Esileht Pereelu ja suhted armunud ja ei oska asja enam mõistusega võtta

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: armunud ja ei oska asja enam mõistusega võtta

Postitas:

olen armunud endast 20 aastat vanemasse mehesse. Kuidas läheneda? Põlvkond hoopis teine, kas on üldse sobilik naisterahval märku anda oma tunnetest? mina 30, mees 50. Lihtsalt nii raske on olla temast eemal. No tee või tina, aga ei ole mina elus sellist asja enne tundnud. Niipalju võin öelda, et aegajalt suhtleme temaga, aga no nii aastas korra umbes. Tahaks tihedamini temaga aega veeta koos. Mulle tundub, et tema ka ei ole minu vastu ükskõikne, aga samas panen selle oma luulude arvele juba. Nii et aidake mul nüüd asi selgeks teha ja see esimene samm sinna suunas välja mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tee täpselt nii, nagu ise õigeks pead. Ära keskendu nii palju numbritele, vaid üleüldisele sobivusele. Siiski- numbrite koha pealt peaksid sa nii palju kainet mõistust kuulama, et aru saada sellest, et 10 a pärast on tema 60 aastane seenior, kuid sina alles 40 aastane täies elujõus naine. Siis tema 70 ja sina 50. Kui see sind ei heiduta, siis minu soovitus on, et näita asjale rohelist tuld.
50 aastaselt saavutavad paljud mehed oma elu tipphetke. Nii väljanägemise osas kui ka eluküpsuse ja mat kindlustatuse osas. Näiteks tihti võib näha, kuidas 50 aastane mees on veel täitsa kompu, kuid samavana naine on juba nii närtsinud, kui närtsinud.
Samas, alates 50 eluaastast hakkab ka mees närtsima. Nii et sellega pead sa arvestama, et 10 aasta pärast ei ole ta päris sama inimene, kes ta on hetkel.
Ma usun, et kui teil tõmme on, ja sa proovid talle külge lüüa, siis ta vastab samaga. Kes siis ei tahaks oma kõrvale 20 a nooremat kaasat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tee täpselt nii, nagu ise õigeks pead. Ära keskendu nii palju numbritele, vaid üleüldisele sobivusele. Siiski- numbrite koha pealt peaksid sa nii palju kainet mõistust kuulama, et aru saada sellest, et 10 a pärast on tema 60 aastane seenior, kuid sina alles 40 aastane täies elujõus naine. Siis tema 70 ja sina 50. Kui see sind ei heiduta, siis minu soovitus on, et näita asjale rohelist tuld.
50 aastaselt saavutavad paljud mehed oma elu tipphetke. Nii väljanägemise osas kui ka eluküpsuse ja mat kindlustatuse osas. Näiteks tihti võib näha, kuidas 50 aastane mees on veel täitsa kompu, kuid samavana naine on juba nii närtsinud, kui närtsinud.
Samas, alates 50 eluaastast hakkab ka mees närtsima. Nii et sellega pead sa arvestama, et 10 aasta pärast ei ole ta päris sama inimene, kes ta on hetkel.
Ma usun, et kui teil tõmme on, ja sa proovid talle külge lüüa, siis ta vastab samaga. Kes siis ei tahaks oma kõrvale 20 a nooremat kaasat.[/tsitaat]
arukat juttu sa küll ei aja, see närtsimise moment on ikka ilmselgelt liiast ja üldistav. Iga päev võib kohata vägagi apetiitseid 60-astaseid mehi ja eemaletõukavaid 30-aastaseid.50-aastane naine ei hakka kuskile närtsima, võibolla peoloomad hakkavad, aga nemad hakkavad vist juba varem. Armastus on selline imelik asi, et ta lihtsalt tuleb ja on. Iseasi, mida teha otsasaanud armumisega ja 70-aastase papiga. Kui see saab selgeks mõeldud, siis…
Isiklikult valiks partneri enda põlvkonnast ja rahvusest. Mehele külge lüümine on ka selline litsikese tunnus mu meelest. Tõeline mees annab ise signaali, et oled talle huvi pakkuv naine. Edasi on naise asi, kas sellel infole reageerida või mitte. Rind ees eputama hakata, on minu jaoks madal tegevus, ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanuses mehele astu sirge seljaga ligi ja ütle välja, mida mõtled.
50-aastane mees ei taha enam mängida kassi-hiire mängu ja asjatult aega kaotada.
On täiesti võimalik, et ta on Sinust huvitatud, aga arvab, et nii palju noorem naine…
Kui Sulle tundub, et ta on Sinust huvitatud, siis ta ON seda.

Mina kuulun tema põlvkonda, saan kohe 46 ja seega usu, mida ma räägin.
Ta oskab väga hinnata ausust ja otsekohesust ning juhul, kui tal pole Sinu vastu huvi, siis ta ütleb seda ja saad hingerahu tagasi.
Selles vanuses meeste puhul pole vaja karta, et nad naise tunded välja naeravad. Elukogemus lihtsalt ei luba seda ja sellepärast naist litsikeseks pidama ei hakkaks ta kohe kindlasti. Litsikeseks peetakse inimest tema elukommete, mitte aususe ja julguse tõttu.
Ära lase oma võimalust käest eelarvamuste tõttu.
Võta telefon, helista ja ütle, et Sul on vaja teda näha ning temaga rääkida ja siis kokku saades räägidki, mida tunned.

Mingi vanuse ja välimuse arvutamise jutt eespool on täielik jaburdus.
Tunnete puhul on välimus küll viimane asi, millele mõelda!

Madal käitumine? :O (nagu eelmine kommenteerija kirjutab) My ass! Positiivne on asja juures see, et nii 10-20 aasta pärast te õnneks enam nii ei mõtle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen veel naeruväärsem, kui teemaalgataja kõigi kritiseerijate suhtes. Mul on hoopis selline lugu, et olen 23a. Elan koos mehega, keda armastan, tema on 28a, aga olen lootusetult armunud- see nö. liblikaeffekt- on mul ühe mehega tööjuurest, tema on 46a. Ta suudab mind iga hetk naerma ajada ja iga kord, kui ta uksest sisse astub, tunnen, kuidas tõmbab kõhus õõnsaks ja esimese asjana haaran juukseharja vms järele, et ilus välja näha tema jaoks. Absurdne tegelikult, sest ma temaga peret ju nagunii looma ei hakkaks. Või mis…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.01 12:24; 10.01 12:56; 10.01 16:15; 10.01 16:55; 10.01 20:28; 11.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav et yksikmees pole siia veel ennast pakkuma tulnud. Naine ilmselt tema tingimustele ju vastav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 12:29; 11.01 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen veel naeruväärsem, kui teemaalgataja kõigi kritiseerijate suhtes. Mul on hoopis selline lugu, et olen 23a. Elan koos mehega, keda armastan, tema on 28a, aga olen lootusetult armunud- see nö. liblikaeffekt- on mul ühe mehega tööjuurest, tema on 46a. Ta suudab mind iga hetk naerma ajada ja iga kord, kui ta uksest sisse astub, tunnen, kuidas tõmbab kõhus õõnsaks ja esimese asjana haaran juukseharja vms järele, et ilus välja näha tema jaoks. Absurdne tegelikult, sest ma temaga peret ju nagunii looma ei hakkaks. Või mis…[/tsitaat]Vanadel eestlastel oli jah sellise mehe kohta nimetus: naistenaerutaja. Ta lihtsalt mängib sinuga, ja arvestades tema vanust on see selline küüniline mäng. Ta näeb sind ja sinu juukseharja läbi, ja talle pakub see mõnu, et sa tema nööride otsas nagu marionett ripud. Noh, täpselt samuti nagu mõned naised, kes kogu eag peavad endale tõestama, et nad on (ikka veel) \”pandavad\”, eksole.

Kui sa ühel hetkel hakkad läbi nägema, kui naeruväärses rollis sa praegu oled ja kui pragmaatiliselt see mees sind nööridest tõmbab, siis hakkab sul ilmselt üpris paha ja piinlik iseenda käitumise osas. Sa oled 23, seega sinu aju pole veel päriselt välja arenenud (läheb umbes 10 aastat veel) ja elukogemust on vähe. Sama aga ei saa öelda selle mehe kohta – tema teab täpselt, mida ta teeb ja milleks.

Ma usun, et sulle on siiski kõige parem see 28-aastane mees. Tema viga seisneb selles, et ta pole sind ära võtnud. Nii tunnedki sa ennast praegu just nii, nagu kirjeldad – elad küll koos ühe mehega, kuid vaatad ikkagi ringi ja lased naistenaerutajatel end ära moosida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen veel naeruväärsem, kui teemaalgataja kõigi kritiseerijate suhtes. Mul on hoopis selline lugu, et olen 23a. Elan koos mehega, keda armastan, tema on 28a, aga olen lootusetult armunud- see nö. liblikaeffekt- on mul ühe mehega tööjuurest, tema on 46a. Ta suudab mind iga hetk naerma ajada ja iga kord, kui ta uksest sisse astub, tunnen, kuidas tõmbab kõhus õõnsaks ja esimese asjana haaran juukseharja vms järele, et ilus välja näha tema jaoks. Absurdne tegelikult, sest ma temaga peret ju nagunii looma ei hakkaks. Või mis…[/tsitaat]

Täpsusta palun, mis alal ja kus linnas sa töötad? Mul on ka selline 46a tuttav, kes ajab mind naerma jne. Võibolla on sama mees?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga konkreetselt ei tahaks öelda, aga Lääne-Virumaa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.01 12:24; 10.01 12:56; 10.01 16:15; 10.01 16:55; 10.01 20:28; 11.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina just mõtlesin (mingis teemas oli jälle jutuks, kuidas keskeas mehed omavanuse naise noorema vastu vahetavad), et kust need nooremad ometi võetakse. Mind oleks 25selt öökima ajanud mõte, et peaks mingi nelja-viiekümnese taadiga magama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 15:52; 11.01 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind ajaks öökima, aga elukogemuse põhjal saan öelda, et pigem see 45 aastane, kui 25. Enda vanustega pole minul küll millestgi rääkida. Aga eks ma alustasin oma elu suht noorelt ka, olin alles pubekas, kui kodust peigmehe juurde elama kolisin.
Inimesi on erinevaid ja ei saa ka sina öelda, et nt. kindlalt rohkem kui 2 aastat vanema mehega kunagi ei seksi vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.01 12:24; 10.01 12:56; 10.01 16:15; 10.01 16:55; 10.01 20:28; 11.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see 46 aastane mees on nii meeldiv, et paneb kahe lausega väga paljud naised (ja tal neid näitsikutest austajaid väga palju) meeldivalt punastama ja toob naeratuse näole. Ta lihtsalt on selline libekeelne ja väga hea välimusega mees, mis teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.01 12:24; 10.01 12:56; 10.01 16:15; 10.01 16:55; 10.01 20:28; 11.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sellel vanamehel on kõvasti kinnisvara ja va krabisevat, tugev materiaalne kindlustatus autod ,majad, jutud…

Selle peale lööbki keksmisel lollil ja ahnel Eesti naisel alt leemendama kohe erutusest.

Muud selgitust ei saa olla, miks peaks normaalne, fertiilses eas naine mingit vanapässi nillima.

Aa, see selgitus on ka, et naine on lihtsalt nii paks ja kole , linisev pekihunnik, et aint ruberoid või vanamees soovib panna.

Elu ongi karmilt lihtne, miinustage palju soovite

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis ei ole mul aimugi tema varalisest seisust, tean, et on abielus, aga kinnisvara vms sellise kohta ei tea ja ei saa ju küsida ka kellegi käest, kohe hakkab peedistamine, miks ma uurin jne.
Ise olen 163 cm 51-53 kg, olen vähemalt eesti keskmine kenaduselt, enda mees on mul väga kena:) Aga point ongi selles, et see nö vanamees tekitab minisuguseid erilisi tundeid, mida ei oska seletada. Armastus ei küsi ju vanust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.01 12:24; 10.01 12:56; 10.01 16:15; 10.01 16:55; 10.01 20:28; 11.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 36a ja olen sügavalt armunud 59a mehesse. Midagi pole teha, ta lööb oma intelligentsi ja huumoriga platsi puhtaks kõikidest teistest potentsiaalsetest (ja muidugi ka noorematest) huviobjektidest.

Ja primaadile 19.36 – vaevalt, et sa kunagi sellest aru hakkad saama, aga sinusugune idioot ei ole minusugusele apetiitne ei 25 ega 55 aastasena. Jobu on jobu ükskõik mis vanuses. Sinusuguse peale leemenduvad ainult samasugused ahvid nagu sa ise oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Katil ja Jaanil ju klapib. Laske aga käia armunud! Mulle näiteks meeldivad endast nooremad mehed. Igaühele oma ja pole kelllegi arvustada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas abielu ei ole kohe üldse teie jaoks enam püha. (See on tegelikult väga kurb). See meesterahvas on abielus teise naisega ja sina räägid, et tahad mehega tihedamini kokku saada. Kas sul natukene piinlik ei ole? Mõtle nüüd natukene mehe abikaasa peale ka. Kas sina tahaksid tema olukorras olla? Pea meeles, et ka sina vananed ja ükskord oled sama vana. Mis tunne küll võiks olla, kui sinu mees 20 aastat noorema naisega minema kõnnib? Lase inimestel koos vananeda ja ära hakka torkima. Ma üldse ei kahtlegi, et sa seda vanemat meest ei köida. Mõtle nüüd sellele, kas teiste ja enda elu on vaja ära hakata rikkuma. Täiesti vabalt võib olla, et sa tüdined sellest mehest juba aasta pärast kooselu ära või 5 aasta pärast. Jätad ta maha, kõnnid teise juurde. Tema abielu on lõhutud ja seda korda enam ei tee. Tegelikult soovitatakse eesti naistel võtta hoopis 10 aastat noorem mees, sest eesti meeste eluiga on väga väike. Samuti olen tähele pannud, et paljudel juhtudel 60+ mehed muutuvad lasteks ja täiesti saamatuteks. Naised samas vanuses on hoopis reipamad ja tegusamad. (Loomulikult on erandeid). Ühesõnaga enne nii tähtsa sammu astumist mõtle ikka väga korralikult asjad enda jaoks läbi. Selle tulemusel saad sa ka ise väga hästi aru, et asi ei ole seda väärt, et teiste inimeste aastkümneid kestnud abielu lõhki ajada. Kahtlen samuti, et see meesterahvas rikas ei ole. Vastasel juhul, kas sa oleksid nõus selle vanema mehega kuskil üürikorteris elama ja igapäevastele olmemuredele mõtlema- julgen selles väga kahelda. Hannes Hermaküla ütles kunagi midagi sellist, et inimesi eristab loomadest mõtlemisvõime ja mitte instinktide põhjal käitumine. Ei ole ju nii, et kohtan kedagi ja mõtlen kohe, et ma pean selle inimese endale saama. Mõne aja pärast kohtan jälle kedagi uut ja taaskord vaatan, et nüüd tahan just seda meest endale. Järgmisel hetkel avastad, et hoopis keegi kolmas on elu armastus. Ühesõnaga soovitan sul mitte teiste elusid torkima hakata, see kõik tuleb tagasi. Ära raja oma õnne varemetele. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ei ole sõnagi öelnud abielumehe kohta. Mina küll jah, aga loomulikult ei hakka ma kellegi abielu lõhkuma (see on niigi katkine mehe ringitõmbamiste pärast) ja mul on oma mees, keda ma väga armastan ja kindlasti ei hakka ma emotsioonide ajel teda petma! Lihtsalt see vanem mees on selline, kes tekitab väga paljudes naistes meeldivaid ja sooje tundeid. See ei tähenda, et ma nüüd teda voodisse saama pean. Isegi kui tahaksin, siis saaksin igaljuhul, aga nagu ma juba ütleisn, mul on oma mees, keda ma ei kavatse petta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.01 12:24; 10.01 12:56; 10.01 16:15; 10.01 16:55; 10.01 20:28; 11.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just löpetasin kahe aastase suhte endast 14 aastat vanema mehega. Mina 36 ja tema 50. Kohe esiteks: tal tekkis uus silmarööm, 32 aastane. Kusjuures meil olid kindlad plaanid abielluda ja köik muu klappis ka… Ma isegi ei saa aru, mis selliste meeste peas toimub. Ühest küljest ta otsis hingesugulast, ilusat sportlikku naist (mina!), et elu löpuni koos olla.

Ma muidugi olin kogu aeg natuke äraootaval positsioonil – vanusevahe pärast just. Oli palju olukordi, kui see välja löi – ta oli lihtsalt teine generatsioon. Samuti ei ole 50 aastane enam nii sportlik (teen palju sporti), üldse maitsed on erinevad, nii kodu sisustamisel kui riietevalikul jne.
Ja köige kohutavam oli minu jaoks see, et mu ema on ainult 12 aastat temast vanem!
Kuidas me siis üldse kokku saime, küsite. Aga täpselt nii, nagu teemaalgataja kirjutab, ongi. 50 aastased mehed on galantsed, seisavad kindlalt elus, teavad, mida tahavad. Raha ei olnud meie puhul pöhjus, kuna oman ise maja, tema näiteks mitte.

Aga noh, läbi on läbi ja mul kukkus nagu koorem ölult tegelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kõrvalkorteris elab perekond kus mees 21 aastat naisest vanem. Ma täpselt ei teagi, kui kaua nad koos on olnud aga praegu on naabrinaisel üsna kurnav ja raske elu.Mees on juba väga eakas ja naisel on väga raske temaga toime tulla ja meest peab põetama.
Mõelge ka selliste asjade peale.Jah praegu võib teil olla tore ja lõbus, olete terved, rahaliselt kindlustatud. Aga mis saab 15 aasta pärast, 20 aasta pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 12:29; 11.01 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen armunud endast 20 aastat vanemasse mehesse. Kuidas läheneda? Põlvkond hoopis teine, kas on üldse sobilik naisterahval märku anda oma tunnetest? mina 30, mees 50. Lihtsalt nii raske on olla temast eemal. No tee või tina, aga ei ole mina elus sellist asja enne tundnud. Niipalju võin öelda, et aegajalt suhtleme temaga, aga no nii aastas korra umbes. Tahaks tihedamini temaga aega veeta koos. Mulle tundub, et tema ka ei ole minu vastu ükskõikne, aga samas panen selle oma luulude arvele juba. Nii et aidake mul nüüd asi selgeks teha ja see esimene samm sinna suunas välja mõelda.[/tsitaat]

ooooot, kui aastas korra suhtlete, siis sa oled talle kuu selga mõelnud. aga haara härjal sarvist, kutsu kohtama ja tuleb mis tuleb. selles eas ongi raske arusaada kui tõsiselt teine suhteloomisse suhtub, kas mängitakse või mõeldakse tõsiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]50 aastased mehed on galantsed, seisavad kindlalt elus, teavad, mida tahavad. [/tsitaat]
Ega nad sellepärast vähem pässid ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 15:52; 11.01 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 20a vanem kaasa. Praeguseks pole kahetsemiseks põhjust. Meil lastega tegelemist piisavalt, et mõelda pidevalt vanusevahele. Küll aga rõõm, et suhelda saab koguaeg mõistlikult ja rahulikult, sest kaasa on täiskasvanud inimene. Lõõgastav suhe ütleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest see kõik ikka oleneb inimeste vanusest. Mõtlen seda, et kui 15 aastane on 35sega, siis ei ole see normaalne, aga kui 25 ja 45, siis minumeelest täitsa ok see 20 aastat vanusevahe. Eks igaüks on ikka sellega koos, kellega ta end hästi tunneb.
(No okei, perekoolist jutte lugedes see nii ei ole väga tihti, aga suhet alustades on ikka nii).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu äial(64 a) on endast 18 aastat noorem naine ja noh pole midagi teha aga naine on ikka suuresti abistaja/põetaja rollis. Jah, 10 aastat tagasi, kui nad kokku said siis oli äi tõesti atraktiivne 54 a soliidne mees aga nüüd on kuidagi äkki vanaks jäänud. Ütlen ausalt, et naine näeb tunduvalt vanem välja, kui 46 ja kogu see elu ja tegemised on neil kuidagi vanainimlikud. Mu enda ema, kes on 57 a on palju asjalikum, elurõõmsam, kui äia 9 a noorem naine.
Ise endale sellist elu ei tahaks, et hoolitsed põhimõteliselt oma isa eest, kes on tegelt sinu abikaasa, kui võiksid samal ajal oma eakaaslastega elu nautida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted armunud ja ei oska asja enam mõistusega võtta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.