Esileht Pereelu ja suhted Armunud

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Armunud

Postitas:

Ma olen armunud abielus, lastega mehesse. On kellelgi kogemust, mis sellest välja tulla võiks?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen armunud abielus, lastega mehesse. On kellelgi kogemust, mis sellest välja tulla võiks?

Kommentaar eemaldatud

Perekool.ee kasutajatingimused
2. Perekool.ee kasutaja kohustused
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli moderaator

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest tuleb enamasti välja üks: JAMA.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen armunud abielus, lastega mehesse. On kellelgi kogemust, mis sellest välja tulla võiks?

Ma ennustaks palju pisaraid ja südamevalu

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MA näiteks olin pikalt armunud Colinisse. See filminäitleja.
Mingit jama ei olnud…

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema samalt autorilt.
https://foorum.perekool.ee/teema/tuttava-mees/

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep, kogemus olemas. Tänaseks on see mees juba 19 aastat minu abikaasa ja laste isa. Polnud eriline tegu mees sellelt nõialt, kellega ta nooruses rumalast peast abiellus, üle lüüa.

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mees-naine-lapsed, siis tulevad sealt lõhutud elud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen armunud abielus, lastega mehesse. On kellelgi kogemust, mis sellest välja tulla võiks?

Ma ennustaks palju pisaraid ja südamevalu

Just nimelt, ise läbi kogetud. Samas, ega tundeid kustutada ka ei saa, on nagu on. Soovitan siiski, ära lollusi tee, mida hiljem kahetsed. Need tunded kas kaovad vôi ôpid nendega elama. Minul ei kadunudki, ôppisin neid varjama ja elu läheb edssi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sealt tuli – sõbranna ka armus, oli kindel, et mees jätab pere ja saavad koos õnnelikuks, kui siis ühel päeval mees teatas, et tegi valesti, kahetseb ning jääb oma pere juurde. Šokk oli nii suur, et sedasi maha jäeti. Ma ei teadnud sellest enne, kui sattusin sinna – hea et endale veel otsa peale ei teinud. Halas ja nuttis ikka kuid, aga mees blokkis ta ära.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, pöördu Igori poole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sellest ikka saab ?
Ma armusin ka,uskusin ja olin loll.
Jäin rasedaks-mehele valetaksin,et pole tema oma ja ta ei tea seda siiani.
Mees elab siiani oma abikaasaga.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen armunud abielus, lastega mehesse. On kellelgi kogemust, mis sellest välja tulla võiks?

Mis sinu armumisest välja võiks tulla? Pole aimugi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on juba toodud peaaegu kõik variandid: 1)loob sinuga suhte ja kooselu, mis kas jääb püsima või laguneb seetõttu, et nt mees hakkab uuesti ringi litutama 2) peab kaht naist vaheldumisi ja puhub mõlemale hambasse, loobub see, kel varem närvid läbi lähevad või tekib sinna veel keegi neljas 3) jääd rasedaks ja mees ütleb, et ta ei tahtnud midagi tõsist, 4) mees mingi aja pärast mõtleb ümber/naine saab teada, teeb draamat ja mees otsustab ikka perega jääda 5) mees üldse ei võtagi vedu. Kindlasti on veel võimalikke lahendusi, välismaal on mõni armukese ja mõni jälle uue armastuse nimel oma abikaasa maha ka löönud, aga loodame, et kodumaa mehed on väheke rahulikumad ja mõistlikumad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sellest ikka saab ?

Ma armusin ka,uskusin ja olin loll.

Jäin rasedaks-mehele valetaksin,et pole tema oma ja ta ei tea seda siiani.

Mees elab siiani oma abikaasaga.

Tubli. Inetu tegu küll nii sinu kui selle mehe poolt mehe abikaasa seljataga nii teha, aga lapse osas kiidan. Jäi vähemalt pere lõhkumata (kuigi, pettis naist ühega, ju petab teisega ka) ja pole ei sel mehel ega sinu lapsel vaja teada, kes autor on.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 10:54; 01.05 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen armunud abielus, lastega mehesse. On kellelgi kogemust, mis sellest välja tulla võiks?

Aga mis sinu probleem on?
Tahad tema abikaasa ja abielust sündinud lapsed tema elust välja visata?
Kas oled nõus leppima selle mehe lastega, et ta neid edaspidi igatmoodi toetab rahaliselt ja ajaliselt?
Tahad selle mehe abikaasa hinge s…a?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 11:15; 01.05 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen armunud abielus, lastega mehesse. On kellelgi kogemust, mis sellest välja tulla võiks?

Aga mis sinu probleem on?

Tahad tema abikaasa ja abielust sündinud lapsed tema elust välja visata?

Kas oled nõus leppima selle mehe lastega, et ta neid edaspidi igatmoodi toetab rahaliselt ja ajaliselt?

Tahad selle mehe abikaasa hinge s…a?

Mnjah… Küsija, loe Perekooli. Pooled teemad kärgperendusest. Tahad omale sellist elu? Tahad hunnikut probleeme? Tahad ühe naise ja tema laste elust üle sõita? Teeb see sind õnnelikuks?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 10:54; 01.05 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see mees ise ei ole sinust üldse huvitatud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen armunud abielus, lastega mehesse. On kellelgi kogemust, mis sellest välja tulla võiks?

Kujuta ette, et saad mehe koos lastega. Kujuta kohe korralikult ette. Isegi kui lahutuse korral tekib hooldus 50-50, siis on pool aega lapsed isaga ja isegi kui tema hooldab lapsi ja sina puhkad, meest sul sel ajal pole. Kui lapsed jäävad emaga, siis enamus mehe palka läheb ära ja siis pead hakkama oma palgast ülevalpidama ka meest, kui vähegi normaalselt elada tahate.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen armunud abielus, lastega mehesse. On kellelgi kogemust, mis sellest välja tulla võiks?

Aga mis sinu probleem on?

Tahad tema abikaasa ja abielust sündinud lapsed tema elust välja visata?

Kas oled nõus leppima selle mehe lastega, et ta neid edaspidi igatmoodi toetab rahaliselt ja ajaliselt?

Tahad selle mehe abikaasa hinge s…a?

Mnjah… Küsija, loe Perekooli. Pooled teemad kärgperendusest. Tahad omale sellist elu? Tahad hunnikut probleeme? Tahad ühe naise ja tema laste elust üle sõita? Teeb see sind õnnelikuks?

Mina ei soovi endale hunnikut probleeme ja EI anna endale eoski liiderdamise võimalust. Hoian oma pea alati selge! Armastus ei ole kõikvõimas. Inimene ei pea saama kõike, mida ta väga tahab ja püüab. Enamik inimesi ei tea, et nende häirivad tunded on tekitatud nende enda mõtlemisest. Ükski sündmus, olukord või inimene ei põhjusta sinu tundeid, need on vaid reaktsioon su enda mõtetele. Me ei saa mõjutada paljusid olukordi oma elus, kuid me suudame mõjutada seda, kuidas nendesse olukordadesse suhtume.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 11:15; 01.05 19:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Armunud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.