Esileht Pereelu ja suhted Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 156 )

Teema: Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale

Postitas:
Kägu

Siia peaks kvalifitseeruma järgmine lugu: https://kroonika.delfi.ee/artikkel/82286749/kadi-pedanik-ma-ei-taha-elada-ahvardustemaailmas Rate this item:Submit Rating+30

Õudne. No kui loll peab olema, et oma kinnisvarast pool ära kinkida.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siia peaks kvalifitseeruma järgmine lugu:

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/82286749/kadi-pedanik-ma-ei-taha-elada-ahvardustemaailmas

Appi, mida ma just lugesin. Polnud aimugi, et Kersna selline tropp on ja naine nüüd kõrgelennuline poliitik. Masendav 🙁

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siia peaks kvalifitseeruma järgmine lugu:

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/82286749/kadi-pedanik-ma-ei-taha-elada-ahvardustemaailmas

Appi, mida ma just lugesin. Polnud aimugi, et Kersna selline tropp on ja naine nüüd kõrgelennuline poliitik. Masendav ????

Masendav tõesti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olnud aimugi, et Kersna selline tropp on ja naine nüüd kõrgelennuline poliitik.

Kes see naine siis on? Pole varem seda nimegi kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes oli ise aktiivsem pool ja kui ollakse selline “lahke anniga naine”, milline mees ikka ytleb ei? Pole vaja sebida ega midagi (fookus oli nagunii 100% tööteemadel), tuleb ise su juurde ja ajab jalad harali..

Oota! Sina ise olid ju täpselt samamoodi lahke anni naisterahvas. Täpselt samamoodi olid ainult üks kord mehega koos ja kohe ajasid tema ees jalad laiali. Täpselt samamoodi said ühepoolselt, ehk meest teavitamata, lapse. Kuidas see naine siis kuidagi sinust erinevam ja halvem on kui sina?

Kes siin kysis rasestumise kohta, siis soovitaksin tähelepanelikumalt lugeda ???? Olen juba kirjutanud, et N kasutas pille ja jättis need ära, meest sellest teavitamata.

Mida see veel tähendab? Mees, kes ei taha lapsi saada, kasutab kondoomi, mitte ei jää lootma, et tema jaoks täiesti ebameeldiv ja võõras naine hoolitseb selle eest, et soovimatut last ei tuleks. Ja haigused? Kas TARK MEES ei muretse võimalike haiguste pärast? Eriti veel juhul, kui ta kepib poolvõõrast naist, kes on talle vastik?

Uskumatult harimatud ja ebameeldivad inimesed tundute nii sina kui ka mees. Ja väärite üksteist täiega!

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud mees kodutu.

Tal oli enne mind ka ikka pikem suhe. Alguse sai see ylikoolist ja käidi yhist rada päris pikalt. Kodu, t6si, yyrisid, sest tulevik oli ebaselge. Ja 6igesti tegid… See naine kyll lampi rasedaks ei jäänud ???? Sest polnud ka sellist soovi. Elama jäi Inglismaale (naine).

Siin jutuks olnud naine oli n-ö vahepala. Kahe suhte vahel. Kes oli ise aktiivsem pool ja kui ollakse selline “lahke anniga naine”, milline mees ikka ytleb ei? Pole vaja sebida ega midagi (fookus oli nagunii 100% tööteemadel), tuleb ise su juurde ja ajab jalad harali..

Eks tal ole ka niisama kortereid, mis on yyrile antud: yhes sellises toimetasidki. Vanemate juurde kolis peale lahkuminekut ja asus majas uuendusi läbi viima ja seda mitte m6ttega, sinna elama asuda, vaid vanemate heaolu parandamiseks.

Kes siin kysis rasestumise kohta, siis soovitaksin tähelepanelikumalt lugeda ???? Olen juba kirjutanud, et N kasutas pille ja jättis need ära, meest sellest teavitamata.

Siis algaski ka vaimne terror naise poolt.

“Suss” oli harjunud intelligentsete (ja vaimselt stabiilsete) inimestega ning ei osanud kuidagi sellele reageerida.. Oligi plindris omadega! Minu vanemad on nt. samuti k6rgharidusega: arst ja insener. Järgnevat juba teate… ????

Lisana: yhe nendest yyrikorteritest said hiljem too naine ja poeg omale koduks (poja nimele). Mul hea meel selle yle.

Ja veel: miskipärast pole sel naisel yhtegi kooselu olnud hiljem (polnud ka varem). Ei tea, kas iseloomu viga…v6i milles asi.. (muig)

MIKS sa kirjutad teise inimese elulugu avalikku foorumi? Mees võis loa anda, siiski on su tegevus kohatu. Häbi!

Opetuseks! Näiteks.

Ja, mida me siis sinu jutust õppisime? Et tuleb poolvõõrale mehele kohe, esimesel ööl anduda. Ilma kummita muidugi (et sellistel puhkudel normaalsed inimesed kasutavad kondoomi, ei tea ei sina ega mitte ka magistriharidusega lödipüks). Edasi, sellest ööst tuleb ühepoolselt rasedaks jääda. Siis tuleb minna kõht õieli mehe koju (ilma meheta), teha skandaal ning mehe naisele ja lapsele koht kätte näidata. Selle peale on mehe vanemad lamendilööjale lõpmatult tänulikud, kuna see aitas olemasolevast naisest, kes on täielik fuuria, vabaneda. Nad vaesekesed kannatasid juba ammu selle ropendava nõia tegude pärast ja vihkasid teda kogu hingest. Nii nagu nende poegki.

See on tõesti üks õpetlik lugu. Tuleks vast isegi kooliprogrammi lülitada ja perekonnaõpetuse õpikusse sisse kirjutada. Peatüki nimi võiks olla. “Õpetus sellest, kuidas tubli naine saab omale tubli mehe!”.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes oli ise aktiivsem pool ja kui ollakse selline “lahke anniga naine”, milline mees ikka ytleb ei? Pole vaja sebida ega midagi (fookus oli nagunii 100% tööteemadel), tuleb ise su juurde ja ajab jalad harali..

Oota! Sina ise olid ju täpselt samamoodi lahke anni naisterahvas. Täpselt samamoodi olid ainult üks kord mehega koos ja kohe ajasid tema ees jalad laiali. Täpselt samamoodi said ühepoolselt, ehk meest teavitamata, lapse. Kuidas see naine siis kuidagi sinust erinevam ja halvem on kui sina?

Kes siin kysis rasestumise kohta, siis soovitaksin tähelepanelikumalt lugeda ???? Olen juba kirjutanud, et N kasutas pille ja jättis need ära, meest sellest teavitamata.

Mida see veel tähendab? Mees, kes ei taha lapsi saada, kasutab kondoomi, mitte ei jää lootma, et tema jaoks täiesti ebameeldiv ja võõras naine hoolitseb selle eest, et soovimatut last ei tuleks. Ja haigused? Kas TARK MEES ei muretse võimalike haiguste pärast? Eriti veel juhul, kui ta kepib poolvõõrast naist, kes on talle vastik?

Uskumatult harimatud ja ebameeldivad inimesed tundute nii sina kui ka mees. Ja väärite üksteist täiega!

Oledki rumal v6i mängid rumalat? Mis m6ttes yks kord olime koos ja kohe saime lapse, heh! Selgelt on ju kirjas, et polnud mingit kohest voodisse tormamist. Mina oma olemuselt olen olnud läbi elu pigem preili Pipar: meeldivad vähesed mehed! Ehtne s6nn (vägagi valiv).

Seega v6imles tema pigem ikka minu tähelepanu nimel, mitte vastupidi. Nt. soetas omale suusad ja ka vastava riietuse, nähes, kui paljud nv-sed ma suusaradadel veedan (oma isa ja vendadega). Nii armas! Kuigi ise ta polnud yldse tegelikult suusahuviline, hakkas ajapikku isegi meeldima 🙂 On yldse igasugu hulle tempe teinud, näitamaks oma kiindumust.

Kirjas oli seegi, et meie soov last saada oli yhine otsus. Me esimesel reisil see teostuski.. Enne seda käiski kogu teema kummiga. Selleks ajaks olime 4 kuud tihedalt läbi käinud.

Ei olnud see naine talle vastik ega ka ebameeldiv. Pigem selline lihtsake. Pärit ääremaalt ja kombed olid nagu nad olid.. Avalikult nad kuskil koos ei käinud. Rääkida polevat olnud millestki. Nii erinevates maailmades viibisid. Sellepärast ilmselt mees korrutaski mulle alatasa, et “oled ilus ja tark”. Tobe seda siin kirjutada, aga kui k6nealuse naisega kohtusin, olin ikka yllatunud kyll… ja kahjuks mitte heas m6ttes :S

Seoses pyhadega meenus, kui kinksime poisile (ta oli siis 5) ilusa paksu muinasjuturaamatu. Et kasv6i vanaema saaks sellest talle ette lugeda. Ei pea koju viima.

Mina kirjutasin sisse ka pyhenduse (viisaka ja armsa; poiss ongi olnud ja on väga armas). Raamat visati prygikasti…

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tõesti üks õpetlik lugu. Tuleks vast isegi kooliprogrammi lülitada ja perekonnaõpetuse õpikusse sisse kirjutada. Peatüki nimi võiks olla. “Õpetus sellest, kuidas tubli naine saab omale tubli mehe!”.

Selles l6igus oled Sa tore 🙂

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaklema pole mehe pärast pidanud, sest kui visiitsuhtest teadlikult (yhepoolselt) rasedaks jäänud naisele teatati, et tugi saab olema, aga kooselu mitte ja ta valis sellise variandi, ei peaks ju tulema yllatusena, kui mehel tekib uus suhe.

See on küll Perekooli “Aasta väljendi” tiitli vääriline. ????

See on samuti tahtlik kiusamine.

Kirjutasin, et m6lemad olid terved inimesed ja naine kasutas pille, kuid jättis need ära, meest teavitamata. Nii jäigi omatahtsi (e. yhepoolse sooviga) rasedaks.

Kuidas siinsel saidil kyll nii palju opakaid (sry) leidub :S

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus üks alles viitsib õigustada 😀

Kas sa tõesti ei saa ise aru, et tegelikult kedagi ei huvita su suur saavutus, ela oma elu ja ole õnnelik. Pigem torgitakse, et näha, kas kloun veel midagi naljakat teeb.

Ja ta ei valmista pettumust…

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus üks alles viitsib õigustada ????

Kas sa tõesti ei saa ise aru, et tegelikult kedagi ei huvita su suur saavutus, ela oma elu ja ole õnnelik. Pigem torgitakse, et näha, kas kloun veel midagi naljakat teeb.

Ja ta ei valmista pettumust…

🙁

Vastasin vaid teemasse. Ja hiljem tekkinud kysimustele, ei muud.

Elusid, nagu ka nende alguseid, on erinevaid.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K6ikidel miinustajatel ja halvasti ytlejatel tuleb kehv ning vaevaline uus aasta. Karma 😉

 

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud see naine talle vastik ega ka ebameeldiv. Pigem selline lihtsake. Pärit ääremaalt ja kombed olid nagu nad olid.. Avalikult nad kuskil koos ei käinud. Rääkida polevat olnud millestki. Nii erinevates maailmades viibisid. Sellepärast ilmselt mees korrutaski mulle alatasa, et “oled ilus ja tark”. Tobe seda siin kirjutada, aga kui k6nealuse naisega kohtusin, olin ikka yllatunud kyll… ja kahjuks mitte heas m6ttes :S Seoses pyhadega meenus, kui kinksime poisile (ta oli siis 5) ilusa paksu muinasjuturaamatu. Et kasv6i vanaema saaks sellest talle ette lugeda. Ei pea koju viima. Mina kirjutasin sisse ka pyhenduse (viisaka ja armsa; poiss ongi olnud ja on väga armas). Raamat visati prygikasti…

Imestama paneb nii suur viha ja halvustav suhtumine mehe eelmisesse naisesse. Ometi peaks aastate jooksul juba vihatunded lahtunud olema. Teie kooselu on ju aastaid kestnud, kuna eelmine naine lahkus poja beebieas ja nüüd on mehe poeg juba “nägusaks noormeheks” sirgunud. Kas tõesti pole tema emas mitte ainsatki head omadust võimalik leida?

Kõik postitused käivad selle ümber, kui mõttetu, halb, harimatu, seksuaalselt lodev ja kooseluks kõlbmatu oli mehe eelmine naine ja kui imeliselt hea ja täiuslik on Proua Praegune. Kuidagi kahtlaselt kõlab see teise naise halvustamine ja enda upitamine.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik postitused käivad selle ümber, kui mõttetu, halb, harimatu, seksuaalselt lodev ja kooseluks kõlbmatu oli mehe eelmine naine ja kui imeliselt hea ja täiuslik on Proua Praegune. Kuidagi kahtlaselt kõlab see teise naise halvustamine ja enda upitamine.

Juhtub, kui mehe eelmine elu varbale astub, eelkõige naisega ja suhe sellest olenemata luuakse. Seda tüüpi naistel pole vahet, kuidas suhe alguse saab. Ka ausalt ja viksilt alanud suhe lõppeb samamoodi heietustega.

Eluaeg hakatakse meelde tuletama eelmist elu, kui mitte mehele, siis perekoolikatele, sõbrannadele ja sugulastele. Sellised naised peaksid suhte looma rangelt ainult nimekirja alusel, aga kahjuks nad ei ole nii targad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Proua Praegune on oma mehikesega nii õnnelik ja nii rahul, siis mille krdi pärast ta tunneb vajadust neli lehekülge ennast kägude ees õigustada? Tundub, et iseendale on vaja seda õnnelik olemist vist korrutada. Fake it ‘til you make it?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi ise ta polnud yldse tegelikult suusahuviline, hakkas ajapikku isegi meeldima ???? On yldse igasugu hulle tempe teinud, näitamaks oma kiindumust.

Miks sa arvad, et mees suusatamise ja “muude hullude tempudega” tegeledes sulle kiindumust näidata soovis? Inimene tahtis lihtsalt uusi asju proovida, areneda, tegutseda. Sina aga arvad enesekeskselt, et kõik uus, mis mees avastab on SINULE kiindumuse väljendamiseks. Kui lapsik ja samas naeruväärne.

 

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elus kibestunud inimesed on siin kommenteerimas.

Muide, mees on viimane kymnend olnud peaaegu et täiskarskalne. Haridust magistri jagu ja viimast käis tegemas välismaal. “Harimatust” lisaks veel nii palju, et on kolm firmat loonud, mis k6ik tegutsevad edukalt. Teemaks: meditsiin. Kodu ei pidanud ka n-ö jupikaupa välja ostma..

Aga hästi. Ilm on v6rratu ja meie pere suundub suusatama. Minu isa tuleb samuti punti.

Siinkohal meenus, kuidas selle naise ema mulle helistas ja s6imas selliste vängete s6nadega, milliseid polnudki senise elu jooksul kuulnud.. ega käbigi polnud kännust kaugele kukkunud..

Head!

Sa võid seda tubli ja toredat mees pealegi lehekülgede kaupa õigustada ja kiita, aga üks küsimus jääb ikkagi. Kuidas ta sellest jubedast ja vastikust mõrrast ilma sinu abita lahku mindud ei saanud?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasin, et m6lemad olid terved inimesed ja naine kasutas pille, kuid jättis need ära, meest teavitamata.

Sa kirjutasid ju ka, et see “ups” juhtus neil, kui nad veel päevagi teineteist ei tundnud? Mis mõttes siis naine kasutas pille, aga jättis mehe teadmata ära? Nad polnud ju tuttavadki veel, mis kokkulepped neil raseduse ennetamiseks olla said või mis nõudmised vahendite osas said mehel olla pool päeva tuttavale naisele? Normaalne mees tõesti ei tee teadlikult armukesele last, et ehk siis eelmine naine läheb ise ära või ajab armuke ta minema. Normaalne mees oleks eelmise naisega enne sotid selgeks teinud, siis uuega abiellunud ja alles siis lapsi tegema hakanud.

Ise tean kaudselt muidu ka ühte sussilugu. Neiu ja noormees olid suhtes, suhe kiskus tõsiseks, kui noormees neiule tunnistas, et järgmine samm peaks olema abielu, kuid ta ei tunne end selleks veel valmis olevat. Neiu kurvastas ja kurtis muret sõbrannadele. Üks sõbrannadest võttis asja oma kätte, hakkas noormehele külge lööma, jäi rasedaks ja noormees kohusetundliku mehena abiellus temaga. Kuidas nad oma elu elasid, ei tea. Tean vaid, et see esimene sõbranna kutsuti ühel hetkel (palju aastaid hiljem) paari ühisele juubelile ja sellel peol passis mees juhust, et naise nägemata esimesele sõbrannale tundeid avaldada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis m6ttes yks kord olime koos ja kohe saime lapse, heh! Selgelt on ju kirjas, et polnud mingit kohest voodisse tormamist. Mina oma olemuselt olen olnud läbi elu pigem preili Pipar: meeldivad vähesed mehed!

Kirjas oli seegi, et meie soov last saada oli yhine otsus. Me esimesel reisil see teostuski.. Enne seda käiski kogu teema kummiga. Selleks ajaks olime 4 kuud tihedalt läbi käinud.

Peale 4kuud tutvust oli vaja laps teha? Kuhu teil nii kiire oli? 4kuud on ju imelühike aeg inimest tundma õppida.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis m6ttes yks kord olime koos ja kohe saime lapse, heh! Selgelt on ju kirjas, et polnud mingit kohest voodisse tormamist. Mina oma olemuselt olen olnud läbi elu pigem preili Pipar: meeldivad vähesed mehed!

Kirjas oli seegi, et meie soov last saada oli yhine otsus. Me esimesel reisil see teostuski.. Enne seda käiski kogu teema kummiga. Selleks ajaks olime 4 kuud tihedalt läbi käinud.

Peale 4kuud tutvust oli vaja laps teha? Kuhu teil nii kiire oli? 4kuud on ju imelühike aeg inimest tundma õppida.

Kõik kokku päris hea. 4 kuud tihedalt läbi käinud, kui esimene reis ja laps hakkama pandi, seni kasutati kummi, AGA – kõnealune naisterahvas peab end pigem pipraks. Hahahahahaha!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis m6ttes yks kord olime koos ja kohe saime lapse, heh! Selgelt on ju kirjas, et polnud mingit kohest voodisse tormamist. Mina oma olemuselt olen olnud läbi elu pigem preili Pipar: meeldivad vähesed mehed!

Kirjas oli seegi, et meie soov last saada oli yhine otsus. Me esimesel reisil see teostuski.. Enne seda käiski kogu teema kummiga. Selleks ajaks olime 4 kuud tihedalt läbi käinud.

Peale 4kuud tutvust oli vaja laps teha? Kuhu teil nii kiire oli? 4kuud on ju imelühike aeg inimest tundma õppida.

Kõik kokku päris hea. 4 kuud tihedalt läbi käinud, kui esimene reis ja laps hakkama pandi, seni kasutati kummi, AGA – kõnealune naisterahvas peab end pigem pipraks. Hahahahahaha!

4k on normaalne aeg.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Proua Praegune on oma mehikesega nii õnnelik ja nii rahul, siis mille krdi pärast ta tunneb vajadust neli lehekülge ennast kägude ees õigustada? Tundub, et iseendale on vaja seda õnnelik olemist vist korrutada. Fake it ‘til you make it?

Tervitus! 🙂 Lugenud taas vahepealseid kirjeid..

Tulin Perekooli lugema ja leidisin k6naeluse teema ning otsustasin ka oma loo kirja panna.

See naine on ammu unustatud teema, nii-öelda. Ei, me keegi ei pea tema peale vimma, vaid ma jutustasin lugu, miks asjad juhtusid…just nii, nagu nad juhtusid. Need olid meenutused, mitte tänapäev. Ja miks see minupoolse heietuse teema on nii pikaks veninud, tuleneb ka ju suuresti teist endist: kysite ja ma puht huvist (elule tagasi vaadates ja olnut meenutades) olen vastanud. Seda täiesti ausalt, ilma ainsatki lugu moonutamata v6i välja m6ltemata. Milleks? Anonyymne foorum ju.

See suuskade teema.. Mees ise naljatles veel hiljemgi, kuidas ta MINU pärast omale suusad hankis. Me räägime omavahel, seet6ttu teangi, et ta need minuga deitimise ajal omale SPETSIAALSELT soetas.

“Päevagi polnud koos” selles m6ttes, et polnud yhtegi TERVEt päeva koos veetnud. Koos kuskil käinud, midagi yhiselt ette v6tnud.. Oli ainult 6htune seks ja adjöö! Kindlasti on tänapäevalgi selliseid “vastastikku abistamise pakte s6lmitud”, kus muud huvid puuduvad. Inimesi on ju igasuguseid. Vähemalt mehe poolt puudusid muud huvid tolle naise puhul.

Kuhu meil kiiret oli neljakuulise tutvuse järel? Tunne oli lihtsalt NII 6ige! Preili Pipar olin ma minu jaoks ebasobivate meeste suhtes, vaadates neid ka kui mehe- ja isakandidaate yhisele lapsele.  Tema- kogu oma olemusega sobis selleks ideaalselt! Ja mis veelgi olulisem- meie OMAVAHEL sobisime/sobime ideaalselt! Meil neid väikseid pudinaid on tänaseks päevaks juba mitu 🙂 Nii muuseas, ära märkides 😀

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K6ikidel miinustajatel ja halvasti ytlejatel tuleb kehv ning vaevaline uus aasta. Karma ????

V6tan karma maha….selline see eluke on ja eks arusaajaidki ole erinevaid.

Ilusat vana-aasta l6ppu ja veel paremat uut!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K6ikidel miinustajatel ja halvasti ytlejatel tuleb kehv ning vaevaline uus aasta. Karma ????

V6tan karma maha….selline see eluke on ja eks arusaajaidki ole erinevaid.

Ilusat vana-aasta l6ppu ja veel paremat uut!

Käid uut aastat, karmat ja jõule soovimas. Kägudele, kellele sinu vaated ei sobi, mõjuvad su soovid solvavalt, saad ise ka aru sellest. Miks sa seda siis teed? Parastada pole kena, kunagi ei tea, kus endal halvasti läheb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K6ikidel miinustajatel ja halvasti ytlejatel tuleb kehv ning vaevaline uus aasta. Karma ????

V6tan karma maha….selline see eluke on ja eks arusaajaidki ole erinevaid.

Ilusat vana-aasta l6ppu ja veel paremat uut!

Käid uut aastat, karmat ja jõule soovimas. Kägudele, kellele sinu vaated ei sobi, mõjuvad su soovid solvavalt, saad ise ka aru sellest. Miks sa seda siis teed? Parastada pole kena, kunagi ei tea, kus endal halvasti läheb.

Vabandust.

Sa tundud olevat hea (ja m6istusega) inimene.

Sain aru oma veast. Vahepeal t6esti kihvatas, et kuidas saab olla nii palju m6istmatust.

Ent kes ise pole sellises virrvarris osalenud, ei saagi m6ista.. Et elu on palju mitmetahulisem.

Ja ma ISE, m6istmise pinnalt..tegelikult soovingi teistele head… ka lugenutele.

Tore, kui nad ise sellistesse segastesse suhetesse ei satu.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust. Sa tundud olevat hea (ja m6istusega) inimene. Sain aru oma veast. Vahepeal t6esti kihvatas, et kuidas saab olla nii palju m6istmatust. Ent kes ise pole sellises virrvarris osalenud, ei saagi m6ista.. Et elu on palju mitmetahulisem. Ja ma ISE, m6istmise pinnalt..tegelikult soovingi teistele head… ka lugenutele. Tore, kui nad ise sellistesse segastesse suhetesse ei satu.

Me kõik teame, et elu on mitmetahulisem. Sa oled väikeste lastega naine alles. Noor ja elukogenematu, nagu jutust paistab. Ka mõtlematu, loobid karmat anonüümsetele kommenteerijatele, kes fakte tegelikult ei tea lugudest. Nii tühiste asja pärast karma mängu tuua, kui elus on nii palju keerulisemaid asju. Mida sa siis päris elus teed, kui sulle midagi ei meeldi, kas ütled vihaga midagi välja ja siis pärast võtad lihtsalt tagasi ja kõik?  Pereelu teema all kütab alati kirgi petmise ja armukeste jura.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust. Sa tundud olevat hea (ja m6istusega) inimene. Sain aru oma veast. Vahepeal t6esti kihvatas, et kuidas saab olla nii palju m6istmatust. Ent kes ise pole sellises virrvarris osalenud, ei saagi m6ista.. Et elu on palju mitmetahulisem. Ja ma ISE, m6istmise pinnalt..tegelikult soovingi teistele head… ka lugenutele. Tore, kui nad ise sellistesse segastesse suhetesse ei satu.

Me kõik teame, et elu on mitmetahulisem. Sa oled väikeste lastega naine alles. Noor ja elukogenematu, nagu jutust paistab. Ka mõtlematu, loobid karmat anonüümsetele kommenteerijatele, kes fakte tegelikult ei tea lugudest. Nii tühiste asja pärast karma mängu tuua, kui elus on nii palju keerulisemaid asju. Mida sa siis päris elus teed, kui sulle midagi ei meeldi, kas ütled vihaga midagi välja ja siis pärast võtad lihtsalt tagasi ja kõik? Pereelu teema all kütab alati kirgi petmise ja armukeste jura.

Väga meeldiv oli siin kohata arukat inimest. Lausa kohmetusin (heas m6ttes). Tänan.

Ma neid Pereelu lugusid olen lugenud pigem harva.. ja näedsasiis – kohe sattusin konksu otsa (piltlikult)… teemasse, millest kinni haarata.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust.

Sa tundud olevat hea (ja m6istusega) inimene.

Sain aru oma veast. Vahepeal t6esti kihvatas, et kuidas saab olla nii palju m6istmatust.

Ent kes ise pole sellises virrvarris osalenud, ei saagi m6ista.. Et elu on palju mitmetahulisem.

Ja ma ISE, m6istmise pinnalt..tegelikult soovingi teistele head… ka lugenutele.

Tore, kui nad ise sellistesse segastesse suhetesse ei satu.

On kordi hullemat, kui sina siia kirjutad, aga see ei tähenda, et meie sellest igapäevaselt mõtleme või seda õigeks peame. Meie anname vaikiva nõusoleku, kui ei sekku teiste suhetesse ja petmistesse, aga samas oleks vägivald ka sekkuda, kuigi näeme ebaõiglust.
Sinu vaatevinklist jääb kehtima mõte, et tegijal juhtub. Kes ei tee, sel ei juhtu on sinu moto. Aga see pole õige, inimestel on moraalne kompass seda esiteks ja teiseks jään enda arvamuse juurde, et proua, te mõnitate nende soovidega meid, kes teisiti arvavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pereelu teema all kütab alati kirgi petmise ja armukeste jura.

Jura muidugi, kui täiskasvanud inimene on ise truu ja eeldab, et teda ei peteta. Südamevalu juhib maailma, ei ole kõik ratsionaalselt mõtlevad sugugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes end m6nitatult tunneb- see on juba tema enda sisemine probleem. Nii on.

Seega…proua kirjutanu: mina pole Teie probleem 😉

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 156 )


Esileht Pereelu ja suhted Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale