Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: ..

Postitas:

armusin naiskolleegi meeletult ja olin veendunud, et team on see ÕIGE, tõeline hingesugulane. plaanisin oma naisele teada anda ja lahutada, kuid eelnevalt jõudsin armukesega voodisse ning tühjendasin oma kotid tema sisse. ejakulatsiooni momendil tabasin ennast mõtlemast, et krt kuidagi nadi sekskogemus oli see ja…kõik mu tunded armukese vastu lahkusid hoobilt, nagu kae silmadelt langenud. nägin enda kõrval voodis keskeale lähenevat meeleheitel üksikut naisolevust kerges ülekaalus ja väljakasvanud juuksejuurtega. lõpetasin temaga edaspidise suhtlemise ja kotte ka rohkem ka ta sisse ei tühjendanud. olen siiani tänulik, et see ühekordne kotitühjendus mu silmad avas ja siian oma naisega õnnelikult abielus olen.

+3
-17
Please wait...

Aga miks sa kondoomi ei kasutanud?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 08:39; 25.11 08:47; 25.11 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie salajane “suhe” ei kestnud pikalt, sest ta avaldas armastust ja soovis naiselt lahutust, kuid see ei andnud. Ja nii aastaid hiljem olen mina ikka vallaline ja tema sama naisega koos.

Hea vabandus mehel jah, naine ei andnud lahutust, siis pidin tema juurde jääma. Ja rumal armuke usub seda jama. Jäta järgmiseks korraks meelde, et keegi ei pea kellelegi lahutust “andma”, üks pool saab alati abielu lahutada ka siis, kui teine pool seda ei soovi. Vägisi ei saa kedagi abielus olema sundida. Kui rumalaid inimesi saab ikka olla.

+19
0
Please wait...

Pole võimalik! Meie riigis on lahutus lubatud. Kui see aega võtab millegipärast, siis niikaua on võimalik eraldi elada, üürikad on meil.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 08:39; 25.11 08:47; 25.11 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte et mu armukesestaatus väga pikalt oleks kestnud, aga jah, hakkasin meest armastama ja umbes 1,5 aasta pärast lahutas ta oma ametlikust abikaasast ning sai minu elukaaslaseks. Tänaseks oleme koos elanud üle 20 aasta, neist viimased aastad ametlikus abielus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa kondoomi ei kasutanud?

sest me ju olime absoluutselt üdini armunud ja ei soovinud, et miski tuleks meie ülima armastusest kantud seksi vahele

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.11 21:34; 22.11 09:23; 22.11 17:08; 25.11 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa kondoomi ei kasutanud?

sest me ju olime absoluutselt üdini armunud ja ei soovinud, et miski tuleks meie ülima armastusest kantud seksi vahele

Sellest vastusest on näha, et sul oli libajutt.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 08:39; 25.11 08:47; 25.11 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te rääkisite teisele poolele tõtt või kohtusite edasi oma tundeid varjates,teades,et on suur võimalus,et asi on ühepoolne?

Suur võimalus? Selle ju tunned ära, kas inimene sind armastab. Selleks ei pea sel teemal isegi vestlema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 22:37; 12.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur võimalus? Selle ju tunned ära, kas inimene sind armastab. Selleks ei pea sel teemal isegi vestlema.

Armastab või on armunud, siin on vaks vahet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endine armuke.
Olime mõlemad suhtes. Minu suhe oli täiega kreenis, kodune elu ei kannatanud kriitikat. Igasugused katsed kodus asja parandada jooksid vastu külma kiviseina. Ja siis oli Tema. Kuidagimoodi saime jutule. Rääkisime, ühest teisest, igasugustest asjadest. Rõõmudest ja muredest. Ja kuidagimoodi jõudis asi ühel hetkel selleni, et mina armusin ära. Järjest rohkem. Jõudsime seksini ja see oli… noh, ütleme ni, et meie salasuhe sai hullu leegi sisse ja nii ta läks. Armusin ära ülepeakaela ja isegi mitte lihtsalt seksi pärast. Kõik oli nii nii hea ja õige.
Mingil hetkel selle aja sees tundsin, et armumisest on saanud suurem ja sügavam tunne. Armastus, hoolimine, rõõm. Minu kooselu lõppes ja ühel hetkel lõpetas ka Tema oma kooselu. Elame, näeme, mis saab. Aga siiamaani tundub see tunne õige.

Ei kahetse. Oma tunded ütlesin Talle välja siis, kui olin oma elukaaslasest lahku läinud, sest siis ei olnud mul enam mitte midagi, mis takistaks. Tema vastas samaga.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur võimalus? Selle ju tunned ära, kas inimene sind armastab. Selleks ei pea sel teemal isegi vestlema.

Armastab või on armunud, siin on vaks vahet.

Kuidas on sellist asja võimalik ära tunda, kui elad inimesest üsna kaugel, kohtud a la kord kuus,no kuidas? Mõni armastab salaja aastaid,kuidas ometi välja seda lugeda, tahaks kohe ka teada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 22:56; 20.11 23:18; 11.12 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur võimalus? Selle ju tunned ära, kas inimene sind armastab. Selleks ei pea sel teemal isegi vestlema.

Eeldamine on kõigi ämbrite ema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldamine on kõigi ämbrite ema.

Eeldamine? Kui inimesi ei tunne ja midagi ei taipa, siis need jah eeldavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 22:37; 12.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )