Esileht Pereelu ja suhted Armukeseks töökaaslasele

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 122 )

Teema: Armukeseks töökaaslasele

Postitas:
Kägu

Kõigil tundub täiesti ükskõik olevat.

Kui keegi midagi konkreetselt ei ütle, ei tähenda, et ükskõik on. Mina põlgan selliseid inimesi südamest, aga teen oma tööd ja mingi korraloomisega ei tegele. Samas mulle ei meeldi selline õhkkond tööl ja ei meeldi ka see, kui ülemused mingid liiderdajad on, ma ei austa neid. Organisatsioonikultuur ja eetika tegelikult on olulised. Kui ettevõttes peetakse selliseid asju tavapäraseks, on seal tavaliselt viltu ka väga palju muid asju. Mina igatahes pean tööturgu silmas ja lähen minema, kui võimalus avaneb, sest lihtsalt ei meeldi sellised asjad

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa lepid vabatahtlikult kellegi ülejääkidega, miks? Peab ikka madal enesehinnang olema, et vaba naisena mingi armukese positsiooniga leppida.

TA pere ei saa kunagi teada, aga armuke kannatab. Asjata pole seebikates bossidel armukesed, sest bossil on kõik olemas. Ehk siis kõige turvalisem armukesi pidada u 40ndates, kui mõlemal on imekena pereelu ja tublid lapsed. Ebavõrdsus tekib kohe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi midagi konkreetselt ei ütle, ei tähenda, et ükskõik on. Mina põlgan selliseid inimesi südamest, aga teen oma tööd ja mingi korraloomisega ei tegele.

Kui see ei puuduta sind, sinu tööd, kasvõi vaimselt, siis jah, võimalik on nii töötada, aga paratamatult on inimestel sisekõne ja mälu, mis tekitavad lisastressi. Lisastressi pole ellu vaja ei armukesele, töötajatele, armukukest pidava naise mehele jne. Stress teeb enneaegselt vanaks ja kulutab organismi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohiks lasta ennast teiste arvamusest mõjutada. Las põlgavad omaette, sinu elu see ei mõjuta.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on olnud noorena nn suhe oma töökaaslasega, kellel oli elukaaslane olemas. Mitte keegi kolleegidest ei teadnud (kui just itimees meie meilivahetust ei lugenud).
Asutus ja ruumid olid ka väga suured ja laialivalguvad, seega tööruumes me puutusime harva ja möödaminnes kokku, midagi ei näidanud me välja.

Oli väga kirglik suhe, kohtusime minu pool. On, mida meenutada. Kestis see aastaid ja praegugi ligi 20 a hiljem veidi netis suhtleme. Elukogenud inimesena tean nüüd, et selline passion on nagunii võimalik vaid mitte koos elades. Alguses olime mõlemad armunud, jah isegi tema. Aga oli nagu oli, igast suhtest ei saa paari.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sobis selline vastus? ????

Mis see tähendab? Uudishimust küsin.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sobis selline vastus? ????

Mis see tähendab? Uudishimust küsin.

Noh, aga mida sa pakuks?:) Kas ühtegi mõtet ei teki?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahetised mõtteid tekib.

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sobis selline vastus? ????

Mis see tähendab? Uudishimust küsin.

TA mees hakkab kohe teisi naisi laikima, kui nad ei seksi sel päeval.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukeseks hakata on alati halb mõte.

Mismõttes? Armuke saab ka vabal inimesel olla. Armuke ei tähenda ju, et inimesed on suhtes. Kui ma olen vaba ja teine inimene on vaba, siis ta saabki armuke olla.

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukeseks hakata on alati halb mõte.

Mismõttes? Armuke saab ka vabal inimesel olla. Armuke ei tähenda ju, et inimesed on suhtes. Kui ma olen vaba ja teine inimene on vaba, siis ta saabki armuke olla.

❤See on seksitutvus sel juhul, millest võib areneda sõprus, millest ajapikku kooselu ja lõpuks, kui mõned aastad oldud, kinnituseks abielu. See on pikk rada, mida lõhkuda lollilt on nii mõttetu. ❤

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on vastav kogemus ja pigem ei soovita. Jah, alguses on kõik tore. Pärast võivad tekkida erinevad probleemid. Nt töökohast vallandamine. Tülid armukesega, mistõttu koos töötamine on raskendatud. Armukadedus. Töökaaslaste klatš. Tööalaste saavutuste alahindamine. Jne

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul samuti sellega halb kogemus. Kindlasti ei soovita.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukeseks hakata on alati halb mõte.

Mismõttes? Armuke saab ka vabal inimesel olla. Armuke ei tähenda ju, et inimesed on suhtes. Kui ma olen vaba ja teine inimene on vaba, siis ta saabki armuke olla.

Kui te mõlemad olete vabad ja otsustate kohtuma hakata, siis te olete ju suhtes, mitte armukesed. Armuke on ikka see, kes on suhtele lisaks.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui jalgevahe nii väga kiheleb, siis anna minna. Jäledad inimesed, kes armukesed on/armukesi peavad.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukeseks hakata on alati halb mõte.

Mismõttes? Armuke saab ka vabal inimesel olla. Armuke ei tähenda ju, et inimesed on suhtes. Kui ma olen vaba ja teine inimene on vaba, siis ta saabki armuke olla.

Kui te mõlemad olete vabad ja otsustate kohtuma hakata, siis te olete ju suhtes, mitte armukesed. Armuke on ikka see, kes on suhtele lisaks.

Mis loll jutt see on? Armuke saab olla ka vabal inimesel, mitte ainult suhte oleval.
Kui sa kellegagi nii öelda kohtud, aga otseselt püsisuhte pole, siis ta ongi armuke.

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis loll jutt see on? Armuke saab olla ka vabal inimesel, mitte ainult suhte oleval. Kui sa kellegagi nii öelda kohtud, aga otseselt püsisuhte pole, siis ta ongi armuke.

Sa oled lihtsalt oma definitsiooniga üleeelmises sajandis.
armuke(ne) ‹-se 5› ‹s› <br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” /><br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” />1. pidev abieluväline seksuaalpartnerTa mehel olevat armuke. Mees leidis naise armukesega voodist. Armukesi pidama. Vahetas tihti armukesi.<br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” />▷ Liitsõnad: sala-armuke.<br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” />2. van armastatu, kallim. *Juba kui ma karjas käisin / oli mul üks armuke .. M. Veske.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armuke olla ikka võib aga tuleb arvestada, et kui suhe läbi, siis võib olla vajalik ameti‐ või töökohta vahetada. Läbi käidud tee ning nö kaotusseisu jäänud pool hakkas tööl kõigi võimalustega kiusama. Ametikoha vahetus jäi ainukeseks lahenduseks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled lihtsalt oma definitsiooniga üleeelmises sajandis. armuke(ne) ‹-se 5› ‹s›

1. pidev abieluväline seksuaalpartner. Ta mehel olevat armuke. Mees leidis naise armukesega voodist. Armukesi pidama. Vahetas tihti armukesi.
▷ Liitsõnad: sala-armuke.
2. van armastatu, kallim. *Juba kui ma karjas käisin / oli mul üks armuke .. M. Veske.

Hoopis sinu Interpretatsioon “armukesest” on ajale jalgu jäänud. Ei tea, millal su iidol Veske elas? Tänapäeval kui kodus kurja naise tänitamisest surmani tüdinud mees tutvub kena südamliku neiuga ja neil tekivad tunded, siis ajapikku oleks seda üha üllamaks muutuvat suhet armukesepidamiseks nimetada,täiesti vale. Alguse on jah inetu, aga mõelge nüüd ise, kodus sõimatakse ja negatiivsed tunded prevaleerivad. Mõnes kohas saab saapaga mööda pead. Naine enda eest ei hoolitse. Teiselt jälle kena hoolitsetud ja üksnes naeratav kaaslane. Mina sellist asja sõnaga armuke ei nimetaks. Sõna algus on ilus, aga lõpp kisub ära. Hoopis asjakohasem oleks kerglase “armuke asemel “armastuseke” öelda. Lohiseb küll veidi aga sisult täpsem

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis loll jutt see on? Armuke saab olla ka vabal inimesel, mitte ainult suhte oleval. Kui sa kellegagi nii öelda kohtud, aga otseselt püsisuhte pole, siis ta ongi armuke.

Sa oled lihtsalt oma definitsiooniga üleeelmises sajandis.

armuke(ne)-se 5› ‹s<br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” /><br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” />1. pidev abieluväline seksuaalpartner. Ta mehel olevat armuke. Mees leidis naise armukesega voodist. Armukesi pidama. Vahetas tihti armukesi.<br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” />▷ Liitsõnad: sala-armuke.<br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” />2. van armastatu, kallim. *Juba kui ma karjas käisin / oli mul üks armuke .. M. Veske.

Jah, loe ka 2. punkti definitsiooni!
Armuke ei pea olema ainult abielus/suhtes oleval inimesel. Või kudas sa nimetad inimest, kellega ei ole suhtes, aga käid tema juures suksutamas?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, loe ka 2. punkti definitsiooni! Armuke ei pea olema ainult abielus/suhtes oleval inimesel. Või kudas sa nimetad inimest, kellega ei ole suhtes, aga käid tema juures suksutamas?

Kas seda ei pannud tähele, et punkt 2 juures on öeldud vananenud tähendus ja näide toodud Veskelt, kes elas 1800 millegagi. Sellist inimest nimetatakse seksisõbraks, mitte armukeseks.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otse loomulikult tuleb järgi proovida, töökaaslastega saab kõige ägedamaid elamusi üldse. Riskimoment annab suhtele kõvasti vürtsi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et töökaaslane peab küll TA-d sümpaatseks, kuid ei ürita olukorda eskaleerida. TA aga tahab töökaaslast ikkagi ära sebida ja püüab ennast armukeseks nimetades teist kaas- või põhisüüdlaseks mõelda. Ei ole vaja liigselt pingutada – kehtivad moraalinormid lubavad naisel teha, mida hing ihaldab ja mõistavad mehe alati hukka. Lihtsalt ära unusta enda ohvriks nimetada, kui olukord teravaks läheb ja asja meediasse anda ähvardada, kui keegi “ohvrisüüdistamisega” tegeleda kavatseb. Nii saad igas asjas enda tahtmise.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et töökaaslane peab küll TA-d sümpaatseks, kuid ei ürita olukorda eskaleerida. TA aga tahab töökaaslast ikkagi ära sebida ja püüab ennast armukeseks nimetades teist kaas- või põhisüüdlaseks mõelda. Ei ole vaja liigselt pingutada – kehtivad moraalinormid lubavad naisel teha, mida hing ihaldab ja mõistavad mehe alati hukka. Lihtsalt ära unusta enda ohvriks nimetada, kui olukord teravaks läheb ja asja meediasse anda ähvardada, kui keegi “ohvrisüüdistamisega” tegeleda kavatseb. Nii saad igas asjas enda tahtmise.

Issand kui nunnu ja peen taktika ja sõnastus, et töökaaslane “peab töökaaslast sümpaatseks” ja “üks sebib teist”. Ei. Siin mõlemad tahavad teineteisega sebida ja need signaalid, et keegi tahab TA-d sebida, on just tulnud sellelt töökaaslaselt endalt ja sellest ka see teema.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töökohavalik ei sõltu ometi sellest, kus armuke töötab.

Sai oma praeguselt töökaaslaselt pakkumise ja nüüd on mõtleb alles, kas tasub või mitte. Jäi selline mulje vähemalt.

TA

Töötame juba ühes firmas ja suht sarnastel positsioonidel. Ei ole klassikaline ülemuse-alluva suhe.

Praegu oleme sellel levelil, kus teame, et üksteise vastu sümpaatia on olemas aga sealt edasi veel pole tegutsenud.

Miks siis oodata? Loomulikult tuleks ära proovida, kasvõi üheöösuhte näol. Ise kindlasti prooviks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult tuleks ära proovida, kasvõi üheöösuhte näol.

Üks öö on liiga pikk aeg. Esimene kord on kõige mõnusam selline kiire kähkukas. Selleks sobib kontori kööginurk, laos mõni vaiksem paigake. Kui firma kontoris on saun, siis see on hea valik. Võib ka koos autoga lõunale sõita ning siis tagaistmel asjatada. Leidlik inimene leiab ikka võimaluse.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Siin mõlemad tahavad teineteisega sebida ja need signaalid, et keegi tahab TA-d sebida, on just tulnud sellelt töökaaslaselt endalt ja sellest ka see teema.

Kui mõlemad tahakSid teineteist sebida, poleks vaja teematki teha. Ja suhtes keskealisele inimesele on armukeseks hakkamine palju meeldivam kui uuesti nullist alustada, niisiis…pole ühtegi takistust, niisiis pole mingit kahepoolset meeldimist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Siin mõlemad tahavad teineteisega sebida ja need signaalid, et keegi tahab TA-d sebida, on just tulnud sellelt töökaaslaselt endalt ja sellest ka see teema.

Kui mõlemad tahakSid teineteist sebida, poleks vaja teematki teha. Ja suhtes keskealisele inimesele on armukeseks hakkamine palju meeldivam kui uuesti nullist alustada, niisiis…pole ühtegi takistust, niisiis pole mingit kahepoolset meeldimist.

On küll, kuna muidu ei tekikski alust teema tegemiseks. Ikka on kahepoolne meeldivus, kuid üks osapool on tagasihoidlikum ja see osapool ei ole TA, mis omakorda tähendab, et see teine osapool on kindlas suhtes, mida ta väärtustab rohkem kui TA-d ja kogu lugu ilmselt ei saa nagunii toimuma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Siin mõlemad tahavad teineteisega sebida ja need signaalid, et keegi tahab TA-d sebida, on just tulnud sellelt töökaaslaselt endalt ja sellest ka see teema.

Kui mõlemad tahakSid teineteist sebida, poleks vaja teematki teha. Ja suhtes keskealisele inimesele on armukeseks hakkamine palju meeldivam kui uuesti nullist alustada, niisiis…pole ühtegi takistust, niisiis pole mingit kahepoolset meeldimist.

Takistus on täiesti olemas. See, kellega see töökaaslane suhtes on. Väga paljud inimesed hoolimata flirdist ei ole suutelised ega taha oma kaaslast petma ja töö juures on ju hea kindel tiiba ripsutada, flirtida ja koju minnes ei tea elukaaslane toimuvast midagi ja alati jääb võimalus öelda kahtluse korral, et see töökaaslane on alati hoopis talle ligi ajanud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll, kuna muidu ei tekikski alust teema tegemiseks. Ikka on kahepoolne meeldivus, kuid üks osapool on tagasihoidlikum ja see osapool ei ole TA, mis omakorda tähendab, et see teine osapool on kindlas suhtes, mida ta väärtustab rohkem kui TA-d ja kogu lugu ilmselt ei saa nagunii toimuma.

Ja õige ongi. Teema pealkiri ajab juba südame pahaks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 122 )


Esileht Pereelu ja suhted Armukeseks töökaaslasele