Esileht Pereelu ja suhted Armumine Harju keskmisesse

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Armumine Harju keskmisesse

Postitas:

Aru ma ei saa, mees pole üldse ilus: vanemapoolne, kiilaneva pealaega, kartuli karva juustega, habetunud lõuaga, kus juba piisavalt halli, korraliku õllekõhuga ja mina armunud nagu teismeline. Tõsi, riistvara tundub korralik olevat, positsioonikas ja suhteliselt hästi teeniv ka. Tutvusime ühes pubis sõprade seltskonnas. On olemuselt uje, aga tark. Ilmselt oleks jäänud tähelepanuta, kui ta ise poleks hakanud flirtima. Tõmme on vastastikune. Nii veider, kui see ka ei ole, saadab mulle erootilise aimdusega kirjakesi. Sõbrad väidavad, et on pereinimene. Mida teha?

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 12:08; 19.05 17:10; 19.05 17:27; 19.05 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks varianti, kas 13 aastane on seksi avastanud või on mõnel vanemal daamil krooniline tahtmine, milleks muidu vohmida erinevaid muna-jutte. Tegelikult aitab ka kui külmikust tavaline kanamuna võtta ja sinna punase vildikaga peale kirjutada näiteks Pille oma muna. Hoida nähtaval kohal.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

positsioonikas ja suhteliselt hästi teeniv mees on alati seksikas, teada tuntud tõde. Või mis sa arvad, et Savisaar võlus oma sixpackiga naisi?

Kusjuures see ei ole mingi “kullakaevaja” asi, vaid võim ja raha mõjub lihtsalt nii. Jama on 5 aastat hiljem, kui see kõik enam nii seksikas ei tundu…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

positsioonikas ja suhteliselt hästi teeniv mees on alati seksikas, teada tuntud tõde. Või mis sa arvad, et Savisaar võlus oma sixpackiga naisi?

Kusjuures see ei ole mingi “kullakaevaja” asi, vaid võim ja raha mõjub lihtsalt nii. Jama on 5 aastat hiljem, kui see kõik enam nii seksikas ei tundu…

Kindlasti on ajendiks ka veel teamine, et mees on seotud-võetud. Nagu lasteaias, see tundub lahe, mis teistel on.
Aga leia vaba mees, kellel igas pubis mitu rauda tules, kes pole ühega rutiinis, ja kellel pole suurt sissetulekut, ja vaata siis, kas on midagi erootilist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 17:01; 19.05 17:31; 19.05 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

positsioonikas ja suhteliselt hästi teeniv mees on alati seksikas, teada tuntud tõde. Või mis sa arvad, et Savisaar võlus oma sixpackiga naisi?

Kusjuures see ei ole mingi “kullakaevaja” asi, vaid võim ja raha mõjub lihtsalt nii. Jama on 5 aastat hiljem, kui see kõik enam nii seksikas ei tundu…

Kindlasti on ajendiks ka veel teamine, et mees on seotud-võetud. Nagu lasteaias, see tundub lahe, mis teistel on.

Aga leia vaba mees, kellel igas pubis mitu rauda tules, kes pole ühega rutiinis, ja kellel pole suurt sissetulekut, ja vaata siis, kas on midagi erootilist.

Minu vanuses keskealisena enam nii lihtsalt tarka vaba meest ei leia, arukuse koha pealt on mu latt kõrge ja jääb kõrgeks. Ütle, kus neid liigub.
Aga vbl tõesti peaks nii oma 15 aastat nooremaid vaatama, neid ehk veel jagub. Nagu Evelin Samuel nt või Brigitte Macron, kes mehest üle 20 aasta vanem.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 12:08; 19.05 17:10; 19.05 17:27; 19.05 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et riistvara on korralik on teada, aga perekonnaseisu kohta ei tea midagi.
Proovi uuesti.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 17:21; 19.05 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et riistvara on korralik on teada, aga perekonnaseisu kohta ei tea midagi.

Proovi uuesti.

Riistvara on ju kohe näha, korralikuma varustuse puhul ka siis, kui püksid jalas. Püha müristus!
Ma olen ennegi keppinud meestega, kes oma perekonnaseisu ei reeda – miks ma peaksin selle kohta ise uurima?

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 12:08; 19.05 17:10; 19.05 17:27; 19.05 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanuses keskealisena enam nii lihtsalt tarka vaba meest ei leia, arukuse koha pealt on mu latt kõrge ja jääb kõrgeks. Ütle, kus neid liigub.
Aga vbl tõesti peaks nii oma 15 aastat nooremaid vaatama, neid ehk veel jagub. Nagu Evelin Samuel nt või Brigitte Macron, kes mehest üle 20 aasta vanem.

Head kondoomikasutamist sel juhul.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 17:01; 19.05 17:31; 19.05 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanuses keskealisena enam nii lihtsalt tarka vaba meest ei leia, arukuse koha pealt on mu latt kõrge ja jääb kõrgeks. Ütle, kus neid liigub.

Aga vbl tõesti peaks nii oma 15 aastat nooremaid vaatama, neid ehk veel jagub. Nagu Evelin Samuel nt või Brigitte Macron, kes mehest üle 20 aasta vanem.

Head kondoomikasutamist sel juhul.

Miks 15 aastat nooremaga peab kondoomi kasutama? Me oma mehega küll ei kasuta????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanuses keskealisena enam nii lihtsalt tarka vaba meest ei leia, arukuse koha pealt on mu latt kõrge ja jääb kõrgeks. Ütle, kus neid liigub.

Aga vbl tõesti peaks nii oma 15 aastat nooremaid vaatama, neid ehk veel jagub. Nagu Evelin Samuel nt või Brigitte Macron, kes mehest üle 20 aasta vanem.

Head kondoomikasutamist sel juhul.

Kas see peaks probleem olema?
Iseenesestmõistetavalt kasutame me kondoomi, mina eriti vahet ei tee, kas mehel on kondoom või mitte, orgasmi saan alati.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 12:08; 19.05 17:10; 19.05 17:27; 19.05 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanuses keskealisena enam nii lihtsalt tarka vaba meest ei leia, arukuse koha pealt on mu latt kõrge ja jääb kõrgeks. Ütle, kus neid liigub.

Aga vbl tõesti peaks nii oma 15 aastat nooremaid vaatama, neid ehk veel jagub. Nagu Evelin Samuel nt või Brigitte Macron, kes mehest üle 20 aasta vanem.

Head kondoomikasutamist sel juhul.

Miks 15 aastat nooremaga peab kondoomi kasutama? Me oma mehega küll ei kasuta????

Oma mehega oleks loogiline jah mitte kasutada. Antud juhul pole ju oma mees, on üks lõbujanuline ringilaskev abielumees.
Kes peaks kõikde oma sekspartneritega kondoomi aga kasutama, ka kodus naisega juba.kuna ta on selliste kommetega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 17:01; 19.05 17:31; 19.05 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naudi tundeid ja ära lase kellegi arvamusel sind kõigutada, kuni mees sind hästi kohtleb 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aru ma ei saa, mees pole üldse ilus: vanemapoolne, kiilaneva pealaega, kartuli karva juustega, habetunud lõuaga, kus juba piisavalt halli, korraliku õllekõhuga ja mina armunud nagu teismeline. Tõsi, riistvara tundub korralik olevat, positsioonikas ja suhteliselt hästi teeniv ka. Tutvusime ühes pubis sõprade seltskonnas. On olemuselt uje, aga tark. Ilmselt oleks jäänud tähelepanuta, kui ta ise poleks hakanud flirtima. Tõmme on vastastikune. Nii veider, kui see ka ei ole, saadab mulle erootilise aimdusega kirjakesi. Sõbrad väidavad, et on pereinimene. Mida teha?

Sa räägiks nagu minu eksist, ainult et uje tema kohta öelda küll ei saa.
Ma ei imestaks, kui tal on jätkuvalt – ka kaks aastat hiljem – veel sõpru, kes arvavad, et me oleme koos, sest alguses pikalt ta varjas seda, et oleme lahku läinud. Polnud lihtne tunnistada, et naine läks ära.

Kui me 10 aastat tagasi tuttavaks saime, oli ta juba siis kiilanev, habeme ja õllekõhuga, üldse mitte selline tüüp, keda ma oleks pidanund selliseks, kes mulle meeldida võiks. Veel vähem kellekski, kellega lapsed saan ja koos elan. Aga sorava jutuga ta mu ära meelitas ja mingilt maalt ei olnud välimus enam mingi teema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riistvara on ju kohe näha, korralikuma varustuse puhul ka siis, kui püksid jalas.

Mina ei oleks nii kindel, kui püksid veel jalas on. Võib olla ka nii, et kotid on ebaproportsionaalselt suured, aga nende ees on pisike miniviinerijupp. Sa ei näe läbi riide nende organite kontuure, et oskaksid neid eristada, näed ainult mingit kühmu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

unista edasi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riistvara on ju kohe näha, korralikuma varustuse puhul ka siis, kui püksid jalas.

Mina ei oleks nii kindel, kui püksid veel jalas on. Võib olla ka nii, et kotid on ebaproportsionaalselt suured, aga nende ees on pisike miniviinerijupp. .

ja selle kohal ripub veel õllekõht ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 17:21; 19.05 21:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Armumine Harju keskmisesse