Esileht Väikelaps Armunute püha lasteaias ja algklassides?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Armunute püha lasteaias ja algklassides?

Postitas:

Miks ometi? Meil on ju piisavalt toredaid rahvakalendri tähtpäevi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 10:19; 13.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga minu teada tähistatakse seda enamasti sõbrapäevana ehk sõprdele pühendatud päevana., meie sõpruskond saab igal aastal sel päeval koos perede ja lastega mõnes Tallinna lapsesõbralikus restoranis kokku ja sõõb koos lõunat. Ja lasteaedades räägitakse selle päeva raames terve nädala sõprusest ja selle tähtsusest elus ja ka sallivusest. Minu meelest paremat aega selle nädal teema võtmiseks polegi, kui nädal mil see päev lausa sees on. aga eks lasteaed ole erinevaid, vb. teie lasteaias räägitaksegi armastusest.
Asju võib ju laiemalt vaadata. On ju tore, kui on mida tähistada ja sõprus on minu meelest väga tähtsal kohal elus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõbrad on sõbrad ka ilma \”päevata\” ja tähistamiseta. ja normaalsete väärtushinnangutega inimene suudab oma sõbrasuhteid hoida ka ilma tähistamiseta.

meil ka mingi jant lasteaias käib aga ausalt öeldes mul suht ükskõik – las siis joonistavad neid südameid. laps tahtis sõbrale kinki teha – las teeb. aga kommentaariks ütlesin lapsele lihtsalt, et see ei ole eesti püha -kui soovid siis tee kink aga kodus me seda küll eraldi ei tähista.

eks see jälle üks selline \”püha\” ole, mis võimendab tarbimist. ja tavaliselt soetavad sulle amadeuse südameid klaviatuuri kõrvale kolleegid, kes polegi tegelikult sõbrad. need on need, kellele lihtsalt meeldib igasugustest pühadest ja üritustest hirmsa hoolega osa võtta.

aga jah – mina võtan rahulikult. ja süümekaid ka ei tunne, et oma sõpru eraldi sel puhul meeles ei pea (ja nemad mind ;).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kuulge, ärge nüüd üle ka pingutage, miks ei tohi tähistada??? Mis armunute püha 😀 😀 😀
Kellele ei meeldi jõulud, kuna need on ainult raha laristamise püha.
Siis ei ole hea EV aastapäeva tähistada, sest hümni õppimine ja-ei-tea-veel-mis on lapsele ju liig.
Siis on sünnipäevad pahad, kuna siis söövad lapsed komme, mis ei ole öku …

Mida need lapsed lasteaias üldse tähistada võivad???
Kadri- ja mardipäeva ning jaanipäeva ka. No kevadpühad n seoses ülestõusmisega, Jumala juttu pole ka vaja rääkida jne-jne.

Eesti ema ei ole kunagi rahul 😀 Ikka püüab keegi tema last mingisse \”usku\” pöörata 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, valentinipäev on tõesti armunute püha. Miks peab sellele mingi sõbrasildi külge kleepima, et lastele \”söödavamaks\” teha?
Kas sõpruse ja sallivuse jaoks tõesti mingit muud rahvakalendri tähtpäeva pole? Ma pole folklooriga väga hästi kursis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 10:19; 13.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poisid viivad kõigile oma rühma sõpradele (lastele) kommi,ei mingeid südameid need jäävad tulevikuks.Lihtsalt saavad aimu,sõpradega tuleb jagada ja mitte ainult sünnipäeval.(kommi siis)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, mõelge vähem üle! mis selles halba on kui kord aastas räägitakse sõprusest. pole meil neid tähtpäevi miskit liiga palju…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie just lõpetasime oma kolmeaastase tütrega homseks issile ja vanaemadele kaartide meisterdamise:)

Eks igaüks mõtle oma rikutuse tasandilt- kellele armunute püha, kellele sõbrapäev:D

P.S. Ja vastlapäevi kavatseme perega tähistada samuti, egas üks sega teist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina nimetan seda ka sõbrapäevaks, mitte just armunute päevaks. eelmisel aastal tegi laps lasteaias väga ilusa kaardi, väga tore üllatus oli seda õhtul saada. ja mis sellest, et laps selle mõttest veel suurt aru ei saa, endal kooli ajast küll head mälestused, just ka kaartide näol. jah, ei poolda, et peaks igasugu südametega mõmmisid poest ostma, aga kaart või väike ¨okolaad/kommikarp pole küll midagi halba. Enda lapsele annan ka hommikul üllatuseks väikese sokolaadi, ta ju ka ikkagi minu sõber:)
aga kõikidele sõpradele mingied kingitusi tegema ja sõnumeid saatma ei hakka.
Aga selles midagi halba ei näe, et seda lasteaias tähistatakse, pigem tore. MEil lasteaias tähistatakse igasuguseid toredaid asju, nt. ka Hiina kalendri järgi uue aasta saabumist, isegi kostüümides… lastel on teistsuguste päevade üle ju väga hea meel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldib see päev ka sõbrapäevana – pole ju palju kui ka lapsed kasvõi korra mõtlevad selliste teemade üle nagu sõprus ja suhted. Kui vähe on vaja, et sõprus purustada ja usaldus kaotada ning kui palju vaeva on selle taastamisega.Kui suur väärtus on sõpradel ja sõprussidemetel .Algklassides saavad lapsed sõpruset väga hästi aru. Mõelge – mitu lapsepõlve sõpra teil endil on,kui üldse… Armastus ja armunute teema tuleb päevakorda teismelistel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldib see päev ka sõbrapäevana – pole ju palju kui ka lapsed kasvõi korra mõtlevad selliste teemade üle nagu sõprus ja suhted. Kui vähe on vaja, et sõprus purustada ja usaldus kaotada ning kui palju vaeva on selle taastamisega.Kui suur väärtus on sõpradel ja sõprussidemetel .Algklassides saavad lapsed sõpruset väga hästi aru. Mõelge – mitu lapsepõlve sõpra teil endil on,kui üldse… Armastus ja armunute teema tuleb päevakorda teismelistel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Armunute püha lasteaias ja algklassides?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.