Esileht Pereelu ja suhted Armuke või li**i külastus ?

Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )

Teema: Armuke või li**i külastus ?

Postitas:
Kägu

minu jaoks oleks sellisel puhul ainuke variant kokkulepe mehega, et need vabadused, mis tema endale võtnud, on nüüdsest lubatud ka minule. edasine sõltub mehe reaktsioonist.

Ma küll mingeid kokkuleppeid ei teeks. Milleks? Et siis ongi selline “tore” pereelu, kus emme-issi käivad mööda küla ringi aelemas?

Siis lihtsalt ei ole mõtet koos olla, kui mehele sinust enam ei piisa.

kas ma kirjutasin, et kavatseksin mööda küla ringi aeleda? ei, aga peegelpildi vaatamine aitab petjamehel ehk aru saada, kuidas mina teda näen. nagu öeldud, edasine sõltub mehe reaktsioonist. saad ju aru, et neid võib olla erinevaid.

Tavaliselt ei saa need petjad aru midagi. Ja kompromisse nemad ei tee. Aga see teema otseselt poleg ipetistest, see peaks nagu olema nendest meestest, kes ENNE mujalöe minekut lasevad oma naisel valida nende kahe variandi vahel. Ja kui juba nii tehakse, siis ehk saab nendega ka kompromisse teha.

täiesti mõistetamatu, miks üldse peaks keegi mõtlema selliste valikute üle. kus teie eneseväärikus on?

Samas, päriselus ju toimuvad sellised asjad. Ja kahjuks käituvad niimoodi päris paljud mehed. Ja sageli toimuvad sellised asjad nii, et naisel pole asjadest halli aimugi.

Ja juhtudel, kus naine saab asjast teada, otsustavad paljud naised asjaoluga leppida. Kahjuks! Ja sellest ilmselt ka see teema – kumma olukorraga oleks lihtsam leppida.

Mina isiklikult ei lepiks kummagagi. Ja suhe oleks hoobilt läbi.

Jah, need toimuvad päris elus, aga tavaliselt ilma küsimata – “kumbat sa eelistad”. Salaja. Kui asi peaks kunagi välja imbuma, siis käituvad naised kas tagantjärgi või sel ajal üldiselt erinevalt ja mitte loogiliselt. Sest see on shokk nagunii.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inspiratsoon teisest teemast.

Kumb on teie jaoks valutum ?

Mis oleks teie reaktsioon,kui saaksite teada, et mehel on armuke või on käinud li**ides?

Lihtsalt huvi pärast.

Minu seisu koht on: ennem mingu li**i juurde, maksku oma summa ära ja kõik, tarbigu teenust( Muidugi kaitstult) aga armukest ei andestaks, armuke tähendab minu silmis siiksi tundeid.

Meenub 1 vanem teema siitsamast, kus 1 närviline mees kiitis, kuidas ta oli 2a ilma sexita, naine samal ajal ei suutnud. Uut tutvusringi alustades hämmeldus, kuidas tutvujatel oli ‘magataja’ olemas ning kohtingul tuldi tema sõnul ‘teise riista otsast’. Kas mees, kes paarisuhtes ei sexi 2a, ei kahtlusta v ei pea partneriga rääkimisväärseks sellist olukorda? Ime jah, et kuskil käiakse raha eest v püsivalt tasuta… Ei taha kallimalt küsida:’Kuidas sexita hakkama saad?’. Jah inimesed on erinevad, aga füüsilist lähedust, sexi hindavad inimesed on siiski enamuses võrreldes mõttemänge ja ajuorgasme saavate isikutega.

Ei, tea mis armukeses halba on- näitab, et inimene suudab pikemalt pühenduda. Eks selleski suhtes omad raskused, mida vaja koos ületada. Raha eest lihtsam, mugavam, vähem probleeme. Lihtsama vastupanu tee, mis muud. Tahad, et partner oleks mugav ja pinnapealne? Kui midagi keelatutki teha- palun stiilselt.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, tea mis armukeses halba on- näitab, et inimene suudab pikemalt pühenduda. Eks selleski suhtes omad raskused, mida vaja koos ületada. Raha eest lihtsam, mugavam, vähem probleeme. Lihtsama vastupanu tee, mis muud. Tahad, et partner oleks mugav ja pinnapealne? Kui midagi keelatutki teha- palun stiilselt.

Äge värk. Kas niimoodi mõtlevad naised on tegelikult ka olemas või lihtsalt trollid teemat?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, tea mis armukeses halba on- näitab, et inimene suudab pikemalt pühenduda. Eks selleski suhtes omad raskused, mida vaja koos ületada. Raha eest lihtsam, mugavam, vähem probleeme. Lihtsama vastupanu tee, mis muud. Tahad, et partner oleks mugav ja pinnapealne? Kui midagi keelatutki teha- palun stiilselt.

Äge värk. Kas niimoodi mõtlevad naised on tegelikult ka olemas või lihtsalt trollid teemat?

Ei trolli. Leian sellest olukorrast midagi, mida kiita. Osavad laveerijad ja korraldajad- see on ka väärtus.  Positiivne vaade või nii. Ja no mulle meeldivad stiilsed tegemised, mitte maha ja taha ja autos. Kui vaja annan mehele küünlad ka kaasa.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel. Kui on vaja mind petma minna, siis palun ikka ägedama, parema, kihvtima, vabama naisega ja stiilselt. Pole vaja odava raha pauguga  mind alandada.

 

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel. Kui on vaja mind petma minna, siis palun ikka ägedama, parema, kihvtima, vabama naisega ja stiilselt. Pole vaja odava raha pauguga mind alandada.

Selge, trollid teemat.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel. Kui on vaja mind petma minna, siis palun ikka ägedama, parema, kihvtima, vabama naisega ja stiilselt. Pole vaja odava raha pauguga mind alandada.

Selge, trollid teemat.

Ei trolli. Kaevume veel sügavamale. Mõtle, mida armuke tunneb või mõtleb, kui sellist erilist kohtlemist ja stiilset olemist pakub talle MINU mees :D. Suudad mõttekäiku tabada? Kui ei, siis mine ja  kuula tänased salvestused unejutuks. Pai!

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei trolli. Leian sellest olukorrast midagi, mida kiita. Osavad laveerijad ja korraldajad- see on ka väärtus.  Positiivne vaade või nii. Ja no mulle meeldivad stiilsed tegemised, mitte maha ja taha ja autos. Kui vaja annan mehele küünlad ka kaasa.

Jah, kui sul vaid oleks mees! Sa oled ju see vaimuhäirega naisterahvas, kellel tegelikult ei ole ei meest ega lapsi. Aga armuasjades oled enda arvates kõige pädevam nõuandja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel. Kui on vaja mind petma minna, siis palun ikka ägedama, parema, kihvtima, vabama naisega ja stiilselt. Pole vaja odava raha pauguga mind alandada.

Selge, trollid teemat.

Ei trolli. Kaevume veel sügavamale. Mõtle, mida armuke tunneb või mõtleb, kui sellist erilist kohtlemist ja stiilset olemist pakub talle MINU mees :D. Suudad mõttekäiku tabada? Kui ei, siis mine ja kuula tänased salvestused unejutuks. Pai!

Ainult, et ta ei ole sinu mees. Ta ise otsustas kuhugi mujale  minna ja sinul pole mingit otsustusõigust. Tao rinnale nii palju, kui tahad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mida armuke tunneb või mõtleb

Kui suu-neelu-, pärakuvähk, peenisevähk lukku lüüakse. Mida armuke mõtleb? Vist ei mõtlegi. Paneb ju tegelikult õlgu kehitama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel. Kui on vaja mind petma minna, siis palun ikka ägedama, parema, kihvtima, vabama naisega ja stiilselt. Pole vaja odava raha pauguga mind alandada.

Selge, trollid teemat.

Ei trolli. Kaevume veel sügavamale. Mõtle, mida armuke tunneb või mõtleb, kui sellist erilist kohtlemist ja stiilset olemist pakub talle MINU mees :D. Suudad mõttekäiku tabada? Kui ei, siis mine ja kuula tänased salvestused unejutuks. Pai!

Ainult, et ta ei ole sinu mees. Ta ise otsustas kuhugi mujale minna ja sinul pole mingit otsustusõigust. Tao rinnale nii palju, kui tahad.

Kui see pole minu mees, siis ta vist ei lähe armukese juurde. Armuke pidavat hõivatud inimeste kõrvalpartner olema. Kui 2 vaba inimest kohtuvad, siis ei käida armukese juures. Aga igal juhul soovitan asju stiilselt ajada, olgu tegemist vabade v armukese suhetega, mis minusse ei puutu. Elatakse vaid korra, olgu tegemised meeldejäävad ja erilised.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel. Kui on vaja mind petma minna, siis palun ikka ägedama, parema, kihvtima, vabama naisega ja stiilselt. Pole vaja odava raha pauguga mind alandada.

Selge, trollid teemat.

Ei trolli. Kaevume veel sügavamale. Mõtle, mida armuke tunneb või mõtleb, kui sellist erilist kohtlemist ja stiilset olemist pakub talle MINU mees :D. Suudad mõttekäiku tabada? Kui ei, siis mine ja kuula tänased salvestused unejutuks. Pai!

Ainult, et ta ei ole sinu mees. Ta ise otsustas kuhugi mujale minna ja sinul pole mingit otsustusõigust. Tao rinnale nii palju, kui tahad.

Ma ju räägingi enda mehest. Kui naabri Kaie arvab, et on väärikas, et mees litsides käib, siis see on tema mehe kohta ju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel. Kui on vaja mind petma minna, siis palun ikka ägedama, parema, kihvtima, vabama naisega ja stiilselt. Pole vaja odava raha pauguga mind alandada.

Selge, trollid teemat.

Ei trolli. Kaevume veel sügavamale. Mõtle, mida armuke tunneb või mõtleb, kui sellist erilist kohtlemist ja stiilset olemist pakub talle MINU mees :D. Suudad mõttekäiku tabada? Kui ei, siis mine ja kuula tänased salvestused unejutuks. Pai!

Ainult, et ta ei ole sinu mees. Ta ise otsustas kuhugi mujale minna ja sinul pole mingit otsustusõigust. Tao rinnale nii palju, kui tahad.

Ma ju räägingi enda mehest. Kui naabri Kaie arvab, et on väärikas, et mees litsides käib, siis see on tema mehe kohta ju.

Sa ei saa ikka aru, et teine inimene ei ole “sinu” omand. Ta on inimene, kes eelistab seksida kellegi teisega, kui sinuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel. Kui on vaja mind petma minna, siis palun ikka ägedama, parema, kihvtima, vabama naisega ja stiilselt. Pole vaja odava raha pauguga mind alandada.

Selge, trollid teemat.

Ei trolli. Kaevume veel sügavamale. Mõtle, mida armuke tunneb või mõtleb, kui sellist erilist kohtlemist ja stiilset olemist pakub talle MINU mees :D. Suudad mõttekäiku tabada? Kui ei, siis mine ja kuula tänased salvestused unejutuks. Pai!

Ainult, et ta ei ole sinu mees. Ta ise otsustas kuhugi mujale minna ja sinul pole mingit otsustusõigust. Tao rinnale nii palju, kui tahad.

Ma ju räägingi enda mehest. Kui naabri Kaie arvab, et on väärikas, et mees litsides käib, siis see on tema mehe kohta ju.

Sa ei saa ikka aru, et teine inimene ei ole “sinu” omand. Ta on inimene, kes eelistab seksida kellegi teisega, kui sinuga.

Kas ma tundun jäik ja mõistmatu 😀 ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel. Kui on vaja mind petma minna, siis palun ikka ägedama, parema, kihvtima, vabama naisega ja stiilselt. Pole vaja odava raha pauguga mind alandada.

Selge, trollid teemat.

Ei trolli. Kaevume veel sügavamale. Mõtle, mida armuke tunneb või mõtleb, kui sellist erilist kohtlemist ja stiilset olemist pakub talle MINU mees :D. Suudad mõttekäiku tabada? Kui ei, siis mine ja kuula tänased salvestused unejutuks. Pai!

Ainult, et ta ei ole sinu mees. Ta ise otsustas kuhugi mujale minna ja sinul pole mingit otsustusõigust. Tao rinnale nii palju, kui tahad.

Ma ju räägingi enda mehest. Kui naabri Kaie arvab, et on väärikas, et mees litsides käib, siis see on tema mehe kohta ju.

Sa ei saa ikka aru, et teine inimene ei ole “sinu” omand. Ta on inimene, kes eelistab seksida kellegi teisega, kui sinuga.

Suhted on ehitatud kirjalikele ja suusõnalistele kokkulepetele, mis loomulikult võivad igahetk muutuda, kuid elukaaslast või abikaasat tuleb ette teavitada, et tema saaks otsustada, mida teha. Teise enda küljes valedega hoidmine on teise inimese omastamine. Ehk tahab temagi teistega seksida, aga peab lepingust kinni.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel. Kui on vaja mind petma minna, siis palun ikka ägedama, parema, kihvtima, vabama naisega ja stiilselt. Pole vaja odava raha pauguga mind alandada.

Selge, trollid teemat.

Ei trolli. Kaevume veel sügavamale. Mõtle, mida armuke tunneb või mõtleb, kui sellist erilist kohtlemist ja stiilset olemist pakub talle MINU mees :D. Suudad mõttekäiku tabada? Kui ei, siis mine ja kuula tänased salvestused unejutuks. Pai!

Ainult, et ta ei ole sinu mees. Ta ise otsustas kuhugi mujale minna ja sinul pole mingit otsustusõigust. Tao rinnale nii palju, kui tahad.

Ma ju räägingi enda mehest. Kui naabri Kaie arvab, et on väärikas, et mees litsides käib, siis see on tema mehe kohta ju.

Sa ei saa ikka aru, et teine inimene ei ole “sinu” omand. Ta on inimene, kes eelistab seksida kellegi teisega, kui sinuga.

Suhted on ehitatud kirjalikele ja suusõnalistele kokkulepetele, mis loomulikult võivad igahetk muutuda, kuid elukaaslast või abikaasat tuleb ette teavitada, et tema saaks otsustada, mida teha. Teise enda küljes valedega hoidmine on teise inimese omastamine. Ehk tahab temagi teistega seksida, aga peab lepingust kinni.

Kas eesti abielutunnistusel on midagi märgitud seksist? Või PKS või VÕSis?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eesti abielutunnistusel on midagi märgitud seksist? Või PKS või VÕSis?

Mul on praegu kaks voodipartnerit, kes teavad, et pole mul ainsad ja mina pole neil ainus. Minu reeglid on lihtsad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on võimalik ehk leida selliseid partnereid, kes on nõus ja valmis elama nii koos, et mõlemad teevad, mida tahavad teistega. Kuid suuremale osale inimestest, kes püsisuhte soovivad olla, nii mehed, kui naised – see ei sobi. Ja õnneks mingi kehkadivei, kes hargivahega mõtleb, ei saa seda peale sundida. Saab vaid salaja petta, ilma valikut andmata, aga kui asi välja tuleb, siis on petisel jänes püksis ju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa ikka aru, et teine inimene ei ole “sinu” omand. Ta on inimene, kes eelistab seksida kellegi teisega, kui sinuga.

Igal ühel ja ka temal on see õigus. Ja ühtlasi annaks sellisele inimesele ikka teada, et püsisuhe pole kohustuslik. Nii et las aga eelistavad, kui tahavad, aga nad peavad sellest teavitama oma püsipartnerit, sest tegemist intiimeluga, ja kui üks osapool ei tea, et tema püsipartner mujal ka intiimelu elab- on see kuritegelik. Ja peale selle teadasaamist saab teine pool otsustada, kas temale see sobib või ei. Keelata ta muidugi ei saa. Probleemid tekivad VARJAMISEST, mitte siis, kui on info ja vaba voli kaasa rääkida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane palus poolteist aastat tagasi minu nõusolekut armukeseks. Teatud asjaolude tõttu ei saanud ma talle pakkuda vajalikku. Esialgne mõte oli mul koheselt, et lahku. Siis aga võtsin aja mõtlemiseks ja tegin omalt poolt ettepaneku, et avame suhte. Elame koos, oleme suhtes ja kui kummalgi tekib nö kõrvalsuhe, siis see on okei, lihtsalt tingimusel et kaaslasest halba ei räägi ja oleme ikkagi koos nagu paarina.

See toimis täpselt aasta, kuniks ma teadsin, et temal on keegi kõrval ja otsustasin ka ise anda endale nö kõrvalt võimaluse. Lõppes see siiski sellega, et läksime lahku, kuna tema ei suutnud lõpuks taluda seda, et ka minul tekkis kõrvalsuhe. Tundus, et ta tegelikult tahtis mängida seda mängu, et “mina pean saama aga sina ei pea”. Tänaseks oleme viisakalt lahus, temal on pärissuhe oma kõrvalsuhtega ja mina lähen eluga edasi. Selle teadmisega, et suhe olgu kahe inimese vahel. Kui mängu tuleb kolmas, siis tegelikult enam suhe kui selline paarisuhtena ei toimi. Jah, tõenäoliselt toimiks ta siis, kui meil oleksid lapsed, kelle pärast oleks vaja koos elada, sest sõpradena ja kaaslastena me suudaksime seda siiani ka teha, ma hindan teda inimesena ja pean teda heaks elukaaslaseks siiani.

Nii et vastus küsimusele oleks: kui üks kaaslastest tahab armukest või üheöösuhet, siis see ei ole enam paarisuhe. Tuleb suhe avada kõigile võrdsetel tingimustel ja siis vaadata edasi, kas asjast asja saab.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane palus poolteist aastat tagasi minu nõusolekut armukeseks. Teatud asjaolude tõttu ei saanud ma talle pakkuda vajalikku. Esialgne mõte oli mul koheselt, et lahku. Siis aga võtsin aja mõtlemiseks ja tegin omalt poolt ettepaneku, et avame suhte. Elame koos, oleme suhtes ja kui kummalgi tekib nö kõrvalsuhe, siis see on okei, lihtsalt tingimusel et kaaslasest halba ei räägi ja oleme ikkagi koos nagu paarina.

See toimis täpselt aasta, kuniks ma teadsin, et temal on keegi kõrval ja otsustasin ka ise anda endale nö kõrvalt võimaluse. Lõppes see siiski sellega, et läksime lahku, kuna tema ei suutnud lõpuks taluda seda, et ka minul tekkis kõrvalsuhe. Tundus, et ta tegelikult tahtis mängida seda mängu, et “mina pean saama aga sina ei pea”. Tänaseks oleme viisakalt lahus, temal on pärissuhe oma kõrvalsuhtega ja mina lähen eluga edasi. Selle teadmisega, et suhe olgu kahe inimese vahel. Kui mängu tuleb kolmas, siis tegelikult enam suhe kui selline paarisuhtena ei toimi. Jah, tõenäoliselt toimiks ta siis, kui meil oleksid lapsed, kelle pärast oleks vaja koos elada, sest sõpradena ja kaaslastena me suudaksime seda siiani ka teha, ma hindan teda inimesena ja pean teda heaks elukaaslaseks siiani.

Nii et vastus küsimusele oleks: kui üks kaaslastest tahab armukest või üheöösuhet, siis see ei ole enam paarisuhe. Tuleb suhe avada kõigile võrdsetel tingimustel ja siis vaadata edasi, kas asjast asja saab.

Mees leidis teise naise ja läkski tema juurde ja sina räägid ikka, et ta ei talunud sinu suhtet? Siis ta oleks teise maha jätnud, mitte sind.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See toimis täpselt aasta, kuniks ma teadsin, et temal on keegi kõrval ja otsustasin ka ise anda endale nö kõrvalt võimaluse. Lõppes see siiski sellega, et läksime lahku, kuna tema ei suutnud lõpuks taluda seda, et ka minul tekkis kõrvalsuhe. Tundus, et ta tegelikult tahtis mängida seda mängu, et “mina pean saama aga sina ei pea”.

Klassikaline mees. Petab selja taga või täiesti avalikult nõuab endale kõrvalsuhte ja polügaamiaõigust, aga nii kui naisel sama tekib, siis on kisa taevani ja ei suuda taluda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praegu kaks voodipartnerit, kes teavad, et pole mul ainsad ja mina pole neil ainus. Minu reeglid on lihtsad.

Reegel on selline. Kui number üks rahuldab mind vaginaalselt, siis number kaks annab samal ajal suhu. Tunni aja pärast osad vahetuvad. Väga lihtne reegel.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See toimis täpselt aasta, kuniks ma teadsin, et temal on keegi kõrval ja otsustasin ka ise anda endale nö kõrvalt võimaluse. Lõppes see siiski sellega, et läksime lahku, kuna tema ei suutnud lõpuks taluda seda, et ka minul tekkis kõrvalsuhe. Tundus, et ta tegelikult tahtis mängida seda mängu, et “mina pean saama aga sina ei pea”.

Klassikaline mees. Petab selja taga või täiesti avalikult nõuab endale kõrvalsuhte ja polügaamiaõigust, aga nii kui naisel sama tekib, siis on kisa taevani ja ei suuda taluda.

On hädisid ikka. Üks kiun ja ving  aga ise tahavad vabameelsed veel olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praegu kaks voodipartnerit, kes teavad, et pole mul ainsad ja mina pole neil ainus. Minu reeglid on lihtsad.

Reegel on selline. Kui number üks rahuldab mind vaginaalselt, siis number kaks annab samal ajal suhu. Tunni aja pärast osad vahetuvad. Väga lihtne reegel.

Miks monogaamne olla, kui partnerid seda pole. Võtan sama vabaduse, mis eelpool kirjutanud naine, kelle mees tahtis suhte avada klausliga, et naine pidi jääma truuks talle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on l*tsi külastamine hullem, armukese puhul on võib-olla tunded, mida ei suuda kontrollida. Haiget teeks muidugi mõlemad ja maha jätaks vist igal juhul. Ja normaalne mees ka võiks selle asemel, et armukese või litsi juurde minna enne naisega rääkida või lahku minna, iseasi kui ongi selline naine, kelle jaoks selline asi on okei.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prostituut on üks õnnetu, väärkoheldud naine, ei ole neist keegi õnnelikust kodust pärit. Ja vot seda ma küll ei kannata, et üks mees väärkoheldud naist aitamise asemel jälle väärkohtleb. Ei, ei ole mõtet rääkida, et nad ise ootavad kliente ja soovivad seda raha. Ei, taha keegi sellist elu.

Armukese teema on põnevam. See, et tohib ainult ühte armastada ja peab truu olema, on otseselt ristiusust tulenev. Kui teie ja teie mees pole religioossed, siis ei saa talle ju ette heita, et ta ristiusku ei järgi. Võtke omale siis ristitud mees ja laulatage, siis on teil õigustatud ootused monogaamsusele ja truudusele.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prostituut on ju tavaline klienditeenindaja ! Umbes nagu juuksur! Ta ei kujuta teie perele mingit ohtu erinevalt armukesest. Muidugi oleks normaalne kui ta teenust vaja ei oleks aga kui on ,siis pigem prostituut.

Täpselt, armuke võib ikka sellise strateegia püsti panna, et raha või meest endale saada. Vaata või Piilmanni armukest. Armukesele räägitakse kõike, tehakse reisiplaane, veedetakse aega, valetatakse ja varastatakse (oma partneritele vassitakse, aega varastatakse laste ja elukaaslase arvelt) mõnuga, et saaks vaid olla koos ja mõnnata kui samas keegi ootab teda koju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )


Esileht Pereelu ja suhted Armuke või li**i külastus ?