Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: ..

Postitas:

.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 22:56; 20.11 23:18; 11.12 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastasin ja uskusin siiralt meie ühisesse tulevikku. Tegime ühiseid plaane (mõlemad olime abielus) ja lõpuks mees rääkis naisele ära. Väga raske ja valus oli teada saada, et me suhe on läbi. Rohkem me ei kohtunud, mees jäi oma naise juurde ja mina oma mehe juurde (mees õnneks teada ei saanud).

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 23:13; 20.11 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastasin ja uskusin siiralt meie ühisesse tulevikku. Tegime ühiseid plaane (mõlemad olime abielus) ja lõpuks mees rääkis naisele ära. Väga raske ja valus oli teada saada, et me suhe on läbi. Rohkem me ei kohtunud, mees jäi oma naise juurde ja mina oma mehe juurde (mees õnneks teada ei saanud).

Ai,valus.Kui kaua te koos olite?Naine andiski nii lihtsalt mehele andeks ja nad läksid rõõmsalt kooseluga edasi?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 22:56; 20.11 23:18; 11.12 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastasin ja uskusin siiralt meie ühisesse tulevikku. Tegime ühiseid plaane (mõlemad olime abielus) ja lõpuks mees rääkis naisele ära. Väga raske ja valus oli teada saada, et me suhe on läbi. Rohkem me ei kohtunud, mees jäi oma naise juurde ja mina oma mehe juurde (mees õnneks teada ei saanud).

Ai,valus.Kui kaua te koos olite?Naine andiski nii lihtsalt mehele andeks ja nad läksid rõõmsalt kooseluga edasi?

Armukesed olime 6 kuud, kui mees tegi otsuse naisele ära rääkida (suhe oli pikem). Alguses oli mees kindel, et läheb lahku, hakkame koos elama – sellepärast rääkiski. Ma juba otsisin ühist elamist. Siis peale nädalast mõtlemist – otsustas ümber, ütles et ei suuda peret jätta, et naisele oli see kohutav šokk olnud, aga oli talle andnud veel võimaluse. Kokku nad jäid, on siiani (8 aastat on möödas).
Aga neil oli lihtsam – nad olid kahekesi, aga minul ei olnud enam kedagi, pidin öösel üksi vannitoas nutma, et pere teada ei saaks. Kohutavalt raske oli ja siiani teeb vahest haiget.

+8
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 23:13; 20.11 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastasin ja uskusin siiralt meie ühisesse tulevikku. Tegime ühiseid plaane (mõlemad olime abielus) ja lõpuks mees rääkis naisele ära. Väga raske ja valus oli teada saada, et me suhe on läbi. Rohkem me ei kohtunud, mees jäi oma naise juurde ja mina oma mehe juurde (mees õnneks teada ei saanud).

Ai,valus.Kui kaua te koos olite?Naine andiski nii lihtsalt mehele andeks ja nad läksid rõõmsalt kooseluga edasi?

Mees andis ju ka andeks või noh, ta ei saanudki teada.
Elab siis siiani koos naisega kes teda ei armasta. See on veel õudsem kui teada saamine.

+14
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 00:55; 21.11 12:28; 21.11 13:15; 21.11 13:33; 21.11 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtusime 5a vahelduva eduga, nii et liblikad olid alati kõhus. Üks pool minust ootas ja lootis, teine pool teadis, et suurem võimalus on, et mees ei suuda oma naist ja last iial jätta. Ja seepärast ei löönud ka ise risti ette ning oli mulgi samal ajal suhteid, kuigi süda oli nii ühte suunda kaldu. Lõpuks tundsin, et see hakkas mind juba sisemiselt sööma, sest ma täiesti haiglaselt ainult temast mõtleaingi. Mu aju oli juba nii väsinud. Meie suhte lõpupoole ta juba andis tõotusi, et võtab selle suure sammu ette ja tuleb ära, aga ma ei hakanud mingeid illusioone looma ega esitanud ka nõudmisi. Tutvusin samal ajal oma praeguse mehega ja lõpetasin igasuguse füüsilise suhte, kuigi süda oli haige. Praegu on sellest lahkumisest möödas 10a ja sellesse kümnesse aastasse mahtus jätkuvalt pilke, üksikuid sms-e, linke hea muusikaga, mõni e-kiri, juhuslikud kokkupõrkamised poeriiulite vahel ehk siis paras annus igatsust. Seejuures ei olnud need mingid armastuskirjad, vaid lühikesed päevakajalised heietused, kus ridade vahele oli vahel midagi pikitud. Korra on ta oma kirjas maininud, et olen ta suurim sõltuvus. Näen teda vahel unes, kahjuks tänaseni, ja unenäod kõik lõppevad nii, et ta kaob ja ma olen jälle üksi ja ootuses. Minu jaoks märgiline, ja õnneks pisendab see teda minu silmis iga kord natuke. Tema on endiselt õnneks oma pere juures ja mina samuti. Peale minu teise lapse sündi on meie põgus suhtlus katkenud, kui pilkkontakt välja arvata. Aga enam ei ole liblikaid kõhus, vaid lihtsalt veidi kurb, et elu nii läks. Ma ise tunnen, et olen nüüdseks sellest sõltuvusest peaaegu vaba ja oma praeguse eluga väga rahul ning õnnelik. Aga see kõik kokku kestis ja ruineeris mind ikka liiga kaua.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on olnud kellelgi juhust,et olete oma pikaajalist armukest armastama hakanud hoolimata katsetest see maha suruda või suhtlus katkestada.Mis edasi sai?Kas te rääkisite teisele poolele tõtt või kohtusite edasi oma tundeid varjates,teades,et on suur võimalus,et asi on ühepoolne?Kas ja palju haiget saite?Ma ei mõtle siinkohal nii, et see armastus peaks tähendama ilmtingimata seda,et kaks armukest uue pere looks ja kokku koliks-ei.Pean silmas pigem sellist teistmoodi ning tingimusteta armastust mis lihtsalt teadmata põhjustel näiteks aastaid eksisteerib-midagi suuremat vastu nõudmata.

Lihtsalt oleks põnev lugeda ka sedalaadi teemat-vahelduseks kottide tühjendamise lugudele:)

Ah mida sa vatrad. Loomulikult tahad sa abielus meest omale, sa lihtsalt otsid sellele seeditavat kesta. Tahad tegelikult ka säilitada väärikust, siis mine minema, näri huuled puruks, aga ära jätka seda suhet.
Mine otsi omale vaba mees, tegelikult on neid olemas küll ning tihti paremad kui abielumehed.
Ole vapper. Mul läbitud tee.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahtsin uskuda, et see on armastus. Kolisime mõlemad samal ajal ühte kohta elama. Mina värskelt lahutatud, temal oli suhtes just kriis (naine pettis), kuid kuna ootas last, siis vaatamata kahtlustele, et laps pole tema, ta siiski andestas (niivõrd kuivõrd) ja otsustas jätkata. Värskelt ostetud maja, suur remont käsil, uus töö ja selline pauk.

Jäime kohe teineteisele silma, aga teatud põhjustel ei lasknud mõlemad lähedasemaks seda suhet, kui tuttavate-sõprade oma.

See kestis aastaid. Tema naine jäi väga kiriesti ka järgmise lapse ootele. Umbes nagu Poldarkis õpetati, et kui mees kahtleb oma isaduses, tee uus laps.

Mina olin ikka vallaline, tema ikka oma mädanevas suhtes, sest nüüd olid lisaks suhteprobleemidele, mida lapsed ei kaotanud ka need väikesed lapsed.

Saime lähedasemaks ja siis kaotasime igasuguse mõistuse. Olime selleks ajaks viis aastat tuttavad olnud. Kirjeldangi seda kui mõistuse kaotust, sest ei mäleta sellest ajast suurt midagi, lihtsalt pilvedes hõljumine. Tema kirjeldas tunnet samamoodi. Meie salajane “suhe” ei kestnud pikalt, sest ta avaldas armastust ja soovis naiselt lahutust, kuid see ei andnud. Ja nii aastaid hiljem olen mina ikka vallaline ja tema sama naisega koos.

See polnud armastus… Aga ma igatsen teda tohutult…

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 09:31; 21.11 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt oleks põnev lugeda ka sedalaadi teemat-vahelduseks kottide tühjendamise lugudele:)

Mis mõttes see teema kuidagi parem on?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 10:08; 21.11 10:10; 21.11 10:14; 21.11 12:59; 21.11 15:40; 21.11 16:42; 21.11 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga neil oli lihtsam – nad olid kahekesi, aga minul ei olnud enam kedagi, pidin öösel üksi vannitoas nutma, et pere teada ei saaks. Kohutavalt raske oli ja siiani teeb vahest haiget.

Hea tüüp oled ikka. Oli suur armastus, aga kui see sind ei tahtnud, käis oma mees ka küll. Jube. Ja haletsed ikka ainult ennast, oma meest võiksid haletseda, kes mingit madu endal kodus hoiab ja siiani sellest midagi ei tea.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 10:08; 21.11 10:10; 21.11 10:14; 21.11 12:59; 21.11 15:40; 21.11 16:42; 21.11 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie salajane “suhe” ei kestnud pikalt, sest ta avaldas armastust ja soovis naiselt lahutust, kuid see ei andnud. Ja nii aastaid hiljem olen mina ikka vallaline ja tema sama naisega koos.

Hea vabandus mehel jah, naine ei andnud lahutust, siis pidin tema juurde jääma. Ja rumal armuke usub seda jama. Jäta järgmiseks korraks meelde, et keegi ei pea kellelegi lahutust “andma”, üks pool saab alati abielu lahutada ka siis, kui teine pool seda ei soovi. Vägisi ei saa kedagi abielus olema sundida. Kui rumalaid inimesi saab ikka olla.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 10:08; 21.11 10:10; 21.11 10:14; 21.11 12:59; 21.11 15:40; 21.11 16:42; 21.11 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie salajane “suhe” ei kestnud pikalt, sest ta avaldas armastust ja soovis naiselt lahutust, kuid see ei andnud. Ja nii aastaid hiljem olen mina ikka vallaline ja tema sama naisega koos.

Hea vabandus mehel jah, naine ei andnud lahutust, siis pidin tema juurde jääma. Ja rumal armuke usub seda jama. Jäta järgmiseks korraks meelde, et keegi ei pea kellelegi lahutust “andma”, üks pool saab alati abielu lahutada ka siis, kui teine pool seda ei soovi. Vägisi ei saa kedagi abielus olema sundida. Kui rumalaid inimesi saab ikka olla.

Vastuoluline loogika. Kõigepealt peaks mees armukese ära võtma ja siis kui sina oleksid selle mehe naine, siis peaks mees jääma sinuga ja armukese pikalt saatma. Mees peaks tegema korraga kaks õiget otsust. Armuke on muidugi rumal, sest minna teise suhet lõhkuma, peaks ju olema kuritegu omaette, aga tegelikult on ta rumal kuna jäeti lihtsalt maha, st kuritegu ei saanudki ellu viia. See on juba kvantmaailm, kus üks aatom saab olla kahes olekus ja mõlemad on õiged.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 00:55; 21.11 12:28; 21.11 13:15; 21.11 13:33; 21.11 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastuoluline loogika. Kõigepealt peaks mees armukese ära võtma ja siis kui sina oleksid selle mehe naine, siis peaks mees jääma sinuga ja armukese pikalt saatma. Mees peaks tegema korraga kaks õiget otsust. Armuke on muidugi rumal, sest minna teise suhet lõhkuma, peaks ju olema kuritegu omaette, aga tegelikult on ta rumal kuna jäeti lihtsalt maha, st kuritegu ei saanudki ellu viia. See on juba kvantmaailm, kus üks aatom saab olla kahes olekus ja mõlemad on õiged.

Püsi natuke teemas. Mind ei huvita armukeste omavahelised suhted, ma lihtsalt ei saa aru, kuidas armuke saab mingit iba ajada, et naine ei andnud lahutust, seetõttu on mees ikka veel oma naise juures ja mina olen vallaline. Ilmselgelt otsustas mees oma naise kasuks, ju siis ikka ei olnud see armukese vastu armastus nii suur. Aga armuke usub ikka mingit lolli vabandust, et mehikest hoitakse vägisi vangis kurja nõia poolt, sellepärast on mees ikka veel temaga.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 10:08; 21.11 10:10; 21.11 10:14; 21.11 12:59; 21.11 15:40; 21.11 16:42; 21.11 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastuoluline loogika. Kõigepealt peaks mees armukese ära võtma ja siis kui sina oleksid selle mehe naine, siis peaks mees jääma sinuga ja armukese pikalt saatma. Mees peaks tegema korraga kaks õiget otsust. Armuke on muidugi rumal, sest minna teise suhet lõhkuma, peaks ju olema kuritegu omaette, aga tegelikult on ta rumal kuna jäeti lihtsalt maha, st kuritegu ei saanudki ellu viia. See on juba kvantmaailm, kus üks aatom saab olla kahes olekus ja mõlemad on õiged.

Püsi natuke teemas. Mind ei huvita armukeste omavahelised suhted, ma lihtsalt ei saa aru, kuidas armuke saab mingit iba ajada, et naine ei andnud lahutust, seetõttu on mees ikka veel oma naise juures ja mina olen vallaline. Ilmselgelt otsustas mees oma naise kasuks, ju siis ikka ei olnud see armukese vastu armastus nii suur. Aga armuke usub ikka mingit lolli vabandust, et mehikest hoitakse vägisi vangis kurja nõia poolt, sellepärast on mees ikka veel temaga.

Kui sind miski ei huvita, kuidas sa siis tead mis tegelikud põhjused on? Sa hindad hetkel ainult seda millest jääb ilma armuke, ta ei saanud meest endale. Kui armastus oleks suur, küll siis mees võtaks armukese naiseks. See on mingi stamparvamine ja igas teemas. Tegelikult käib ikka see ülelöömise mäng, aga mitte see armastuse värk.

Tundub, et sa üldse ei mõista kõrvalsuhete tekkimise dünaamikat. Need tekivad lihtsalt nagu armumised ikka. Armutakse ära, vaikselt nihutatakse piire ja ühel hetkel ollakse voodis. Aga seda kõike on raske ära lõpetada, sest armumise tung suur ja üksi inimene seda ei kontrolli. Inimene, kellel on suhe ja armuke, ta on nagu kits kahe heinakuhja taga, sest keegi ei ütle talle milline valik oleks õige. Aga kõrvalsuhte mängust on raske ka välja astuda, mehel on raske armukest mahajätta, sest mahajätmine ongi väga ebameeldiv tegevus. Mees väldib seda ja sedasi see suhe läheb aastate peale kui vahele ei jääda vms.

Näiteks kui naine leiab armukese, siis ta hakkab ta oma meest sõimama, näägutama, karjuma tema peale. Algab see mehe halvaks mõtlemise faas. Mõeldakse enesekindluse suurendamiseks oma mees hästi halvaks ja siis lõpetatakse selle najal suhe. Osad mehed mõtlevad ka oma naise halvaks, hakkavad hästi palju tülitsema oma naisega ja otsivad seda päästerõngast kuidas suhtest väljuda ilma teisepoole halata. Kui oma naine nö viskab mehe välja, siis on see nagu inimese vallandamine, kui läks ise minema, siis kergendus (kui oled tööandja olnud).

Aga on mehi, kes ei mõtle midagi halvaks ja üritavadki laveerida kahe naise vahel, neil pole soolikat kummalegi haiget teha. Siis tulebki välja olukord kus mees ei võta ära armukest ja ei tule ka oma naise juurest ära.

Aga armukese jaoks on suhe ikkagi teise ülelöömiseks. Siis ollakse pettunud kui oma soov ei saanud täidetud, kas seal oligi mingit armastust üldse?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 00:55; 21.11 12:28; 21.11 13:15; 21.11 13:33; 21.11 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovis naiselt lahutust, kuid see ei andnud

Mis mõttes ei andnud? Eestis selline asi võimalik ei ole. Ju siis mees ikka ise ei tahtnud nii väga.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 13:29; 21.11 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovis naiselt lahutust, kuid see ei andnud

Mis mõttes ei andnud? Eestis selline asi võimalik ei ole. Ju siis mees ikka ise ei tahtnud nii väga.

Mina ise armastan ühte meest tingimusteta juba aastaid. Mitte midagi vastu ei looda saada. Ta teab seda, ma ei ole ta eest midagi varjanud. Aastaid tagasi suhtlesime aktiivselt, nüüdseks on see taandnud paari sõnumini aastas ja mõne aasta tagant ka kohtume. Meie vahemaa on liiga pikk selleks, et tihedamini kokku saada. Kui ta kodumaal käib, siis alati otsib ka minu üles.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 13:29; 21.11 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovis naiselt lahutust, kuid see ei andnud

Mis mõttes ei andnud? Eestis selline asi võimalik ei ole. Ju siis mees ikka ise ei tahtnud nii väga.

Aga inimestel on ju kodulaenud, liisingud, ettevõtted ja neid lõhkuda on väga raske ja pikk protsess. Armuke ju seda ei mõista, tema jaoks on see tõesti sõrmenips. Kui armastad, siis pead minuga olema. See on naiivne ja just naised on sellekohapealt naiivsed või pigem silmakirjalikud.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 00:55; 21.11 12:28; 21.11 13:15; 21.11 13:33; 21.11 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie salajane “suhe” ei kestnud pikalt, sest ta avaldas armastust ja soovis naiselt lahutust, kuid see ei andnud. Ja nii aastaid hiljem olen mina ikka vallaline ja tema sama naisega koos.

Hea vabandus mehel jah, naine ei andnud lahutust, siis pidin tema juurde jääma. Ja rumal armuke usub seda jama. Jäta järgmiseks korraks meelde, et keegi ei pea kellelegi lahutust “andma”, üks pool saab alati abielu lahutada ka siis, kui teine pool seda ei soovi. Vägisi ei saa kedagi abielus olema sundida. Kui rumalaid inimesi saab ikka olla.

Ma kirjutasin lühidalt ja kiirustades. Seda tahtsingi öelda, et kui selle sees olin, siis võisin kindlalt väita, et armastan ja tema mind, aga kui tuli takistus, et naine keeldus kohe lahutusest, siis ta ei saavat, et naine ähvardas lastega jms jura.

See polnud armastus. Me saime suurepäraselt läbi, rääkisime kõigest, unistasime, tegime plaane, aga ikkagi oli talle olulisem pangalaen, kaks vanemat lastele, enda mugavus. Ma tahtsingi öelda, et me võime sel hetkel arvata, et armastame, tegelikult mitte. Eriti lihtne on seda väita inimese kohta, kellega ei saa koos olla. Siiski ma igatsen seda aega, see oli nii ilus. Ma olin väga energiat täis, rõõmus, motiveeritud. Mul pole rohkem seda tunnet kellegagi olnud.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 09:31; 21.11 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga on mehi, kes ei mõtle midagi halvaks ja üritavadki laveerida kahe naise vahel, neil pole soolikat kummalegi haiget teha. Siis tulebki välja olukord kus mees ei võta ära armukest ja ei tule ka oma naise juurest ära.

Otsustusvõimetu jobu, ütleks selle peale. Nagu medalit tahaks selle eest?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 10:08; 21.11 10:10; 21.11 10:14; 21.11 12:59; 21.11 15:40; 21.11 16:42; 21.11 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga on mehi, kes ei mõtle midagi halvaks ja üritavadki laveerida kahe naise vahel, neil pole soolikat kummalegi haiget teha. Siis tulebki välja olukord kus mees ei võta ära armukest ja ei tule ka oma naise juurest ära.

Otsustusvõimetu jobu, ütleks selle peale. Nagu medalit tahaks selle eest?

Miks otsustusvõimetu jobu? Talle meeldivad mõlemad naised ja ta ju saab seda mida tahab, mõlema naise tähelepanu.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks otsustusvõimetu jobu? Talle meeldivad mõlemad naised ja ta ju saab seda mida tahab, mõlema naise tähelepanu.

Jah, tema saab seda, mida tahab, tore ju mitut naist pidada. Aga milleks see jabur jutt, et ei taha kummalegi haiget teha, armuke lihtsalt juhtus, kuidagi sattusime voodisse, olen nii hea inimene. No ei ole, tavaline pettur, mitte midagi muud. Teeb õnnetuks mõlemad naised, aga üritab seda veel kuidagi välja vabandada. Milleks, tunnista, et oled tavaline petis.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 10:08; 21.11 10:10; 21.11 10:14; 21.11 12:59; 21.11 15:40; 21.11 16:42; 21.11 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks otsustusvõimetu jobu? Talle meeldivad mõlemad naised ja ta ju saab seda mida tahab, mõlema naise tähelepanu.

Jah, tema saab seda, mida tahab, tore ju mitut naist pidada. Aga milleks see jabur jutt, et ei taha kummalegi haiget teha, armuke lihtsalt juhtus, kuidagi sattusime voodisse, olen nii hea inimene. No ei ole, tavaline pettur, mitte midagi muud. Teeb õnnetuks mõlemad naised, aga üritab seda veel kuidagi välja vabandada. Milleks, tunnista, et oled tavaline petis.

Kuidas nad õnnetud on? Naised on juba ürgajast õppinud koos meest jagama kui mees on võimekas. Kui mehel on naine ja armuke, siis ta ongi võimekas. Pigem on küsimus hierarhias, kes saab meest rohkem juhtida, see vist teeb sulle rohkem haiget, sest see pole sina.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 00:55; 21.11 12:28; 21.11 13:15; 21.11 13:33; 21.11 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nad õnnetud on? Naised on juba ürgajast õppinud koos meest jagama kui mees on võimekas. Kui mehel on naine ja armuke, siis ta ongi võimekas. Pigem on küsimus hierarhias, kes saab meest rohkem juhtida, see vist teeb sulle rohkem haiget, sest see pole sina.

Mina? Mina ei hakka iialgi abielumehe armukeseks ja ka petturit kodus ei peaks, seega minuga ei saa selline situatsioon kohe kuidagi juhtuda. Mingi kahepalgelise jobuga ma ei suhtleks iialgi. Sina võid ju endast mõelda kui ilgest kunnist, tegelikult oled lihtsalt üks limukas ja kogu lugu, ei midagi erilist. Lollid naised on need, kes selliseid kannatavad. Ju siis ei saa paremat.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 10:08; 21.11 10:10; 21.11 10:14; 21.11 12:59; 21.11 15:40; 21.11 16:42; 21.11 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

armusin naiskolleegi meeletult ja olin veendunud, et team on see ÕIGE, tõeline hingesugulane. plaanisin oma naisele teada anda ja lahutada, kuid eelnevalt jõudsin armukesega voodisse ning tühjendasin oma kotid tema sisse. ejakulatsiooni momendil tabasin ennast mõtlemast, et krt kuidagi nadi sekskogemus oli see ja…kõik mu tunded armukese vastu lahkusid hoobilt, nagu kae silmadelt langenud. nägin enda kõrval voodis keskeale lähenevat meeleheitel üksikut naisolevust kerges ülekaalus ja väljakasvanud juuksejuurtega. lõpetasin temaga edaspidise suhtlemise ja kotte ka rohkem ka ta sisse ei tühjendanud. olen siiani tänulik, et see ühekordne kotitühjendus mu silmad avas ja siian oma naisega õnnelikult abielus olen.

+3
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.11 21:34; 22.11 09:23; 22.11 17:08; 25.11 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesed olime 6 kuud, kui mees tegi otsuse naisele ära rääkida (suhe oli pikem). Alguses oli mees kindel, et läheb lahku, hakkame koos elama – sellepärast rääkiski. Ma juba otsisin ühist elamist. Siis peale nädalast mõtlemist – otsustas ümber, ütles et ei suuda peret jätta, et naisele oli see kohutav šokk olnud, aga oli talle andnud veel võimaluse. Kokku nad jäid, on siiani (8 aastat on möödas).
Aga neil oli lihtsam – nad olid kahekesi, aga minul ei olnud enam kedagi, pidin öösel üksi vannitoas nutma, et pere teada ei saaks. Kohutavalt raske oli ja siiani teeb vahest haiget.

Arvasin juba, et minu laste isa endine armuke kirjutab. Täpselt sama tsenaarium. Oli ka suur armastus aga kui ma teada sain, ei mees ise ei rääkinud, oli see järsku kadunud. Aasta teada saamisest möödas ja ikka veel nutab ja palub, et uue võimaluse annaksin. Armuke elab siiani abikaasaga koos. Ka sebis juba korterit ja tegi plaane minu mehega. Nüüd paneb õnnelikke pilte fbsse koos abikaasaga. Suur armastus minu mehega, abieluplaanid, kooselu plaanid, meeletud valed meile ja nüüd teeb õnnelikku nägu. Sest sellised naised on isekad. Nad ei suudagi teistele mõelda. Ei huvitanud minu lapsed, ei huvitanud enda lapsed, ammugi mina või tema mees. Ainult tema tunded ja soovid. Minu mees ei läinud temaga siis mugav ju enda omaga edasi elada. Nuta edasi, sinusugused väärivadki seda, kes ei suuda püstipäi teisi inimesi austades lahkuda vaid inimesi edasi ära kasutavad. Ma ei ütleks midagi, kui see armastus oleks neil jätkunud kooseluga. Aga niimoodi valetada kuude viisi ja pärast oma kaaslasi ikka tahta.. Õudne

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armusin naiskolleegi meeletult ja olin veendunud, et team on see ÕIGE, tõeline hingesugulane. plaanisin oma naisele teada anda ja lahutada, kuid eelnevalt jõudsin armukesega voodisse ning tühjendasin oma kotid tema sisse. ejakulatsiooni momendil tabasin ennast mõtlemast, et krt kuidagi nadi sekskogemus oli see ja…kõik mu tunded armukese vastu lahkusid hoobilt, nagu kae silmadelt langenud. nägin enda kõrval voodis keskeale lähenevat meeleheitel üksikut naisolevust kerges ülekaalus ja väljakasvanud juuksejuurtega. lõpetasin temaga edaspidise suhtlemise ja kotte ka rohkem ka ta sisse ei tühjendanud. olen siiani tänulik, et see ühekordne kotitühjendus mu silmad avas ja siian oma naisega õnnelikult abielus olen.

Ainukesed kotid, mida sa tühjendad, on turukotid.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armusin naiskolleegi meeletult ja olin veendunud, et team on see ÕIGE, tõeline hingesugulane. plaanisin oma naisele teada anda ja lahutada, kuid eelnevalt jõudsin armukesega voodisse ning tühjendasin oma kotid tema sisse. ejakulatsiooni momendil tabasin ennast mõtlemast, et krt kuidagi nadi sekskogemus oli see ja…kõik mu tunded armukese vastu lahkusid hoobilt, nagu kae silmadelt langenud. nägin enda kõrval voodis keskeale lähenevat meeleheitel üksikut naisolevust kerges ülekaalus ja väljakasvanud juuksejuurtega. lõpetasin temaga edaspidise suhtlemise ja kotte ka rohkem ka ta sisse ei tühjendanud. olen siiani tänulik, et see ühekordne kotitühjendus mu silmad avas ja siian oma naisega õnnelikult abielus olen.

Ainukesed kotid, mida sa tühjendad, on turukotid.

ma ei käi turul ja ei oma turukotte, naine käib Selveris ja ka turukotte pole, eksarmukese kohta ei teagi kas ta käis ja kas tal turukotte oli.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.11 21:34; 22.11 09:23; 22.11 17:08; 25.11 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

armusin naiskolleegi meeletult ja olin veendunud, et team on see ÕIGE, tõeline hingesugulane. plaanisin oma naisele teada anda ja lahutada, kuid eelnevalt jõudsin armukesega voodisse ning tühjendasin oma kotid tema sisse. ejakulatsiooni momendil tabasin ennast mõtlemast, et krt kuidagi nadi sekskogemus oli see ja…kõik mu tunded armukese vastu lahkusid hoobilt, nagu kae silmadelt langenud. nägin enda kõrval voodis keskeale lähenevat meeleheitel üksikut naisolevust kerges ülekaalus ja väljakasvanud juuksejuurtega. lõpetasin temaga edaspidise suhtlemise ja kotte ka rohkem ka ta sisse ei tühjendanud. olen siiani tänulik, et see ühekordne kotitühjendus mu silmad avas ja siian oma naisega õnnelikult abielus olen.

See on hea, et sa ÕNNELIKUS abielus oled.
Ja Selver on ka hea valik
Tore pere on teil.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on hea, et sa ÕNNELIKUS abielus oled.
Ja Selver on ka hea valik
Tore pere on teil.

vahel käin Coopis ka, aga mis muidu Selveril viga on, et seal käimine sarkasmi esile kutsub?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.11 21:34; 22.11 09:23; 22.11 17:08; 25.11 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nad õnnetud on? Naised on juba ürgajast õppinud koos meest jagama kui mees on võimekas. Kui mehel on naine ja armuke, siis ta ongi võimekas. Pigem on küsimus hierarhias, kes saab meest rohkem juhtida, see vist teeb sulle rohkem haiget, sest see pole sina.

Mina? Mina ei hakka iialgi abielumehe armukeseks ja ka petturit kodus ei peaks, seega minuga ei saa selline situatsioon kohe kuidagi juhtuda. Mingi kahepalgelise jobuga ma ei suhtleks iialgi. Sina võid ju endast mõelda kui ilgest kunnist, tegelikult oled lihtsalt üks limukas ja kogu lugu, ei midagi erilist. Lollid naised on need, kes selliseid kannatavad. Ju siis ei saa paremat.

+5
-4
Please wait...

Ära iial ütle iial ja kõik olukorrad pole mustvalged.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )