Esileht Pereelu ja suhted Armuke uueks naiseks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Armuke uueks naiseks

Postitas:
Kägu

Kas mehe armukesest saab alati talle uus naine.Või on tõesti nii ,et mehed tahavad seiklusi.

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Google abiga 3-5% afääridest lõppevad abieluga ja need vähesed abielud 75% lahutusega, lihtsalt suhted eriti pikalt ei kesta ja üldse on armukesesuhetel kombeks kesta pool aastat.

Kas mees peaks jätma pikaajalise abielu mingi armukese pärast? Vastus ei.

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis arulage teemaalgatus. Kas sulle makstakse nende eest 20 senti tükist?

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin armuke. Siis tuli asi välja ja mees jättis oma eelmise naise, et minuga olla. Kuigi mu mees pole selle 12 aasta jooksul mind petnud, siis õnnelik ma ka pole… tunnen, et tegin mehe eksile teene et ta sellisest mehest vabastasin… mehel on palju halbu iseloomuomadusi, mis ehk afääri käigus nägemata jäid. nyyd on ta minu kaelas ning asi lõhnab lahkumineku järgi juba pikemat aega….

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin armuke. Siis tuli asi välja ja mees jättis oma eelmise naise, et minuga olla. Kuigi mu mees pole selle 12 aasta jooksul mind petnud, siis õnnelik ma ka pole… tunnen, et tegin mehe eksile teene et ta sellisest mehest vabastasin… mehel on palju halbu iseloomuomadusi, mis ehk afääri käigus nägemata jäid. nyyd on ta minu kaelas ning asi lõhnab lahkumineku järgi juba pikemat aega….

Minu mees läks ka armukese juurde, armuke tõesti võitles mehe eest iga vahendiga, tuli mulle rääkima jne. Igal jõulupühal saame kokku nii eksmehe kui ta uue naisega laste pärast ja iga kord mõtlen, et issand kui tore, et nii läks. See armuke ka tuleb mulle alati rääkima, et sul ikka hullult vedas, et sellest mehest lahti said, ma ütlen, et jah, õige. Igatahes eile ütles see naine mulle, et need on viimased jõulud neil koos, ta enam ei taha selle mehega koos olla.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi mu mees pole selle 12 aasta jooksul mind petnud

Sellist jama pole vaja rääkida. Sa ei tea seda. Õige oleks öelda-minu teada ei ole minu mees mind petnud.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu eks abiellus oma armukesega. Nad on koos siiani ja kuigi see mulle alguses haiget tegi, siis praegu leian, et meie lahkuminek oli parim asi üldse.

 

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on selline lugu. Olin armuke ja 2 aasta pärast mees lahutas ja me hakkasime koos elama. Selgus, et mees on jobu ja ma jätsin ta maha, viskasin ta oma korterist välja. Kraapis ust veel ligi 2 aastat, ahistas, isegi politsei oli kaasatud. Tegi abieluettepaneku, kinkis sõrmuse, mille tagasi lükkasin.

Mida see inimene praegu teeb, ei tea.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin armuke ja nüüdseks oleme 19  aastat koos. Väga hea mees on, eks ei osanud hinnata, vaatas ka kõrvalt. Hiljem kahetses ja üritas meest tagasi saada, aga hilja oli juba – mees oli oma otsuse teinud.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina olin ka armuke, kelle pärast mees oma eksi ja lapse ema maha jättis. õigemini esmalt jättis naine vahetult peale lapse sündi mehe maha, siis mõni kuu hiljem proovisid mehe soovil  uuesti, aga siis tutvusime meie ning peale paarinädalast tutvust kolis mees minu juurde. nüüdseks meie juba üle 20 a koos

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jätsin petjast abikaasa maha, ta läks kohe armukese juurde ja nad on nüüdseks 11 aastat koos elanud. Usun, et mitte halvasti, nad sobivad iseloomudelt tõenäoliselt paremini. Samas tean, et mehe truudusetus on endiselt teema (või siis hoopis naise armukadedus) ja suhtedraamasid on omajagu. Naine räägib neist oma sõbrannale, kes tööl kõikidele edasi vatrab, jõuab ka minuni. Eeldasin, et mees on uues suhtes targem, aga üldiselt mind ei puuduta üldse. Elagu hästi või halvasti, peaasi, et mina enam selle suhtekolmnurga osa ei pea olema. Kunagi tõesti armastasin seda meest, aga juba ammu on mul teadmine, et armuke tegi mulle tegelikult teene ja tänu talle ei raisanud ma tervet oma elu vale inimese kõrval.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mehe armukesest saab alati talle uus naine.Või on tõesti nii ,et mehed tahavad seiklusi.

Mõnikord saab, Mõnikord mitte

Mõni mees otsib uut naist, mõni seikleb, mõni ütleb kohe, et tegemist on seiklusega, mitte mänguga ‘otsin naist’.

Sina suhtle ikka vabade naistega ja ära oma pead vaeva.

Kaunist jõuluaega Sulle!

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mehe armukesest saab alati talle uus naine.Või on tõesti nii ,et mehed tahavad seiklusi.

Kas sul on nüüd hirm, et see Samantha Jones napsab päriselt su Soomes elava, purjutada armastava, majaga mehe ära?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua Samantha oli SJL kõige seksikam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu endine mees abiellus armukesega ja juu naad ikka hästi elavad, sest koos nad on. Minu jaoks oli muidugi alguses see lahkuminek raske, kuid no kui läks nii, siis mis teha. Juu siis mees tundis, et armuke oli õigem ja kui nüüd tagant järgi tarkusena võtta, siis muidugi peab inimene olema selle inimesega, kellega ta õnnelik on. 🙂

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt on välja tulles nii, et kui naine andestab, siis mingiks ajaks unustatakse armuke ja varsti otsitakse uus. Lood armukese ja võetud mehe õnnest on väljamõeldised.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mehe armukesest saab alati talle uus naine.Või on tõesti nii ,et mehed tahavad seiklusi.

Ära taha armukesest “uueks naiseks” saada. Milleks? Kaob uudsus, erutus, põnevus.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati kindlasti mitte. Eks see oleneb, kas mees tahab ainult seksi või armub ära ja kui hea või halb tal oma naisega suhe on jne.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellist jama pole vaja rääkida. Sa ei tea seda. Õige oleks öelda-minu teada ei ole minu mees mind petnud.

Mida sa norid, mis vahet seal on? See ilmselgelt ei teeks meest kehvemaks, kui ta juba on
Sul on vist nii, et olgu mees missugune tolgus tahes, peaasi, et ei peta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mehe armukesest saab alati talle uus naine.Või on tõesti nii ,et mehed tahavad seiklusi.

Mehe armukesest saab uus naine, kui nende vahel on armastus, mõistmine, seks, intiimsus, lähedus, teineteise usaldus ja austamine. Lisaks see mis mehel kodus puudu jäi, mille pärast hakkas ringi vaatama ning kindlasti ei tohi olla näägutamist ja vingumist. Viimasega tapab ka kõige tugevama suhte. Keegi ei taha korduvalt oma elus läbi kukkuda, seepärast püütakse õppida oma eelmise elu vigadest, kui see õnnestub on uus kooselu pikk ja kindel.

aga kepijukud jäävad kepijukudeks, neid parandab ainult haud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli oma praeguse elukaaslasega suhe, kui olin veel eelmises suhtes. Samuti oli tema seeaeg suhtes. Kuna see kõik oli minu jaoks nii raske, siis lõpetasin selle suhte ning peagi pärast seda lõpetasin ka suhte oma lapse isaga. Peale meie suhte lõppemist oli ka minu praegune elukaaslane lõpetanud oma eelmise  suhte ning võttis minuga uuesti ühendust. Oleme koos ja õnnelikud ja tunnen igapäev, kui minu inimene ta ikka on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mehe armukesest saab alati talle uus naine.Või on tõesti nii ,et mehed tahavad seiklusi.

Mehe armukesest saab uus naine, kui nende vahel on armastus, mõistmine, seks, intiimsus, lähedus, teineteise usaldus ja austamine. Lisaks see mis mehel kodus puudu jäi, mille pärast hakkas ringi vaatama ning kindlasti ei tohi olla näägutamist ja vingumist. Viimasega tapab ka kõige tugevama suhte. Keegi ei taha korduvalt oma elus läbi kukkuda, seepärast püütakse õppida oma eelmise elu vigadest, kui see õnnestub on uus kooselu pikk ja kindel.

aga kepijukud jäävad kepijukudeks, neid parandab ainult haud.

Vastupidi-armukesega seks, naisega seks koos muuga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli oma praeguse elukaaslasega suhe, kui olin veel eelmises suhtes. Samuti oli tema seeaeg suhtes. Kuna see kõik oli minu jaoks nii raske, siis lõpetasin selle suhte ning peagi pärast seda lõpetasin ka suhte oma lapse isaga. Peale meie suhte lõppemist oli ka minu praegune elukaaslane lõpetanud oma eelmise suhte ning võttis minuga uuesti ühendust. Oleme koos ja õnnelikud ja tunnen igapäev, kui minu inimene ta ikka on.

Perekoolis käib huvitav kontingent. Kõik on armukesed olnud tuleb välja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli oma praeguse elukaaslasega suhe, kui olin veel eelmises suhtes. Samuti oli tema seeaeg suhtes. Kuna see kõik oli minu jaoks nii raske, siis lõpetasin selle suhte ning peagi pärast seda lõpetasin ka suhte oma lapse isaga. Peale meie suhte lõppemist oli ka minu praegune elukaaslane lõpetanud oma eelmise suhte ning võttis minuga uuesti ühendust. Oleme koos ja õnnelikud ja tunnen igapäev, kui minu inimene ta ikka on.

Perekoolis käib huvitav kontingent. Kõik on armukesed olnud tuleb välja.

Justnimelt! Seetõttu ka paljudel suur hirm, et äkki ka temalt pannakse mees pihta, pooled abielud ju lahutatakse. Sealt ka see mantra, et enne ei tohi südames armastust tekkida kui eelmine kooselu lõpetatud või et lasteema mahajätmine lipaka pärast on suurim kuritegu inimkonna ajaloos. Mis sest, et see lasteema ei olegi võimeline normaalseks paarisuhteks ja võtab meest nagu omandit.
asi on lihtne, kui kahe inimese vahel on tõmme ja sisemine põlemine mis on sügavam kui lihtsalt kirg või kiim siis see ongi õige asi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli oma praeguse elukaaslasega suhe, kui olin veel eelmises suhtes. Samuti oli tema seeaeg suhtes. Kuna see kõik oli minu jaoks nii raske, siis lõpetasin selle suhte ning peagi pärast seda lõpetasin ka suhte oma lapse isaga. Peale meie suhte lõppemist oli ka minu praegune elukaaslane lõpetanud oma eelmise suhte ning võttis minuga uuesti ühendust. Oleme koos ja õnnelikud ja tunnen igapäev, kui minu inimene ta ikka on.

Imeline lugu ‘õigetest’ otsustest ja valikutest!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Justnimelt! Seetõttu ka paljudel suur hirm, et äkki ka temalt pannakse mees pihta, pooled abielud ju lahutatakse.

Kes väidab, et iga suhe ei võta tükki, mis inimesed need küll on? Tüki võtab muidugi ka kaaslaselt, suurema. Olla buldooser omaenda elus, teades, mida see teeb kaaslasele? Kunagi oli enda naise vastu suur kirg ja tõmme. Kõrval olev inimene harjus koos elama ja tandemina toimima. Veri ei ühenda, aga ajalugy küll-see maksab siis mitte midagi. Kohutav.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli oma praeguse elukaaslasega suhe, kui olin veel eelmises suhtes. Samuti oli tema seeaeg suhtes. Kuna see kõik oli minu jaoks nii raske, siis lõpetasin selle suhte ning peagi pärast seda lõpetasin ka suhte oma lapse isaga. Peale meie suhte lõppemist oli ka minu praegune elukaaslane lõpetanud oma eelmise suhte ning võttis minuga uuesti ühendust. Oleme koos ja õnnelikud ja tunnen igapäev, kui minu inimene ta ikka on.

Imeline lugu ‘õigetest’ otsustest ja valikutest!

Ja mis neist teistest sai? Imeline.. alatud inimesed.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Google abiga 3-5% afääridest lõppevad abieluga ja need vähesed abielud 75% lahutusega, lihtsalt suhted eriti pikalt ei kesta ja üldse on armukesesuhetel kombeks kesta pool aastat. Kas mees peaks jätma pikaajalise abielu mingi armukese pärast? Vastus ei.

Ärge alavääristage armukesendust kui statuuti. Kui kõrvaldada sellelt nähtuselt teatud halb maik, siis on tegemist kooselu mõttes vajaliku edasiarenguga. Vallalised inimesed saavad kaua erinevate inimestega kooselu klapitada ja keegi ei ütle paha sõna. Abielus inimesed on selles plaanis ennast kahekeisti kuldsesse puuri sulgenud. Enamus kooseludest laguneb nagunii ja seetõttu on armukestel täita vajalik roll lahknemise painavat protsessi märgatavalt kiirendadada.  Tegelikult ei tohigi öelda, et mitme kooselu läbipidamine pika elu jooksul midagi valet oleks. Inimesed ju ka vaimses plaanis võivad täielikult muutuda. Seesama armuke, kes noorele oleks kõlvanud, ei lähe keskeas enam kuidagi peale. Oma koduse toidu maitsestamise võtted pole kivisse raiutud

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju oleneb ju sellest, et missugust tüüpi on mees, kes armukest pidas. Kui on naistemees, kes otsib seiklusi, siis ehk leiab ta peagi mõne uue armukese. Tean ühte sellist meest, kes oma abikaasat pikka aega teise naisega pettis, siis sai lapsegi tolle armukesega ja kui lõpuks see välja tuli, siis abikaasa jättis ta maha. Aga tema armukest endale pärisnaiseks ka ei soovinud, käis ikka niisama külas edasi ja peagi kohtus järgmise naisega, kellele lapse tegi. Tollega üritas küll ka kooselu, aga sellesg miskit välja ei tulnud, sest eelmisest naisest tema lahti lasta ei suutnud. Tema oleks ideaalis neid kõiki kolme korraga soovinud. Sest ka eksabikaasa ukse taga käis ta ikkagi edasi mesijuttu ajamas ja tähtpäevadel lilli viimas.

Samas tean ka sellist meest, kes ikkagi lõpuks peale aastaid armukese pidamist, otsustaski oma naise ja laste juurest armukese juurde minna. Selleks ajaks oli neil armukesega ka kaheaastane laps. Ning koos elatakse nüüd juba 20+ aastat. Tundub, et mees rohkem seiklusi ei otsinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju oleneb ju sellest, et missugust tüüpi on mees, kes armukest pidas. Kui on naistemees, kes otsib seiklusi, siis ehk leiab ta peagi mõne uue armukese. Tean ühte sellist meest, kes oma abikaasat pikka aega teise naisega pettis, siis sai lapsegi tolle armukesega ja kui lõpuks see välja tuli, siis abikaasa jättis ta maha. Aga tema armukest endale pärisnaiseks ka ei soovinud, käis ikka niisama külas edasi ja peagi kohtus järgmise naisega, kellele lapse tegi. Tollega üritas küll ka kooselu, aga sellesg miskit välja ei tulnud, sest eelmisest naisest tema lahti lasta ei suutnud. Tema oleks ideaalis neid kõiki kolme korraga soovinud. Sest ka eksabikaasa ukse taga käis ta ikkagi edasi mesijuttu ajamas ja tähtpäevadel lilli viimas.

Samas tean ka sellist meest, kes ikkagi lõpuks peale aastaid armukese pidamist, otsustaski oma naise ja laste juurest armukese juurde minna. Selleks ajaks oli neil armukesega ka kaheaastane laps. Ning koos elatakse nüüd juba 20+ aastat. Tundub, et mees rohkem seiklusi ei otsinud.

Kondoom peaks petistele ha armukestele kohustuslik olema, kui esmane töövahend. Kuidas sihuksed ise aru ei saa mitte midagi

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Armuke uueks naiseks