Esileht Pereelu ja suhted Armukolmnurk

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Armukolmnurk

Postitas:

On tekkinud huvitav olukord, kus minu eksmees on leidnud endale juba mõnda aega tagasi uue naise, ent nüüd juba nädal aega see uus naine üritab minuga suhelda kuigi ta mind absoluutselt ei tunne ja ta on minu suhtes suhteliselt ebasõbralik, kahtlustab, et mul tema nüüdse mehega, kes on juhtumisi minu eks, ikkagi mingi teema on. Saan oma eksiga üsna normaalselt läbi ja suhtlen vahelduva eduga ning talle see ilmselgelt ei meeldi.

Näiteks too uus naine valetab asju kokku, ütleb, et eks ütles seda, teist ja kolmandat minu kohta ning öeldu on alati negatiivne, armukadetseb hüsteeriliselt, soovib kokku saada ja \”jutud selgeks rääkida\”, ütles mulle, et ega mina tema suud nagunii kinni ei pane, et olen hoor ja vajan vaimset abi jne. Lihtsalt ajab sellist seosetut teksti. Kui olen üritanud talle selgitada, et olgu rahulik, oleme eksiga lahus juba paar aastat, siis ta nagu kuulab ära ent siis jätkab ikka sama teemaga, kuidas mina tema meest tahan ja et ma teda teps mitte talt üle ei löö. Ühesõnaga, käitub kummaliselt ja sõimab.

Olen eksiga ka üritanud suhelda, et miks ta naine niivõrd imelikult käitub ja armukadetseb täiesti tühjade asjade pärast, ent see lihtsalt ei anna tulemusi ja sõimamine jätkub, sest naine ütles mulle, et tema mees ei ole käskinud tal minuga suhelda, vaid et ta omast soovist on hakanud seda tegema.

Olen ka mõelnud, et kas mu eks keerab seda naist üles, et saaks armudraamat teha või mis toimub nagu ent see on minu jaoks niivõrd kummaline, et see naine just nüüd otsustas minuga sellisel viisil suhtlema hakata.

Kuidas teie olukorra lahendaksite? Vaidlemine ja ignoreerimine tulemusi ei ole andnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.02 02:47; 16.02 06:37; 17.02 06:59; 18.02 22:42; 19.02 14:42; 19.02 14:46; 19.02 18:06; 19.02 18:39; 19.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salvestaks telefonikõne ja saadaks eksmehele. Tekst juures, kui naine ei lõpeta kirjutan annan asja politseisse ja sealt kohtusse. Et valik on nende.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Salvestaks telefonikõne ja saadaks eksmehele. Tekst juures, kui naine ei lõpeta kirjutan annan asja politseisse ja sealt kohtusse. Et valik on nende. [/tsitaat]

Ma proovisin sellele naisele öelda, et kas ta sooviks asjale sellist lahendust ja tema vastus oli, et tema mind ega minu sõnu ei karda ja et satun ise hätta. 😀

Ma ei saa aru, kas mu eks tõsiselt laseb tal mind trollida ja kui, siis milleks see vajalik on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.02 02:47; 16.02 06:37; 17.02 06:59; 18.02 22:42; 19.02 14:42; 19.02 14:46; 19.02 18:06; 19.02 18:39; 19.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina selle mehe uue naisega üldse ei suhtleks. See ei vii kuskile. Küll see suhe neil varsti lõpeb, sest olgu see mees, missugune iganes, ega temagi hulluga koos elada ei taha. Ja teil ju pole mingit armukolmnurka, ma saan aru. et saate mehega hästi läbi, aga lähemalt (s.t. voodis) ei suhtle?

Aga minul on olnu tõesti nii, et minu eksmehel oli teine naine ja meie eksiga ikka suhtlesime väga tihedalt ja lähedalt. Eks ütles lihtsalt naisele, et käib lapsi vaatamas (igal nädalavahetusel!). Naine esialgu ei kahtlustanud midagi. Rääkis mulle isegi, kui truu mees tal on. Mind pettis, aga teda ei peta! No mingi hetk ikka sai aru, et asjad pole (temale sobivas) korras minu ja eksi vahel ja esitas ultimaatumi: kas tema või mina? Minu eks valis minu, s.t. oma eksnaise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma ette võtaks? Ei midagi.Kui ta ta sinu eksmees on, siis tema elu ja suhted ei puutu enam minusse ju. Tema uue naise või armukesega ma küll suhtlema ei hakkaks. Lihtsalt elaks oma elu ja isikutel, kes mulle meeltmööda pole ja kellegil mul mingeid asju ajada ei ole, ma lihtsalt ei suhtle. Minu arvamus, et nõme on hakata sinul sinna vahelöe veel susserdama, isegi siis kui sul endal huvi oma eksmehe vastu puudub on totter nendevahelisse suhtesse nina toppida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:38; 19.02 11:22; 19.02 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud päris hästi aru, miks sa arvad, et eks teda sinu vastu üles on keeranud? Loogiline oleks nagu arvata, et prouat ärritabki just see, et sa tema mehega ikka veel suhtled ja sealt ka kahtlus, et ehk ei ole leek veel kustunud. Mul ajab ka kopsu üle maksa, kui minu mehele tema eks helistab, samas enam sellest draamat ei tee. Täiskasvanud inimesed, peaks suutma aktsepteerida seda, et minu uus on tõenäoliselt kellegi vana ja kuna siin lähestikku elame, siis tuleb ka mingil määral kokku puutuda.
Sellest sõgedast eidest ilmselt ei teeks üldse välja. Sul pole ju absoluutselt mingit kohustust temaga läbi käia või üldse kuidagi suhelda. Las ta jaurab- ükskord kas tüdineb ise või jätab mees ta maha, sest nagu üks siin eespool kirjutas, kes see ikka psühhiga koos tahab elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaadates, mis pealkirja sa oma teemale panid, on uuel naisel igati põhjust rahulolematu olla.

olukorra lahendamiseks vähenda eksiga suhtlemist (kui ühiseid lapsi pole, siis lõpeta üldse suhtlemine).

aga seda sa vist ei tee, sulle näib see asi ikka pisut meeldivat ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma viskaks lihtsalt nn toru hargile, kui mingi memm segast peksma hakkaks. iga polt taltsutagu/karjatagu oma naisi ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitan eksmehega suhtlemine lõpetada ja seda naist ignoreerida. milleks sulle seda jama vaja üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu see jama on selleks, et mina mehega enam ei suhtleks? Kui mu eks seda tahaks, siis ta ütleks seda mulle ju ise? Miks peaks tema naine seda ütlema ja miks ma pean suhtlemise lõpetama kui meil eksiga pole probleeme, vaid sel naisel on probleem minuga? Ühesõnaga, miks pean mina taganema ja mitte tema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.02 02:47; 16.02 06:37; 17.02 06:59; 18.02 22:42; 19.02 14:42; 19.02 14:46; 19.02 18:06; 19.02 18:39; 19.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles see armukolmnurk siin seisneb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Ritabell kirjutas:[/small]
[tsitaat]Milles see armukolmnurk siin seisneb?[/tsitaat]

Kui sul midagi öelda pole, siis pea suu üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.02 02:47; 16.02 06:37; 17.02 06:59; 18.02 22:42; 19.02 14:42; 19.02 14:46; 19.02 18:06; 19.02 18:39; 19.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et teemaalgatajale see tähelepanu siiski meeldib, miks ta kõigile küsijatele, et \”mis armukolmnurk…?\” kähvab ja nähvab? Mõnus tunne ju, kui kedagi hüsteeriasse saab ajada, olen nõus mütsi panti panema, et ta seda uut luuda utsitab tagant ka ja teeb mitmetimõistetavaid vihjeid.

Armukolmnurgaga oleks tegu siis, kui sina oleksid armunud eksmehesse, eksmees ei oskaks aga kahe naise vahel valida ja pendeldaks kahe vahet. Eriti hea kolmnurk oleks, kui teil uue eksiga ka lesbiline suhe oleks. Kuniks \”armukolmnurk\” seisneb selles, et eksi uus naine on tõenäoliselt borderline diagnoosiga või muidu hull, siis pole tegu armukolmnurgaga, vaid hälbeliselt armukadeda psühhoosihaigega, jäta ta rahule, blokeeri netis ära ja ära võta kõnesid vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tekkis ka küsimus, et keda seal kolmnurgas sina siis armastad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt mul viskaks ka üle, kui mingi suva mutt tuleks mulle ütlema, kellega mina suhelda võin. eks peaks ikka ütlema. mingi supinahk see eks, sellise psühhiga käib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mulle helistaks mingi ebastabiilne naine, siis ma lihtsalt ei vastaks ta kõnedele. Sa ikka tead, et sa võid seda rohelist vastamise nuppu/ikooni mitte mudida, kui telefon heliseb? Osad võimaldavad lausa musta nimekirja panna.
Vaadates, kuidas sa siin kähvad ja suud sunnid pidama, on sul endal ilmselt sama konfliktne iseloom kui eksi prutal ja sulle meeldib see kätch (vaatamata malbele teemaalgatusele). Eks mehed kalduvadki vist ühetaolisi naisi eelistama – talle ilmselt meeldib, kui naine veidi sõge on, erutav 🙂 – ja nüüd lausa kaks selist kaklevad tema pärast. Käib vist kogu aeg kõvaga ringi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 06:59; 19.02 07:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Salvestaks telefonikõne ja saadaks eksmehele. Tekst juures, kui naine ei lõpeta kirjutan annan asja politseisse ja sealt kohtusse. Et valik on nende. [/tsitaat]

Äärmiselt mage ja totter soovitus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 06:59; 19.02 07:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga saage siis kõik kolmekesi kokku ja rääkigegi suud puhtaks. Ma olen nn uue naisena olnud mingil hetkel situatsioonis, kus ma enam tõesti ei saanud aru mis toimub (tõsi küll ei helistanud ega sõimanud). Kott peas elada pole ju eriti hea, ei oska isegi tulevikuplaane teha ning mingil määral aitas ex-iga vestlemine, kuigi tagasi vaadates oleks mulle meeldinud kui mees ka kambas oleks olnud – et pärast poleks jälle mingit infokadu kui ta emma-kumma naisega räägib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 07:39; 19.02 07:42; 19.02 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina selle mehe uue naisega üldse ei suhtleks. See ei vii kuskile. Küll see suhe neil varsti lõpeb, sest olgu see mees, missugune iganes, ega temagi hulluga koos elada ei taha. Ja teil ju pole mingit armukolmnurka, ma saan aru. et saate mehega hästi läbi, aga lähemalt (s.t. voodis) ei suhtle?

Aga minul on olnu tõesti nii, et minu eksmehel oli teine naine ja meie eksiga ikka suhtlesime väga tihedalt ja lähedalt. Eks ütles lihtsalt naisele, et käib lapsi vaatamas (igal nädalavahetusel!). Naine esialgu ei kahtlustanud midagi. Rääkis mulle isegi, kui truu mees tal on. Mind pettis, aga teda ei peta! No mingi hetk ikka sai aru, et asjad pole (temale sobivas) korras minu ja eksi vahel ja esitas ultimaatumi: kas tema või mina? Minu eks valis minu, s.t. oma eksnaise. [/tsitaat]

no ja kas nüüd petab juba uuesti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 07:39; 19.02 07:42; 19.02 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On tekkinud huvitav olukord, kus minu eksmees on leidnud endale juba mõnda aega tagasi uue naise, [/tsitaat]
Kuskohas sa siin seda armukolmnurka näed?? See mees on ju sinu EKSMEES!
Ära kujuta omale asju ette, mida tegelikult pole olemas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:38; 19.02 11:22; 19.02 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema viimane saavutus oli see, et ta lubas mu kohtusse anda kui ma eksiga veel peaks julgema suhelda. Ütles, et ta mitte ei ähvarda, vaid LUBAB seda teha. Et nagu…? 😀

Kuidas saab tema keelata mul oma eksiga suhelda, ma ei saa aru? Ja mu selle eest kohtusse anda? 😀

Ma olen ka aru saanud, et too naine on peast väheke soe ja eks targem annab järele. Muidugi ma loen selle eest vastutavaks oma eksi, kes on sellele hullule minust asju rääkinud. Muidu ei ähvardataks mind ei tea millega ju.

Huvitav kas mina saaks tema ka nüüd kohtusse anda, et ta lubas, et annab mu kohtusse? See ikkagi on ähvardus ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.02 02:47; 16.02 06:37; 17.02 06:59; 18.02 22:42; 19.02 14:42; 19.02 14:46; 19.02 18:06; 19.02 18:39; 19.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuskohas sa siin seda armukolmnurka näed?? See mees on ju sinu EKSMEES!
Ära kujuta omale asju ette, mida tegelikult pole olemas![/tsitaat]

Eksmees küll, aga tema suhtleb minuga ka. Mul ei ole oma eksiga ühtegi probleemi olnud. Millest ma aru ei saa, on see, et ta on minust oma uuele naisele rääkinud, ja nagu ma aru saan, siis üsna detailselt ka veel. See ju on kolmnurk kui sa räägid ühele naisele teise naise kohta ja keerad esimese üles sellega. Kuidas see siis pole? MIKS mu eksmees talle minust rääkis, on mulle arusaamatu. Kui ta ei lootnud, et me riidu läheme ja et ta naine minuga sõimlema hakkab, siis mida ta lootis sellega saavutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.02 02:47; 16.02 06:37; 17.02 06:59; 18.02 22:42; 19.02 14:42; 19.02 14:46; 19.02 18:06; 19.02 18:39; 19.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahune maha!! Kas eksmees oleks pidanud suu kinni hoidma sinu teemal, kui tema praegune kaaslane eelmiste suhete kohta küsis? Sa tõesti kujutad omale asju liiga palju ette. Ja kust sa nii täpselt tead, mida su eksmees oma kaaslasele sinust rääkis ja kui detailselt. Ma tõepoolest ei saa aru? Miks sa vaevad oma pead sellise jamaga? Mis tähtsust see omab mida sinust räägiti? Ela oma elu! Mina sinu asemel ei suhtleks üldse selle naisterahvaga. Mida see suhtlus sulle ometi annab? Meelerahu igatahes kindlasti mitte.Mine oma eluga edasi ja ära neist kahest väljagi.Eneseväärikus jääb alles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:38; 19.02 11:22; 19.02 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, miks sa siis seda naist vaenad, kui sinu jutu järgi eksmees põhiline intrigant on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 07:39; 19.02 07:42; 19.02 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei saa aru, miks sa siis seda naist vaenad, kui sinu jutu järgi eksmees põhiline intrigant on?[/tsitaat]

Ma otseselt ei vaena seda naist, kuigi ta ütles mulle inetusi. Mind huvitab, mis põhjusel mu eks ta üldse oma uue naise minu vastu üles ässitas? Igal asjal peab olema eesmärk, mis võiks olla sellise tegevuse eesmärk?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.02 02:47; 16.02 06:37; 17.02 06:59; 18.02 22:42; 19.02 14:42; 19.02 14:46; 19.02 18:06; 19.02 18:39; 19.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina selle mehe uue naisega üldse ei suhtleks. See ei vii kuskile. Küll see suhe neil varsti lõpeb, sest olgu see mees, missugune iganes, ega temagi hulluga koos elada ei taha. Ja teil ju pole mingit armukolmnurka, ma saan aru. et saate mehega hästi läbi, aga lähemalt (s.t. voodis) ei suhtle?

Aga minul on olnu tõesti nii, et minu eksmehel oli teine naine ja meie eksiga ikka suhtlesime väga tihedalt ja lähedalt. Eks ütles lihtsalt naisele, et käib lapsi vaatamas (igal nädalavahetusel!). Naine esialgu ei kahtlustanud midagi. Rääkis mulle isegi, kui truu mees tal on. Mind pettis, aga teda ei peta! No mingi hetk ikka sai aru, et asjad pole (temale sobivas) korras minu ja eksi vahel ja esitas ultimaatumi: kas tema või mina? Minu eks valis minu, s.t. oma eksnaise. [/tsitaat]

Saan aru, et oled nagu päris uhke selle olukorra üle, kus mees kepib valimatult kõigiga ja sina oled ikka väga rahul. Võitled igati, et meest ikka tagasi saada, olgu tal vahepeal või sada naist. Tema võib siis taas teisi keppida, sina ikka poed või nahast välja, et selline suslik nö tagasi võita. Tunnen väga kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks see koer haugatab, kelle pihta kaigas lajatab!

oleks sul suva, siis ei teeks sa välja ei temast ega oma eksmehest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 18:35; 19.02 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]eks see koer haugatab, kelle pihta kaigas lajatab!

oleks sul suva, siis ei teeks sa välja ei temast ega oma eksmehest.

[/tsitaat]

Sa ei püsi teemas. Ma küsisin, MIKS mu eks talle üldse minust rääkis ja veel rohkem tahan ma teada, MIKS ta selle uue naise minu vastu üles keeras, et see üldse minuga suhtlema hakkas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.02 02:47; 16.02 06:37; 17.02 06:59; 18.02 22:42; 19.02 14:42; 19.02 14:46; 19.02 18:06; 19.02 18:39; 19.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa ei püsi teemas. Ma küsisin, MIKS mu eks talle üldse minust rääkis ja veel rohkem tahan ma teada, MIKS ta selle uue naise minu vastu üles keeras, et see üldse minuga suhtlema hakkas? [/tsitaat]

täietsi teemas püsin: MIKS see sind niiväga huvitab siis, äkki selgitad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 18:35; 19.02 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

täietsi teemas püsin: MIKS see sind niiväga huvitab siis, äkki selgitad?[/tsitaat]

Mind huvitab kui asi puudutab mind. Kui sa ei suuda mulle selgitada põhjust, siis ära palun raiska oma aega, et siia kommentaare kirjutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.02 02:47; 16.02 06:37; 17.02 06:59; 18.02 22:42; 19.02 14:42; 19.02 14:46; 19.02 18:06; 19.02 18:39; 19.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Armukolmnurk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.