Esileht Pereelu ja suhted Armukese staatusest naiseks

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: Armukese staatusest naiseks

Postitas:

Minu sõbranna oli alguses see nö teine naine. Mehe abielu oli juba enne suhte algust üsna katkine, nad olid ametlikult juba lahutanud, kuid vahepeal jälle leppisid ja selline kokkulahku draama.
Järgnevad 3-4 aastat oligi täpselt selline pingpong vahelduva eduga.
Siis hakkas mees mu sõbrannaga koos elama ja eksiga lõppesid suhted lõplikult, paar aastat tagasi läksid nende juurde elama ka mehe kaks last. Sõbranna armastab ja kasvatab neid nagu oma lapsi, ema on pigem selline rongaema tüüpi, lapsed näevad ema heal juhul korra kuus.
Eelmisel aastal nad ka abiellusid ja selle aasta alguses said ühise lapse.

Kõrvalt vaadates ei saanud küll aru, miks seda jaburust oli vaja välja kannatada. Jah, lõpuks tekkis neil ka pere, aga enne seda kogu see närvide mäng ja kammaijaa.
Ehk mu jaoks täiesti arusaamatu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui selle salasuhtega on lastele ja naisele väga kõvasti haiget tehtud, siis ükskord tabab tegijaid karma. Mitmeid näiteid selle kohta juba elu jooksul näinud, sh enda elu puhul. Kes teisele halba teeb või soovib, see saab selle mitmekordselt tagasi. Aga jah, mõnikord läheb suhte lagunemine ja petmine kuidagi leebelt ja nii et keegi haiget ei saa, näiteks kui sellel naisel on endal ka armuke või suurem ükskõiksus mehe vastu juba. Aga selliseid leebeid lahkuminekuid on vast üks tuhandest.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui selle salasuhtega on lastele ja naisele väga kõvasti haiget tehtud, siis ükskord tabab tegijaid karma. Mitmeid näiteid selle kohta juba elu jooksul näinud, sh enda elu puhul. Kes teisele halba teeb või soovib, see saab selle mitmekordselt tagasi. Aga jah, mõnikord läheb suhte lagunemine ja petmine kuidagi leebelt ja nii et keegi haiget ei saa, näiteks kui sellel naisel on endal ka armuke või suurem ükskõiksus mehe vastu juba. Aga selliseid leebeid lahkuminekuid on vast üks tuhandest.

Karma-tädi ka kohal. Oma religioossed vaated võiksid endale hoida, need ei puutu kuidagi ateistide ellu. Samuti enda peas välja mõeldud statistika.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 19:08; 06.08 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Selline küsimus. Kes on armukese staatusest saanud mehe omale. Kuidas teil läinud on? Kas olete endiselt koos, kas mees rohkem petnud ei ole, kas jäite kauem kokku, kui mees oma eksiga oli? Kuidas mehe laps/lapsed teisse suhtuvad? Oleme mehega kohtunud umbes aasta, tunded on mõlemapoolsed, nüüd oleme mõelnud, et võiks koos elama hakata. Mehel on ka praegusest abielust 2 last, abielus oldud neil 10 aastat.

Mees oli eksiga koos 10 aastat, minuga on koos olnud 18 aastat. Petnud minule teadaolevalt ei ole. Mehe lastega hakkasime kohe väga hästi klappima ja saan ka nüüd nendega superhästi läbi. Mees ostustas lahutuse kasuks peale 6 kuud, kui alustasime suhet.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pettis mind peale kaheksat aastat kooselu. Kuna ta valetas suhte olemasolu kohta, oli usaldus ja lugupidamine kadunud. Pakkisin ta asjad kokku ning palusin need minema viia.
Abiellusid armukesega, said lapse. On koos juba seitse aastat, kas just õnnelikult, ei tea. Harvad kokkupuuted mehega näitavad, et ta on väga närviline, isegi tige, kodune õhkkond pole neil kiita.
Ise olen rõõmus, et ei pea oma elu sellise inimesega enam jagama.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui selle salasuhtega on lastele ja naisele väga kõvasti haiget tehtud, siis ükskord tabab tegijaid karma. Mitmeid näiteid selle kohta juba elu jooksul näinud, sh enda elu puhul. Kes teisele halba teeb või soovib, see saab selle mitmekordselt tagasi.

Väga huvitav, sa ju ise soovid ja kuulutad ka teistele halba kaela. Selle järgi peaks sind ennast ka karma tabama?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Selline küsimus. Kes on armukese staatusest saanud mehe omale. Kuidas teil läinud on? Kas olete endiselt koos, kas mees rohkem petnud ei ole, kas jäite kauem kokku, kui mees oma eksiga oli? Kuidas mehe laps/lapsed teisse suhtuvad? Oleme mehega kohtunud umbes aasta, tunded on mõlemapoolsed, nüüd oleme mõelnud, et võiks koos elama hakata. Mehel on ka praegusest abielust 2 last, abielus oldud neil 10 aastat.

Mina olen see naine, kelle kõrvalt leiti armuke, seda eitati aastaid, kuni lõpuks ise ära kolisin. Lastele jäi isa alles ja neil on nüüd ka kaks väikest õde. Me kumbki polnud halb mees ega halb naine, lihtsalt me polnud teineteisele loodud, nagu välja tuli 🙂
Ütlen ausalt, ma ei saaks rohkem rahul olla. Olen seni üksi, oma iseseisvusega väga rahul. Teine pool näib ka rahul ja tollesse suhtesse vähemalt minu teada rohkem petmise ega armukeste teemat pole tulnud.
Mehest sai pärast lahku kolimist meie lastele parem isa kui ta koos olles eales oli (polnud kunagi kodus, vaid selle teise juures, koduski olles mõtted ju ka pidevalt mujal jne). Tema uus naine on väga tore inimene, nende väiksed lapsed on ka meie kodus tavalised külalised ja täieõiguslikud pereliikmed; endise ämma ja äiaga ning laste isa vendadega suhtleme seni kui üks pere.
Ma täitsa usun, et on olemas ka inimesi, kelles on olemas mingi petmisele viiv geen, aga pigem usun, et armukesi peetakse ja lahku minnakse siiski siiras lootuses, et leitud on “see õige”.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 10:40; 06.08 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see naine, kelle kõrvalt leiti armuke, seda eitati aastaid, kuni lõpuks ise ära kolisin

Sina ise kolisid lastega oma kodust minema ja mees muudkui aga eitas, ehk vassis edasi?
Ja nüüd on mehe uued lapsed toodud sinu koju sinu pereliikmeteks? Kuhu see vana kodu siis jäi? Sina pidid lastega ära minema, looma uue kodu ja kui see loodud, siis mees tassis armukese lapsed sulle koju sisse, ja sina tegid need pereliikmeteks? Tunduks justkui ajupesu ehk siis “see on hind, mida peab maksma, kui tahad, et lastel oleks isaga head suhted”.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 14:26; 06.08 12:06; 07.08 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin algul oma elukaaslase armuke. Mees väitis, et tema suhe on halb, mina olin kuulaja ja lohutaja rollis. Siis sai tema naine meist teada, sattus lihtsalt peale. Üle aasta kestis, kui mees käis meie kahe vahet, mind maha ei tahtnud jätta ja oma peret ka mitte. Tema naine helistas mulle ja ütles, et tegelikult ma näen kõike liiga roosade prillidega, aga mulle tundus see tema avaldus hästi ülbe ja omakasupüüdlik. Lõpuks väsis see naine ära ja jättis mehe maha, mina kolisin sisse ja nüüd elame juba 3 aastat koos. Aga tänaseks olen ma aru saanud, et tegelikult rääkis tema eksnaine puhast tõtt. Lapsi mees rohkem ei taha (tal on eelmisest kahest suhtest 2 last) ja vana on ta ka, mul on just viimased aastad veel last saada. Olen mõelnud, et ilma temata on mul parem. Ükskord tülitsesime ja siis ta viskas mulle, et minu pärast pidi ta oma naise maha jätma. Tegelikult ei olnud see nii, sest kui nad alles hakkasid lahku minema, siis ma ka vahepeal ei suhelnud temaga, kui ta pikalt venitas, siis ta küll ei tahtnud minust loobuda.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 13:10; 06.08 14:02; 07.08 08:10; 07.08 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen palju näinud igasuguseid suhteid, lahutamisi ja armukesi. Minul mitte ühtki positiivset kogemust armukeste iluelust tuua ei ole. On olnud juhuseid, kus paar kasvab lahku, siis minnakse lahku ja leitakse uus ja elatakse edasi õnnelikult uuega. Aga sellist juhust, et mees petab aasta aega ja siis abiellub oma armukesega ja on surmani õnnelik, mina ei tea. Petja on petja. Küll võin tuua näite, kus mees pettis, abiellus armukesega, elas 20 aastat ja siis leidis uue armukese ja lahutas oma eelmisest armukesest. Mina olen jätkuvalt veendunud, et normaalne mees, kui tal kooselu ei suju, ei pea armukesi, vaid lahutab. Neid, kes peavad armukesi, neid ei saa kunagi usaldada, see on puhas enesepettus.
Aga ma ei süüdista kunagi kõrvaltvaatajana neid armukesi, kes enamasti tõesti sinisilmselt usuvad, et petja elu on kurb, teda ei mõisteta kodus, ja suur õnn saabub armukese õuele kui petetud kaasa lõpuks lahutusega nõustub. See ei ole kunagi nii, et armuke on süüdi (kuigi ta on osaline, on ta siiski heausklik, ta tõesti usub, et petetu on paha ja sobimatu kaaslane, sest et talle seda iga päev korrutatakse). Süüdi on ikka petja, alati ja 100 %.
Kui elu on sitt, kaaslane sobimatu ja tulehark, lahuta siis ja ehita endale uus elu. Aga ära peta lollikesi ja kasuta neid ära. Mehe jaoks, ebameeldiva, alatu ja libeda mehe jaoks, ei ole muidugi paremat elu kui see, kus üks naine kannab kõik argimured, kasvatab lapsed, peseb pesud, teeb söögid ja hoiab kodu ideaalses korras, ja teine loll aina kiidab ja kuulab muresid ja osutab seksteenust iga kord kui mees seda soovib – külla läheb.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 13:35; 09.08 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin algul oma elukaaslase armuke. Mees väitis, et tema suhe on halb, mina olin kuulaja ja lohutaja rollis. Siis sai tema naine meist teada, sattus lihtsalt peale. Üle aasta kestis, kui mees käis meie kahe vahet, mind maha ei tahtnud jätta ja oma peret ka mitte. Tema naine helistas mulle ja ütles, et tegelikult ma näen kõike liiga roosade prillidega, aga mulle tundus see tema avaldus hästi ülbe ja omakasupüüdlik. Lõpuks väsis see naine ära ja jättis mehe maha, mina kolisin sisse ja nüüd elame juba 3 aastat koos. Aga tänaseks olen ma aru saanud, et tegelikult rääkis tema eksnaine puhast tõtt. Lapsi mees rohkem ei taha (tal on eelmisest kahest suhtest 2 last) ja vana on ta ka, mul on just viimased aastad veel last saada. Olen mõelnud, et ilma temata on mul parem. Ükskord tülitsesime ja siis ta viskas mulle, et minu pärast pidi ta oma naise maha jätma. Tegelikult ei olnud see nii, sest kui nad alles hakkasid lahku minema, siis ma ka vahepeal ei suhelnud temaga, kui ta pikalt venitas, siis ta küll ei tahtnud minust loobuda.

Juba siis, kui mees AASTA aega ei suutnud teie vahe vahel valida, oleks pidanud vasarake peas märku andma, et midagi viltu. Ilmselt varsti teie suhte lõpp, ükskõik siis kummal üle viskab ja ma ei imesta üldse, kui mees oma eksnaise ust kraapima läheks.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 14:33; 06.08 13:38; 06.08 14:45; 06.08 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba siis, kui mees AASTA aega ei suutnud teie vahe vahel valida, oleks pidanud vasarake peas märku andma, et midagi viltu. Ilmselt varsti teie suhte lõpp, ükskõik siis kummal üle viskab ja ma ei imesta üldse, kui mees oma eksnaise ust kraapima läheks.

Esimesed paar aastat tegelikult elasime hästi ilusasti. Ma ikka lootsin, et me abiellume. Ma olingi pettunud, kui tema eksnaine tutvus pärast meid ühe mehega, mingi aeg käisid (vist aasta) ja siis abiellusid. Meie mehega olime juba kauem tuttavad ja see tegi ikka natuke haiget, et teisel paremini läks. Tegelikult ma alguses imestasin, et üldiselt arvasid kõik mehe sõbrad ja sugulased tema eksist hästi. Kuidagi jutu sees tuli välja. See isegi häiris mind. Mees rääkis temast hoopis teistmoodi, seal oli suur vastuolu ja mees ütles, et naine oskab kõik ära lollitada. Aga pärast hakkas ta ise ka ütlema, et M. tegi paremini süüa ja hoidis kodu paremini korras. Ja nagu ma ütlesin, tüli ajal viskas mulle näkku, nagu oleks mina naise kodust välja ussitanud.

Ma päris kindlalt ei teagi, et mis ajast või mis sündmusest see allakäik hakkas. Pole millestki kinni võtta. Vahepeal isegi arvasin, et äkki on teine naine, sest mul ema ka ütles, et kes sinuga petab, see sind petab. Aga ma kindlalt ei saa väita, et tal oli/ on. Mulle isegi vist meeldiks, kui tal oleks, sest siis oleks parem teda maha jätta. Praegu on kuidagi imelik, nii palju sai selle suhte nimel kannatatud ja ma ise kangesti tahtsin ka.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 13:10; 06.08 14:02; 07.08 08:10; 07.08 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ka minu lugu ja ma täpselt ei teagi, kas mees oli eelnevalt abi- või kooselus, aga laps igatahes oli. Nüüd minu tuttavaga koos üle kümne aasta, sellest u 6 abielus, 2 last, maja. Pealtnäha on kõik korras.

Ilmselgelt ei saa üldistada ja alati on elusid ja olukordi, kus esimene koos(abi)elu ei õnnestu ja seda mitte mehe petmislembuse tõttu, vaid tõesti on kokkusobimatud inimesed koos pere loonud. Ja see on kliśee, et kes kord on petnud, see jääbki petma – ma ausalt ei usu, et on väga palju mehi, kes MITTE KORDAGI ei ole petnud. Inimene ikka areneb tavaliselt elu jooksul ja kõik ei astu korduvalt samasse ämbrisse. Nii et mina usun, et olukord – sind petab, teda mitte või vastupidi teda petab, aga sind mitte – on täiesti võimalik.

Kui inimesed ei sobi kokku, siis lõpetatakse suhe ja otsitakse seejärel uus partner. Nii palju austust on isegi see sobimatu partner ära teeninud.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin algul oma elukaaslase armuke. Mees väitis, et tema suhe on halb, mina olin kuulaja ja lohutaja rollis. Siis sai tema naine meist teada, sattus lihtsalt peale. Üle aasta kestis, kui mees käis meie kahe vahet, mind maha ei tahtnud jätta ja oma peret ka mitte. Tema naine helistas mulle ja ütles, et tegelikult ma näen kõike liiga roosade prillidega, aga mulle tundus see tema avaldus hästi ülbe ja omakasupüüdlik. Lõpuks väsis see naine ära ja jättis mehe maha, mina kolisin sisse ja nüüd elame juba 3 aastat koos. Aga tänaseks olen ma aru saanud, et tegelikult rääkis tema eksnaine puhast tõtt. Lapsi mees rohkem ei taha (tal on eelmisest kahest suhtest 2 last) ja vana on ta ka, mul on just viimased aastad veel last saada. Olen mõelnud, et ilma temata on mul parem. Ükskord tülitsesime ja siis ta viskas mulle, et minu pärast pidi ta oma naise maha jätma. Tegelikult ei olnud see nii, sest kui nad alles hakkasid lahku minema, siis ma ka vahepeal ei suhelnud temaga, kui ta pikalt venitas, siis ta küll ei tahtnud minust loobuda.

Vot nii ongi – isegi kui mees lahutab ja saate mehe endale, siis tegelikult selline lastega mees ei taha sugugi uut pisiperet – tal ei ole seda vaja enam lihtsalt ja laisad on nad niigi – väga vähesed need mitmenda ringi mehed on superisad, kes oma olemasolevate lastega tõesti megalt tegelenud on (vastasel juhul poleks neil lihtsalt aega olnud armukese võtmiseks) ja ei tule neist ka siis, kui nn vägisi teha uude suhtesse, mingit musterisa.

Väga õigesti teed, kui leiad endale vaba mehe, kellega pere luua. Nagu sa isegi nentisid, ei ole need exnaised sugugi mingid nõiad ega valeta, peale roosade prillide kadumist selgub ikka enamikul juhtudest mehe tõeline pale, mis ei ole sugugi nii super kui alguses arvata oli.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 11:54; 05.08 12:22; 06.08 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba siis, kui mees AASTA aega ei suutnud teie vahe vahel valida, oleks pidanud vasarake peas märku andma, et midagi viltu. Ilmselt varsti teie suhte lõpp, ükskõik siis kummal üle viskab ja ma ei imesta üldse, kui mees oma eksnaise ust kraapima läheks.

Esimesed paar aastat tegelikult elasime hästi ilusasti. Ma ikka lootsin, et me abiellume. Ma olingi pettunud, kui tema eksnaine tutvus pärast meid ühe mehega, mingi aeg käisid (vist aasta) ja siis abiellusid. Meie mehega olime juba kauem tuttavad ja see tegi ikka natuke haiget, et teisel paremini läks. Tegelikult ma alguses imestasin, et üldiselt arvasid kõik mehe sõbrad ja sugulased tema eksist hästi. Kuidagi jutu sees tuli välja. See isegi häiris mind. Mees rääkis temast hoopis teistmoodi, seal oli suur vastuolu ja mees ütles, et naine oskab kõik ära lollitada. Aga pärast hakkas ta ise ka ütlema, et M. tegi paremini süüa ja hoidis kodu paremini korras. Ja nagu ma ütlesin, tüli ajal viskas mulle näkku, nagu oleks mina naise kodust välja ussitanud.

Ma päris kindlalt ei teagi, et mis ajast või mis sündmusest see allakäik hakkas. Pole millestki kinni võtta. Vahepeal isegi arvasin, et äkki on teine naine, sest mul ema ka ütles, et kes sinuga petab, see sind petab. Aga ma kindlalt ei saa väita, et tal oli/ on. Mulle isegi vist meeldiks, kui tal oleks, sest siis oleks parem teda maha jätta. Praegu on kuidagi imelik, nii palju sai selle suhte nimel kannatatud ja ma ise kangesti tahtsin ka.

Ajalugu kordub. Henry VIII ja Anne Boleyn, ainult et tänapäeval enam pead ei lenda.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 14:33; 06.08 13:38; 06.08 14:45; 06.08 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Selline küsimus. Kes on armukese staatusest saanud mehe omale. Kuidas teil läinud on? Kas olete endiselt koos, kas mees rohkem petnud ei ole, kas jäite kauem kokku, kui mees oma eksiga oli? Kuidas mehe laps/lapsed teisse suhtuvad? Oleme mehega kohtunud umbes aasta, tunded on mõlemapoolsed, nüüd oleme mõelnud, et võiks koos elama hakata. Mehel on ka praegusest abielust 2 last, abielus oldud neil 10 aastat.

Ise ei ole kogenud, aga kõrvalt näinud. Seetõttu ütlen, see on õudsamast õudsam olukord. Lastetu noor naine sattus keskealise pereinimese armukeseks. Isa otsustas, et tema laste elust ei kao, see tähendas, et tegi kõike seda, mis ennegi lasteheaks edasi. See tähendas, et kogu elu käis laste järgi. Noore naise jaoks oli see täiesti arusaamatu, et kus siis tema ise on. Tema lootis, et kokku kolimine suurendab koosolemise aega, aga tegelikult hoopis vähendas. Kui sulle on oluline, et säiliks tähelepanu, siis ära mõtle ka kooselu peale. Kui mehe jaoks on vajalik kohustusteta olemine, siis hakkab ta seda kõigi järgmiste püsisuhete kõrvalt ka otsima ja see on jällegi pereaeg. Hetkel oled sa osaline varguses. Varguse on muidugi mees ise korraldanud, aga see jääb varguseks. See on lastelt ja perelt varastatud aeg ja võimalus koos olla. Hakkate koos elama, saad tunda, mis tähendab kui sinult varastatakse võimalus inimesega koos olla.

Hale ullike oled.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 17:14; 06.08 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 3 lähedast paari siis nö sellised. Et armukese rollist elukaaslase rolli.
Kahel juhul mehed petavad nii et tolmab. Lausa avalikult ja igal võimalusel. Käivad lausa ühiste tuttavate sünnal mingi uue tsikiga. Oma naised siis praegu tittedega kodus ja elavad roosas mullis ja ei usu grammi kah, et mees ringi tõmbab.
Kolmandal juhul on naine mehest 25 aastat noorem ja naispool on terve elu selline kerglane põhihariduse maakas olnud. Vat seda ikka rikas vanapapi hoiab, mis siis et naine tegelt ise magatab teisi, lepib papi kõigega, et 25aastat noorem iluvidin kodus oleks ????
Ei ma ei tea ühtegi “õnneliku lõpuga” lugu.
Üks paaridest oli mu hea sõbranna. Jyst nimelt oli. Rõhutasin talle siis juba mitu korda, et see on lollus ja tasuks vast kuulata, kui mehe abikaasa ütleb sulle tõsiselt silma sisse vaadates ” kas sa tõesti arvad et sa oled esimene”?. Njaa. Mina vihkan armukesi ja ringi tõmbamist ja seal ka meie sõprus lüppes. Aegajalt üritab muga ühendust saada, näen et on nüüd deprekas, +30kg, titt ja jõhkralt ringi tõmbav mees… karma ma ütleks.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et see on õige mida siin korduvalt välja on toodud, et mehed hülgavad oma senise elu suure kire najal esimese 6 kuu jooksul peale armukese soetamist.
Aga inimesed on erinevad ja mehed ja naised on erinevad. Mina olen see paha abielunaine kellel aasta aega on armuke olnud. Minu tunded on ajaga tugevnenud, aga meie leppisime üsna mitu aega tagasi kokku, et aasta peaks vähemalt see testperiood meie suhtluses olema enne kui midagi otsustada. Ma ei saa ometigi oma senise eluga lõpparvet teha enne kui absoluutselt kindel olen, et uue inimesega tunded kestavad, saan tema peale igas olukorras kindel olla ja elu saaks parem olema kui senine. Enamik mehi küll nii analüütilised ilmselt pole.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:30; 06.08 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitab, mida libameister-teemaalgataja vahelduseks asjast arvab. Kas soovitused ja info on pakkunud mõtteainet ja kas on tekkinud küsimusi

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 16:33; 05.08 17:25; 05.08 17:37; 06.08 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ometigi oma senise eluga lõpparvet teha enne kui absoluutselt kindel olen, et uue inimesega tunded kestavad, saan tema peale igas olukorras kindel olla ja elu saaks parem olema kui senine.

Oma mehele ka sellest testperioodist rääkisid? Või on ok inimest, kelle eelnevalt valisid ja pereeluks sobilikuks pidasid kohelda nagu vana saabast? Äkki oleks aus, kui ta ka teab, et on ägedas konkurentsis, et kas uus on parem või käib vana kah. Teab vähemalt pingutadagi oma sokke põrandalt kokku korjata. Väga sitt on võistlust võita, kui ei teagi, et stardipauk on ammu käinud.

Üldiselt sellised ühe persega kahel toolil istuda püüdjad kipuvad end mingit hetk kahe tooli vahelt leidma. Kui naisarmukestele veel mehed saavad puru silma ajada, siis meesarmukesed nüüd küll mingeid tunnete testimisi ei kavatse taluda. Paneb teise mehe naist kuniks isu ja ongi kõik. Sa tõesti arvad, et meessoost armuke õhkab aasta armastusest tukseldes, sellal kui sina oma tundeid testid? Täitsa kohe oli nõus? Päriselt ka?

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean peret, kus mees oli kahenaisepidaja ja tegi mõlemale naisele üheaegselt lapse taha. Siis aga jäi nö ühe naise juurde pidama ka kasvatas oma last temaga koos. Armuke aga jäi kõrvale alles. Ja see kestis seni, kuni lapsed said täisealisteks, 18 aastasteks. Siis tuli see jama välja kõige ebameeldivamal moel. Lapsed, kes polnud teadlikud, et neil on ühine isa, tutvusid peol ja hiljem said ühisest isast perefotode kaudu teada. Jube! Nüüd siis elab mees oma nö vana armukese juures, kellega ka laps on. Ühesõnaga paras kompott.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba siis, kui mees AASTA aega ei suutnud teie vahe vahel valida, oleks pidanud vasarake peas märku andma, et midagi viltu. Ilmselt varsti teie suhte lõpp, ükskõik siis kummal üle viskab ja ma ei imesta üldse, kui mees oma eksnaise ust kraapima läheks.

Kas sa reaalselt ka tead mõna meest, kes oma eksi juurde tagasi on tahtnud? See “ukse kraapimine” on mahajäetud mammid mantra, aga reaalselt ei lähe küll ükski mees oma eksnaise juurde tagasi. Jah, ka armukesi ja uusi naisi jäetakse maha, aga sel juhul liigutakse edasi, mitte kunagi tagasi.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 19:08; 06.08 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba siis, kui mees AASTA aega ei suutnud teie vahe vahel valida, oleks pidanud vasarake peas märku andma, et midagi viltu. Ilmselt varsti teie suhte lõpp, ükskõik siis kummal üle viskab ja ma ei imesta üldse, kui mees oma eksnaise ust kraapima läheks.

Kas sa reaalselt ka tead mõna meest, kes oma eksi juurde tagasi on tahtnud? See “ukse kraapimine” on mahajäetud mammid mantra, aga reaalselt ei lähe küll ükski mees oma eksnaise juurde tagasi. Jah, ka armukesi ja uusi naisi jäetakse maha, aga sel juhul liigutakse edasi, mitte kunagi tagasi.

mina tean mitmeid mehi, kes on pere juurest ära käinud ning tagasi tulnud. pärast on veel uus lapski tehtud ning abiellutud ka. mitmed neist “käimistest” juhtusid 10+ a tagasi ja soojendatud supp püsib neil siiani hea ja õnnelik. ju mees sai siis ikka aru, et oma oli ikka parem

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba siis, kui mees AASTA aega ei suutnud teie vahe vahel valida, oleks pidanud vasarake peas märku andma, et midagi viltu. Ilmselt varsti teie suhte lõpp, ükskõik siis kummal üle viskab ja ma ei imesta üldse, kui mees oma eksnaise ust kraapima läheks.

Kas sa reaalselt ka tead mõna meest, kes oma eksi juurde tagasi on tahtnud? See “ukse kraapimine” on mahajäetud mammid mantra, aga reaalselt ei lähe küll ükski mees oma eksnaise juurde tagasi. Jah, ka armukesi ja uusi naisi jäetakse maha, aga sel juhul liigutakse edasi, mitte kunagi tagasi.

Jah, tean küll, hoobilt tuli vähemalt kaks juhtu meelde. Üks oli eriti imelik, kõigepealt sai mees oma naisega lapse, siis jättis ta kohe maha teise pärast, kellega said ka lapse. Ca 5 aastat hiljem läks see teine suhe ka lörri, naine jättis ise mehe maha. Ja mida tegi mees? Jooksis vana naise juurde tagasi. Nüüdseks on ta siiski sellest vanast uuesti lahku läinud ja elab kolmandaga koos.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 14:33; 06.08 13:38; 06.08 14:45; 06.08 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ometigi oma senise eluga lõpparvet teha enne kui absoluutselt kindel olen, et uue inimesega tunded kestavad, saan tema peale igas olukorras kindel olla ja elu saaks parem olema kui senine.

Oma mehele ka sellest testperioodist rääkisid? Või on ok inimest, kelle eelnevalt valisid ja pereeluks sobilikuks pidasid kohelda nagu vana saabast? Äkki oleks aus, kui ta ka teab, et on ägedas konkurentsis, et kas uus on parem või käib vana kah. Teab vähemalt pingutadagi oma sokke põrandalt kokku korjata. Väga sitt on võistlust võita, kui ei teagi, et stardipauk on ammu käinud.

Sa tõesti arvad, et meessoost armuke õhkab aasta armastusest tukseldes, sellal kui sina oma tundeid testid? Täitsa kohe oli nõus? Päriselt ka?

Tõesti, tõesti selliseid meessoost armukesi on olemas, kes saavad aru, et kui loos on osalised ka alaealised lapsed, siis ei piisa paraku ainult armastusest tukslemisest vaid tuleb üksteist nö pikemalt testida.
Oma abikaasa kohta kommentaariks, et temale tõesti ei öelnud millal stardipauk käis, kuid elu ei ole must ja valge ning viimasele aastale eelnes mitme aasta pikkune periood kui mina erinevatel meetoditel üritasin meie suhteid korda saada.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:30; 06.08 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba siis, kui mees AASTA aega ei suutnud teie vahe vahel valida, oleks pidanud vasarake peas märku andma, et midagi viltu. Ilmselt varsti teie suhte lõpp, ükskõik siis kummal üle viskab ja ma ei imesta üldse, kui mees oma eksnaise ust kraapima läheks.

Kas sa reaalselt ka tead mõna meest, kes oma eksi juurde tagasi on tahtnud? See “ukse kraapimine” on mahajäetud mammid mantra, aga reaalselt ei lähe küll ükski mees oma eksnaise juurde tagasi. Jah, ka armukesi ja uusi naisi jäetakse maha, aga sel juhul liigutakse edasi, mitte kunagi tagasi.

Tean. Tean selliseid, kes on tagasi võetud, tean selliseid, keda pole võetud, tean selliseid, kes tahaks tagasi, aga enam pole midagi teha, sest eksnaine on võetud. Tean ka sellist, kes 10 aastat peale armukeseafääri ikka räägib, kui loll ta oli ja kuivõrd tal vedas, et naine teda välja ei visanud. See on elu, mitte “mahajäetud mammide mantra”. Tee silmad lahti ja suhtle inimestega.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.08 11:42; 05.08 17:32; 05.08 17:33; 05.08 17:52; 06.08 22:59; 09.08 00:37; 10.08 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see naine, kelle kõrvalt leiti armuke, seda eitati aastaid, kuni lõpuks ise ära kolisin

Sina ise kolisid lastega oma kodust minema ja mees muudkui aga eitas, ehk vassis edasi?

Ja nüüd on mehe uued lapsed toodud sinu koju sinu pereliikmeteks? Kuhu see vana kodu siis jäi? Sina pidid lastega ära minema, looma uue kodu ja kui see loodud, siis mees tassis armukese lapsed sulle koju sisse, ja sina tegid need pereliikmeteks? Tunduks justkui ajupesu ehk siis “see on hind, mida peab maksma, kui tahad, et lastel oleks isaga head suhted”.

Miks nii kuri kohe? Ei ole neid “armukese” lapsi mulle koju tassitud, vaid nad on mu koju oodatud kui mu enda laste õed.
Ma kolisin lastega välja formaalselt mehele kuuluvast kodust, ei olnud me abielus ja seega ei tulnud mõttessegi sealt midagi nõudma hakata.
Kolisime esialgu üürikasse, mõni aeg hiljem ostsin korteri. Oli jah raske, aga vaimselt veel raskem oleks olnud nii mulle kui lastele mingi lõputu tüli ja hala, kui oleks hakanud mehe vara taga ajama ja uut naist/lapsi vaenama lihtsalt selle pärast, et nii on kombeks. Isegi elatist ei saanud laste isalt, minestatagu nüüd ära 😀
Näljas me lastega ei olnud, töötasin lihtsalt tavalisest rohkem ja otsisin võimalusi hakkama saamiseks, mingit pisaraid kiskuvat lugu selle taga ei ole 🙂
Praegu on lapsed juba suured ja nad on tublid, terve psüühikaga ja üldiselt ikkagi maailma headusesse uskuvad noored inimesed.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 10:40; 06.08 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ise armukest. Naist maha ei jäta, kuigi selline mulje on vaja tekitada armukesele, et ta olemas oleks. Kuigi naised raiuvad, et neile meeldib ausus, ei ole ma veel kohanud naist, kes oskaks aususest lugu pidada.

Seda seetõttu, et sa ise ei oska aususest lugu pidada. Veelgi enam– sul puudub lugupidamine nii iseendasse, kui teistesse. Vaata peeglisse, ehk annab veel midagi muuta.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 23:16; 09.08 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa reaalselt ka tead mõna meest, kes oma eksi juurde tagasi on tahtnud? See “ukse kraapimine” on mahajäetud mammid mantra, aga reaalselt ei lähe küll ükski mees oma eksnaise juurde tagasi. Jah, ka armukesi ja uusi naisi jäetakse maha, aga sel juhul liigutakse edasi, mitte kunagi tagasi.

Ma olen vahel mõelnud, et küsiks mehelt, et kas ta püüaks oma eksnaisega uuesti ära leppida, kui too poleks abiellunud. Aga ma pole julgenud, sest ma vist tean, mis ta vastaks ja ma ei taha seda vastust kuulda. Sest siis ma ei teaks enam üldse, kuidas me edasi minna saaks koos.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 13:10; 06.08 14:02; 07.08 08:10; 07.08 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin algul oma elukaaslase armuke. Mees väitis, et tema suhe on halb, mina olin kuulaja ja lohutaja rollis. Siis sai tema naine meist teada, sattus lihtsalt peale. Üle aasta kestis, kui mees käis meie kahe vahet, mind maha ei tahtnud jätta ja oma peret ka mitte. Tema naine helistas mulle ja ütles, et tegelikult ma näen kõike liiga roosade prillidega, aga mulle tundus see tema avaldus hästi ülbe ja omakasupüüdlik. Lõpuks väsis see naine ära ja jättis mehe maha, mina kolisin sisse ja nüüd elame juba 3 aastat koos. Aga tänaseks olen ma aru saanud, et tegelikult rääkis tema eksnaine puhast tõtt.

Vanasõna ütleb, et kala otsib, kus sügavam, inimene, kus parem. Siin loos on aga paduloll mees, kes lahkus hea naise juurest mitte sama hea naise juurde (eks ta lootis ka paremat vast, aga ettenägelikkusest jäi puudu). Kõige hullem, et seda teab nüüdseks mees ise ja ka see naine. Eelmine naine oi nähtavasti see naisetüüp, kellega abiellutakse kiirelt, sest on väärt naine, mees oli loll ja ei osanud hoida. Kahjuks pole nüüd enam midagi teha, mis läinud, see läinud.
Mitte alati ei õnnestu “ülespoole” ehk paremasse suhtesse vangerdada ennast uute suhetega.

Lisan: järgmine vastaja ütles ka kenasti, et ega see et viga on tehtud ei tähenda, et seda jätkama peaks. Siis oleks veel halvem.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )


Esileht Pereelu ja suhted Armukese staatusest naiseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.