Esileht Pereelu ja suhted Armumine kolleegi

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Armumine kolleegi

Postitas:

Täitsa lõpp noh, olen täiskasvanud naine (mitte pubekas) kellel on pere ja super 5+ mees. Ja nüüd siis nii. Olen kõrvuni armunud oma kolleegi (õnneks ühepoolselt, ma loodan). Arvasin, et see möödub nagu kõik ikka, aga hetkel olen juba jõudnud omadega niikaugele, et keeruline on tollega suhelda, sõnad ei tule suust välja ja põsed hakkavad õhetama. Õnneks mul tundub, et kas ta ei saa sellest aru või proovib ignoreerida.
Palun andke ideid kuidas see “turn off” nupp oma peas aktiveerida. Antud hetkel mittesuhtlemine ei ole mõeldav, kuna töötame tihedasti koos samas meeskonnas.
Mingit suhet ei otsi ja annan endale aru, et tagajärg oleks sellest katastroofiline mõlemale.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes saab loodetav hea seks olla katastroofiline?

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen täiskasvanud naine (mitte pubekas) kellel on pere ja super 5+ mees. “turn off” nupp. töötame tihedasti koos samas meeskonnas.

Normaalses suhtes inimene kipub vastassugu vaatama nagu sootuid olendeid.
Kui seal kellessegi kipud aeg-ajalt ära kukkuma, siis nii 5+ ikka vist ei ole, sest naise sisetunne ei peta. (nagu ütleb pk vanasõnastik)

Aga mingit nuppu peale töökohavahetuse pole olemas. Te võite isegi teineteisele abikaasadega külla minna, külmiku taha kabistamise mineku soov säilib ikka.
Seega, kuna sinu probleem, töökohta pead sina vahetama. Leiad omale uue jalkameeskonna, muud variandid puuduvad.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 15:55; 25.09 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see võib ise üle minna. Võid vahetada ka töökohta või võtta puhkust.
Aga kuna see on ühepoolne, siis pole praegu vist vaja midagi teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, see on lihtsalt niiiiiii loll jutt, et 5+ suhtes on kõik ülejäänud inimesed suhtesolija jaoks sootud. Võib-olla 20-aastaselt jah tunned nii või siis, kui oledki väga raskesti (kui üldse) armuvat tüüpi. Või oled oma kaasa suhtes erakordselt omandihimuline-klammerduv.
Tead üllatust – armumisvõime ei kao sageli abielludes, ka ideaalse partneriga koos olles, kuhugi! Armumisperioodil, muidugi, ei ole mingit särinat kellegi muu vastu võimalik endas tekitada, aga kedagi sügavalt, soojalt armastades 20+ aastat jutti – ikka võib tekkida meeldimisi ja isegi armumisi, ilma et pikaajaline kaasa – turvaline, läbi ja lõhki oma ja käes – seda kuidagi tingiks. Saadki mõistusega ja hingega aru, et ei vahetaks oma kallist kaasat kellegi teise vastu, tunned tema suhtes jätkuvalt romantilisi tundeid, aga omal süda puperdab ilusa ja toreda kelleiganes peale. Keemiline värk, ei saa kuidagi takistada ka, kui see tunne äkitselt tuleb. (Ajaga läheb üle ka, kui püüda võimalikult vähe kokku puutuda, võimalikult vähe unistada jne.)

Teemaalgatajale ei oskagi midagi öelda. Mina olen 20+ aastat abielus olnuna 2 korda väga armunud olnud, üks kord ühe- ja teine kord kahepoolselt. Kummalgi korral üle piiri asi ei läinud, oli ilus ja valus olemine küll, läks u 1-2 aastaga ise vaikselt üle lihtsalt ja armastan jätkuvalt oma abikaasat, tunnen tema vastu kirge ja ei vahetaks teda iial kellegi teise vastu.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea. Kui mina olen suhtes, 5+ inimesega, siis ma lihtsalt ei lase ennast vaadata teisi inimesi “sellise” pilguga. Armumine kellessegi teisesse ei saa lihtsalt juhtuda, kui mu elus on juba väga oluline inimene olemas. Juhtub siis, kui olemasolev suhe tundub perspektiivitu.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun andke ideid kuidas see “turn off” nupp oma peas aktiveerida. Antud hetkel mittesuhtlemine ei ole mõeldav, kuna töötame tihedasti koos samas meeskonnas.

Olen olnud sama probleemi ees ja lahendust väga ei tulnudki. Väljalülitusnuppu ei leidnud, lõpuks sai patarei vaikselt tühjaks.
Ahjaa, mind aitas see, kui ma küsisin kolleegilt tema pere, naise ja lapse kohta, noh nagu kergvestluse käigus ikka küsitakse, see tuletas mulle meelde, et hõivatud mehesse armumine on tobe. Ja oma mehega hakkasin teadlikult rohkem väljas käima ja koos olema.
Aga sellegipoolest võttis ülesaamine ülearu palju aega ja päris lõplikult pole see tunne veel kadunud praegugi. Ise ainult loodan, et kolleeg ei märka midagi ja üritan piinlikke olukordi vältida.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 22:14; 25.09 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naudi seda tunnet ja ürita seda oma elu muudesse aspektidesse ümber suunata. Võib ju lihtsalt elusolekut nautida, kas siis üksinda või oma mehe ja perega selle tunde tuules midagi põnevat ette võtta. Ükskõik, kas siis reis või mingi üritus, mida saab selle tunde laineharjal olles paremini nautida.

Aeg-ajalt ikka tunded löövad üle pea, aga nende tunnete järgi ei pea kohe käituma ega olemasolevat olukorda drastiliselt muutma. Tunded võivad väga kiiresti ka muutuda. Aeg annab arutust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheb üle ise, ega see nupp nii vägisi ei tööta ka.
Kui iga tundevirvenduse peale olemasolevast perest saba seljast minema ei joosta, siis pole armumine traagilist midagi. Mina pärast 10a “5+” abielu lausa igatseksin jäle seda tunnet, oled siis nagu rohkem elus. Aga lihtsalt tundena, petma ega peret lõhkuma poleks plaanis hakata. Muidugi on armumine üsna, khm, väsitav ja võtab omadega läbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sarnases olukorras. Vahe selles, et plaanin mehest eraldi kolida, kuna meie kooselus puudub austus ja lähedus juba kaua. Kui ikka kodus väärtusetu oled, siis hakkad ligi laskma tähelepanu. Hoian hetke sümpaatiat kiivalt endateada ja tean, et see on khepoolne. Olukorda käest ei lase kuna vastasel juhul võib olla keeruline koos edasi töòtada. Paras võitlus on, aga hetkel ei suudaks tegeleda sellega, mis sealt paisutagant välja võib voolata. Kolleeg on selline mees, millest ma olemasolevas suhtes olen 5a und näinud. Kui ikka enda elukaaslane sulle näkku teada annab, et ta kirub seda hetke kui me tutvusime, siis sellise tambitud tombuna oled sa hellusele jube vastuvõtlik. Ja kui selleks tähelepanupöòrajaks on sinu kolleeg, siis on ikka parajalt keeruline.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea. Kui mina olen suhtes, 5+ inimesega, siis ma lihtsalt ei lase ennast vaadata teisi inimesi “sellise” pilguga. Armumine kellessegi teisesse ei saa lihtsalt juhtuda, kui mu elus on juba väga oluline inimene olemas. Juhtub siis, kui olemasolev suhe tundub perspektiivitu.

Saab, paraku saab! Raiusin ka vastu rinda, et seda minuga enam ei juhtu! Ja ma armusin nii kõvasti, et otsapidi olin psühhiaatria ukse taga. Ja olen alati olnud veendunud ja olen siiani, et mul on maailma parim abikaasa, kes iial saab minule olla! Nüüd on sellest tohutust armumisest möödas üle aasta ja vaikselt hakkab nagu taanduma, see õudne keemiline protsess….ma tõetsi loodan, et seda iial enam kogema ei pea. Igatahes jah, pidurid peale tuleb tõmmata väga vara, sest kui natukenegi järgi annad (ka tore lähedane vestlus on järgi andmine) tõmbad ennast sellisesse tornaadosse, et ainult kahetsed ja kahetsed, sest tead, et su abikaasa pole milleski süüdi ega ära teeninud, et su peake on sassis kellegi teise pärast. Kohutav kogemus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 14:00; 27.09 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes jah, pidurid peale tuleb tõmmata väga vara, sest kui natukenegi järgi annad (ka tore lähedane vestlus on järgi andmine) tõmbad ennast sellisesse tornaadosse, et ainult kahetsed ja kahetsed, sest tead, et su abikaasa pole milleski süüdi ega ära teeninud, et su peake on sassis kellegi teise pärast. Kohutav kogemus.

Ja üks tola siin isegi siiralt soovitab seda kohutavat kogemust lausa NAUTIDA.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 15:55; 25.09 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lõpp noh, olen täiskasvanud naine (mitte pubekas) kellel on pere ja super 5+ mees. Ja nüüd siis nii. Olen kõrvuni armunud oma kolleegi (õnneks ühepoolselt, ma loodan). Arvasin, et see möödub nagu kõik ikka, aga hetkel olen juba jõudnud omadega niikaugele, et keeruline on tollega suhelda, sõnad ei tule suust välja ja põsed hakkavad õhetama. Õnneks mul tundub, et kas ta ei saa sellest aru või proovib ignoreerida.

Palun andke ideid kuidas see “turn off” nupp oma peas aktiveerida. Antud hetkel mittesuhtlemine ei ole mõeldav, kuna töötame tihedasti koos samas meeskonnas.

Mingit suhet ei otsi ja annan endale aru, et tagajärg oleks sellest katastroofiline mõlemale.

Miks sa valetad endale ja teistele? Kui sul oleks super 5+ mees, siis sa ei armuks mitte kellessegi teisesse.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea. Kui mina olen suhtes, 5+ inimesega, siis ma lihtsalt ei lase ennast vaadata teisi inimesi “sellise” pilguga. Armumine kellessegi teisesse ei saa lihtsalt juhtuda, kui mu elus on juba väga oluline inimene olemas. Juhtub siis, kui olemasolev suhe tundub perspektiivitu.

Saab, paraku saab! Raiusin ka vastu rinda, et seda minuga enam ei juhtu! Ja ma armusin nii kõvasti, et otsapidi olin psühhiaatria ukse taga. Ja olen alati olnud veendunud ja olen siiani, et mul on maailma parim abikaasa, kes iial saab minule olla! Nüüd on sellest tohutust armumisest möödas üle aasta ja vaikselt hakkab nagu taanduma, see õudne keemiline protsess….ma tõetsi loodan, et seda iial enam kogema ei pea. Igatahes jah, pidurid peale tuleb tõmmata väga vara, sest kui natukenegi järgi annad (ka tore lähedane vestlus on järgi andmine) tõmbad ennast sellisesse tornaadosse, et ainult kahetsed ja kahetsed, sest tead, et su abikaasa pole milleski süüdi ega ära teeninud, et su peake on sassis kellegi teise pärast. Kohutav kogemus.

Jah, nii on. Kohutav.
Aga lohutav on lugeda, et ma pole ainuke inimene, kellel ajukeemia vigureid on viskama hakanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 22:14; 25.09 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suutsin selle tunnetetulva harjal hakata päris hästi sporti tegema (see ka väsitas, rahustas), kaotasin kaalust, nägin parem välja. Magusvalus oli ikka, vahel kohe päris valus ka hingel.

Aitab ka see, kui on võimalik oma abikaasaga kahekesi vähemalt 5-päevane reis ette võtta ja siis tema peal välja elada oma kihud. Toob suhet lähedasemaks ja uued kogemused summutavad seda armumist.

Aja jooksul läheb üle. Mul oli ühe korra nii suur armumine, et süda pidi lõhkema ja kui üle läks, siis ei suuda ära imestada, et ma üldse suutsin seda inimest selle pilguga vaadata. Täiesti null hingeliigutust tema peale praegu. Müstika! Küll ma olen õnnelik, et oma abikaasa juurde jäin ja tema teada ei saanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suutsin selle tunnetetulva harjal hakata päris hästi sporti tegema (see ka väsitas, rahustas), kaotasin kaalust, nägin parem välja. Magusvalus oli ikka, vahel kohe päris valus ka hingel.

Aitab ka see, kui on võimalik oma abikaasaga kahekesi vähemalt 5-päevane reis ette võtta ja siis tema peal välja elada oma kihud. Toob suhet lähedasemaks ja uued kogemused summutavad seda armumist.

Aja jooksul läheb üle. Mul oli ühe korra nii suur armumine, et süda pidi lõhkema ja kui üle läks, siis ei suuda ära imestada, et ma üldse suutsin seda inimest selle pilguga vaadata. Täiesti null hingeliigutust tema peale praegu. Müstika! Küll ma olen õnnelik, et oma abikaasa juurde jäin ja tema teada ei saanud.

Oi, kuidas ootan seda aega, kus saab null! Tuleks see juba, ei jõua enam ära paluda igat puud ja kivi ja ingleid, et andku nad meelekindlust ja jõudu ning mõistust oma pea keerata rahumeelselt jälle õigesse suunda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 14:00; 27.09 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei saa sellest aru, et kui super 5+ mees ja armun teisesse ja kohe nii, et kõrvuni sees? Mul oleks 5+ suhte korral silmi ainult oma mehe jaoks. Jah, ma võin vaadata teist meest, et kobe, kena. Armumine ikka nii lihtsalt ei käi, kui tõesti pubekas pole. Ju ikka midagi puudu siis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska häid nõuandeid anda kahjuks, ise samas paadis juba aasta. Olen kasutanud no contact reeglit, mis väidetavalt on kõige tõhusam sel puhul (olen absoluutselt kõike guugeldanud sel teemal, et kuidas unustada). Ei ole kolleeg õnneks ega sõber, ühine tutvusringkond puudub, ei puutu kokku, sotsiaalmeedias ka mitte, täiesti null teadmist, kus ta on või mis ta teeb.

Tulemus on see, et eelmise aasta lõpust saadik ei ole suhelnud, üks põgus kohtumine oli sel kevadel, kuid ikka iga päev mõtlen ta peale. Üldse olen oma sümpaatiat näinud alla 10 korra, suudlemise juures saime pidama. Lihtsalt tekkis äratundmine, et on minu inimene ja nii ongi. Ju neid minu inimesi on maailmas rohkem, sest mul on tõesti väga hea mees ja pere ja kõik on hästi. Oma mehega olen ka püüdnud rohkem ühist aega leida ja teeme palju asju koos, kirg on ka olemas 10+ aastat.

Kui keegi ütleks, millal see asi mu peas lõpeb, oleks tänulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Armumine kolleegi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.