Esileht Pereelu ja suhted Armukesest uueks naiseks – kas keegi on ka kahetsenud

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Armukesest uueks naiseks – kas keegi on ka kahetsenud

Postitas:

Ausalt – vahel kahetsen. Mehel on eelmisest suhtest kaks täiskasvanud last, nende ema elab väga vaba ja muretut elu, reisib ringi (ta on mu mehega FB-s sõber), tegeleb karjääri ja eneseteostusega.

Samas olen mina seotud väikeste lastega ning paraku ka mehe vanematega, kes jäid üsna korraga kuidagi töntsiks ja pean korraldama nende hooldamise (mees on minust 15 aastat vanem ja seetõttu on ka vanemad eakamad). See on väga tüütu lisakohustus, mis tekkinud.

Vahel palun mehe vanematel lastel oma õdedega suhelda ja neid hoida, et saaksime mehega hingata, aga need lapsed on suured ludrid ja ei viitisi isegi oma vanaema ja vanaisa käia vaatamas, rääkimata oma õdedega suhtlemisest.

Korra viitasin mehele, et me võiksime ju ikkagi tema suuremate lastega vanavanemate eest hooldamise kohustusi jagada, sain mehelt üsna imeliku vastuse: “Sa tahtsid nii väga ju minu perekonda tungida, nüüd peadki sellega tegelema.”

Aga mida sa siis ootasid? MIKS peavad mehe lapsed eelmisest elust sinu lapsi vaatama? Ei pea. Mehe vanemad vanad ja töntsid—- edu hooldamisel! Sest. Ise sa ju selle elu omale kokku kerasid, nüüd helbi seda suppi. Lohutuseks sulle— vanad võivad veel eksisteerida aastaid, jäädes järjest kehvemaks. Edu!

Miks peavad vanemad lapsed vanavanemaid hooldama? Nendel on oma elu ja elu rajamine. Ei ole nad sellepärast veel ludrid.
Mehe eksnaine elab muretut elu? Tema on omad lapsed suureks kasvatanud, ja nüüd on vaba proua ja tal on aega enda jaoks.. Kas sa eeldad, et eks tuleb sinu lapsi hoidma? Usun, et tal on targematki teha.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma exmehe & tema uue naise last kyll hoidnud. Milles see tilluke ikka syydi. Mu lapsed (kes ei ole mu exmehe lapsed, pärgpere värk) on samuti neil last hoida aidanud, kuigi see pole neile isegi poole kohaga sugulane. Mul vist on see roti suhtumine, et põle vahet, kelle põnn, kyll kamba peale yles kasvatame.

Exmehe ema aitaxin ka heal meelel, kui vaja. Ta lihtsalt on nii tore inimene. Exmehe isa (& praeguse mehe isa) võivad ise vaadata, kuidas elatud või surdud saavad, nendel on see komme napsu võtta & napakax minna.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust sõltub kõik inimetest endist. See, et mul on vedanud nii mehe, kui ka tema poja ja tütrega, et meil normaalsed, üksteist toetavad ja hoidvad suhted – on ikka tingitud sellest, oleme kõik toredad inimesed. Mehe eks on ka normaalne inimene (hm, ega mu mees siis mingi kolliga abielus ei olnud, neil läksid suhted rappa enne minu mängu tulekut). Kui mehe vanemad peaksid abi vajama – siis oleksin kindlasti nõus aitama, sest kui minu ema jäi kehvaks – tassis mees teda autosse ja autost välja ratastooli.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 15:18; 10.08 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust sõltub kõik inimetest endist. See, et mul on vedanud nii mehe, kui ka tema poja ja tütrega, et meil normaalsed, üksteist toetavad ja hoidvad suhted – on ikka tingitud sellest, oleme kõik toredad inimesed. Mehe eks on ka normaalne inimene (hm, ega mu mees siis mingi kolliga abielus ei olnud, neil läksid suhted rappa enne minu mängu tulekut). Kui mehe vanemad peaksid abi vajama – siis oleksin kindlasti nõus aitama, sest kui minu ema jäi kehvaks – tassis mees teda autosse ja autost välja ratastooli.

Sul tundub olevat veidi teine lugu, kui et armukesest uueks naiseks. Siis saavadki suhted olla toetavad ja hoidvad.
Kui üks naine on pikka aega armuke olnud, siis ei leidu eriti vana naist, kes toetavalt suhtuda tahab. Parim, mis ta pakkuda suudab, on lihtsalt mittesekkumine ja eemale tõmbumine, oma elu elamine eeldades, et ka teised ei sekku tema ellu.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 23:31; 09.08 08:24; 09.08 08:45; 09.08 10:05; 09.08 16:06; 10.08 09:04; 10.08 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, seda arvad sina ratsionaalselt mõeldes. Aga armukeste loogika on ju teine. Nemad arvavad (vahel ka mehed neile nii räägivad), et armukest hakati pidama vaid sellepärast, et mees on ju suhtes nii õnnetu ja eelmine naine on igavene nõid, kellega polegi muudmoodi võimalik. Ega pole mingit armastust üldse olnudki, kuidagi juhuslikult satuti suhtesse ja saadi lapsed. Aga nüüd, kui on suur armastus ja hingesugulus selle armukesega, on ju asi hoopis teine. Paljud naised arvavad, et nemad on need suured päästjad, kes mehe sellest väga halvast suhtest ära lohistavad. Tõde jõuab kohale alles siis, kui endaga sama juhtub, et tuleb jälle keegi päästja. Enne neil ei tule pähegi, et mehes võib olla viga, et armukesi peavad, enne usuvad tõsimeeli, et naine on halb.

Abielunaise stereotüüpne loogika, kes väriseb ainuüksi mõttest, et mees äkki kohtab kedagi, kes talle rohkem meeldib.

Muuseas, ongi üsna palju juhuslikult suhtesse sattunuid, kogemata lapse saanuid ja sellel põhjusel abiellunuid. Ja elatakse mingit “keskmist” elu. Ja siis mõnikord kohatakse inimest, kes tõeliselt sobibki. Keegi ei päästa kedagi, lihtsalt kaks inimest saavad kokku.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 10:07; 11.08 07:03; 11.08 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, seda arvad sina ratsionaalselt mõeldes. Aga armukeste loogika on ju teine. Nemad arvavad (vahel ka mehed neile nii räägivad), et armukest hakati pidama vaid sellepärast, et mees on ju suhtes nii õnnetu ja eelmine naine on igavene nõid, kellega polegi muudmoodi võimalik. Ega pole mingit armastust üldse olnudki, kuidagi juhuslikult satuti suhtesse ja saadi lapsed. Aga nüüd, kui on suur armastus ja hingesugulus selle armukesega, on ju asi hoopis teine. Paljud naised arvavad, et nemad on need suured päästjad, kes mehe sellest väga halvast suhtest ära lohistavad. Tõde jõuab kohale alles siis, kui endaga sama juhtub, et tuleb jälle keegi päästja. Enne neil ei tule pähegi, et mehes võib olla viga, et armukesi peavad, enne usuvad tõsimeeli, et naine on halb.

Abielunaise stereotüüpne loogika, kes väriseb ainuüksi mõttest, et mees äkki kohtab kedagi, kes talle rohkem meeldib.

Muuseas, ongi üsna palju juhuslikult suhtesse sattunuid, kogemata lapse saanuid ja sellel põhjusel abiellunuid. Ja elatakse mingit “keskmist” elu. Ja siis mõnikord kohatakse inimest, kes tõeliselt sobibki. Keegi ei päästa kedagi, lihtsalt kaks inimest saavad kokku.

21. Sajandil, kus rasedusvastaseid vahendeid võimalus valida ja meestel suured võimalused omale kohe sobilik kaaslane leida, satutakse juhuslikult keskpärasesse suhtesse ja kohe on sunnitud abielluma ja lapsi saama. Sinu abielumehest armuke on ikka ilusa muinasjutu sulle välja mõelnud. Mõelge nüüd veidi peaga ja saate ise ka aru, et tänapäeval ei saa enam ühtegi meest vägisi abielluma sundida ning vägisi isaks sundida. Või veelvähem selle paha naisega koos elama, selleks on lahutus. Kõige nõmedam ongi selline abikaasa kirumine. Ja õhtu lõpuks läheb see sama mees oma kirutud naise kõrvale voodisse ja mängib head abikaasat, nõmedad mehed, ma ütlen.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 10:34; 11.08 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemata lapse saanud mehed vist on need kondoomipõlgurid, eksole? Aga ikka naine süüdi!
See on ju hülgem6la, kuidas vaesele mehele nõia poolt vägisi laps tehti ja abielluma sunniti ka veel. Sa ise ei adu, et jutt ja elu ei lähe kokku?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, seda arvad sina ratsionaalselt mõeldes. Aga armukeste loogika on ju teine. Nemad arvavad (vahel ka mehed neile nii räägivad), et armukest hakati pidama vaid sellepärast, et mees on ju suhtes nii õnnetu ja eelmine naine on igavene nõid, kellega polegi muudmoodi võimalik. Ega pole mingit armastust üldse olnudki, kuidagi juhuslikult satuti suhtesse ja saadi lapsed. Aga nüüd, kui on suur armastus ja hingesugulus selle armukesega, on ju asi hoopis teine. Paljud naised arvavad, et nemad on need suured päästjad, kes mehe sellest väga halvast suhtest ära lohistavad. Tõde jõuab kohale alles siis, kui endaga sama juhtub, et tuleb jälle keegi päästja. Enne neil ei tule pähegi, et mehes võib olla viga, et armukesi peavad, enne usuvad tõsimeeli, et naine on halb.

21. Sajandil, kus rasedusvastaseid vahendeid võimalus valida ja meestel suured võimalused omale kohe sobilik kaaslane leida, satutakse juhuslikult keskpärasesse suhtesse ja kohe on sunnitud abielluma ja lapsi saama. Sinu abielumehest armuke on ikka ilusa muinasjutu sulle välja mõelnud. Mõelge nüüd veidi peaga ja saate ise ka aru, et tänapäeval ei saa enam ühtegi meest vägisi abielluma sundida ning vägisi isaks sundida. Või veelvähem selle paha naisega koos elama, selleks on lahutus. Kõige nõmedam ongi selline abikaasa kirumine. Ja õhtu lõpuks läheb see sama mees oma kirutud naise kõrvale voodisse ja mängib head abikaasat, nõmedad mehed, ma ütlen.

Ei-ei, kõik abielud sõlmitakse ja kõik lapsed sünnivad ainult suurest ja pühast armastusest, muidugi. Ja kõik need abielus naised on ideaalsed ja inglid, lihtsalt üks sort mehi on igavesed kaabakad, kes kõikidele, kaasa arvatud oma armukestele süüdimatult valetavad.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 10:07; 11.08 07:03; 11.08 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, seda arvad sina ratsionaalselt mõeldes. Aga armukeste loogika on ju teine. Nemad arvavad (vahel ka mehed neile nii räägivad), et armukest hakati pidama vaid sellepärast, et mees on ju suhtes nii õnnetu ja eelmine naine on igavene nõid, kellega polegi muudmoodi võimalik. Ega pole mingit armastust üldse olnudki, kuidagi juhuslikult satuti suhtesse ja saadi lapsed. Aga nüüd, kui on suur armastus ja hingesugulus selle armukesega, on ju asi hoopis teine. Paljud naised arvavad, et nemad on need suured päästjad, kes mehe sellest väga halvast suhtest ära lohistavad. Tõde jõuab kohale alles siis, kui endaga sama juhtub, et tuleb jälle keegi päästja. Enne neil ei tule pähegi, et mehes võib olla viga, et armukesi peavad, enne usuvad tõsimeeli, et naine on halb.

21. Sajandil, kus rasedusvastaseid vahendeid võimalus valida ja meestel suured võimalused omale kohe sobilik kaaslane leida, satutakse juhuslikult keskpärasesse suhtesse ja kohe on sunnitud abielluma ja lapsi saama. Sinu abielumehest armuke on ikka ilusa muinasjutu sulle välja mõelnud. Mõelge nüüd veidi peaga ja saate ise ka aru, et tänapäeval ei saa enam ühtegi meest vägisi abielluma sundida ning vägisi isaks sundida. Või veelvähem selle paha naisega koos elama, selleks on lahutus. Kõige nõmedam ongi selline abikaasa kirumine. Ja õhtu lõpuks läheb see sama mees oma kirutud naise kõrvale voodisse ja mängib head abikaasat, nõmedad mehed, ma ütlen.

Ei-ei, kõik abielud sõlmitakse ja kõik lapsed sünnivad ainult suurest ja pühast armastusest, muidugi. Ja kõik need abielus naised on ideaalsed ja inglid, lihtsalt üks sort mehi on igavesed kaabakad, kes kõikidele, kaasa arvatud oma armukestele süüdimatult valetavad.

Mina pole väitnud, et kõik abielunaised inglid ja pühakud oleksid või kõik abielumehed kaabakad. Üldistada oskad hästi. Aga loomulikult on selline abielumees kaabakas, kes armukesele oma abikaasat taga räägib ja siis pärast koju läheb ja selle sama abikaasa kõrvale voodisse ronib. Äkki peaks sellest hirmsast abikaasast ära lahutama, aga seda need kaabakad muidugi ei tee. Äkki see jube abikaasa leiab omale veel uue ja toreda mehe ja seda need kaabakad juba üle ei ela.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 10:34; 11.08 16:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Armukesest uueks naiseks – kas keegi on ka kahetsenud