Esileht Pereelu ja suhted Armukesed ,kohtumised.

Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )

Teema: Armukesed ,kohtumised.

Postitas:
Kägu

No kui seksuaalne iha puudub, siis polegi kellegagi petta, sest ükski meest ei lähene ka.

Täiesti vale. Mulle lähenevad pidevalt mingisugused mehed, kelle vastu mul puudub igasugune seksuaalne iha.

unistada pole keelatud

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elatakse jah ühe korra, kordumatult selle inetu või ilusa välimusega mis antud.

Petke vabalt ja elage nagu süda lustib! Teie elu, siis ei pea seda ometi küsima. Nii kui küsid teistelt, kus armukesed kohtuvad, pole see enam sinu otsus, vaid suvalise mõttetu soovitus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elatakse jah ühe korra, kordumatult selle inetu või ilusa välimusega mis antud.

Petke vabalt ja elage nagu süda lustib! Teie elu, siis ei pea seda ometi küsima. Nii kui küsid teistelt, kus armukesed kohtuvad, pole see enam sinu otsus, vaid suvalise mõttetu soovitus.

sa lubasid ju lõpetada?!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eks siingi teemas ole naisi, kes pole oma abikaasat või elukaaslast petnud.

No kui seksuaalne iha puudub, siis polegi kellegagi petta, sest ükski meest ei lähene ka.

Vägistajad mida teevad siis?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

unistada pole keelatud

Mis unistada, mulle nende lähenemine üldse ei meeldi, aga neid see ei huvita, ikka litsuvad ligi. Ma arvan, et sama kogemus on väga paljudel naistel.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eks siingi teemas ole naisi, kes pole oma abikaasat või elukaaslast petnud.

No kui seksuaalne iha puudub, siis polegi kellegagi petta, sest ükski meest ei lähene ka.

Vägistajad mida teevad siis?

Sind on siis vägistatud?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eks siingi teemas ole naisi, kes pole oma abikaasat või elukaaslast petnud.

No kui seksuaalne iha puudub, siis polegi kellegagi petta, sest ükski meest ei lähene ka.

Vägistajad mida teevad siis?

Sind on siis vägistatud?

Kui käod on sinu sõbrakesed, avad kohtulahendid ja teed päringu. Kui aga kägu otsid sealt, ei leia sa karusittagi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eks siingi teemas ole naisi, kes pole oma abikaasat või elukaaslast petnud.

No kui seksuaalne iha puudub, siis polegi kellegagi petta, sest ükski meest ei lähene ka.

Vägistajad mida teevad siis?

Sind on siis vägistatud?

Kui käod on sinu sõbrakesed, avad kohtulahendid ja teed päringu. Kui aga kägu otsid sealt, ei leia sa karusittagi.

Kas sind on vägistatud?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

unistada pole keelatud

Mis unistada, mulle nende lähenemine üldse ei meeldi, aga neid see ei huvita, ikka litsuvad ligi. Ma arvan, et sama kogemus on väga paljudel naistel.

Kuidas see ligilitsumine täpsemalt välja näeb?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eks siingi teemas ole naisi, kes pole oma abikaasat või elukaaslast petnud.

No kui seksuaalne iha puudub, siis polegi kellegagi petta, sest ükski meest ei lähene ka.

Vägistajad mida teevad siis?

Sind on siis vägistatud?

Kui käod on sinu sõbrakesed, avad kohtulahendid ja teed päringu. Kui aga kägu otsid sealt, ei leia sa karusittagi.

Kas sind on vägistatud?

Perekooli töllid soovivad pihku vägistamise ja litsumise lugude taustal peksta?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on üks ääretult rumal ja eluvõõras arvamus, et ilusatel naistel on rohkem sekspartnereid kui koledatel. Sekspartnerite arv sõltub täiesti kindlalt naise iseloomust ja tema tõekspidamistest.

Mind peeti noorena väga ilusaks naiseks ja mul sebis palju mehi ümber. Ometigi on mul elus olnud vaid üks partner – minu oma mees. Mina ise ei tahtnud teisiti, ehkki võimalusi oli küll ja veel. Ka siis, kui ma olin oma mehega juba ammu abielus ja mul olid lapsed, tekkis koguaeg olukordi, kus oleks võinud olla igasugu “seiklusi”.

Seksi saavad kõik naised. Ka koledad naised. Ja nii palju kui soovi on. See on kindel fakt, sest mitte kõikide meeste jaoks ei ole seksi jaoks oluline ilus näolapp või modellikeha. Isegi vaimupuudega inimesed seksivad. Samuti on üldteada see, et hooldekodudes elavaid vaimupuudega naisi on mehed käinud seksitamas.

Kui minu juttu ei usu, võite teha katsetuseks konto mõnda seksportaali. Juba esimese poole tunni jooksul on sul mitu meest järjekorras, kes küsivad seksi. Ka juhul, kui su profiilil puudub foto ja su vanuseks on märgitud 55 aastat. Ei huvita neid see, kas oled ilus või kole, paks või peenike, 20- või 60-aastane. Kõik läheb kaubaks.

Seega, mis jutt see on, et ainult ilusad ja atraktiivsed naised saavad seksi?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega, mis jutt see on, et ainult ilusad ja atraktiivsed naised saavad seksi?

Paksud ja inetud mehi ei leia. Selliseid väljendeid on loetud siitsamast perekoolistki. Kui hoiad end ühele, kindlasti puudega tüüp, teist võimalust ei ole.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud ja inetud mehi ei leia.

Minu arust pooled on paksud ja keskpärase välimusega, aga mehed on enamusel olemas. Kui ei ole, on see pigem oma valik. Ega mehed ka kõik mingid Adonised ei ole. Suurem osa inimesi on tavalised. Ja kui lihtsalt seksist rääkida, no siin pole üldse küsimust, kõik kes tahavad, saavad seksi. Mehed muidugi mitte, aga naised küll. Ja ilusaks naiseks peetakse juba normaalkaalulist naist, ega suurt muud pole vajagi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud ja inetud mehi ei leia.

Minu arust pooled on paksud ja keskpärase välimusega, aga mehed on enamusel olemas. Kui ei ole, on see pigem oma valik. Ega mehed ka kõik mingid Adonised ei ole. Suurem osa inimesi on tavalised. Ja kui lihtsalt seksist rääkida, no siin pole üldse küsimust, kõik kes tahavad, saavad seksi. Mehed muidugi mitte, aga naised küll. Ja ilusaks naiseks peetakse juba normaalkaalulist naist, ega suurt muud pole vajagi.

See oli iroonia.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli iroonia.

Ma sain aru, aga paljud naised ise kultiveerivad sellist arvamust. Tegelikult pole nii, kõik leiavad mehe, kes tahavad. Kõik mehed küll ei leia naist, siis üritavad ajada selle kaela, et neil pole raha, sellepärast, aga see on samasugune jama. Ikka muud põhjused on mängus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind peeti noorena väga ilusaks naiseks ja mul sebis palju mehi ümber. Ometigi on mul elus olnud vaid üks partner – minu oma mees. Mina ise ei tahtnud teisiti, ehkki võimalusi oli küll ja veel. Ka siis, kui ma olin oma mehega juba ammu abielus ja mul olid lapsed, tekkis koguaeg olukordi, kus oleks võinud olla igasugu “seiklusi”. Seksi saavad kõik naised. Ka koledad naised. Ja nii palju kui soovi on. See on kindel fakt, sest mitte kõikide meeste jaoks ei ole seksi jaoks oluline ilus näolapp või modellikeha.

Täiskasvanud inimene ajab sellist juttu? Päriselt? mina ilus, mina tahan ja vahest mõtlen ka teiste eest. Pöial püsti, tubli.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud inimene ajab sellist juttu? Päriselt? mina ilus, mina tahan ja vahest mõtlen ka teiste eest. Pöial püsti, tubli.

Muidugi! Ennast ilusaks pidada on ju täitsa lubamatu, eks? Ega inimene ei tohi endaga üldse rahul olla. Kui keegi ütleb, et oled ilus, siis peab tagasi ajama, et ah, ei ole midagi, ära aja…?! Siis on väga viisakas!

Ma julgen ka enda kohta öelda, et olin noorena väga ilus. Seda öeldi mulle sageli. Praegu olen 50 ja arvan, et oma vanuse kohta olen praegugi kena. Lisaks, mul on väga sale ja vormis keha. See ei ole ainult minu arvamus, vaid seda öeldakse mulle väga sageli erinevate inimeste poolt. Jällegi, olen oma kehaga väga rahul. Aga noh, häbiasi oleks ju seda tunnistada.

Viisakas oleks ju öelda, et olen kole, loll, paks ja nõme ning ma ei ole kohe üldse endaga rahul.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli iroonia.

Ma sain aru, aga paljud naised ise kultiveerivad sellist arvamust. Tegelikult pole nii, kõik leiavad mehe, kes tahavad. Kõik mehed küll ei leia naist, siis üritavad ajada selle kaela, et neil pole raha, sellepärast, aga see on samasugune jama. Ikka muud põhjused on mängus.

Millest sa aru said? Et see kommentaar oli iroonia? Ei olnud iroonia. Lihtsalt see haige perekooli mees arvab, et see kommentaar on iroonia. See kommentaar, mida irooniaks nimetati on igati asjakohane ja päriselus kehtiv.

Jah, iga naine, kes vähegi tahab, saab seksi. Aga, kui sa räägid alalise elukaaslase leidmisest, siis see on tõesti hoopis teine teema. Aga see ei puutu konkreetsel juhul kuidagi vestlusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Armukesed ,kohtumised.