Esileht Pereelu ja suhted Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 156 )

Teema: Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale

Postitas:
Kägu

Kes end m6nitatult tunneb- see on juba tema enda sisemine probleem. Nii on.

Seega…proua kirjutanu: mina pole Teie probleem 😉

Õnneks mitte, sest perekooli saab kinni lükata ühe klõpsuga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust.

Sa tundud olevat hea (ja m6istusega) inimene.

Sain aru oma veast. Vahepeal t6esti kihvatas, et kuidas saab olla nii palju m6istmatust.

Ent kes ise pole sellises virrvarris osalenud, ei saagi m6ista.. Et elu on palju mitmetahulisem.

Ja ma ISE, m6istmise pinnalt..tegelikult soovingi teistele head… ka lugenutele.

Tore, kui nad ise sellistesse segastesse suhetesse ei satu.

On kordi hullemat, kui sina siia kirjutad, aga see ei tähenda, et meie sellest igapäevaselt mõtleme või seda õigeks peame. Meie anname vaikiva nõusoleku, kui ei sekku teiste suhetesse ja petmistesse, aga samas oleks vägivald ka sekkuda, kuigi näeme ebaõiglust.

Sinu vaatevinklist jääb kehtima mõte, et tegijal juhtub. Kes ei tee, sel ei juhtu on sinu moto. Aga see pole õige, inimestel on moraalne kompass seda esiteks ja teiseks jään enda arvamuse juurde, et proua, te mõnitate nende soovidega meid, kes teisiti arvavad.

Muig.

Jäägu teile teie arvamus.

Edasi.. kaloppides.. 😀

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muig.

Jäägu teile teie arvamus.

Edasi.. kaloppides.. 😀

Vahe on selles, et kõigil siinsetel vastajatel pole perekonda ja nad võivad aeglaselt edasi käia, sest neil puudub vastutus, sinu kalopp on aga üsna lühike, kui iga natukese aja tagant siin karmat käid soovimas.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

misasi see kalopp veel on?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elus kibestunud inimesed on siin kommenteerimas.

Muide, mees on viimane kymnend olnud peaaegu et täiskarskalne. Haridust magistri jagu ja viimast käis tegemas välismaal. “Harimatust” lisaks veel nii palju, et on kolm firmat loonud, mis k6ik tegutsevad edukalt. Teemaks: meditsiin. Kodu ei pidanud ka n-ö jupikaupa välja ostma..

Aga hästi. Ilm on v6rratu ja meie pere suundub suusatama. Minu isa tuleb samuti punti.

Siinkohal meenus, kuidas selle naise ema mulle helistas ja s6imas selliste vängete s6nadega, milliseid polnudki senise elu jooksul kuulnud.. ega käbigi polnud kännust kaugele kukkunud..

Head!

Sa võid seda tubli ja toredat mees pealegi lehekülgede kaupa õigustada ja kiita, aga üks küsimus jääb ikkagi. Kuidas ta sellest jubedast ja vastikust mõrrast ilma sinu abita lahku mindud ei saanud?

Sind oleks ta ilmselt tänavale visanud (ole valvas edasise elu suhtes, sest mida kylvad , seda l6ikad..)  See naine jääb sulle alla ebameeldivuselt…

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Edasi.. kaloppides..

Perekooli “Klassikaline sõnaraamat” sai jälle ühe sõna võrra rikkamaks.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Päevagi polnud koos” selles m6ttes, et polnud yhtegi TERVEt päeva koos veetnud. Koos kuskil käinud, midagi yhiselt ette v6tnud.. Oli ainult 6htune seks ja adjöö! Kindlasti on tänapäevalgi selliseid “vastastikku abistamise pakte s6lmitud”, kus muud huvid puuduvad. Inimesi on ju igasuguseid. Vähemalt mehe poolt puudusid muud huvid tolle naise puhul.

Ja sellise ajutise juhusuhte puhul mees usaldas naist ja ei kasutanud kummi? Tõesti tark mees! Ilmselt võib sellistel naistel veel terve rodu sekspartnereid olla. Titeteema on üks asi, aga et suguhaigusi ka mees ei karda. No lihtsalt imelik!

Jääb vaid tõesti üle mõelda, kui paljusid selline seksuaalselt lodev elukas sinu kõrvalt veel toksimas käib. Ma ei usaldaks sekundikski sellist “imehead” meest.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Suss” oli harjunud intelligentsete (ja vaimselt stabiilsete) inimestega ning ei osanud kuidagi sellele reageerida.. Oligi plindris omadega!  Minu vanemad on nt. samuti k6rgharidusega: arst ja insener.  Järgnevat juba teate… 🙂

Ei tahaks küll vaidlust jätkata, aga pean siiski mainima, et intelligentsed ja vaimselt stabiilsed inimesed ei halvusta enda ega oma abikaasa ekspartnereid. Nendest räägitakse kas ainult head või siis üldse mitte midagi. Kas kõrgharidusega vanemad siis tõesti seda väikest asja ei õpetanud?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas on teada lugusid, et selline teatamine on lõppenud naise ja mehe lahku minemisega ja armuke saabki oma tahetu endale. Ja elavadki õnnelikult juba pikemat aega koos.

Vastan vahelduseks teemasse ka. Minu isa lugu on selline. Armukesi oli tal lausa mitu korraga. Üks siis võttis mu emaga ühendust, said kokku ja nii tuli asi “avalikuks”. Vanemad lahutasid ja isa elab nüüdseks juba 10+ aastat on teise armukesega koos 😃. Mitte sellega, kes emaga kohtus vaid hoopis kolmandaga.
Kõlab nagu seebiooper aga nii need asjad juhtusid. Vahepeal ei suhelnud suurest vihast isaga 9 aastat. Nüüd vaikselt olen hakanud peale ema surma(muideks lahutuse pärast jõi surnuks ennast) uuesti suhtlema.
Kas ta oma praegust elukaaslast ka petab, pole aimugi ja ega ei huvitaks ka. Üsna käre naine on ja ilmselt on oma käpa korralikult isale peale visanud.
Nüüdseks ajab see lugu mind isegi natuke naerma. Tragikoomiline olukord.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Päevagi polnud koos” selles m6ttes, et polnud yhtegi TERVEt päeva koos veetnud. Koos kuskil käinud, midagi yhiselt ette v6tnud.. Oli ainult 6htune seks ja adjöö! Kindlasti on tänapäevalgi selliseid “vastastikku abistamise pakte s6lmitud”, kus muud huvid puuduvad. Inimesi on ju igasuguseid. Vähemalt mehe poolt puudusid muud huvid tolle naise puhul.

Ja sellise ajutise juhusuhte puhul mees usaldas naist ja ei kasutanud kummi? Tõesti tark mees! Ilmselt võib sellistel naistel veel terve rodu sekspartnereid olla. Titeteema on üks asi, aga et suguhaigusi ka mees ei karda. No lihtsalt imelik!

Jääb vaid tõesti üle mõelda, kui paljusid selline seksuaalselt lodev elukas sinu kõrvalt veel toksimas käib. Ma ei usaldaks sekundikski sellist “imehead” meest.

Imelik jah, aga näed, usaldaski ja ei kasutanud. See usaldus maksis ka kätte ja palju hullemini kui pelk suguhaigus.. Terrorit ja lapsega manipuleerimist jagus ikka aastateks, paraku.

Mu kaasat nimetad “seksuaalselt lodevaks elukaks”? Mille p6hjal? Et tal tekkis selle mitte täit rahuldust pakkuva lävimise k6rvale n-ö päris suhe? Ja ei varjanud seda ka koduste eest. Kelles olid k6ik oodatavad “komponendid” inimeses olemas. Kirjutasin juba alguses, et s6bradki k6ik imestasid, kuidas mees on muutunud peale minuga kohtumist. Perekeskseks. Mulle see sobib  igati.

Sina oled kyll elus kibestunud oma postituste p6hjal.. miks kyll? Oled pigem see hyljatud naine?

Ja appike, muidugi on galopp g-ga (piinlik). Tunnistan viga!

Yks rohmakas kirjaviga oli mul siin veel: “pere” ainsuse osastav kääne on peret, mitte pere. Jälle läks meelest, kuigi kord on mind sel teemal juba parandatud. Nyyd jääb kyll alatiseks meelde 🙂

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Suss” oli harjunud intelligentsete (ja vaimselt stabiilsete) inimestega ning ei osanud kuidagi sellele reageerida.. Oligi plindris omadega! Minu vanemad on nt. samuti k6rgharidusega: arst ja insener. Järgnevat juba teate… 🙂

Ei tahaks küll vaidlust jätkata, aga pean siiski mainima, et intelligentsed ja vaimselt stabiilsed inimesed ei halvusta enda ega oma abikaasa ekspartnereid. Nendest räägitakse kas ainult head või siis üldse mitte midagi. Kas kõrgharidusega vanemad siis tõesti seda väikest asja ei õpetanud?

Teema oli lihtsalt selline, kus sai ka inimese natuuri lahatud..

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

astan vahelduseks teemasse ka. Minu isa lugu on selline. Armukesi oli tal lausa mitu korraga. Üks siis võttis mu emaga ühendust, said kokku ja nii tuli asi “avalikuks”. Vanemad lahutasid ja isa elab nüüdseks juba 10+ aastat on teise armukesega koos 😃. Mitte sellega, kes emaga kohtus vaid hoopis kolmandaga. Kõlab nagu seebiooper aga nii need asjad juhtusid. Vahepeal ei suhelnud suurest vihast isaga 9 aastat. Nüüd vaikselt olen hakanud peale ema surma(muideks lahutuse pärast jõi surnuks ennast) uuesti suhtlema. Kas ta oma praegust elukaaslast ka petab, pole aimugi ja ega ei huvitaks ka. Üsna käre naine on ja ilmselt on oma käpa korralikult isale peale visanud. Nüüdseks ajab see lugu mind isegi natuke naerma. Tragikoomiline olukord.

Ei ole koomiline lugu. Hoopis vastik!

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imelik jah, aga näed, usaldaski ja ei kasutanud. See usaldus maksis ka kätte ja palju hullemini kui pelk suguhaigus.. Terrorit ja lapsega manipuleerimist jagus ikka aastateks, paraku.

Mu kaasat nimetad “seksuaalselt lodevaks elukaks”? Mille p6hjal?

Selle põhjal, et tüüp rautas suisa mitut, ilma et oleks selle peale tulnud, et kondoomi kasutada. On ta nüüd vähemalt ettevaatlikum ja käite ikka regulaarselt testimas? Lapsed lasteks, suguhaigused on palju suurem nuhtlus kaelas.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu kaasat nimetad “seksuaalselt lodevaks elukaks”? Mille p6hjal?

Selle põhjal, et tüüp rautas suisa mitut, ilma et oleks selle peale tulnud, et kondoomi kasutada. On ta nüüd vähemalt ettevaatlikum ja käite ikka regulaarselt testimas? Lapsed lasteks, suguhaigused on palju suurem nuhtlus kaelas.

Ei käi testimas ja pole 10+ aasta jooksul ka yhtegi kaebust ilmnenud. Miks peaks?

Me oleme perekond, mitte suvaline juhusuhe.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ota, aga pereema käibki nii jõuludel ja vanaaastaõhtul perekonda kaitsmas?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kylaliste ootel… Nett avali ja multitasking.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kylaliste ootel… Nett avali ja multitasking.

Kell 20 veel külaliste ootel?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah! Venna pere saabub kella 22 paiku, kui pisikesed on juba rahulikult Tudumaal…

Siis on meie (täiskasvanute) aeg… 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2ge v2rk!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüdseks ajab see lugu mind isegi natuke naerma. Tragikoomiline olukord.

Minu arust ka pole siin mitte midagi naljakat.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Armukese seisukohalt ei pruugi selle ütlemise eesmärk ka ainult partneri endale saamine ju? Äkki mõeldakse seda, et ei soovita enam armuke olla ja pärast ütlemist ongi 2 varianti, saab endale või lõppeb ära asi. Ja et ta saab vähemalt edasi liikuda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imelik jah, aga näed, usaldaski ja ei kasutanud. See usaldus maksis ka kätte ja palju hullemini kui pelk suguhaigus..

HIVi ja HPV saamine on siiski palju hullem kui lapse saamine. Isegi seda sina ja tema ei tea, et HIV ja HPV on eluaegsed viirused, mis laastavad tervist. Tõsi, viimane küll rohkem kandja järgmiseid naispartnereid, aga siiski… Ehk siis jõuame ringiga jälle sinna tagasi, et no ei ole tark ja hea mees, ei ole!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imelik jah, aga näed, usaldaski ja ei kasutanud. See usaldus maksis ka kätte ja palju hullemini kui pelk suguhaigus..

HIVi ja HPV saamine on siiski palju hullem kui lapse saamine. Isegi seda sina ja tema ei tea, et HIV ja HPV on eluaegsed viirused, mis laastavad tervist. Tõsi, viimane küll rohkem kandja järgmiseid naispartnereid, aga siiski… Ehk siis jõuame ringiga jälle sinna tagasi, et no ei ole tark ja hea mees, ei ole!

M6tlesin, et jäägu selle teema yle arutelu eelmisse aastasse (vähemalt minu poolt) ja rohkem ma seda lugema ei tule, aga… siin ma olen 😀

Ja vastan samuti, sest viimane postitus oli igati asjalik. Teema t6sine. V-a. viimane lause, millega ma ei n6ustu.

Me oleme siiski väga hästi kursis nende teemadega. Mina eriti. Naiste teemade koha pealt. Kelle ema on arst ja kellega mul on väga soe ja lähedane suhe: me räägime k6igest! Nii on ta mind ka seksuaalselt harinud piisavalt. Pole olnud tabuteemaks see. Ja ise ka huvitatud olnud teadmiste juurde hankimisest.

Silmas pidasin oma vastusega, et “me ei käi SPETSIAALSELT end kontrollimas”, sest nt. raseduste puhul on need kontrollid olnud niikuinii ja lisaks veel rutiinne naistearstil käimine, mis on sama elementaarne, kui kord aastas hambaarsti juures käia (probleeme ennetamas).

Meestearsti juures on mees käinud t6esti ainult minu palve peale. Tema jaoks polnud see mingi probleem. Seda enne meie aastavahetuse reisi.. Samas vereproovi laseb v6tta regulaarselt (tuttavad tal seal) paari aasta tagant (seega on tervisele enam m6tlev kui keskmine eesti mees).

Miks ma seda k6ike kirjutan..sest ma ei tulnud selle pealegi, et pean hakkama sellistesse peensusteese laskuma, et m6istetaks, et see mees pole rumal ega ka halb.

Ta töötas peale ylikooli m6ned aastad ikka palgatööl ka, enne kui oma esimese firma l6i. Seega see tuntud meestearst oli talle varasemalt kolleeg ja hiljem klient.

Ma olen ise päris noorena kuttidele loenguid pidanud HPV teemal. T6siselt. Ega nad eriti aru ilmselt ei saanud, aga ma vähemalt yritasin. Et kannavad seda viirust (kaitsevahendita toimetades) edasi yhelt neiult teisele. Mis v6ib hiljem vähki p6hjustada. Mina sellega n6us pole. No ja sinna “loengu-tasemele” toonased suhted jäidki 🙂

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Armukese seisukohalt ei pruugi selle ütlemise eesmärk ka ainult partneri endale saamine ju? Äkki mõeldakse seda, et ei soovita enam armuke olla ja pärast ütlemist ongi 2 varianti, saab endale või lõppeb ära asi. Ja et ta saab vähemalt edasi liikuda.

L6puks ESIMENE inimene, kes tabas mu käitumise m6tet.

Aitäh Sulle siia teemasse kirjutamast!

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Okei. Ma enne kustutasin oma lisa ära, aga teema on veelgi “hullem” olnud, 6rnad perekoolikad.

Yhel muusikafetsivali kohtusin mehega, keda mäletan tänini… Oi kurja! See keha…See pilk! See haare… K6ik kulges kui muinasjutus, aga…hiljem minu p6demine :/ Mees oli tätoveeritud.

Minul koheselt HIV- kahtlus :S Ikka kohe päris murelikuks muutusin sel teemal (v6iks öelda, et isegi haiglaselt), et kupatasin selle mehe koos minuga HIV- testi tegema 🙂 Täitsa päriselt. Seda Tervishoiukooli vms., oli seal selline vastuv6tt.

Appi, praegu ajab muigama, aga ta oligi n6us tulema seda tegema.  Saime m6lemad negatiivsed vastused.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Okei. Ma enne kustutasin oma lisa ära, aga teema on veelgi “hullem” olnud, 6rnad perekoolikad.

Yhel muusikafetsivali kohtusin mehega, keda mäletan tänini… Oi kurja! See keha…See pilk! See haare… K6ik kulges kui muinasjutus, aga…hiljem minu p6demine :/ Mees oli tätoveeritud.

Minul koheselt HIV- kahtlus :S Ikka kohe päris murelikuks muutusin sel teemal (v6iks öelda, et isegi haiglaselt), et kupatasin selle mehe koos minuga HIV- testi tegema 🙂 Täitsa päriselt. Seda Tervishoiukooli vms., oli seal selline vastuv6tt.

Appi, praegu ajab muigama, aga ta oligi n6us tulema seda tegema. Saime m6lemad negatiivsed vastused.

T6mba siit teemast nahhuj.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimasele: oled ärritunud.

Läheb ajapikku yle 😉

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läheb ajapikku yle 😉

Tätoveeringud ei tee atraktiivsemaks inimest, aga saan aru, siin on mõeldud viikingi tüüpi mehe põrutamist igasse auku.

Fui ma ütlen.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läheb ajapikku yle 😉

Tätoveeringud ei tee atraktiivsemaks inimest, aga saan aru, siin on mõeldud viikingi tüüpi mehe põrutamist igasse auku.

Fui ma ütlen.

Jeerum!

Ma ise ka imestan, et vastan.

Minu silmis  tätokas ei kaunista kedagi. No vähestel juhtudel kyll.. t63poolest. Aga see pole hetkel teemaks.

Mis sinul mureks on ja meele nii m6ruks muudab? Et sellistesse teemadesse oma arvamust soovid jätta?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läheb ajapikku yle 😉

Fui ma ütlen.

Jeerum!

Ma ise ka imestan, et vastan.

Minu silmis tätokas ei kaunista kedagi. No vähestel juhtudel kyll.. t63poolest. Aga see pole hetkel teemaks.

Mis sinul mureks on ja meele nii m6ruks muudab? Et sellistesse teemadesse oma arvamust soovid jätta?

Kurjutan praegu hiiglaslikku projekti ja lahutan meelt.

0
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 156 )

Esileht Pereelu ja suhted Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale