Esileht Pereelu ja suhted Armunud oma õpilasesse (tudengisse)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Armunud oma õpilasesse (tudengisse)

Postitas:

Viimaste kuude jooksul olen iseennast kõvasti üllatanud, paraku halvast küljest. Nimelt armusin tugevalt ühte tudengisse, kellele seminari andsin. Nüüd olen väga suures hädas: mõistus ütleb üht, süda aga vaidleb vastu. Ja oi kui raevukalt vaidleb! Kogu see armutuhin on viimasel ajal hakanud tugevasti segama mu eraelu. Ühelt poolt on energiat ja pealehakkamist rohkem, kuid teisalt tajun, kuidas kogu olukord on kontrolli alt väljunud.

Kõige naljakam on see, et ma pole elu sees olnud tundeline ega romantiline inimene, mõned peavad mind lausa tuimaks või ükskõikseks isiksuseks. Teismeeas, kui paljud neiud siplesid armudraamade keskel, elasin hoopis rahulikumat elu ning tegelesin põhiliselt oma hobidega. Säärane tasakaalukas ning vaikne olek on saatis mind eelmise aasta viimaste kuudeni. Mäletan, et vahepeal lausa needsin saatust, kuidas ma nii tuimaks tükiks loodud olen. Õnneks leidsin siiski endale mehe, kuid nagu pea kõik olulised otsused minu elus, baseerus ka see ratsionaalsel mõisusel, mitte niivõrd tunnetel.

Jutu mõte on selles, et kui mõni inimene on hästi kerge armuja, siis mina seda kindlasti pole. Kuid nüüd näib maailm olevat pea peale pööratud. Kogu lugu hakkas pihta eelmise aasta septembrist. Teen lisaks põhitööle ühes ülikoolis ka natuke õppetööd. Kuna see toimub väikestes rühmades seminari vormis, kus tudengid saavad väga palju ise rääkida, siis saan üsna hästi aimu enda juhendatavate olemusest. Kui sügisel pihta hakkasin, ei osanud ma eluilmaski arvata, kuhu see kõik välja viia võib.

Juba algusest peale jäi silma üks noormees: ainet teadis ta väga hästi, üllatas huvitavate ideedega ning olgem ausad, ka välimus oli täitsa kena. Eriti meeldisid mulle kaunid sinisilmad ja malbe naeratus. Esialgu jäi kõik normaalsetesse piiridesse ega läinud mõõdukast sümpaatiast kaugemale.

Ühel hetkel novembrikuus käis mul peas klõps ära: armusin sisuliselt paari päevaga. Esialgu ei võtnud ma seda tunnet kuigi tõsiselt. Mõtlesin enda jaoks kohe läbi, et oma tudengiga ei tohi mingil juhul hakata armulugu aretama. Esiteks olen abielus ja teiseks näiks see ka niisama kohatuna, kuna võiksin vanuse poolest põhimõtteliselt olla selle noormehe ema.

Vastupidiselt ootustele ja kavatsustele minu tunded süvenesid. Seminaris oli raske temalt pilku ära saada ning kõik, mida see noormees rääkis, tundus nii kaunis, nii õige ja hea. Üha enam tundsin abitust valitseva olukorra suhtes. Võtsin vastu otsuse hakata jõuga enda tundeid maha suruma ning näida klassi ees võimalikult rahulik. Ilmselt see tuli enam-vähem normaalselt välja, kuigi minu sees möllas küll täielik hormoonikokteil.

Õnneks sai ühel hetkel semester läbi ning mina suutsin natukeseks ajaks enam-vähem normaalseks muutuda ning naasta tavapärase elurütmi juurde. Paraku aga hakkab varsti pihta kevadsemester ning juba tajun, kuidas olukord tikub jälle käest ära minema. Ikka ja jälle mõtlen selle noormehe peale ning arendan oma peas nii absurdseid fantaasiaid, et ennastki ehmatab ära. Näiteks vahel õhtuti mõtlen, kuidas oleks temaga koos elada, matkamas käia ning palju muudki teha…

Kuidas ma peaks ometi praeguses situatsioonis käitua!? Tahaks kuulata ratsionaalset mõistust ning õppetöö kevadsemestril normaalselt läbi viia, aga see tunne on lihtsalt nii kohutavalt tugev. Palun ärge hakake hukka mõistma, kuid tunnistan ausalt, et pole elu sees niimoodi armunud olnud. Kuidas saaks oma tundeid natukenegi maha suruda? Või tõesti teha hullumeelne otsus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Või tõesti teha hullumeelne otsus…[/tsitaat]

Sõltub sellest mitu palli näiteks kümne palli skaalal sa ise endale annaks ning palju teised sinule annaks. Lisaks mängib ka vanusevahe suurt rolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hakka hukka m6istma aga ..kukuuu! sa unustasid yhe pisiasja – sa oled abielus. Kas sa oma meest ei armasta? Kas sa arvad, et see noormees tunneb v6i v6iks sinu vastu midagi tunda? M6tle, et selle armumisega paned sa m2ngu nii oma abielu kui ameti. Armumine v6ib olla yhepoolne. Ja see v6ib sul varsti yle minna. V6i kui v6tadki n6uks l6puni minna, kas oled kindel, et see NOOR mees tahaks sinuga mingit tulevikku? Sul on vaja k6igele sellele m6elda.
Palju oleneb ka sellest, mida oma abikaasa vastu tunned. Armumine on kyll hea ja k6ikeh6lmav tunne aga v6ta endale (rohkem) aega k6ik l2bi m6elda, sest kaotada paistab sul palju olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oled inimene mitte loom,käitu vastavalt.Ja veel mis vanusest jutt käib?kui sa oled mehest 10+aastat vanem ,mõtle ise,ära riku noore inimese elu ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 00:24; 06.02 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba matkad ja elad koos, aga nagu ma aru saan, siis see tudengipoiss ei tea veel midagi? Oled siis tõesti selline seksikiisu, et piisab vaid pilgust ja kohe on kõik mehed sinu sabas? Või mida see hullumeelne otsus tähendabki, noormehele oma tunnetest märku anda? Sel juhul ma soovitaks oodata ära, kuni see kevadsemester ka läbi saab või jääd sa tema mõjusfääri? Sest muidu on võimalus, et kui sa poisi välja kutsud, siis too mõtleb, et näe, kasulik tutvus ja tulebki su mänguga kaasa, kuigi tundeid tal ei pruugi eriliselt olla. Keegi siin väitis, et paned oma ameti ohtu. Sellest ma ei tea, ülikoolis käivad üldjuhul ikka täisealised ju juba, meesõppejõud on noori üliõpilannasid küll seksutanud. Muidugi igast armumisest ei pea kohe mingit suhet arendama, mina sinu asemel nt abieluga ei riskiks, eriti arvestades neid asjaolusid, aga ega mina ju siit kõrvaltvaatajana kõike ju ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota kuni kevadsemester läbi saab ja ela väärikalt ja normaalselt edasi. 20-aastase vanusevahega (mis teil ilmselt on?) ei õnnestu sul nagunii pikemalt midagi aretada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskilt lugesin seda juttu juba. Tundub mingi kirjandusliku katsetusena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi troll on siin PK-s liikvel. Juba mõnda aega. Saate ju isegi aru, kui mingi teema kisub nii ära, et reaalsusega on pistmist minimaalselt. Kas see troll on palgatud foorumi populaarsuse tõstmiseks või teeb ta seda vabatahtlikult, ei tea. Aga lugejate süvaanalüüs annab talle vaid hoogu juurde. Mina soovitan selliseid lambiteemasid ignoda, siis saab trollil kiiresti kõrini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 09:25; 07.02 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud natuke analoogses situatsioonis. Tegemist polnud küll tudengiga, aga minust noorema akadeemilise kolleegiga. Olen samuti abielus ja armusin väga kiiresti ja väga tugevalt. Mitu nädalat ei maganud ega söönud.

Aga ma andsin endale aru, et see on armumine. Et ma ei tea sellest inimesest eriti midagi ja ma olen armunud mingisse kujutlusse temast. Et see suure tõenäosusega läheb siiski mingi hetk mööda ja kuigi ma ka mõtlesin oma peas igasuguseid asju kokku, siis kaine mõistus ütles mulle, et kuigi mu abielu mu oma mehega ei ole võibolla kõige kirglikum, siis inimestena me sobime ikka pagana hästi. Ja et reaalselt ei tuleks kooselust selle teise inimesega ikkagi midagi välja.

Seega, minu kogemuse põhjal on ainuke lahendus selline, et oma peas mõtle ja fantaseeri mida tahad, aga anna endale aru, et väga suure tõenäosusega pole mõistlik midagi reaalselt tegema hakata. Pean tunnistama, et mina siiski tegin reaalselt ka midagi. Tegin väga ebamääraselt ettepaneku ükskõik milleks, millest teine pool minu hinnangul suurepäraselt aru sai ning keeldus põhjendusega, et kuna ma olen abielus, siis ta ei tunneks end mugavalt. See lugu on kahe aasta tagune ja praegu mõtlen, et jumal tänatud, et ta keeldus. Palju ebameeldivaid seiku jäi seetõttu ilmselt ära.

Ilmselt sümpaatia oli siiski vastastikune, sest oleme jätkanud suhtlemist. Põhiliselt tööalaselt, aga ma pean meid ka nüüdseks sõpradeks. Olen ka väga palju mõelnud selle üle, miks ma temasse nii hullupööra armusin ja mingitest mustritest olen ka aru saanud. Ta õnneks muidugi inimesena meeldib ka mulle, aga selles, et ma armusin, polnud temal tegelikult just väga suurt rolli – need olid mingid minu sees olevad trigerid, mis tema olemise ja käitumise peale aktiveerusid väga võimsalt ja need trigerid on pärit minu lapsepõlvest. Igaks juhuks mainin seda ka, et peale toda ühte korda pole meie omavahelised suhted rohkem jutuks tulnud (kui nüüd keegi mõtleb, et salaja midagi üritan ikkagi aretada).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei hakka hukka m6istma aga ..kukuuu! sa unustasid yhe pisiasja – sa oled abielus. Kas sa oma meest ei armasta? Kas sa arvad, et see noormees tunneb v6i v6iks sinu vastu midagi tunda? M6tle, et selle armumisega paned sa m2ngu nii oma abielu kui ameti. Armumine v6ib olla yhepoolne. Ja see v6ib sul varsti yle minna. V6i kui v6tadki n6uks l6puni minna, kas oled kindel, et see NOOR mees tahaks sinuga mingit tulevikku? Sul on vaja k6igele sellele m6elda.
Palju oleneb ka sellest, mida oma abikaasa vastu tunned. Armumine on kyll hea ja k6ikeh6lmav tunne aga v6ta endale (rohkem) aega k6ik l2bi m6elda, sest kaotada paistab sul palju olevat.
[/tsitaat]

Ta ju ütles, et ei armasta oma meest, et abielu oli ratsionaalne otsus.

Kui se tunne on ühepoolne, siis tasub asi sinnapaika jätta, sest kui poiss midagi sinu vastu ei tunne, siis kukub asi väga tobedalt välja – kutt võib sind lihtsalt välja naerda.
Kui oled veendunud, et poiss tunneb sama, siis tasub kuulata südant, vastasel korral jääd eluks ajaks kahetsema, sest vbl ei armu sa enam mitte kunagi kelllessegi ja ei saa iial teada, mida tugev kirg tähendab.
Minul on endast 10 aastat noorem mees juba 15 aastat ja ma pole päevagi kahetsenud, et sellise suhte lõin, vaatamata sellele, et üks meist oli varem hõivatud. See oli minu elu õigeim otsus.

Need, kes sind siin materdavad, pole suure tõenäosusega ise mitte iialgi meeletut kirge ja armumist kogenud ja on lihtsalt kadedad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 06.02 14:55; 06.02 21:05; 06.02 21:07; 06.02 21:55; 06.02 22:07; 06.02 22:29; 07.02 00:30; 07.02 00:37; 07.02 15:47; 07.02 15:53; 08.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen oma praeguse kooselu jooksul armunud mitu korda, pool-võõrastesse. Kui ikka vähegi ennast taltsutada siis see läheb kõige rohkem paari kuuga üle või vähemalt muutuvad tunded väga nõrgaks ja talutavaks.

Alustuseks tuleks mõelda sellele, et sa tegelikult ei tunne seda inimest üldse ja ilmselt mõtled talle praegu kuldase kuu selga.

Igatahes tasub taolised afäärid jätta sinnapaika jätta ja mitte yolo mentaliteediga kaasa minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kusagil libistab üks sinisilmne tudenginoormees rahumeeli õllet, käsi ümber oma noore kallima, ega ole tal õrna aimugi, et mingi keskealine sinisukk on temast hullupööra sisse võetud:)
Teemaalgataja, sa katsu ikka reaalsuse piiridesse jääda! Sul oleks põhjust muretseda, kui see noormees oleks sinust samuti sisse võetud vähemalt sama palju, kui sina temast. Aga sina oled juba teab mis maad ja ilmad kokku mõelnud, vaene kutt aga vaevalt märkab su olemasolu:PP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ta ju ütles, et ei armasta oma meest, et abielu oli ratsionaalne otsus.

Kui se tunne on ühepoolne, siis tasub asi sinnapaika jätta, sest kui poiss midagi sinu vastu ei tunne, siis kukub asi väga tobedalt välja – kutt võib sind lihtsalt välja naerda.
Kui oled veendunud, et poiss tunneb sama, siis tasub kuulata südant, vastasel korral jääd eluks ajaks kahetsema, sest vbl ei armu sa enam mitte kunagi kelllessegi ja ei saa iial teada, mida tugev kirg tähendab.
Minul on endast 10 aastat noorem mees juba 15 aastat ja ma pole päevagi kahetsenud, et sellise suhte lõin, vaatamata sellele, et üks meist oli varem hõivatud. See oli minu elu õigeim otsus.

Need, kes sind siin materdavad, pole suure tõenäosusega ise mitte iialgi meeletut kirge ja armumist kogenud ja on lihtsalt kadedad.[/tsitaat]

kade oled ainult sina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 00:24; 06.02 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Marjette kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja kusagil libistab üks sinisilmne tudenginoormees rahumeeli õllet, käsi ümber oma noore kallima, ega ole tal õrna aimugi, et mingi keskealine sinisukk on temast hullupööra sisse võetud:)
Teemaalgataja, sa katsu ikka reaalsuse piiridesse jääda! Sul oleks põhjust muretseda, kui see noormees oleks sinust samuti sisse võetud vähemalt sama palju, kui sina temast. Aga sina oled juba teab mis maad ja ilmad kokku mõelnud, vaene kutt aga vaevalt märkab su olemasolu:PP[/tsitaat]

Aga kui 35-aastane mees ja 20-aastane tudengineiu semmivad, siis on nagu kõik äärmiselt normaalne ja täiesti reaalsuse piirides? Krt, kuidas naised saavad nii madala enesehinnanguga olla, et jupiteride kõrval ennast automaatselt härjaks peavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 06.02 14:55; 06.02 21:05; 06.02 21:07; 06.02 21:55; 06.02 22:07; 06.02 22:29; 07.02 00:30; 07.02 00:37; 07.02 15:47; 07.02 15:53; 08.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kade oled ainult sina.[/tsitaat]

Ei tea mispärast? Minul on noor mees juba pikemat aega kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 06.02 14:55; 06.02 21:05; 06.02 21:07; 06.02 21:55; 06.02 22:07; 06.02 22:29; 07.02 00:30; 07.02 00:37; 07.02 15:47; 07.02 15:53; 08.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Marjette kirjutas:[/small]

Aga kui 35-aastane mees ja 20-aastane tudengineiu semmivad, siis on nagu kõik äärmiselt normaalne ja täiesti reaalsuse piirides? Krt, kuidas naised saavad nii madala enesehinnanguga olla, et jupiteride kõrval ennast automaatselt härjaks peavad.[/tsitaat]Ja mille poolest 35 naine peaks huvitama 20+ meest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 21:18; 06.02 22:01; 06.02 22:13; 06.02 22:50; 07.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ja mille poolest 35 naine peaks huvitama 20+ meest?[/tsitaat]

Millel põhineb arvamus, et ei huvita? Nii mõnigi 20-ne mees on mõnikord oma arengust kõvasti ees ning noored ja lollid tibid ei paku talle mingit huvi, arvestades fakti, et enamik naisi on ka reeglina lihtsalt lollimad kui mehed. Olen ise õppejõuna praktiseerinud ja tean väga hästi, millest räägin. Alati ei pea sugugi abielu eesmärk olema, nagu enamasti ei ole ka keskealistel meestel, kes noored tibid n-ö rajalt maha võtavad. Naisest õppejõud avaldab alati muljet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 06.02 14:55; 06.02 21:05; 06.02 21:07; 06.02 21:55; 06.02 22:07; 06.02 22:29; 07.02 00:30; 07.02 00:37; 07.02 15:47; 07.02 15:53; 08.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Millel põhineb arvamus, et ei huvita? Nii mõnigi 20-ne mees on mõnikord oma arengust kõvasti ees ning noored ja lollid tibid ei paku talle mingit huvi, arvestades fakti, et enamik naisi on ka reeglina lihtsalt lollimad kui mehed. Olen ise õppejõuna praktiseerinud ja tean väga hästi, millest räägin. Alati ei pea sugugi abielu eesmärk olema, nagu enamasti ei ole ka keskealistel meestel, kes noored tibid n-ö rajalt maha võtavad. Naisest õppejõud avaldab alati muljet.[/tsitaat]Mis asi see täpsemalt siis muljet avaldab sinu meelest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 21:18; 06.02 22:01; 06.02 22:13; 06.02 22:50; 07.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mis asi see täpsemalt siis muljet avaldab sinu meelest?[/tsitaat]

Sinu küsimused kõlavad juba sama rumalalt nagu perekooli ahvi omad. Kasuta ajusid, mis võiks noort meest 35-aastase kena ja targa naise juures paeluda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 06.02 14:55; 06.02 21:05; 06.02 21:07; 06.02 21:55; 06.02 22:07; 06.02 22:29; 07.02 00:30; 07.02 00:37; 07.02 15:47; 07.02 15:53; 08.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinu küsimused kõlavad juba sama rumalalt nagu perekooli ahvi omad. Kasuta ajusid, mis võiks noort meest 35-aastase kena ja targa naise juures paeluda.[/tsitaat]Kui ajusid kasutada, siis mitte miski. Yksi 20+ mees ei vali vabatahtlikult yle 35 naist, kes on sisuliselt pensionieelik.
Kõnekas on fakt, et sa ise ka ei tea yhtegi näidet oma teooria tõestuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 21:18; 06.02 22:01; 06.02 22:13; 06.02 22:50; 07.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui ajusid kasutada, siis mitte miski. Yksi 20+ mees ei vali vabatahtlikult yle 35 naist, kes on sisuliselt pensionieelik.
Kõnekas on fakt, et sa ise ka ei tea yhtegi näidet oma teooria tõestuseks. [/tsitaat]

Miks mulle tundub, et sa oled üks õnnetu vähese ajupotentsiaaliga igerik mees, kellel pole elus kunagi võimalust luua suhet ilusa ja targa naisega, vanusest olenemata. Sinu kommentaarid just täpselt nii kibestunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 06.02 14:55; 06.02 21:05; 06.02 21:07; 06.02 21:55; 06.02 22:07; 06.02 22:29; 07.02 00:30; 07.02 00:37; 07.02 15:47; 07.02 15:53; 08.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin eksida, kuid jutt tundub tõesti pigem kirjandusliku katsetusena, mitte enda kohta kirjutatuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks mulle tundub, et sa oled üks õnnetu vähese ajupotentsiaaliga igerik mees, kellel pole elus kunagi võimalust luua suhet ilusa ja targa naisega, vanusest olenemata. Sinu kommentaarid just täpselt nii kibestunud.[/tsitaat]Ja tyypiline TARGA 35+ naise vastus;D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 21:18; 06.02 22:01; 06.02 22:13; 06.02 22:50; 07.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ja tyypiline TARGA 35+ naise vastus;D[/tsitaat]

Loomulikult! Just targad naised näevadki mehi läbi. Aga ma saan aru, et mehed on endast väljumas, kuna naised on hakanud üle võtma seni ainult meestele kuulunud prerogatiivi omada noort armukest. Tarkade ja kõrge enesehinnanguga naiste üks iseloomulikke tunnuseid on see, et nad omavad alati isiklikku arvamust. See, et mõnele rumalamale see arvamus ei meeldi, ei vähenda kuidagi naise tarkust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 06.02 14:55; 06.02 21:05; 06.02 21:07; 06.02 21:55; 06.02 22:07; 06.02 22:29; 07.02 00:30; 07.02 00:37; 07.02 15:47; 07.02 15:53; 08.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Daam kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võin eksida, kuid jutt tundub tõesti pigem kirjandusliku katsetusena, mitte enda kohta kirjutatuna. [/tsitaat]

No vaevalt õppejõud põhikooli kirjandi tasemel oma kirjanduslikke oskusi katsetab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 06.02 14:55; 06.02 21:05; 06.02 21:07; 06.02 21:55; 06.02 22:07; 06.02 22:29; 07.02 00:30; 07.02 00:37; 07.02 15:47; 07.02 15:53; 08.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest 20 a mees ja 35 a naine klapivad maru kenasti. Noor mehehakatis lapsi veel ei taha, 35 a naine enam ei taha;

20 a kutt tahab korjunud laadungist vabaneda regulaarselt, ilma kohustusteta, sest pappigi ei jagu, kepihimu aga suur, samas 35 a naine enam ei otsigi ka enam mingit rahabossi vaid sooviks esmalt kedagi, kes sünnitanud kiilu vahele korralikult hagu annaks ja juba lohvakaks karatud tutile uue hooga peale lendaks

20 a kuti ja 35 a naise vahel võib vägagi toimiv suhe mõnda aega olla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest 20 a mees ja 35 a naine klapivad maru kenasti. Noor mehehakatis lapsi veel ei taha, 35 a naine enam ei taha;

20 a kutt tahab korjunud laadungist vabaneda regulaarselt, ilma kohustusteta, sest pappigi ei jagu, kepihimu aga suur, samas 35 a naine enam ei otsigi ka enam mingit rahabossi vaid sooviks esmalt kedagi, kes sünnitanud kiilu vahele korralikult hagu annaks ja juba lohvakaks karatud tutile uue hooga peale lendaks

20 a kuti ja 35 a naise vahel võib vägagi toimiv suhe mõnda aega olla
[/tsitaat]

Jaajaa, kuidas siis noor kutt alles kõigutaks higist perset selle sünnitanud kiilu kohal 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meessoost õppejõudude puhul on küll tavaline, et nad oma loengutes olevaid meeldivaid tudengineiusid välja kutsuvad, olles ise 40sed, tudengid 20-aastased, käivad söömas, klubis ja võibolla ka enamat. Miks peaks see olema keelatud naisõppejõule? Välja võib ikka kutsuda, aga välja igaühega ei minda, minnakse sümpaatsetega. Kui noormees keeldub, siis sa järelikult pole talle sümpaatne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui ajusid kasutada, siis mitte miski. Yksi 20+ mees ei vali vabatahtlikult yle 35 naist, kes on sisuliselt pensionieelik.
Kõnekas on fakt, et sa ise ka ei tea yhtegi näidet oma teooria tõestuseks. [/tsitaat]

Mina tean. Mõlemad paarid on abielus.
Ühel juhul on naine 45 ja mees 29 Mees on täitsa üle keskmise välimusega ja haritud. Seega ei ole nii, et ei oleks leidnud omavanust naist. Koos olnud 8 aastat.
Teisel juhul on vanusevahe 14 aastat.
Mingit sundust neil kooseluks küll ei ole. Miks arvatakse, et 20+ vanuses ei või tunda huvi 35 aastase naise vastu.

Muide vaadake \”Kartuleid ja apelsine\”, Viviani(36) austaja on just selline kahekümne aastane kutt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 08:34; 07.02 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Daam kirjutas:[/small]

No vaevalt õppejõud põhikooli kirjandi tasemel oma kirjanduslikke oskusi katsetab.[/tsitaat]
Kes ütles, et õppejõud katsetab? See ongi mingi suvalise koolilapse kirjutatud tekst. Õpilasesse…hea nali küll (õpi käänama).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 09:25; 07.02 09:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Armunud oma õpilasesse (tudengisse)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.