid selliseid lugusid, kus armuke, kellega elama asuti, ikkagi hiljem maha jäeti. Happy endi pole kuulnud.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid lugusid mõtlesingi. Aitäh jagamast. Ei tea, kas sellist meest ka on, kes seda armukest ehk nüüd juba uut elukaaslast enam petnud pole? Ma olen kuulnud vaid selliseid lugusid, kus armuke, kellega elama asuti, ikkagi hiljem maha jäeti. Happy endi pole kuulnud.

Ivo Linna on ju küll oma pikaaegse armukesega koos kenasti.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean küll, kui armukesega on edaspidi pikalt koos elatud/abiellutud/lapsed saadud. Aga eranditult on siis olnud juhtudega, kus mees jättis eelmise naise ise maha. Nooruses ikka soovitakse uskuda, et tema on see õige, aga inimesed ja tema vajadused/soovid muutuvad.

Kui mees laseb eelmisel naisel otsustada ja hakkab seda kahetsusemängu mängima, aga naine ei lase end lollitada ja soovib siiski lahutust ning siis mees läheb armukese juurde, siis pole uus suhe toiminud.

Samas tean väga paljusid, kes taluvad oma mehe liiderdamist laste, ilusa kodu ja pere nimel.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina armukese rollis rasedaks jäin, marssisin mehe vanematekoju, kus elas ka ta toonane naine nende lapsega ja andsin kõigile teada oma olukorrast. Meest ennast polnudki tol hetkel kodus. Muide, see naine sai lapse nõnda, et jättis pillid ära, seda mehele ütlemata..

Tegin seda seetõttu, et asi oleks aus. Seda meie suhet teati juba niigi: ei olnud välk selgest taevast!

Eelmine naine oli temalt ka nime luninud (eks ma mõistan: et lapsega oleks sama nimi), aga mees keeldus temaga abiellumast. Sest armastust nende vahel polnud. Oli kohusetunne. Vähemalt mitte mehe poolt. Kahjuks või õnneks.

Siis tulin mängu mina ja  7 kuud peale tutvumist abiellusime.. On suur armastus ja mees väga hea: tark, südamlik, kena, rikas 🙂 , töökas, loomi armastav. Viimast pean ka väga oluliseks omaduseks inimeste puhul.

Poeg eelmisest suhtest on igati toredaks ja nägusaks noormeheks sirgunud. Isa koopia.

Kas mees on mind petnud, ma ei tea. Arvan, et pole, sest tunnen hoolimist ja hoidmist. Sõbradki tal ütlesid, et muutus peale minuga kohtumist. Ja seda heas mõttes. Alles hiljuti kostis üks sõber, et meid olevat nii tore koos vaadata…nagu äsja armunud 😀

“Lihtsalt huvitab, kas selline lüke on kellelegi üldse õnne ka toonud.”

Seega kokkuvõtvalt – jah, tõi see justkui jultunud lüke õnne!

 

 

 

 

 

 

+8
-43
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina armukese rollis rasedaks jäin, marssisin mehe vanematekoju, kus elas ka ta toonane naine nende lapsega ja andsin kõigile teada oma olukorrast. Meest ennast polnudki tol hetkel kodus. Muide, see naine sai lapse nõnda, et jättis pillid ära, seda mehele ütlemata..

Tegin seda seetõttu, et asi oleks aus. Seda meie suhet teati juba niigi: ei olnud välk selgest taevast!

Eelmine naine oli temalt ka nime luninud (eks ma mõistan: et lapsega oleks sama nimi), aga mees keeldus temaga abiellumast. Sest armastust nende vahel polnud. Oli kohusetunne. Vähemalt mitte mehe poolt. Kahjuks või õnneks.

Siis tulin mängu mina ja 7 kuud peale tutvumist abiellusime.. On suur armastus ja mees väga hea: tark, südamlik, kena, rikas ???? , töökas, loomi armastav. Viimast pean ka väga oluliseks omaduseks inimeste puhul.

Poeg eelmisest suhtest on igati toredaks ja nägusaks noormeheks sirgunud. Isa koopia.

Kas mees on mind petnud, ma ei tea. Arvan, et pole, sest tunnen hoolimist ja hoidmist. Sõbradki tal ütlesid, et muutus peale minuga kohtumist. Ja seda heas mõttes. Alles hiljuti kostis üks sõber, et meid olevat nii tore koos vaadata…nagu äsja armunud ????

“Lihtsalt huvitab, kas selline lüke on kellelegi üldse õnne ka toonud.”

Seega kokkuvõtvalt – jah, tõi see justkui jultunud lüke õnne!

Pojad on emade tegu, tütred isade.
Hea ja südamlik mees ei jäta naist maha.

+17
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: et eladki kireta ja armastuseta suhtes?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: et eladki kireta ja armastuseta suhtes?

Uiuiui, sõjas läheks naise poolele üle. Ellu jääb tugevam ehk mina, räpane hoor.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oih, moor tahtsin ütelda.????

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoor on vast ikka see, kes ringi litutab oma mehe kõrvalt..?

Minul on olnud siiski üks mees korraga. Seega haugud vale puu all 😉

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina armukese rollis rasedaks jäin, marssisin mehe vanematekoju, kus elas ka ta toonane naine nende lapsega ja andsin kõigile teada oma olukorrast.

Aga kui sa poleks teada andnud? Kas mees oleks siis kahe pere vahel sõelunud? Miks see tore mees oma esimest naist ise maha ei jätnud, vaid sina pidid oma kõhuga nende koju marssima meest kätte nõudma? Kas mees kartis?

+34
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud mingit k6htu, ikka algusjärgus oli teema.

Jah, tunnistan, mees oli selle koha pealt pehmeke, et soovis k6igile head, aga nii ka päris ei saa: tuleb mingi otsus vastu v6tta. Nii ka minu jaoks, et mis edasi saab. Seepärast v6tsingi ohjad enda kätte..

+5
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina armukese rollis rasedaks jäin, marssisin mehe vanematekoju, kus elas ka ta toonane naine nende lapsega ja andsin kõigile teada oma olukorrast.

Miks sa seda siis pidid tegema, kui kõik juba teadsid? Milleks selline tsirkus, miks mees ise ei rääkinud ja viisakalt naisest lahku ei läinud, kui nii suur armastus? Mul oleks sinu asemel küll häbi enda pärast. Parimal juhul on su mees suss, halvemal juhul lihtsalt mingi leplik mehike, kelle saab see, kes rohkem karjub. Tuleb uus veel võimukam naine ja lohistab koju. Normaalsete inimeste puhul poleks vaja niimoodi lolli mängida. Teine naine jättis pillid ära, mees ei soovinud. Aga mis sinuga siis juhtus, et suhtes mehest rasedaks jäid? Ka jätsid meelega pillid ära? On ikka mees tõesti, kõik istuvad lihtsalt pähe ja veavad koju, endal pole suud peas.

+37
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oligi paras tsirkus ja n6me olukord, tunnistan.

Meil juhtus see “apsakas” aastavahetusreisil ja polnudki abivahendeid kasutusel… Seega oli m6lemapoolne soov. Noored ja lollid, eriti mina, kes ma mehest 8 a noorem olen..

Aga see “lollus” tasus end ära, nagu juba ka mainitud sai.

+5
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil juhtus see “apsakas” aastavahetusreisil ja polnudki abivahendeid kasutusel… Seega oli m6lemapoolne soov.

Mis mõttes see siis mõlemapoolne soov oli, kui olite lihtsalt hooletud? Mina sinu asemel küll eriti uhke oma tegude ja äralohistatud mehe üle ei oleks. Sellise võib ju koju lohistada iga järgmine “apsakaga” hakkamasaanud naine.

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polegi uhke, aga 6nnelik kyll…

Ei lohista teda keegi ära, seda hirmu ega muret mul pole 🙂 Oleks siis juba ammu see juhtunud.

+1
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina armukese rollis rasedaks jäin, marssisin mehe vanematekoju, kus elas ka ta toonane naine nende lapsega ja andsin kõigile teada oma olukorrast. Meest ennast polnudki tol hetkel kodus. Muide, see naine sai lapse nõnda, et jättis pillid ära, seda mehele ütlemata..

Tegin seda seetõttu, et asi oleks aus. Seda meie suhet teati juba niigi: ei olnud välk selgest taevast!

Eelmine naine oli temalt ka nime luninud (eks ma mõistan: et lapsega oleks sama nimi), aga mees keeldus temaga abiellumast. Sest armastust nende vahel polnud. Oli kohusetunne. Vähemalt mitte mehe poolt. Kahjuks või õnneks.

Siis tulin mängu mina ja 7 kuud peale tutvumist abiellusime.. On suur armastus ja mees väga hea: tark, südamlik, kena, rikas ???? , töökas, loomi armastav. Viimast pean ka väga oluliseks omaduseks inimeste puhul.

Poeg eelmisest suhtest on igati toredaks ja nägusaks noormeheks sirgunud. Isa koopia.

Kas mees on mind petnud, ma ei tea. Arvan, et pole, sest tunnen hoolimist ja hoidmist. Sõbradki tal ütlesid, et muutus peale minuga kohtumist. Ja seda heas mõttes. Alles hiljuti kostis üks sõber, et meid olevat nii tore koos vaadata…nagu äsja armunud ????

“Lihtsalt huvitab, kas selline lüke on kellelegi üldse õnne ka toonud.”

Seega kokkuvõtvalt – jah, tõi see justkui jultunud lüke õnne!

Huumor.

Enam nõmedamaks yks naine minna ei saa, kui minnes mehe vanematekoju korda looma, titt juba otsapidi taga:)))

Mees teeb valiku, mees palub sind oma uude kodusse, mees teenindab sind, mitte sina teda, ja mees otsustab. See on normaalne suhe ja normaalne mees.

Ikka valus toss on sul kodus, ei saanud oma valikutki ise läbi viidud ega kommunikeeritud.

Ja sina oled lihtsalt naeruväärsuse tipp, minnes titt taga, mehe vanematekodusse “korda looma”:))))

 

 

+23
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hoor on vast ikka see, kes ringi litutab oma mehe kõrvalt..?

Minul on olnud siiski üks mees korraga. Seega haugud vale puu all ????

Rasedaks jäädakse suhtesse/abiellu, Armastusest. Mees valetab sulle või kui ei valeta, siis mis edukas, tark ja hea mees seksib naisega, keda ta ei taha. Seksist jäi ju naine rasedaks. Tead isegi,et ajad lolli juttu.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei lohista teda keegi ära, seda hirmu ega muret mul pole ????

Defineeri ennast läbi enda, mitte mehe. Iga aastavahetus on räpase maiguga.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ühes teemas oli juttu, et üks armuke andis kirja teel oma armsama elukaaslasele teada, et see  teda petab. Lootuses muidugi, et need lähvad lahku ja ta saabki oma kallima päriselt endale. Nii loomulikult ei läinud, sest sellisest selja taga teatamisest vihastas selle kirjutaja kallike sedavõrd, et jättis mõlemad maha. Kas on teada lugusid, et selline teatamine on lõppenud naise ja mehe lahku minemisega ja armuke saabki oma tahetu endale. Ja elavadki õnnelikult juba pikemat aega koos. PS! Ei kavatse kellelegi mingeid kirju kirjutada. Pole isegi mingit kõrvalsuhet. Lihtsalt huvitab, kas selline lüke on kellelegi üldse õnne ka toonud.

Kui mehe armuke räägib oma porduelu partneri kaasale kõik välja mis toimub, siis tegemist on puhtsüdamliku ülestunnistusega. Mehe vaatenurk elule ei tohi nii kitsas olla, et põhjustab hingetäiega asjassepuutumatute isikute lahkumineku. Kõige tähtsam on haavatud südant mõista. Taunimist väärib õela naisterahva salasepitsuste pärast elukaaslasest lahku minna. Oleks mehe elukaaslane armukesele kirjutanud, vot sel juhul oleks härra vihasööst koduse naise vastu kuidagi mõistetav. Selles situatsioonis on veel palju lahtisi otsi ja ei tasu nendega libedale jääle sattudes spekuleerida

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui õudne oleks, kui mul oleks selline poeg, kelle armuke julgeb minu koju sisse marssida ja midagi nõudma hakata. Kohutav. Mõtleks küll, et mis ma poja kasvatamisel küll valesti olen teinud. Selliseid päheistujaid ise absoluutselt ei kannata ja oleks vist küll välja visanud koos oma titega.

+24
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ilus tubli töökas ja rikas mees pole kunagi kuulnud kondoomidest ja muudkui teeb “kogemata” naisi rasedaks. Ja naised muudkui kogemata jäävad rasedaks.

No äkki ta järgmisega õppis või ei marssinud järgmine tips kõhuga lihtsalt kohale.

+23
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ilus tubli töökas ja rikas mees pole kunagi kuulnud kondoomidest ja muudkui teeb “kogemata” naisi rasedaks. Ja naised muudkui kogemata jäävad rasedaks.

Ja armuke on veel endale toreda muinasloo välja mõelnud, kuidas esimene naine määris mehele vägisi lapse pähe, aga temaga oli laps igati planeeritud. Sest mehel polnud ju kondoomi kaasas, see järelikult tähendab, et soovis last palavalt armastatud armukesega. On ikka kamp.

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ullike on siin iseendaga dialoogi pidamas

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ullike on siin iseendaga dialoogi pidamas

Endast räägid või?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ellu jääb tugevam ehk mina, räpane hoor.

Miks sa endast nii halvasti kirjutad? Või on lauseehituse põhitõed sulle tundmata…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 156 )


Esileht Pereelu ja suhted Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale