Esileht Pereelu ja suhted Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale

Näitan 6 postitust - vahemik 151 kuni 156 (kokku 156 )

Teema: Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale

Postitas:
Kägu

Tätokat mainisin, sest sina mainisid. Kuidas see oluline on? Tänapäeval on kõigil tätokad, ega seal midagi erilist pole.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei. Ma enne kustutasin oma lisa ära, aga teema on veelgi “hullem” olnud, 6rnad perekoolikad.

Yhel muusikafetsivali kohtusin mehega, keda mäletan tänini… Oi kurja! See keha…See pilk! See haare… K6ik kulges kui muinasjutus, aga…hiljem minu p6demine :/ Mees oli tätoveeritud.

Minul koheselt HIV- kahtlus :S Ikka kohe päris murelikuks muutusin sel teemal (v6iks öelda, et isegi haiglaselt), et kupatasin selle mehe koos minuga HIV- testi tegema ???? Täitsa päriselt. Seda Tervishoiukooli vms., oli seal selline vastuv6tt.

Appi, praegu ajab muigama, aga ta oligi n6us tulema seda tegema. Saime m6lemad negatiivsed vastused.

Just kirjutasid ju, et pidid pipar olema.

Ehk siis läksid kontserdile, nägid seal ai-kurja-millist-meest. Sul lõi kuplialuse segi ja mõtlemata suguhaigustele tormasid kohe põrutama. Alles siis, kui oli ära põrutatud, tuli meelde, et suguhaigused on ju ka olemas.

Tasakaalukas, eeskujulik, tark ja ontlik neiu!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellist meest, kes nii segi lööks pea, tahaks isegi kohata. Seni pole nagu ette tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei. Ma enne kustutasin oma lisa ära, aga teema on veelgi “hullem” olnud, 6rnad perekoolikad.

Yhel muusikafetsivali kohtusin mehega, keda mäletan tänini… Oi kurja! See keha…See pilk! See haare… K6ik kulges kui muinasjutus, aga…hiljem minu p6demine :/ Mees oli tätoveeritud.

Minul koheselt HIV- kahtlus :S Ikka kohe päris murelikuks muutusin sel teemal (v6iks öelda, et isegi haiglaselt), et kupatasin selle mehe koos minuga HIV- testi tegema ???? Täitsa päriselt. Seda Tervishoiukooli vms., oli seal selline vastuv6tt.

Appi, praegu ajab muigama, aga ta oligi n6us tulema seda tegema. Saime m6lemad negatiivsed vastused.

Just kirjutasid ju, et pidid pipar olema.

Ehk siis läksid kontserdile, nägid seal ai-kurja-millist-meest. Sul lõi kuplialuse segi ja mõtlemata suguhaigustele tormasid kohe põrutama. Alles siis, kui oli ära põrutatud, tuli meelde, et suguhaigused on ju ka olemas.

Tasakaalukas, eeskujulik, tark ja ontlik neiu!

Pole ka mina inglike, elu on olnud kirev ja see oli ainuke selline ekspromt-seks.  Yheöösuhe ei saa öelda, sest juhtus hiljemgi, aga siis juba kaitstult.

Sellest arenes ka väike armulugu, aga pikemas plaanis asja ei saanud. L6vi ja s6nn ei klapi omavahel kuidagi. On väline vastastikune veetlus- seda kyll, aga iseloom ja temperament on täiesti vastandlikud.

Ontlikul neiul pidanuks endal kumm kaasas olema, eks ole, aga ma ei läinud festivalile m6ttega, et miski seksitrall seal aset leiab. End tundes, välistasin selle, aga näed, läks teisiti..

Elu ongi täis yllatusi 🙂

P.s. minu tuttavatel pole tätokaid, kuigi suhtlusring on lai, seega oli kyll ebatavaline ja ohutunnet tekitav.. Ma olin pigem meeldivalt yllatunud (et mitte öelda: meelitatud), et selline alfa-isane n6ustus testi tegema tulema. Ei osanud ju reaktsiooni ette näha.. Väliselt “karmi” (treenitud muskulatuuriga ja lyhikese täishabemega tol hetkel + siis need tätokad) kesta sees peitus heatahtlik syda.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

misasi see kalopp veel on?

Ja mis jõledus see muig veel on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

misasi see kalopp veel on?

Ja mis jõledus see muig veel on?

Muigamine. Täiesti neutraalne nähe.

Mis su elus veel j6ledana näib?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 151 kuni 156 (kokku 156 )


Esileht Pereelu ja suhted Armuke andis elukaaslasele teada ja saigi ta endale