Esileht Pereelu ja suhted Armukeseks, kuidas mees teiega käitub

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Armukeseks, kuidas mees teiega käitub

Postitas:
rosinakypsis

Iga päev kirjutab, helistab. Paar korda nädalas kohtume. Lilled, vein, šampus, kingitused. Kallistused, hellitused, pikk eelmäng. Peale seksi kaisus ja siis läheb koju oma naise juurde. Mulle sobib.

Aga ole hea ja tee üks eksperiment: kui pikk eelmäng, seks ja kaisutused tehtud, siis maini oma romantilisele musirullile nii muuseas, et kahtlustad, et ootad last. Ja siis võta stopperiga aega, mitu nanosekundit tal võtab, et pükstesse hüpata ja minema kaapida. Ning siis tule kirjuta meile uuesti, kui tihti ta helistab, kirjutab ja kokku tahab saada. Nõus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iga päev kirjutab, helistab. Paar korda nädalas kohtume. Lilled, vein, šampus, kingitused. Kallistused, hellitused, pikk eelmäng. Peale seksi kaisus ja siis läheb koju oma naise juurde. Mulle sobib.

Aga ole hea ja tee üks eksperiment: kui pikk eelmäng, seks ja kaisutused tehtud, siis maini oma romantilisele musirullile nii muuseas, et kahtlustad, et ootad last. Ja siis võta stopperiga aega, mitu nanosekundit tal võtab, et pükstesse hüpata ja minema kaapida. Ning siis tule kirjuta meile uuesti, kui tihti ta helistab, kirjutab ja kokku tahab saada. Nõus?

Et ikkagi laste pärast, lükkame lapse tanki, hirmutame lapse, rasedusega?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehtne kojak või kvaliteetne single malt viski oleks muidugi paremad, ja näitaksid maitset ja rahakotti enam. Peaelgi on nendega ka muud teha kui kõrist alla kallata.

Kanget alkoholi üldiselt naistele ei kingita.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja siis võta stopperiga aega, mitu nanosekundit tal võtab, et pükstesse hüpata ja minema kaapida.

Päris hea ikka, Rosinake.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Miks peaks ta siis kohe minema kaapima? Minekaapimise aeg jääb ikka sinna perioodi, kui lapse tõttu enam seksi ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lilled, vein, šampus, kingitused.

Järelikult on Su armukesel süütunded. Asi pole ehk nii, nagu välja paistab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahetult pärast päevade lõppu võib küll rasestuda. Ja spermatosoidid võivad kehas ka paar päeva elada.

Tagasi anatoomiatundi. Loe üle peatükk spermatosoidide ja munaraku elueast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tagasi anatoomiatundi. Loe üle peatükk spermatosoidide ja munaraku elueast.

Mis ta valesti ütles? Vabanenud munaraku eluiga on ca 24 tundi, aga seemnerakud võivad teda juba ees oodata, vabalt paar kuni mõni päeva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga no vein ja šampus, viigu parem koju naisele! Fantaasiavaene vennike!

Sinu juurde peaks viinaga laekuma? Shampus maksab 40 eurot, vähemalt ei ole kooner.

Minu poes maksab 4 eurot vahi nüüd uhket elu ahh 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga no vein ja šampus, viigu parem koju naisele! Fantaasiavaene vennike!

Sinu juurde peaks viinaga laekuma? Shampus maksab 40 eurot, vähemalt ei ole kooner.

Minu poes maksab 4 eurot vahi nüüd uhket elu ahh 😀

Sa pead silmas gaasiga vahuvein? Šampus on ikka midagi muud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma ei saanud midagi aru siit?

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Pereelu ja suhted Armukeseks, kuidas mees teiega käitub